Ahmad6644

تحلیل و پیگیری تحولات افغانستان ( از اوت 2007 )

Recommended Posts

MV-22 اوسپری هواپیمای اسیب پذیریه ! به نظر من حتی با یک PK هم در فاصله مناسب میشه اون رو به زیر کشید !!! البته ذکر شده این مدل که سقوط کرده CV-22 بوده است .

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/image6378088g.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/t1larg_osprey_afp_gi.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امریکایی جماعت دشمن درست حسابی و حرفه ای نداشته چند وقته ! وگرنه تلفات گرفتن از این ارتش کاری نداره !!!!! فعلا که چند سالیه از هوا شب و روز با افتخار فقط پیاده کلاش به دست می کشند !!!! تو بالکان یک مقداری طرف مقابلشون سلاح ضد هوایی داشت خلبانهای امریکایی خشتک خیس میو مدن اشیانه !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به جهنم! اینها حریف دوتا پاپتی طالبان نمی شن برای ما شاخ و شونه می کشن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به جهنم! اینها حریف دوتا پاپتی طالبان نمی شن برای ما شاخ و شونه می کشن![/quote]

نه این حرفو نزن لیچی جون [b][color=red]بعضی ها[/color][/b] ناراحت میشن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به جهنم! اینها حریف دوتا پاپتی طالبان نمی شن برای ما شاخ و شونه می کشن![/quote]

نه این حرفو نزن لیچی جون [b][color=red]بعضی ها[/color][/b] ناراحت میشن![/quote]

امیر جان جدا؟! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله فی الاول فی لاخر

وی 22 همون >تیلت روتور> یه که امریکایی ها فره می کردند
اگه تو طبس به جای 130 بود موفق می شدیم at_wits'_end_new! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پردنه ی مدرن و کارایی بالایی داره ولی هرگز نباید از ارتش امریکا یک ابر قدرت شکست ناپذایر ساخت !!! اینها دشمن حرفه ای مدتی است نداشتند و گرنه واسه برگردوندن جنازه هاشون کیسه های جنازه دیگه اصلا پیدا نمی کردند !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به جهنم! اینها حریف دوتا پاپتی طالبان نمی شن برای ما شاخ و شونه می کشن![/quote]
سلام برادر لیچ عزیز چطوری برادر؟
ببین باهات موافق نیستم مگر الان طالبان چیکار می کنه رفته تو سوراخ موش قایم شده هر چند وقت یکبار می آد یک بمبی چیزی منفجر می کنه همین امروز داشتم تو خبرها می خوندم چند نفر دیگشون تو بمباران هوایی کشته شدند البته ارتش پاکستان زده اصلا کی اینها رو حمایت مالی می کنه
این طالبان هنوز هم مهره هست که کم به خودمون هم خسارت نزده
[quote]
پردنه ی مدرن و کارایی بالایی داره ولی هرگز نباید از ارتش امریکا یک ابر قدرت شکست ناپذایر ساخت [/quote]
این حرفت درسته
اما تا حالا این رو نگفتم یک نفر سربازی در کیش می کرد گفت یک روز دیدم پادگان شروع کرد به لرزیدن رفتیم بیرون دیدیم یک ناو هواپیمابر آمریکا داره از نزدیک جزیره رد می شه و بالگردهای مسلحشون خیلی راحت رو سر جزیره مانور می دن بلافاصله مرکز فرماندهی تماس گرفت گفت حتی یک تیر هم به طرفشون شلیک نکنید که جزیره رو...........
بماند برادر تازه یک متخصص الکترونیک هم یک چیزی همین ردشدنها گفت که خیلی دلم به حال کشورم سوخت این یکی رو که اصلا نخواهم گفت ولی روی سخنم با شما داش امین این هست
من کاری با آدمهای فدایی حزب شون که حزبشون رو می پرستند ندارم
من به عنوان یک مسلمان این رو به شما می گم من می تونم پشت کامپیوترم ده ناو آمریکا رو با غرور بی جام غرق کنم ولی تو میدان جنگ معلوم نیست چی بشه مسلم بدون آمریکا و همه ی ظالم ها با ظهور امام زمان نابود می شن اما تا اون زمان به جای این حرف ها می شه کار کرد

یک روایتی از پیغمبرم خواندم گفته بودند جنگ آخروالزمان هفت سال اگر اشتباه نکنم طول می کشه اونهم امام زمان که با ظهورش چقدر علم شکوفا می شه چه امدادهای غیبی به این حضرت می رسه چه قدرت تفکری و درایتی امام زمان داره
حالا چه طور بعضی ها می خواهید یک شبه ارتش امریکا رو فلج کنند ببخشید ولی چند تا دسته هستند یا خالی بندند یا قدرت طلبند یا اسیر تبلیغات شدند من نظرم اینه اینها فکر می کنند موشکهاشون می خوره موشک های اونها نمی خوره
مسلما آمریکا خسارت زیادی می بینه اما یک طرف جنگ هم ما هستیم برادر
انشاء الله نه دچار خود برتر بینی بشیم نه به حال روز برخی ها و

