bds110

موشك دوربرد عماد، نسل جديد موشك هاي بالستيك ساخت وزارت دفاع با موفقيت آزمايش شد+گزارش تصویری

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان لینک فیلم از شهرک موشکی ایران رو ببینید

.

خیلی دوست دارم ببینم نظر اساتید چیه. در ضمن نوع موشکها از چه نوعیه

در مورد تونلهای موجود در فیلم کسی بیشتر توضیح بده ممنون میشم.

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شهر موشکی سپاه نیم کیلومتر زیر زمین/به کارگیری نسل جدید موشک‌های دوربرد سپاه از سال آینده

http://www.military.ir/forums/topic/29524-شهر-موشکی-سپاه-نیم-کیلومتر-زیر-زمینبه-کارگیری-نس/

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بقیه تکنولوژی و امکانتمون هم میرسید به دهه 90 آمریکا ایران بهشت بود شک نکنید ، تکنولوژی دهه نود آمریکا در این تایم برای ایران بنظرم یعنی شاهکار :applause:  ممنون از ارائه اطلاعاتتون :rose:

عزیزم اگه الان رونمایی شده دال بر این نیس که جدیدترین تکنولوژی موشکی ماست 

چندین و چند سال پیش ساخته شده 

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط crazy-doctor، 23 مهر 1394 - ??????? ????? ?? ??? ??? ?? ?????
مخفی شده توسط crazy-doctor، 23 مهر 1394 - ??????? ????? ?? ??? ??? ?? ?????

آقا کسی میدونه ایران چه تعداد موشک دوربرد(مثل شهاب3.سجیل.و...)که بتونن خاک اسرائیل رو هدف بگیرند داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط crazy-doctor، 23 مهر 1394 - ??????? ????? ?? ??? ??? ?? ?????

آقا کسی میدونه ایران چه تعداد موشک دوربرد(مثل شهاب3.سجیل.و...)که بتونن خاک اسرائیل رو هدف بگیرند داره؟

بله... فرمانده نیروی هوافضای سپاه :)
دنبال پاسخ این سوال نباشید!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

بله... فرمانده نیروی هوافضای سپاه :)
دنبال پاسخ این سوال نباشید!

icon_cheesygrin اینو خودمم میدونم.اما سازمان های اطلاعاتی و وبسایت های نظامی معمولا برآوردهایی رو از توانایی نظامی کشور ها انجام میدن.درمورد موشک های ایران که توانایی اصابت به اسرائیل رو دارند خبر ندارید چه براوردی کردند؟

من خودم یکی دو سال پیش یه مقاله ای رو از CSISخوندم.نویسندش انتونی.اچ.کوردزمن بود.تخمین ایشون فکر کنم چیزی در حدود 300-400 موشک از این نوع بود.

میخوام بدونم الان وضعیت چطوره

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

icon_cheesygrin اینو خودمم میدونم.اما سازمان های اطلاعاتی و وبسایت های نظامی معمولا برآوردهایی رو از توانایی نظامی کشور ها انجام میدن.درمورد موشک های ایران که توانایی اصابت به اسرائیل رو دارند خبر ندارید چه براوردی کردند؟

من خودم یکی دو سال پیش یه مقاله ای رو از CSISخوندم.نویسندش انتونی.اچ.کوردزمن بود.تخمین ایشون فکر کنم چیزی در حدود 300-400 موشک از این نوع بود.

میخوام بدونم الان وضعیت چطوره

دوست گرامی این اطلاعات محرمانه محسوب میشن و قرار دادنشون در سایت خلاف قوانین هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سامانتا پاور: ایران با آزمایش‌های موشکی قطعنامه‌های شورای امنیت را نقض کرده است

«سامانتا پاور» نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد امروز (چهارشنبه) مدعی شد که آزمایش موشک جدید سطح به هوای ایران در هفته جاری نقض قطعنامه‌های موجود شورای امنیت سازمان ملل متحد است.

به‌ نوشته «پولتیکو» سامانتا پاور که در نشست ویژه امور زنان در واشنگتن صحبت می‌کرد، در این زمینه گفت: «اگر واقعیات همانی باشند که ما به آن‌ها اعتقاد داریم، اقدام اخیر ایران نقض قطعنامه‌های شورای امنیت است.»

سامانتا پاور در ادامه سخنان خود در این زمینه گفت: «واقعا از ویژگی‌های مهم در اجرای توافق هسته‌ای با ایران اجرای قطعنامه و معیارهای موجود در آن است.»

وی در پاسخ به این سئوال که اقدام ایران چه قدر بر برجام تاثیر می‌گذارد، گفت: «فکر می‌کنم مجبوریم همه احتمال‌ها را در نظر بگیریم.»

«جاش ارنست»، سخنگوی کاخ سفید نیز روز گذشته در همین زمینه اظهار داشته بود که ایران در سال‌های اخیر به طور مکرر قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد در زمینه فعالیت در حوزه موشک‌های بالستیک را نقض کرده است.

ttp://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940722001519

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تعداد موشک های ما در حدی است که حداقل دو ماه تمام اسرائیل را موشک باران کنیم و تمام نشود 

تعداد موشک هایی که حزب الله را هم در جنگ 33 روزه حساب کنی می بینی خیلی زیاد است

آنقدری که واقعا تلاویو و حیفا در معنی کلمه  با خاک یکسان شود 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ملتتتتتتت

موشکهای ما می تونن از سد سامانه دفاع موشکی ختس اسراییل بگذره?
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط crazy-doctor، 23 مهر 1394 - ??????? ????? ?? ??? ??? ?? ?????

سلام

در مورد تعدادموشکهامون کسی چیزی نمیدونه اما چند سال پیش خوندم از قول یکی از سرداران سپاه گفته بود هشت هزار موشک برای اسرائیل کنار گذاشتیم

الان باید بیشتر شده باشه

ویرایش شده در توسط meshcat
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

لطفاً اگر آمار دقیق دارید منتشر نکنید حتی حدودی فقط این رو بگم که مربوط به چند ساله پیشه که فقط برای کشورهای عربی چه خوابی دیدن در نوار جنوبی ایران از این تونل های زیر رمینی زیاد درست کردن تعدادش هم اون موقع بسیار زیاد بود الان رو دیگه نمیدونم ولی خیلی بیشتر از اون چیزهایی که بالا نوشتید منبع هم موثق بود خلاصه از لحاظ تعداد برای تمامی کشورهای همسایه به اندازه ای که جلوی حمله ی مستقیمشون رو بگیریم داریم 

مشکل فعلی پدافنده که روی باور و اس 300 باید حساب باز کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ملتتتتتتت

موشکهای ما می تونن از سد سامانه دفاع موشکی ختس اسراییل بگذره?

اناناس اهنین هم زمانی که ساخته شد زیاد دوستان رو جو گرفته بود ( بل نسبت شما ) که آی بدبخت شدیم 

هرچی ساختیم رو باید بندازیم دور ولی دیدیم اناناس هیچ بوقی نبود 

البته نظر تخصصی بلد نیستم بدم چون اطلاعاتی ندارم قبلنم گفتم هیچی بلد نیستم 

ولی خب بر اساس واقعیت میسه نتیجه هایی مبنی بر عقل گرفت 

• Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط crazy-doctor، 24 مهر 1394 - ??????? ????? ?? ??? ??? ?? ?????
مخفی شده توسط crazy-doctor، 24 مهر 1394 - ??????? ????? ?? ??? ??? ?? ?????

.

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
500 متر شعاع خطا رو میشه یکی برای بنده توضیح بده؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم