Recommended Posts

دوستان عزیز - از کجا به کجا رسید !!!!!!!!!!!!!!!! بنده فقط گفتم از ظاهر این پرنده خوشم نمی آید و کارایی آن هم زیر سئوال نبردم و به کسی هم توهین نکردم ( پست های بنده را بادقت بخونید ) - فقط عقیده خودم رو براساس اظهار نظر یکی از دوستانم در نیروی هوایی گفتم که اتفاقا" خلبان جنگنده مورد علاقه بنده هم هست .

اگر گناه کبیره انجام دادم ، داعش رو صدا کنید :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin ویرایش شده در توسط MR9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='MR9' timestamp='1403707256' post='388297']
دوستان عزیز - از کجا به کجا رسید !!!!!!!!!!!!!!!! بنده فقط گفتم از ظاهر این پرنده خوشم نمی آید و کارایی آن هم زیر سئوال نبردم و به کسی هم توهین نکردم ( پست های بنده را بادقت بخونید ) - فقط عقیده خودم رو براساس اظهار نظر یکی از دوستانم در نیروی هوایی گفتم که اتفاقا" خلبان جنگنده مورد علاقه بنده هم هست .

اگر گناه کبیره انجام دادم ، داعش رو صدا کنید :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin
[/quote]

کار شما از داعش گذشته ... باید مغول ها رو صدا بزنیم که زنده زنده پوست بکنند ... icon_cheesygrin :winking: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1403706617' post='388290']
ابعاد دبلیو.اس و جی-85 که حدودا یکیه، وزن خالی اف-7 هم فقط اندکی از اف-5 بیشتره.
با این حساب چرا میگید دو تا دبلیو.اس تو صاعقه جا نمیشه ؟
حالا بر هم خوردن مرکز ثقل یه چیزی !
[/quote]
بله حق با شماست قطرش حتی کوچکتر هست ولی طولش زیادتره ، وزنش هم زیادتر هست و اسمش هم ,wpf7 هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k_Alavi' timestamp='1403518311' post='387724']
^ در مورد آخری داره یه کتاب می نویسه.
[/quote]
http://www.amazon.com/Iranian-Tigers-War-Northrop-Sub-Variants/dp/1910294136/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1404324878&sr=1-1
از دوستان آقا بابک لطفا هر کی گیر آورد دریغ نکنه!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif][b]یه سوال مگه HUD اف7 با چه معیارهایی بهترین در نهاجا شده؟؟ مثلا HUD تامکت از اف7 چی کم داره؟؟ و اصلا یه HUD خوب چه ویژگی هایی داره؟؟[/b][/font]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='EsmaielF4' timestamp='1404740962' post='391105']
[font=tahoma,geneva,sans-serif][b]یه سوال مگه HUD اف7 با چه معیارهایی بهترین در نهاجا شده؟؟ مثلا HUD تامکت از اف7 چی کم داره؟؟ و اصلا یه HUD خوب چه ویژگی هایی داره؟؟[/b][/font]
[/quote]
اول که اف 14 hud نداره بلکه سیستمی داره که مشابه hud عمل میکنه . دوم هاد اف 14 برای درگیری های هوایی قابلیت داره و در مورد هوا به زمین کارایی خواصی نداره بر عکس اف 7 که هاد اون مختص هوا به زمین هست و نه هوا به هوا پس کلا این مقایسه اشتباه هست

هاد اف 7 چینی شده هاد اف 16 هست
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این چه جنگنده ای هست؟و دارن چیکارش میکنن؟

این قسمت پایین این تایگر چیه؟ من اشتباه میکنم یا واقعا جای موشکه؟ دریچه اش ماله چیه؟
اینا عکسهای روزه رژه است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iran_zamen58' timestamp='1405337197' post='392957']
این چه جنگنده ای هست؟و دارن چیکارش میکنن؟

این قسمت پایین این تایگر چیه؟ من اشتباه میکنم یا واقعا جای موشکه؟ دریچه اش ماله چیه؟
اینا عکسهای روزه رژه است
[/quote]

نمنه ؟!
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iran_zamen58' timestamp='1405589838' post='393680']
http://www.uploadax.com/images/57253050338657720832.jpg
اینو میگم
[/quote]

پروژه مجهز کردن تایگر به لوله سوخت گیری هوایی - شاید می خواستند پایایی رزمی تایگر را افزایش بدهند و یا شاید فقط یک نمونه آزمایشی است . فقط خدا می داند و دوستان نیروی هوایی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iran_zamen58' timestamp='1405590176' post='393682']
و این چه هواپیمایی؟
http://s2.picofile.com/file/7197094943/1_6_79.jpg
[/quote]

