MR9

" توافق هسته ای " ، جزییات ، آینده (4)

Recommended Posts

دوستان طبق قطعنامه 2231 در روز اجرای برجام قطعنامه های قبلی لغو میشن؟

سلام

به طور رسمی بله . برای همین هم است که الان سر و صدای آزمایش موشکی ایران را راه انداخته اند چون هنوز لغو نشده است.

البته بگذریم که بعضی دوستان قبلا هم تحلیل می کردند پرونده PMD بسته نخواهد شد و وقتی هم که بسته شد هزار جور موضوع را پیچاندند تا به حق بودن تحلیل و گفته شان را اثبات کنند .

یک بار این رو بررسی کردیم و  فکر کنم جوا شده بود « خیر »  ... در ظاهر « بعله » و در عمل « خیر » ...

البته بررسی این شکلی که خودتان بررسی فرمودید و خودتان هم نتیجه گرفتید . احتمالا مثل "خودشان بریدند و دوختند" را شنیده اید ! :)

• Upvote 11
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان طبق قطعنامه 2231 در روز اجرای برجام قطعنامه های قبلی لغو میشن؟

در روز اجرای تعهدات ما در برجام (که از چند هفته پیش شروع شده) که بطور عملی خیر ! اگر ایران تعهداتش رو طبق میل جنابان آمریکایی انجام داد اونموقع لغو میشه 

این رسمی و غیررسمی کردن لغو قطعنامه هایی که راه انداخته اند فقط برای دور زدن خطوط قرمز هست

• Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در روز اجرای تعهدات ما در برجام (که از چند هفته پیش شروع شده) که بطور عملی خیر ! اگر ایران تعهداتش رو طبق میل جنابان آمریکایی انجام داد اونموقع لغو میشه 

این رسمی و غیررسمی کردن لغو قطعنامه هایی که راه انداخته اند فقط برای دور زدن خطوط قرمز هست

سلام

دوست گرامی هم شما و هم بقیه دوستان معنی تعریف شده روز اجرا را می دانند و نیازی نیست که با ساختن اصطلاحات جدید و مشابه حقانیت تحلیل خودتان را ثابت کنید. مطابق تعریف رسمی روز اجرا فرا نرسیده است .

این تعریف انجام شده در توافق است :

ج. روز اجرا، زمانی است که در آن، همزمان با گزارش آژانس مبنی بر راستی آزمایی اجرای تدابیر مرتبط با هسته‌ای ایران به نحو مندرج در بخش‌های ۱۴.۱ تا ۱۴.۱۲ پیوست ۵، اتحادیه اروپایی و ایالات متحده به ترتیب اقدامات مشروحه در بخشهای ۱۵ و ۱۶ پیوست ۵ را انجام داده و منطبق با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل، اقدامات شرح داده شده در بخش ۱۷ پیوست ۵ در سطح سازمان ملل متحد انجام می‌شود. "

حالا شما مختارید تحلیل خودتان را ارائه بفرمائید . ولی متاسفانه مختار نیستید متن جدید یا اصطلاحات مترادف جدید بسازید ، آن هم برای متن توافقی که نوشته شده است  :)

• Upvote 8
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

دوست گرامی هم شما و هم بقیه دوستان معنی تعریف شده روز اجرا را می دانند و نیازی نیست که با ساختن اصطلاحات جدید و مشابه حقانیت تحلیل خودتان را ثابت کنید. مطابق تعریف رسمی روز اجرا فرا نرسیده است .

بنده مخصوصا از "روز اجرا" و سایر اصطلاحات گمراه کننده و عوام فریبانه بکار رفته در برجام مثل "لغو قطعنامه(!)" که با هدفی جز گیج کردن و القای یک امر نادرست به مردم بکار نرفته، استفاده نکردم که دوستمون گیج نشوند

واقعیت این هست که اجرای تعهدات ایران از 18 اکتبر 2015 (تقریبا دو ماه پیش) که آقایان با اون ادبیات خاصی که در بالا عرض کردم اسمش رو گذاشته اند Adoption Day بدون هیچگونه لغو عملی قطعنامه های پیشین آغاز شده و هر روز هم اخبار مسرت بخشی از برچیده شدن سانتریفیوژها ، امحای ذخایر اورانیوم 20 درصد و دیگر دستاوردهای برجام میشنویم ، پس لطف فرمایید برای خوانندگان و کاربران سایت شعور قائل شوید و اقلا "زبان پارسی" را برای توجیه برجام تحریف نکنید!  :winking:

تنها امید بنده به میل کردن قیمت نفت به صفر هست تا کسانی که به امید دلارهایی رنگی اروپایی و آمریکایی در ازای نفت هول هولکی رفتند و فله ای امتیاز رو دادند به خودشون بیان

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقایان! چه بحث میکنید! روز های اول توافق سال 82 رو یادتون نیست؟ چقدر خوشحال بودند؟ چقدر میبالیدند؟ با تمدن ها گفتگو کردیم!

تهش خود رئیس جمهور فهمید عجب اشتباهی کرده دوباره همه رو برگردوند! میگذره این دوران هم میگذره! آنچه میماند در خاطر آیندگان سادگی ما مردمان است!

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده مخصوصا از "روز اجرا" و سایر اصطلاحات گمراه کننده و عوام فریبانه بکار رفته در برجام مثل "لغو قطعنامه(!)" که با هدفی جز گیج کردن و القای یک امر نادرست به مردم بکار نرفته، استفاده نکردم که دوستمون گیج نشوند

واقعیت این هست که اجرای تعهدات ایران از 18 اکتبر 2015 (تقریبا دو ماه پیش) که آقایان با اون ادبیات خاصی که در بالا عرض کردم اسمش رو گذاشته اند Adaptation Day (روز اقتباس) بدون هیچگونه لغو عملی قطعنامه های پیشین آغاز شده و هر روز هم اخبار مسرت بخشی از برچیده شدن سانتریفیوژها ، امحای ذخایر اورانیوم 20 درصد و دیگر دستاوردهای برجام میشنویم ، پس لطف فرمایید برای خوانندگان و کاربران سایت شعور قائل شوید و از بازی با کلمات بپرهیزید  :winking:

تنها امید بنده به میل کردن قیمت نفت به صفر هست تا کسانی که به امید دلارهایی رنگی اروپایی و آمریکایی در ازای نفت هول هولکی رفتند و فله ای امتیاز رو دادند به خودشون بیان

سلام

اول این که برجام متنی است که توافق و تائید شده است و اجرایی شده است.. این سه مرحله یعنی توافق شدن و تائید شدن و اجرایی شدن شامل تک تک بند ها و موارد این توافقنامه می شود .

دوم این که لازم نمی بینم یادآوری کنم چه کسانی توافق کرده اند و چه کسانی تائید کرده اند و چه کسانی در حال اجرا هستند چون شما و همه دوستان این ها را می دانند.

سوم این که بنده بند مورد توافق را که تائید شده و در حال اجرا است به صورت عینی نقل کردم.

پس لطفا به توصیه ای که خودتان فرمودید عمل بفرمائید چون ظاهرا شامل حال نوشته های من نمی شد icon_cheesygrin

پس لطف فرمایید برای خوانندگان و کاربران سایت شعور قائل شوید و از بازی با کلمات بپرهیزید   :winking:

• Upvote 5
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اول این که برجام متنی است که توافق و تائید شده است و اجرایی شده است.. 

بله اجرایی شده اما فقط توسط ما (البته اگر نخواهید اصطلاحات برجام رو جایگزین دایره المعارف های زبان فارسی کنید)!

اگر هر یک از دوستان یک اقدام عملی (نه فقط یک سری حرف) که توسط غرب از زمان توافق تاکنون انجام شده رو به بنده نشان داد بنده حرفم رو پس میگیرم 

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

اول که فرمودید :

پس لطف فرمایید برای خوانندگان و کاربران سایت شعور قائل شوید و از بازی با کلمات بپرهیزید    :winking:

بعد هم پستتان را به شکل زیر ویرایش کردید 

پس لطف فرمایید برای خوانندگان و کاربران سایت شعور قائل شوید و اقلا "زبان پارسی" را برای توجیه برجام تحریف نکنید!  :winking:

خواهش می کنم اگر امکان دارد مواردی که متهم فرمودید را واضح بیان بفرمائید شاید خودم هم متوجه شوم که

