Recommended Posts

و این هم 4 تا تصویر اخر 

امیدوارم دوستان لذت برده باشن :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

http://8pic.ir/images/l4vrhj129u1nf7dz1v15.jpg

http://8pic.ir/images/bv7zoa7rsjkq90izfgyf.jpg

http://8pic.ir/images/bvcpew5fwlzuzwg3w2om.jpg

http://8pic.ir/images/rhli929fsftfrltrvx88.jpg

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="phantom313" post="469124" timestamp="1442932311"]

سلام
غیرازمسائلی که برادرارمون جناب گوبلزفرمودن اضاف وزن برخی نیروها بودکه توذوق میزدبرامن سئوال چطوریک تکاورمیتونه اضافه وزن داشته باشه (من چند نفررودرتکاوران سپاه دیدم که اضافه وزن داشتن )[/quot
e]
افرین به نکته خوبی اشاره کردی وقتی رژه رو می دیدم.گفتم وای اینا چجوری می خوا بدون.این برای سپاه بیشتر بود
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پا برهنه های داعش و یمن برای نقض حرفات کافیه

در کمال احترام آقا حسین مخالفم با حرف شما!

پا برهنه های داعش و یمن و اوضاع اونها اولا اصلا خوب نیست!

دوما اصلا نبرد کلاسیک با این نبرد ها قابل مقایسه نیست! ما حداکثر بتونیم جنگ رو تغییر بدیم میرسیم به جنگ نا متقارن! غیر از این کاری از دست ما بر نمیاد!

ما فرض بگیریم کیفیت تجهیزات خاص ما مثل رادار ها و موشک های پدافند در حد عالی باشه!

یعنی رادار تمام فرکانس های قابل استفاده رو پوشش بده و موشک ها هم با شناسایی رادار هر هدفی رو بزنن! حتی بالستیکی مثل مینوتمن 3!!!!!! (که احتمالا میدونید سرعت ورود به جوش چقدر هست)

با همه این فرض ها که من در اونها شک دارم! هنوز در کمیت کم میاریم!

آمریکا در منطقه ما چند هواپیما داره؟ چند جنگنده و چند بمب افکن؟

چند موشک آماده به شلیک؟ چند تا آواکس؟ ما چند تا جنگنده درست داریم؟ روی حساب چه بحثی جنگ آینده رو قراره برنده شیم؟

میگن موشک خلیج فارس ناو هواپیمابر میزنه! خب فرض که بزنه! مگه اونها پدافند ندارن؟

میدونید در هنگام نبرد یک ناو گروه آمریکایی از چند فروند تشکیل میشه؟

چند ناو ناو جنگی و زیر دریایی و ناو بالگرد بر دور ناو هواپیما بر هستند؟ با اون حجم قدرت (کمیت و کیفیت) چطوری اصلا قایق های میرسن نزدیکشون که بعد بخوان موشک بزنن به انها؟

عملا قایق های ما در برابر ناو گروه های آمریکایی جوخه انتحاری هستند!

اصلا فکر کردید آمریکایی ها هم آدم هستن؟ بالاخره لابد به ناو شون مطمئنن که میفرستنش وسط دهن دشمن!

من با این مسئله که میگیم جنگ های احتمالی رو پیروز میشم فعلا مخالفم! مگر اینکه خلافش ثابت شه!

چی باعث میشه فکر کنید کشوری که عرضه برگزاری یک شو نظامی هم نداره قراره مثلا بجنگنه و پیروز جنگی باشه؟

با کلیت حرف موافقم با جزییات نه! شاید ما پیروز جنگ نباشیم ولی پیروزی و شکست در جنگ بصورت موثر به رژه و شوی نظامی ربط نداره!

• Upvote 11
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پا برهنه های داعش و یمن برای نقض حرفات کافیه

اینهمه خون دادیم که جای اول برسیم.30 سال وقت کمی برای تکرار اشتباهات هست?ناسلامتی این نیروها باید کمر امریکارو بشکنند..
  • Upvote 12
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلاحی که دوستمون تصاویرش رو ارسال کردن دارای سه وضعیت سیف، سمی و اتو هست به معنی ضامن، نیمه خودکار و خودکار، بنظر نمیرسه وضعیت سه شلیک پیاپی داشته باشه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من یکی که کلا از رژه ها نا امید شدم

هر سال بد تر سال قبل

انگار رژه شده یه رسم که باید هر سال اجرا بشه و فقط در همن حد بهش نگاه میشه.

رژه ی امسال که اصلا هیچ فقط  رژه ی بعضی یگان های پیاده خوب بود.

اون ماشین ها هم که به سرعت میومدن و میرفتن. انگار رژه شده یه مراسمی که حتما باید انجام بشه و میخان سریع سرو تهش رو به هم بیارن.

ببین چجوری اقتداری رو که خیلی ها با خون دادن به دست اوردن دارن به باد میدن.

اصلا اگه رژه نرید دنیا اخر میشه یا اصلا چرا باید هر سال رفت اونم سالی چند بار.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

غیبت پهپادها و رادارها در رژه امروز نیروهای مسلح

بازهم یک دولتی در جایگاه نظامیان ایستاد+عکس

حسن روحانی نیز به دلیل حضور در مراسم افتتاح خط 3 متروی تهران بلافاصله پس از پایان رژه یگانهای پیاده این جمع را ترک کرد و سرلشکر جعفری نیز دقایقی بعد از رئیس جمهور از مراسم خارج شد.

1235450_986.jpg

نکته قابل توجه در این مراسم -که البته در دو سه رژه قبلی هم تکرار شده است- حضور یک مقام دولتی در جایگاه ویژه مراسم و در کنار فرماندهان عالیرتبه نظامی بود که در گذشته (تا یک سال قبل) مسبوق به سابقه نیست.

در دو رژه قبلی یعنی 29 فروردین امسال و 31شهریور سال گذشته حسین فریدون برادر و دستیار ارشد رئیس جمهور در این جایگاه می ایستاد اما امروز و در غیاب او، محمد نهاوندیان رئیس دفتر روحانی در مراسم حضور داشت.

حالا خدا وکیلی اینا به بازی گرفتن رژه نیست.

اینکه جناب اقایی روحانی بخواد وسط رژه بزاره بره و مقامات دیگه هم برند و ینکه دولت رژه رو در حد معاون دفتر ریاست جمهوری نگاه کنه و رئیس جمهور افتتاح خط مترو رو ترجیح بده ایا نمی شد برای اون مراسم یکی دیگه بره ؟   سوال من اینه کدوم یکی از این ها واجب تره؟

اگه یه مراسم افتتاح کوچک پس کلا رژه رو دش تخته کنید بره.

ویرایش شده در توسط MrArhz
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگم که چرا اقارب و فلاق و فاتح313 حضور نداشتند؟ معمولا چیزهای جدید بیشتر در رژه حضور داشتند

و سوال دیگه ای که ذهنمو درگیر کرده اینه که چرا از چند سال پیش خبری از جلیقه ضدگلوله نیست؟؟ یعنی یک پسرفت بسیار جدی صورت گرفته؟ یا کلا از سازمان رزم حذف شدند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دلم برای این همه مظلومیت هوانیروز میسوزه

امیر پوردستان گویا هیچ اعتقادی به هوانیروز نداره تا چند سال دیگر هوانیروز رو منحل نکنند شانس آوردیم

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میگم که چرا اقارب و فلاق و فاتح313 حضور نداشتند؟ معمولا چیزهای جدید بیشتر در رژه حضور داشتند

و سوال دیگه ای که ذهنمو درگیر کرده اینه که چرا از چند سال پیش خبری از جلیقه ضدگلوله نیست؟؟ یعنی یک پسرفت بسیار جدی صورت گرفته؟ یا کلا از سازمان رزم حذف شدند؟

حالا از این ها بگزریم.

همون قدیمی ها هم نمایش داده نشدن.

حتی هیچ جنگنده ای هم پرواز نکرد.

سال های قبل جنگنده های نیروی هویی حظوردشتن بالگرد های هوانیروز حتی رژه ی کشتی ها رو در جنوب داشتیم ولی امسال چی:  عکس/ رژه نیروهای مسلح در عسلویه     توصیه میکنم اصلا نبینید و گرنه از خنده روده بر میشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا از این ها بگزریم.
همون قدیمی ها هم نمایش داده نشدن.
حتی هیچ جنگنده ای هم پرواز نکرد.
سال های قبل جنگنده های نیروی هویی حظوردشتن بالگرد های هوانیروز حتی رژه ی کشتی ها رو در جنوب داشتیم ولی امسال چی: عکس/ رژه نیروهای مسلح در عسلویه توصیه میکنم اصلا نبینید و گرنه از خنده روده بر میشید

با لنج.خدااااا فللللللک خدا رحم کنه....وای

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا خدا وکیلی اینا به بازی گرفتن رژه نیست.
اینکه جناب اقایی روحانی بخواد وسط رژه بزاره بره و مقامات دیگه هم برند و ینکه دولت رژه رو در حد معاون دفتر ریاست جمهوری نگاه کنه و رئیس جمهور افتتاح خط مترو رو ترجیح بده ایا نمی شد برای اون مراسم یکی دیگه بره ؟   سوال من اینه کدوم یکی از این ها واجب تره؟
اگه یه مراسم افتتاح کوچک پس کلا رژه رو دش تخته کنید بره.

هر سال 31 شهریور این اتفاق میفته ، بخاطر اینکه رژه خیلی طولانی ای هست .

-------

من نمیفهمم دوبار رژه در سال چه معنی میده ؟! اصلا رژه با این وضعیت چه لزومی داره ؟

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعاً چه لزومی داره این همه بنر و پوستر بزنن به ماشین ها ؟؟؟ آخرش هم یکی مثل این گوینده رژه میخونه سامانه UN !!!

چرا ماشین ها در چند ردیف حرکت نمیکنن ؟ روسیه و چین 3 ردیفی هستن

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هر سال 31 شهریور این اتفاق میفته ، بخاطر اینکه رژه خیلی طولانی ای هست .

-------

من نمیفهمم دوبار رژه در سال چه معنی میده ؟! اصلا رژه با این وضعیت چه لزومی داره ؟

نه زیدم طول نکشید.

ماشین ها اینقدر سریع رد میشدن که گوینده توش مونده بود.

چیزی هم نداشت رژه ی امسال یعنی در واقع از رژه ی 29 فروردین هم بد تر بود و شاید بدترین رژه ای که تابه حال اجر شده.

رژه الان شده یه مراسم مثل راهپیماییی ها که حتما باید هر سال انجام بشه. اصلا دیدگاه ها نسبت بهش خیلی عوض شده.

اگه هر دو سال یه بار 31 شهریور رژه میرفتن خیلی خوب میشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مراسم رژه متاسفانه شده مثل خیلی از کارای این روزا، سنبل کاری و شعارزدگی، شاید تنها اتفاق مهم این رژه دیدن کیت های gbu برای مارک بود که خوب ...
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.