zoljenah

تصاویر نمایشگاه هفته دفاع مقدس ارومیه سال 94

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

100 البته عملکرد شهادت طلبانه 13 تاییشونو تو خاک خودمون با تروریستهای پزاک دیدیم!!!!!!! نزسا؟؟؟؟؟ حرفها برای گفتن داره

ازشون پرسیدم گفتم چرا تو جاسوسان اون اتفاق افتاد
گفت من خودم تو جاسوسان بودم بالاخره جنگه دیگه
..
..
..
اما اگه نظر خودمو بخای تو فرظ کن گروهت ۱۴ نفریه
شیب دره مثلا ۴۵درجه هست تو هم داری با گروهت گشت میزنی در حالی که فکر میکنی دیگه پژاک کشیده عقب (این کمین یک روز بعد عقب نشینی پژاک رخ داد)دشمنم بالای دره با استتار مناسب طبیعی داره با
سلاح سنگین اتیش میریزه رو سرت(دوشکا و خمپاره)
چی کار میکنی؟؟!!
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از کجا بوش میاد ؟

تولید انبوه تجهیزات در ایران زمان بر هست ... به همین دلیل از زمان رونمایی تا تحویل انبوه بعضی تجهیزات حدود یک دهه زمان لازم هست !

بعضی وقت ها هم وقتی نیرویی قصد خرید از وزارت دفاع رو داره قیمت ها به قدری زیاده که کلا پشیمان میشن !!!

مگر اینکه اونقدر حیاتی باشه که دولت براش بودجه تصویب کنه !

برادرم.کلا تو مملکت ما زمان خیلی کند می گذره...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ام 16 ایرانی رو حدودا 2-3 سال پیش گرفتم دست! تا اون موقع حتی کلاش هم نگرفته بودم دستم، خیلی سبک بود!

اینم برای خنده! یه خاطره

(یکی از بچه های سپاه بود، دو تا کلاش می گرفت تو دستش، و با دوتاش همزمان رگبار می زد! بعد حالا طرف آمده بود توی حوزمون. یکی از بچه ها به مسئول حوزه گفت که یکی هست با دودستی، رگبار می زنه؛ یه دفعه مسئول حوزه که خبر نداشت، جلوی طرف گفت: چه آدم جوگیری! یعنی وقتی طرف اینو شنید، له له شد :mrgreen: به قول بچه ها آب شد و رنگش پرید :mrgreen:  icon_cheesygrin )

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوتا از شهدا از استان فارس بودن که یکیشون مال شهر پدریم بود. خونشون هر سال عید می ریم!

برای شادی روح شهدا و امام شهدا صلوات!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اشتباه به عرضتون رسوندن..
بر طبق گفته همرزمان این شهدا عزیز از روزی اولی که دستور عملیات صادر شد.. و از خود جعفر خان تا سایر نیرو های حاضر در اون منطقه عمومی همه میدونستند این عملیات بازگشتی نداره.. برای گشت هم نرفته بودند.. یجورایی به عنوان خط شکن رفتند و طبق شنیده ها دو سه روز بعد خط رو تونستند باقی نیرو ها تثبیت کنند.. به هر حال شهادت هنر مردان خدا است..
شجاعت میخواد از دستوری که میدونی = شهادته اطاعت کنی! (تازه اگه شانس بیاری و از پشت تیر نخوری!)

قسم میخورم حتی تو عمرت از صد کیلومتری افغانستان هم رد نشدی.. چه برسه که بخوای در مورد ارتشش قضاوت کنی..!
صرفاً یک کینه ای از سپاه و مملکت داشتی ، خواستی این طوری خالی کنی!

یعنی سپاه برای تامین نیروهاش فقط از۱۳نفر استفاده
کرده اونم خط شکن اونا بهترین نیروهای سپاه بودن اونوقت میان اونارو بکشتن میدن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک مورد تو مستند اخیر شبکه افق در مورد جاسوسان یکی از فرماندهان سپاه میگفت تله گذاری و مین ریزی از انواع و اقسام به حدی بود که در طول جنگ در میادین مین عراقی هم تا این حد گستردگی را شاهد نبودم. بعد هم فکر کنم اکثر شهدای ما در اون منطقه به خاطر کمین و مین به شهادت رسیدند و که اگر یک خودروی زرهی مناسب داشتیم و مورد استفاده قرار میگرفت این منطقه عجیب و غریب که طبق مستند دژی بوده برای خودش و ضد انقلاب چندین سال برش حکمرانی می کردند و کلا روستاهای اون ناحیه و مناطق مشرف به قله ها که دشت های وسیعی را شامل میشده و عبور و مرور و قاچاق کالا را هم در سیطره خودشون داشتند و بنابراین با یک حساب ویژه استحکامات فراوانی براش تدارک دیده بودند در طول سالیان، خیلی کم تلفات تر فتح می شد.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Camel backو بچسب

برادر من کوله که استتار پلنگی سپاهه!

جلیقه حمل تجهیزات acu !

لباسش هم پیکسلی سپاه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر من کوله که استتار پلنگی سپاهه!
جلیقه حمل تجهیزات acu !
لباسش هم پیکسلی سپاه!

من چون دو بار رفتم نمایشگاه بار دوم ازش پرسیدم
گفت برادر من اسلحه ما رنگ دزرت دیجیتال هست
چه برسه به جلیقه و....
اما چیزی که توجه منو جلب کرد تمام تجهیزات کوهنوردیشون و پوتین ها ی کوهنوردیشون خارجی بود
سویس ایتالیا...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اهواز یه نمایشگاه گذاشتن... جاده ساحلی، ارتش و سپاه / ارتش چندتا دوشکا اوورد، یه کامیون دوتا جیپ و یه توپ 23 و 30 میلیمتری پدافند، یه غرفه ش.م.ه و یه غرفه تخریب هم داشت با وسایل انسان های نخستین! ارّه، پُتک، آگر، قمه و از این مسخره بازی ها بعلاوه چندتا ماکت مین در جعبه هایی که روشون نوشته شده بود نیروی زمینی شاهنشاهی ایران!!!

تازه دلمون خوش بود تا آخر هفته دفاع مقدس هست و میریمو میاییم پیش رفیقای سربازمون که اونجان، هنوز سه چهار روز نشده، همین دیشب نمایشگاه رو تعطیل کردند...!

سپاه (بسیج) هم یه غرفه آشنایی با وسایل ضد شورش داشت و یه غرفه مربوط به آزادگان... یه تویوتا ضد شورش هم اوورده بودن نمایشگاه که همون روز دوم برش داشتن.

دلمون خوش بود حداقل لشکر 92 به خودش زحمت داده و یه تانک تی 72 اوورده توی محوطه مردم ببینن! روز آخر متوجه شدیم تانک رو نیروی زمینی سپاه اوورده نه ارتش! حالا مقرش کجای اهواز بود نمیدونم... حق اهواز این نیست
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اهواز یه نمایشگاه گذاشتن... جاده ساحلی، ارتش و سپاه / ارتش چندتا دوشکا اوورد، یه کامیون دوتا جیپ و یه توپ 23 و 30 میلیمتری پدافند، یه غرفه ش.م.ه و یه غرفه تخریب هم داشت با وسایل انسان های نخستین! ارّه، پُتک، آگر، قمه و از این مسخره بازی ها بعلاوه چندتا ماکت مین در جعبه هایی که روشون نوشته شده بود نیروی زمینی شاهنشاهی ایران!!!

تازه دلمون خوش بود تا آخر هفته دفاع مقدس هست و میریمو میاییم پیش رفیقای سربازمون که اونجان، هنوز سه چهار روز نشده، همین دیشب نمایشگاه رو تعطیل کردند...!

سپاه (بسیج) هم یه غرفه آشنایی با وسایل ضد شورش داشت و یه غرفه مربوط به آزادگان... یه تویوتا ضد شورش هم اوورده بودن نمایشگاه که همون روز دوم برش داشتن.

دلمون خوش بود حداقل لشکر 92 به خودش زحمت داده و یه تانک تی 72 اوورده توی محوطه مردم ببینن! روز آخر متوجه شدیم تانک رو نیروی زمینی سپاه اوورده نه ارتش! حالا مقرش کجای اهواز بود نمیدونم... حق اهواز این نیست

کوکا ما خوزستانیا به اندازه کافی از این چیزا تو جنگ دیدیم ، دیگه چشم و گوش مردم از صدای توپ و انفجار و تانک و ... پره

جهت مزاح بود icon_cheesygrin

باهاتون موافقم ، البته نمایشگاهی که چند سال پیش توی جزیره ساحلی وسط کارون برگزار کردند سطحش خیلی خوب بود ، ضمن اینکه نمایشگاه چهارم شکاری دزفول هم خوبه ولی درکل همش تکرار مکرراته و چیز جدیدی ندیدیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام داداش اون ؟mp5؟؟؟؟چرا شابش صافه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام داداش اون ؟mp5؟؟؟؟چرا شابش صافه؟

لینک زیر رو ببین 

http://www.military.ir/forums/topic/13848-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D8%AD-beretta-12-s-%E2%80%93-mp-5-%E2%80%93-uzi/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
می گم عزیز مطمینی 12.7 کالیبر او کاتلیتگه.به نظر 20 میلیمتری یا حداقل 14.5 می اد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.