اول : کجا خوانندگان و کاربران سایت را بی شعور فرض کردم ( اصطلاح خودتان است و من مقصر نیستم :) ) ؟

دوم : کجا با کلمات بازی کردم ( چون من عین متن را نقل کردم )  ؟ 

سوم : کجا زبان فارسی را تحریف کردم ( متن منتشر شده را نقل کردم ، شاید متنی که شما دارید ، متن دیگری غیر از متن منتشر شده است ) ؟

بله اجرایی شده اما فقط توسط ما (البته اگر نخواهید اصطلاحات برجام رو جایگزین دایره المعارف های زبان فارسی کنید)!

چهارم : کجا این جایگزینی را انجام دادم ؟

اگر هر یک از دوستان یک اقدام عملی (نه فقط یک سری حرف) که توسط غرب از زمان توافق تاکنون انجام شده رو به بنده نشان داد بنده حرفم رو پس میگیرم 

در نهایت : ظاهرا به کسی که چشمهایش را بسته است و میلی به دیدن ندارد ، نمی شود چیزی را نشان داد ؛ چون هنوز بحثی اتفاق نیفتاده شما با پیشفرض های موجود طرف مقابل را متهم هم که نه ، تکفیر می فرمائید !!  :applause:

پی نوشت : تا به حال من یادم نمی آید شما موردی از حرفهایتان را پس بگیرید ، پس به وعده ای که می دهید کمی فکر کنید . :)

• Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در نهایت : ظاهرا به کسی که چشمهایش را بسته است و میلی به دیدن ندارد ، نمی شود چیزی را نشان داد ؛ چون هنوز بحثی اتفاق نیفتاده شما با پیشفرض های موجود طرف مقابل را متهم هم که نه ، تکفیر می فرمائید !!  :applause:

پی نوشت : تا به حال من یادم نمی آید شما موردی از حرفهایتان را پس بگیرید ، پس به وعده ای که می دهید کمی فکر کنید . :)

هدف بنده از ابتدا هم متوجه کردن شما نبود چراکه اگر در گذشته دور حداقل امیدی به این تحول بود بعد از این همه بحث ، اثبات شده که کاری بیهوده است

فقط یک کلام برای دوستان بفرمایید در این برجامی که بقول شما اجرایی هم شده ، طرف مقابل چه اقدام عملی انجام داده در مقابل کارهایی که ایران کرده ؟ پاسخ به این یک سوال انقدر طفره رفتن نداره که

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فقط یک کلام برای دوستان بفرمایید در این برجامی که بقول شما اجرایی هم شده ، طرف مقابل چه اقدام عملی انجام داده در مقابل کارهایی که ایران کرده ؟ پاسخ به این یک سوال انقدر طفره رفتن نداره که

سلام

امیدوارم درست بخوانید و بعد مرا متهم به بازی با کلمات نکنید :

توافق اجرایی شده است ، این به مفهوم اجرا شدن تمام موارد توافق شده نیست .

برای این توافق مرحله های مختلفی پیش بینی شده است که تا به حال دو مرحله از آن اجرا شده است و مرحله سوم هم در آستانه اجرا است و به لطف خدا تا چند هفته دیگر و بعد از انجام تعهداتی که طرف مقابل انجام داد ( ختم PMD ) و تعهداتی که خودمان قبول کرده ایم تا انجامش بدهیم ( تعهداتی که توافق شده و قبول آن هم توسط بالاترین مقام کشور تائید شده است ) اجرا خواهد شد و بعد هم به مراحل بعد خواهد رسید. 

حالا اگر شما خواهان چیزی خارج از توافق انجام شده هستید ، میل خودتان است ولی قابلیت امکان پذیر شدن ندارد.  :applause:

اگر هنوز جواب سوالتان را دریافت نکرده اید مجبورم متوسل به دعای حضرت موسی قبل از بازگشت به مصر شوم ، چون به این نتیجه خواهم رسید که مشکل بیان دارم و نمی توانم منظورم را برسانم . fi_lone_ranger

ضمنا من جواب سوالهایم را که موارد اتهامی شما بود دریافت نکردم ، 

خواهش می کنم اگر امکان دارد مواردی که متهم فرمودید را واضح بیان بفرمائید شاید خودم هم متوجه شوم که

اول : کجا خوانندگان و کاربران سایت را بی شعور فرض کردم ( اصطلاح خودتان است و من مقصر نیستم  :) ) ؟

دوم : کجا با کلمات بازی کردم ( چون من عین متن را نقل کردم )  ؟ 

سوم : کجا زبان فارسی را تحریف کردم ( متن منتشر شده را نقل کردم ، شاید متنی که شما دارید ، متن دیگری غیر از متن منتشر شده است ) ؟

چهارم : کجا این جایگزینی را انجام دادم ؟

شاید مرا قابل برای پاسخ دادن نمی دانید و فقط من موظفم به سوالهای شما پاسخ دهم   :-(

هدف بنده از ابتدا هم متوجه کردن شما نبود چراکه اگر در گذشته دور حداقل امیدی به این تحول بود بعد از این همه بحث ، اثبات شده که کاری بیهوده است

گفتم که تکفیر می فرمائید چون ظاهرا بنده را شامل موارد " فهم لا یرجعون " فرمودید . :)

• Upvote 6
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعد از گذشت دو روز از نامه محسن رضایی به مقام معظم رهبری , هنوز جوابی از جانب مقام معظم رهبری به این نامه داده نشده! در حالی که پاسخ نامه حسن روحانی با فاصله یک روز داده و در سایت ثبت شد! حتی جواب نامه در سایت تابناک هم مشاهده نمیشه!

وقتی در این پست چنین حرفی زده میشه برخی دوستان ناراحت میشن اما هرکس باید موقعیت و سطح جایگاه خودش رو بدونه!مقام معظم رهبری کسی نیست که شما بهش نامه بنویسید و از وقایع مطلعش کنید , انگار که ایشون از وقایع و حقایق بی اطلاع هستن! به هر حال تجربه خوبی بود برای ایشون و اشخاص مشابه! ;)

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعد از گذشت دو روز از نامه محسن رضایی به مقام معظم رهبری , هنوز جوابی از جانب مقام معظم رهبری به این نامه داده نشده! در حالی که پاسخ نامه حسن روحانی با فاصله یک روز داده و در سایت ثبت شد! حتی جواب نامه در سایت تابناک هم مشاهده نمیشه!

وقتی در این پست چنین حرفی زده میشه برخی دوستان ناراحت میشن اما هرکس باید موقعیت و سطح جایگاه خودش رو بدونه!مقام معظم رهبری کسی نیست که شما بهش نامه بنویسید و از وقایع مطلعش کنید , انگار که ایشون از وقایع و حقایق بی اطلاع هستن! به هر حال تجربه خوبی بود برای ایشون و اشخاص مشابه! ;)

سلام

منظورتون همون پستی بود که داستان موضوع سر و ته پیاز رو مطرح کرده بودید؟

مجبورم به عرضتان برسانم که خوشبختانه در سیستم حکومتی کشور ما همه مجاز هستند به رهبری نامه بنویسند و برداشتهای خودشان را مطرح بکنند . رهبری هم اگر لازم بدانند جواب خواهند داد و اگر لازم ندانند ، جواب نخواهند داد . البته لازم نیست که جوابشان حتما علنی باشد و به استحضار من و شما برسد. البته شاید گاهی این کار را لازم بدانند و انجام بدهند. :)

متاسفم ولی فکر می کنم که دارید مقام رهبری را با تفسیر خودتان خیلی پائین می آورید .  :-(

• Upvote 6
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام
منظورتون همون پستی بود که داستان موضوع سر و ته پیاز رو مطرح کرده بودید؟
مجبورم به عرضتان برسانم که خوشبختانه در سیستم حکومتی کشور ما همه مجاز هستند به رهبری نامه بنویسند و برداشتهای خودشان را مطرح بکنند . رهبری هم اگر لازم بدانند جواب خواهند داد و اگر لازم ندانند ، جواب نخواهند داد . البته لازم نیست که جوابشان حتما علنی باشد و به استحضار من و شما برسد. البته شاید گاهی این کار را لازم بدانند و انجام بدهند. :)
متاسفم ولی فکر می کنم که دارید مقام رهبری را با تفسیر خودتان خیلی پائین می آورید .  :-(

بنده مسئول برداشت شما نیستم.
نامه به شخص خاص رو به صورت غیر علنی و در پاکت ارسال میکنن ، نه به صورت علنی و در سایت خبری! همونطور که خود ما (مردم عادی- پرسنل نیروهای مسلح) در وب سایت مقام معظم رهبری به ایشون نامه ارسال میکنیم.
انشاالله که متوجه تفاوت شده باشید.
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر هر یک از دوستان یک اقدام عملی (نه فقط یک سری حرف) که توسط غرب از زمان توافق تاکنون انجام شده رو به بنده نشان داد بنده ح

برای دیدن اقدامات عملی طرف غربی در رفع تحریم ها ، اونم به سریعترین حالت ممکن ، به این آدرس مراجعه کنید .... developer.google.com

برای یاد آوری عرض می کنم ...

شروط قبول برجام ....

۳) بندهای نه‌گانه‌ی قانون اخیر مجلس و ملاحظات ده‌گانه‌ی ذیل مصوّبه‌ی شورای عالی امنیّت ملّی، حاوی نکات مفید و مؤثّر است که باید رعایت شود، با این حال برخی نکات لازم دیگر نیز هست که همراه با تأکید بر تعدادی از آنچه در آن دو سند آمده است،‌ اعلام میگردد.
اوّلاً: از آنجا که پذیرش مذاکرات از سوی ایران اساساً با هدف لغو تحریمهای ظالمانه‌ی اقتصادی و مالی صورت گرفته است و اجرائی شدن آن در برجام به بعد از اقدامهای ایران موکول گردیده، لازم است تضمین‌های قوی و کافی برای جلوگیری از تخلّف طرفهای مقابل، تدارک شود، که از جمله‌ی آن اعلام کتبی رئیس‌جمهور آمریکا و اتّحادیه‌ی اروپا مبنی بر لغو تحریمها است. در اعلام اتّحادیه‌ی اروپا و رئیس‌جمهور آمریکا، باید تصریح شود که این تحریمها بکلّی برداشته شده است. هرگونه اظهاری مبنی بر این‌که ساختار تحریمها باقی خواهد ماند، به‌منزله‌ی نقض برجام است.
ثانیاً: در سراسر دوره‌ی هشت‌ساله، وضع هرگونه تحریم در هر سطح و به هر بهانه‌ای (از جمله بهانه‌های تکراری و خودساخته‌ی تروریسم و حقوق بشر) توسّط هر یک از کشورهای طرف مذاکرات، نقض برجام محسوب خواهد شد و دولت موظّف است طبق بند ۳ مصوّبه‌ی مجلس، اقدامهای لازم را انجام دهد و فعّالیّتهای برجام را متوقّف کند.
ثالثاً: اقدامات مربوط به آنچه در دو بند بعدی آمده است، تنها هنگامی آغاز خواهد شد که آژانس، پایان پرونده‌ی موضوعات حال و گذشته (PMD) را اعلام نماید.
رابعاً: اقدام در مورد نوسازی کارخانه‌ی اراک با حفظ هویّت سنگین آن، تنها در صورتی آغاز خواهد شد که قرارداد قطعی و مطمئن درباره‌ی طرح جایگزین و تضمین کافی برای اجرای آن منعقد شده باشد.
خامساً: معامله‌ی اورانیوم غنی‌‌شده‌ی موجود در برابر کیک زرد با دولت خارجی در صورتی آغاز خواهد شد که قرارداد مطمئن دراین‌‌باره همراه با تضمین کافی منعقد شده باشد. معامله و تبادل مزبور، باید بتدریج و در دفعات متعدّد باشد.
سادساً: مطابق مصوّبه‌ی مجلس،‌ طرح و تمهیدات لازم برای توسعه‌ی میان‌مدّت صنعت انرژی اتمی که شامل روش پیشرفت در مقاطع مختلف از هم‌اکنون تا پانزده سال و منتهی به ۱۹۰ هزار سو است،‌ تهیّه و با دقّت در شورای عالی امنیّت ملّی بررسی شود. این طرح باید هرگونه نگرانی ناشی از برخی مطالب در ضمائم برجام را برطرف کند.
سابعاً: سازمان انرژی اتمی، ‌تحقیق و توسعه در ابعاد مختلف را در مقام اجرا به‌گونه‌ای سامان‌دهی کند که در پایان دوره‌ی هشت‌ساله هیچ کمبود فنّاوری برای ایجاد غنی‌سازیِ مورد قبول در برجام وجود نداشته باشد.
ثامناً: توجّه شود که در موارد ابهام سند برجام، ‌تفسیر طرف مقابل مورد قبول نیست و مرجع، متن مذاکرات است.
تاسعاً: وجود پیچیدگی‌ها و ابهامها در متن برجام و نیز گمان نقض عهد و تخلّفات و فریب‌کاری در طرف مقابل بویژه آمریکا، ایجاب میکند که یک هیئت قوی و آگاه و هوشمند، برای رصد پیشرفت کارها و انجام تعهّدات طرف مقابل و تحقق آنچه در بالا بدان تصریح شده است،‌ تشکیل شود. ترکیب و وظایف این هیئت باید در شورای عالی امنیّت ملّی تعیین و تصویب شود.