اف- 16 های سری I ، نیروی هوایی رژیم صهیونیستی - اما انصافا" پرنده های تمام وکمالی هستند
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام. ممکن است از شما خواهش کنم که اقدام به تحقیر کسی نکنید؟ حتی اگر فرض کنیم که طرف مقابل شما اشتباه میکند با یک لحن مودبانه و منطقی بسیار بهتر میشود بحث کرد. بعلاوه اگر جایی برای اشتباه کردن خودتان هم در نظر بگیرید (حتی اگر به نظرتان اطمینان صد در صد دارید) بسیار عاقلانه تر عمل کرده اید.اجازه بدهید که از جمله خودتان استفاده کنم که فرموده اید: برای فتح افق های جدید جایی برای تکبر نیست. از لطف شما بسیار ممنونم.

سلام. جناب ماوریک، ممکن است از شما خواهش کنم که اقدام به تحقیر کسی نکنید؟ حتی اگر فرض کنیم که طرف مقابل شما اشتباه میکند با یک لحن مودبانه و منطقی بسیار بهتر میشود بحث کرد. بعلاوه اگر جایی برای اشتباه کردن خودتان هم در نظر بگیرید (حتی اگر به نظرتان اطمینان صد در صد دارید) بسیار عاقلانه تر عمل کرده اید.اجازه بدهید که از جمله خودتان استفاده کنم که فرموده اید: برای فتح افق های جدید جایی برای تکبر نیست. از لطف شما بسیار ممنونم
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پروژه مجهز کردن تایگر به لوله سوخت گیری هوایی - شاید می خواستند پایایی رزمی تایگر را افزایش بدهند و یا شاید فقط یک نمونه آزمایشی است . فقط خدا می داند و دوستان نیروی هوایی

جدا خیلی جالبه تاحالا ندیده بودم تایگر این شکلی!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فردا جدیدترین دستاوردهای موشکی رونمایی می‌شود

مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: در مراسم رژه 31 شهریور امسال، بخشی از آخرین دستاوردهای نیروهای مسلح در حوزه های موشکی، دریایی، زمینی، پدافندی و ارتباطی به نمایش درخواهد آمد.
به گزارش مشرق، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس با بیان اینکه مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در ساعت 8 صبح 31 شهریور ماه در تهران و در جوار بارگاه ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران برگزار می‌شود، گفت: در این مراسم که با حضور فرماندهان ارشد نیروهای مسلح و سخنرانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران آغاز می‌شود، یگانهای نمونه پیاده و محمول نیروهای مسلح اعم از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گوشه ای از توانمندیهای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می گذارند.

شریف تصریح کرد: در مراسم رژه امسال، بخشی از آخرین دستاوردهای نیروهای مسلح در حوزه های موشکی، دریایی، زمینی، پدافندی و ارتباطی به نمایش درخواهد آمد.

وی افزود: بیش از 300 خبرنگار از رسانه های داخلی و خارجی پوشش خبری مراسم رژه نیروهای مسلح را در تهران برعهده دارند وبراساس هماهنگی بعمل آمده این مراسم به طور زنده از شبکه های یک و خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان تصریح کرد: بنا بر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مسئولیت برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در سال جاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

*********************************************************************************************

تفنگ «باهر» خشاب دار رونمایی می‌شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش از عملیاتی شدن برخی تجهیزات بازسازی شده این نیرو در روز شنبه خبر داد.
به گزارش مشرق، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز در حاشیه مراسم رونمایی از کتب جدید دفاع مقدس، با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به تمرکز نزاجا بر روی موضوع قطعه سازی گفت: روز شنبه بخشی از تجهیزات بازسازی شده این نیرو رونمایی می شود که برخی از این تجهیزات در طول سالهای قبل از رده خارج شده و امکان تهیه آنها از خارج کشور نیز نبوده است.

وی گفت: توپ 155، برخی خودروهای تانک بر و اسلحه باهر خشاب دار ازجمله تجهیزاتی است که شنبه رونمایی می شوند.

تفنگ تک تیرانداز 23 م.م باهر که اواخر فروردین ماه امسال رونمایی شد، با قابلیت نفوذ بالا، یک سلاح ضد بالگرد نیز بشمار می‌رود.

وی در ادامه گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تهدیدات علیه کشورمان گفت: دشمن دایره این تهدیدات را گسترش داده اما ما نیز در عین حال بر همه این تهدیدات در مرزها و دورتر از مرزها اشراف داریم و خود را‌ آماده کرده ایم.

وی تهدیدات آمریکایی ها را تنها «حرف» عنوان کرد و افزود: اگر آنها می توانستند، حتما این کار را می کردند.
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.