انشاء الله فدای خدای متعال الله بشیم

هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِيمُ ﴿22﴾

هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْمَلِكُ الْقُدُّوسُ السَّلَامُ الْمُؤْمِنُ الْمُهَيْمِنُ الْعَزِيزُ الْجَبَّارُ الْمُتَكَبِّرُ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿23﴾

هُوَ اللَّهُ الْخَالِقُ الْبَارِئُ الْمُصَوِّرُ لَهُ الْأَسْمَاء الْحُسْنَى يُسَبِّحُ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَهُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ ﴿24﴾

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو اينكه دشمن ما قدرت اول نظامي دنياست هيچ شكي نيست . نه دشمن رو دست كم مي گيريم نه خودمون رو دست بالا . ولي نبايد فراموش كنيم كه ما كي هستيم و در چه جايگاهي قرارداريم تاريخ پر افتخار ايران سابقه مردم مارو در دفاع از خاك مقدس ايران زمين نشون داده . هنوز خيلي از سالهاي دفاع مقدس دور نشديم كه فراموش كنيم مردمان دلير اين كشور يك تنه در مقابل تمام دنيا و امكانات دشمن ايستادن و پوزه دشمن رو به خاك ماليدن. اشتباهه دشمنه اگر بخواد دوباره مارو امتحان كنه .

چو ايران مباشد تن من مباد به اين بوم بر زنده يك تن مباد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یک روایتی از پیغمبرم خواندم گفته بودند جنگ آخروالزمان هفت سال اگر اشتباه نکنم طول می کشه اونهم امام زمان که با ظهورش چقدر علم شکوفا می شه چه امدادهای غیبی به این حضرت می رسه چه قدرت تفکری و درایتی امام زمان داره[/quote]

فکر کنم آن روایت 7 سال مدت زمانی است که تا استقرار کامل حکومت امام زمان در سراسر جهان طول می کشد.

آمریکایی ها وابستگی شدیدی به تسلیحات خودشان دارند و بدون پشتیبانی کاری نمی توانند از پیش ببرند.خدمه همان ناو هواپیمابر هم اگر ارتباط شان قطع بشود و پشتی بانی نداشته باشند از ترس محاصره ناو را ترک می کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله فی الاول و لاخر

[quote]بماند برادر تازه یک متخصص الکترونیک هم یک چیزی همین ردشدنها گفت که خیلی دلم به حال کشورم سوخت این یکی رو که اصلا نخواهم گفت
من به عنوان یک مسلمان این رو به شما می گم من می تونم پشت کامپیوترم ده ناو آمریکا رو با غرور بی جام غرق کنم ولی تو میدان جنگ معلوم نیست چی بشه
یک روایتی از پیغمبرم خواندم گفته بودند جنگ آخروالزمان هفت سال اگر اشتباه نکنم طول می کشه اونهم امام زمان که با ظهورش چقدر علم شکوفا می شه چه امدادهای غیبی به این حضرت می رسه چه قدرت تفکری و درایتی امام زمان داره icon_wink[/quote]

از قدیم گفتند : شتر که بزرگه زخمش هم بزرگه
من حاضرم هزار بار به دنیا بیام و تکه تکه بشم اما مشرک نباشم چون به نظرم
[size=18]ترس= شرک[/size]

چون توکلتان به خداست کلام خدا را بخوانیم!!!

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِذَا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُواْ زَحْفًا فَلاَ تُوَلُّوهُمُ الأَدْبَارَ ﴿۱۵﴾

اى كسانى كه ايمان آورده ‏ايد هر گاه [در ميدان نبرد] به كافران برخورد كرديد كه [به سوى شما] روى مى ‏آورند به آنان پشت مكنيد (۱۵)

وَمَن يُوَلِّهِمْ يَوْمَئِذٍ دُبُرَهُ إِلاَّ مُتَحَرِّفًا لِّقِتَالٍ أَوْ مُتَحَيِّزًا إِلَى فِئَةٍ فَقَدْ بَاء بِغَضَبٍ مِّنَ اللّهِ وَمَأْوَاهُ جَهَنَّمُ وَبِئْسَ الْمَصِيرُ ﴿۱۶﴾

و هر كه در آن هنگام به آنان پشت كند مگر آنكه [هدفش] كناره ‏گيرى براى نبردى [مجدد] يا پيوستن به جمعى [ديگر از همرزمانش] باشد قطعا به خشم خدا گرفتار خواهد شد و جايگاهش دوزخ است و چه بد سرانجامى است (۱۶)

فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَلَكِنَّ اللّهَ قَتَلَهُمْ وَمَا رَمَيْتَ إِذْ رَمَيْتَ وَلَكِنَّ اللّهَ رَمَى وَلِيُبْلِيَ الْمُؤْمِنِينَ مِنْهُ بَلاء حَسَنًا إِنَّ اللّهَ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ﴿۱۷﴾

و شما آنان را نكشتيد بلكه خدا آنان را كشت و چون [ريگ به سوى آنان] افكندى تو نيفكندى بلكه خدا افكند [آرى خدا چنين كرد تا كافران را مغلوب كند] و بدين وسيله مؤمنان را به آزمايشى نيكو بيازمايد قطعا خدا شنواى داناست (۱۷)

ذَلِكُمْ وَأَنَّ اللّهَ مُوهِنُ كَيْدِ الْكَافِرِينَ ﴿۱۸﴾

[ماجرا] اين بود و [بدانيد كه] خدا نيرنگ كافران را سست مى‏گرداند (۱۸)

إِن تَسْتَفْتِحُواْ فَقَدْ جَاءكُمُ الْفَتْحُ وَإِن تَنتَهُواْ فَهُوَ خَيْرٌ لَّكُمْ وَإِن تَعُودُواْ نَعُدْ وَلَن تُغْنِيَ عَنكُمْ فِئَتُكُمْ شَيْئًا وَلَوْ كَثُرَتْ وَأَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُؤْمِنِينَ ﴿۱۹﴾

[اى مشركان] اگر شما پيروزى [حق] را مى ‏طلبيد اينك پيروزى به سراغ شما آمد [و اسلام پيروز شد] و اگر [از دشمنى] بازايستيد آن براى شما بهتر است و اگر [به جنگ] برگرديد ما هم بر مى ‏گرديم و [بدانيد] كه گروه شما هر چند زياد باشد هرگز از شما چيزى را دفع نتوانند كرد و خداست كه با مؤمنان است (۱۹)

...

يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ حَسْبُكَ اللّهُ وَمَنِ اتَّبَعَكَ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ ﴿۶۴﴾ اى پيامبر خدا و كسانى از مؤمنان كه پيرو تواند تو را بس است (۶۴)

يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ حَرِّضِ الْمُؤْمِنِينَ عَلَى الْقِتَالِ إِن يَكُن مِّنكُمْ عِشْرُونَ صَابِرُونَ يَغْلِبُواْ مِئَتَيْنِ وَإِن يَكُن مِّنكُم مِّئَةٌ يَغْلِبُواْ أَلْفًا مِّنَ الَّذِينَ كَفَرُواْ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لاَّ يَفْقَهُونَ ﴿۶۵﴾

اى پيامبر مؤمنان را به جهاد برانگيز اگر از [ميان] شما بيست تن شكيبا باشند بر دويست تن چيره مى‏شوند و اگر از شما يكصد تن باشند بر هزار تن از كافران پيروز مى‏گردند چرا كه آنان قومى‏اند كه نمى‏فهمند (۶۵)

الآنَ خَفَّفَ اللّهُ عَنكُمْ وَعَلِمَ أَنَّ فِيكُمْ ضَعْفًا فَإِن يَكُن مِّنكُم مِّئَةٌ صَابِرَةٌ يَغْلِبُواْ مِئَتَيْنِ وَإِن يَكُن مِّنكُمْ أَلْفٌ يَغْلِبُواْ أَلْفَيْنِ بِإِذْنِ اللّهِ وَاللّهُ مَعَ الصَّابِرِينَ ﴿۶۶﴾

اكنون خدا بر شما تخفيف داده و معلوم داشت كه در شما ضعفى هست پس اگر از [ميان] شما يكصد تن شكيبا باشند بر دويست تن پيروز گردند و اگر از شما هزار تن باشند به توفيق الهى بر دو هزار تن غلبه كنند و خدا با شكيبايان است (۶۶)

صدق الله العلی العظیم آیات از سوره انفال

وعده خدا حق است برادران!!!
خداوند به صراحت در این آیات پیروزی را با مومنان بیان فرموده و زیادی و مهارت و مکر دشمن را بی اعتبار امر فرموده است
مقیاس پیروزی بر نفرات و توانایی در دو آیه آخر بین دو تا ده بیان شده است مقیاس ما با آمریکا چیست؟
قطعا ده برابر نیست. یا ما را ضعفی است که دو برابر را پیروزیم یا صابریم به تعبیر قران که می شود پیروزی بر ده برابر!!!

به نظرم در مورد قیام امام زمان سوء فهم پیش آمده باشه
و این که شکوفایی به نظر بعد استقرار حکومت امام عصر عج صورت می گیره
یاحق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.