با توجّه به آنچه ذکر شد، مصوبه‌ی جلسه‌ی ۶۳۴ مورخ ۹۴/۵/۱۹ شورای عالی امنیّت ملّی با رعایت موارد یاد شده تأیید میشود.

http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=31168

ویرایش شده در توسط Juicer
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده مسئول برداشت شما نیستم.

سلام

و به شکل متقابل بنده هم همینطور . البته برداشت هر کسی برای خودش محترم است حتی اگر برای دیگران این طور نباشد .

و البته هر چند شما مسوول برداشت من نخواهید بود ولی می توانید شنونده برداشت من باشید .

نامه به شخص خاص رو به صورت غیر علنی و در پاکت ارسال میکنن ، نه به صورت علنی و در سایت خبری! 

البته گاهی بعضی نامه ها به منظورهای خاصی به عنوان نامه سرگشاده ارسال می شوند که این هم به برداشت ارسال کننده ( که قطعا برای خودش محترم است و نه برداشت من یا شما ) بستگی دارد و معمولا به منظورهای خاص ( که معمولا فرستنده خودش به منظورش عالم تر از دیگران است ) اتفاق می افتد. 

همونطور که خود ما (مردم عادی- پرسنل نیروهای مسلح) در وب سایت مقام معظم رهبری به ایشون نامه ارسال میکنیم.

همه ملزم نیستند رفتاری عین ما و شما داشته باشند ، هر کس راه حل ها و روشهای خودش را دارد و البته دسترسی های خودش را هم دارد.

شاید منظور خاصی نداشتید ولی تقسیم بندی شما از عبارت " خود ما " با توضیح " مردم عادی- پرسنل نیروهای مسلح " جالب است ...  بماند   :)

انشاالله که متوجه تفاوت شده باشید.

شکر خدا متوجه تفاوت در نگاه افراد مختلف به موضوعات خاص هستم ولی بر خلاف شما ، تا جایی که ضربه ای به اصل موضوع وارد نشود ، آن را طبیعی میدانم و به نقل قولی که از پیامبر شده آن را رحمت میبینم . 

برای دیدن اقدامات عملی طرف غربی در رفع تحریم ها ، اونم به سریعترین حالت ممکن ، به این آدرس مراجعه کنید .... developer.google.com

ممنون که یادآوری کردید هنوز به مرحله لغو تحریمها نرسیده ایم ! 

البته جناب چکا هم در همان پستی که اشاره فرمودید بیان داشتند که یک بار به ایشان جواب دادم . اگر نیازی به جواب داشتید ، بخوانید و اگر نیازی به جواب ندارید و فقط گوینده هستید و نه شنونده که راحت باشید :)

میگذره این دوران هم میگذره! آنچه میماند در خاطر آیندگان سادگی ما مردمان است!

اتفاقا من هم به این حرفتان اعتقاد دارم ولی ظاهرا نتیجه ای که من می گیرم با نتیجه ای که شما مد نظرتان است کمی متفاوت خواهد بود. :)

• Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.