bds110

موشك دوربرد عماد، نسل جديد موشك هاي بالستيك ساخت وزارت دفاع با موفقيت آزمايش شد+گزارش تصویری

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مشابه این را روی موشک های دیگر نداشتیم

چرا داداش، روی سجیل و قدر اچ بود. فیلم رژه را ببینید.
تصویری مبهم در ذهن دارم اما احتمال بسیار زیادی می‌دهم كه در رژه سال گذشته روی سجیل و قدر اینها را دیده بودم.

فیلم پرتاب:
http://uplod.ir/sd0on7jc6m1a/IRINN-10112015-1617.MP4.htm

سلام
خیلی عذر میخواهم
همان فیلم تسنیم است یا جدید.
حجم نتم در حال تمام شدن است.
ببخشید جسارت كردیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط crazy-doctor، 23 مهر 1394 - ??????? ????? ?? ??? ??? ?? ?????
مخفی شده توسط crazy-doctor، 23 مهر 1394 - ??????? ????? ?? ??? ??? ?? ?????
چقدر بردشه؟

قابلیت حمل کلاهک هسته ای داره یا نه؟
  • Upvote 5
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
میگم چی باعث میشه که زدن موشک های ما برای اسراییل سخت باشه?موشک های ما چه ویژگی هایی دارن که بهنرین سامانه های دفاع موشکی مثل پاتریوت و ختس و گنبد اهنین به ادعایی فرماندهان ما حریف موشک های ما نیستند.به طور مثال در سال 2006 ازمایشی انجام شد که موشکی به مانند شهاب 3 که کلاهک جدا شونده داشت توسط سامانه ختس مورد هدف قرار گرفت .(بنا به گفته وکی پدیا)این مورد رو هم ذکر کنم در جنگ های
حماس با اسراییل به گفته مسولان حماس موشک ها یا راکت هایی که توسط حماس شلیک می شدند و در ارتفاع پایین پرواز میکردن به مراتب از انهایی که ارتفاع پروازی بیشتری داشتند تعداد برخورد ببشتری داشتند.این نشان می دهد که سامانه دفاع موشکی گنبد اهنین بیشتر برای دفاع در ارتفاع متوسط طراحی شده بنابرین باید گفت که موشک های ما حریف های سر سختی دارند
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا داداش، روی سجیل و قدر اچ بود. فیلم رژه را ببینید.
تصویری مبهم در ذهن دارم اما احتمال بسیار زیادی می‌دهم كه در رژه سال گذشته روی سجیل و قدر اینها را دیده بودم.

417539_2035B15D.jpg

به ترتیب از چپ شهاب , سجیل , قدر , قیام 

409332_8045B15D.jpg

در ان قسمت از کلاهک چیزی وصل نمیشه به بدنه 

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستی

با تشکر از CNN

صفحه 120 ملاحظه شود :

http://csis.org/files/publication/141007_Iran_Rocket_Missile_forces.pdf

There is also a missile known as the Emad-1 MRBM, with 1700km range, 500m accuracy, and 750kg payload. It is a variation of the Shahab-3 MRBM. It is Iran’s first maneuvering reentry vehicle equipped system (to improve accuracy), liquid propelled, equipped with SATNAV, and reported to be slated for deployment sometime after 2016. To date, there are no indications testing has occurred. Note: The CEP is a dramatic increase over the Shahab-3’s CEP of approx. 2,000m.

آیا در گذشته به صورت عمومی اعلام شده بود که ما بر روی موشکی به نام عماد کار می کنیم؟ اگر پاسخ خیر است، یه نشت اطلاعاتی وحشتناک داریم که این بنده خدا این قدر از جزئیات موشکو ماه ها قبل از اعلام عمومی بیان کرده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصویر با جزئیات بیشتر از کلاهک 

emad_warhead.jpg

================

سلام دوباره

به طور قطع اشتباه از بنده حقیر سراپا تقصیر است زیرا این فلش را در نظر گرفتم

http://www.freeuploadsite.com/do.php?img=80222

حلال كن داداش

شرمنده

سلام علیکم 

اختیار دارید برادر بحث فنی میکنیم . اصلا این حرف ها نیست ......

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به ترتیب از چپ شهاب , سجیل , قدر , قیام 

در ان قسمت از کلاهک چیزی وصل نمیشه به بدنه 

سلام دوباره

به طور قطع اشتباه از بنده حقیر سراپا تقصیر است زیرا این فلش را در نظر گرفتم

http://www.freeuploadsite.com/do.php?img=80222

حلال كن داداش

شرمنده

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان یک فیلم کوتاه از شبکه خبر پخش شد که در اون تصاویر ضبط شده توسط دوربین های نصب شده بر روی موشک به نمایش درآمد، نتیجتا اون زواید میتونن دوربین ضبط تصویر باشن.

در ضمن دوستانی که امکانش رو دارن لطف کنن کلیپ مذکور رو ضبط و ارسال کنن، با تشکر.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Video/1394/07/19/13940719000406_480P.mp4

توی اینجا چرا میگه داد بیداد؟ یعنی بد شد؟

دوستان یک فیلم کوتاه از شبکه خبر پخش شد که در اون تصاویر ضبط شده توسط دوربین های نصب شده بر روی موشک به نمایش درآمد، نتیجتا اون زواید میتونن دوربین ضبط تصویر باشن.

در ضمن دوستانی که امکانش رو دارن لطف کنن کلیپ مذکور رو ضبط و ارسال کنن، با تشکر.

همین فیلمه که من گذاشتم

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در ضمن دوستانی که امکانش رو دارن لطف کنن کلیپ مذکور ر

فکر کنم همین کلیپ خبرگزاری فارس کل مسیری که موشک توی فضا حرکت میکنه تا مرحله ی جدایش مرحله ی اول رو نشون میده و روش آهنگ سریال سیمرغ رو پخش میکنه

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13940719000138

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام مجدد
کسی نظری در مورد این عبارت نوشته شده روی موشک نداره ؟

:FVEA001

کاربرد اون 2 نقطه چیه !

مثلا First Vehicle Emad A001

اما اون دو نقطه را توش موندم چیه دیگه ؟! icon_eek

ویرایش شده در توسط warjo
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر از دوستان بابت قرار دادن لینک کلیپ، تا اونجا که از کلیپ بر میاد یک دوربین بر روی داکت (بالا راست) دو دوربین درون سر جنگی به سمت پایین زوم شده (دو دوربین پایین) و یک هم درون سر جنگی به سمت بالا (بالا سمت چپ) اگر دقت کنید یک مقدار خرد و ریز از درون سر جنگی به سمت پایین سرازیر میشن که پس از خروج از کادر دوربین بالا سمت چپ از پایین سر جنگی خارج میشن و در کادر دو تای دیگه قرار میگیرن. اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن.

تاریخ هم مربوط به ۱۰-۱۰ هست و ساعت حدود هفت و نیم (احتمالا) صبح. فکر میکنم نکات ظریفی رو در این کلیپ قرار دادن تا هر چی لازمه دیگران بفهمند و حساب کار دستشون بیاد.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم