hamidz65

اشنایی با ناوهواپیمابر Giuseppe Garibaldi ، ساخت ایتالیا

Recommended Posts

ضمن تشکر از این مقاله ...بالگردهای SH - 3D .واقعا در سطح خودش عالی بوده... البته اگه اشتباه نکنم تعدادی زا اونها بعد از انقلاب به دلیل تحریم مسخره  ایران تحویل داده نشد.

تو اکثر نوشته های با منع خارجی  از المان نازی یک دیکتاری و یک دولت کاملا ضد بشری یاد میشه... اما در عجم که در این نوشته هم این عبارات به کار برده شده... برای ملت ازاده ما خوب نیست دروغهای غرب صهیون رو بی بررسی به قلم بیاریم... من طرفدار المان نازی نیستم اما دشمن سرسخت غرب صهیون هستم... 

اگه هیتلر یک دیکتاتور باشه امریکا انگلیس فرانسه کانادا استرالیا و همه سگهایی که برای صهیونیست دارند کار می کنند چیند؟؟ 

ویرایش شده در توسط Argada
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

خسته نباشید

فکر کنم این ناو هلیکوپتر بره تا هواپیمابر

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام و تشکر ایا ایتالیا هم سفارش خرید f 35 رو داده یا هواپیمای دیگری رو در نظر گرفتن؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام و تشکر ایا ایتالیا هم سفارش خرید f 35 رو داده یا هواپیمای دیگری رو در نظر گرفتن؟

سلام و عرض ادب

بله درسته ، ایتالیا هم اف 35 را برای جایگزی هاریرهای خود در دو  ناو هواپیمابر خود سفارش داده است

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت اقا حمید گرامی بابت زحمتی که کشیدین با توجه به روابط متعادل تر ایتالیا در قبال کشورمون ایا امکان سفارش همچین ناوی از طرف ایران و ساخت وتحویل از طرف ایتالیا امکان پذیر هستش؟فکر کنم دارا بودن همچین ناوی باعث بالا رفتن سطح و اعتبار نیروی دریاییمون میشه همچنین در راستای اهداف اینده ایران که حضور در اقیانوس هند هستش نیاز به داشتنش احساس میشه البته در صورتی که فکری هم برا هواگردهاش بشه که جنگنده های میگ۲۹kوعمود پرواز یاک میتونن گزینه ای ایده ال باشن مزیت دیگر این ناو هزینه نگهداری کمتر نسبت به همتایان دیگه اشه(مثل ناو شارل دوگل یا ادمیرال کوزنتسوف)که این کلاس رو برا ایران ایده ال میکنه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر نمی کنم ایتالیا هم در این حد با ما رابطه خوبی داشته باشه که ناو هواپیمابر برامون بسازه

در ضمن ناو هواپیمابر و ناوهای محافظ و جنگنده ها هزینه زیادی داره که با توجه به بودجه دفاعی ما و نیازهایی که داریم زیاد مناسب نیست و اگه نیروی هوایی با همچین پولی تقویت بشه کار بهتری هستش

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر نمی کنم ایتالیا هم در این حد با ما رابطه خوبی داشته باشه که ناو هواپیمابر برامون بسازه
در ضمن ناو هواپیمابر و ناوهای محافظ و جنگنده ها هزینه زیادی داره که با توجه به بودجه دفاعی ما و نیازهایی که داریم زیاد مناسب نیست و اگه نیروی هوایی با همچین پولی تقویت بشه کار بهتری هستش

ضمن عرض سلام خدمت داداش عزیزم علی اقای عزیز من با توجه به سیاستهای متعادل تر ایتالیا گفتم بهر حال به نظر من ما یا نباید وارد رقابت تسلیحاتی با کشورهای همسایه مثل ترکیه و عربستان و پاکستان بشیم یا باید هزینه اشو بپردازیم بهرحال دفاع یعنی هزینه و داشتن یک نیروی دفاعی کارامد مستلزم پرداخت هزینه و یک بودجه دفاعی کافی وکارامد هستش که در مقابل جان شهروندان و تامین منافع کشور کاملا بجا هستش به عقیده من زیبنده کشوری مثل ایران که داعیه قدرتمندترین نیروی نظامی منطقه رو داره نیست از شناورهایی استفاده کنه که بعداز جنگ جهانی دوم توسط اروپا وامریکا بازنشسته و دست دوم به ایران فروخته شدن و موضوع بعد اینه که ما باید برای تامین تسلیحات و فناوری نظامی مورد نیازمون دنبال یه شریک مطمئن و پیشرفته باشیم که بخشی از نیازهامون رو براورده کنه مثل فرانسه شریک امارات و یا امریکا برای عربستان چون متاسفانه روسها ثابت کردن که هیچ وقت یک شریک خوب و قابل اعتماد و سخاوتمند در انتقال تکنولوژی به ایران نبودن و هیچ وقت هم تمام قد حامی ایران نبودن و فقط از ایران بعنوان برگ بازی جهت ایجاد فشار به غرب و دریافت امتیاز استفاده کردن که همیشه هم این فشار به غرب و دریافت امتیاز همراه باپرداخت هزینه های سنگین و کمرشکن از طرف ملت و دولت ایران بوده مثل تصویب تعدادزیادی قطعنامه برعلیه ایران که همگی با رای مثبت روسها تصویب شدن حال اونکه در طرف مقابل هیچوقت امریکا چنین اجازه ای جهت تصویب یک بیانیه معمولی در محکوم کردن رژیم غاصب وجعلی صهونیستی رو به شورای امنیت نداده وهمه قطعنامه هارو وتو کرده
پس به عقیده من ایتالیا میتونه با اتخاذیک سیاست هوشمند از طرف دستگاه دیپلماسی ایران تبدیل به یک شریک نظامی و کلید دروازه فن اوری اروپا که حتی در بعضی از ضمینه ها مثل ساخت شناور ازامریکا جلوتره باشه چون همیشه در سازمان رزم کشورمون جای اواکس درنیروی هوایی با توجه به گستردگی جغرافیای کشورمون و ناو هواپیمابر و بالگرد بر در نیروی دریاییمون با توجه به موقعیت استراتژیک کشورمون برتنگه هرمز و ورودی اقیانوس هند وهمچنین مرز ابی گسترده خالی بوده
ضمناداداش علی جون چگونگی تقویت هم مهمه فکر نکنم پرداخت هزینه های گزاف واختصاص بودجه به گرجستان برای عملیاتی کردن فیترهای عراقی پناهنده مشکلی از نیروی هواییمون حل کنه و توان این نیرو رو بالا ببره ایکاش بجای عملیاتی کردن این هواگردهای منسوخ به فکر تهیه جنگنده نو و کارامد باشیم ویرایش شده در توسط mina68
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.