Marine101

تاپیک جامع بررسی و تحلیل شهرهای موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ( IRIGC Missile cities)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

تصویر به حد کفایت گویا هستش که نیازی به توضیح نداشته باشه!

w5wuusofz5ptw1z94ayd.jpg

.......................................................

عذر میخوام، اکانت گالریم رو مجدد گُم نموده ام!

شرمنده، تاپیک دیگه ای برای پُست موضوع مرتبط سراغ نداشتم!

اره منم متوجه شدم جای دور زدن نذاشتن برای کامیونا سخته دور بزنن :) جدای شوخی چرا کامیون نظامی نمیسازیم برای حمل اینا؟ الان اینهمه کامیون بنز میخریم خو بسازیم راحت تر نیست؟

ویرایش شده در توسط mahdimousavi
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اره منم متوجه شدم جای دور زدن نذاشتن برای کامیونا سخته دور بزنن

از اون حرفها بودا... :)

این پایگاه ها به گونه ای ساخته میشن! که اگه از اینور بری تو، بدون حتی یک دور زدن، چند مسیر مجزا، برای خروج، رو به روت هست!

یعنی توی همین یه تیکه تونل میشه دو ستون لانچر متحرک دیگه هم جا داد!

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

معلوم بود که به صورت ریشه درختی! بود که خروجی های منشعب متعددی داشت.  یعنی یک تونل اصلی دپو احتمالا در عمیقترین قسمت و انشعاباتی که هر خودرو طبق موقعیت قرارگیری از خروجی های معلومی خارج میشن. یا برای عملیات یا سرویس. شاید به احتمال زیاد اتاقک های مورد نیاز درون خود همین مجموعه ها طراحی هم شده باشند و نیاز به خروج ( ورود که لازمه ) را برای عدم کشف به حداقل رسونده باشند.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

توی طراحی این محل ها خوبه که هر چند صد متر اول هر خروجی یه در فولادی قوی(مثلا 300 متر 3 تا در) هم بزارن که در صورت اصابت موشک بخصوص ترموباریک به خروجی مشکلی پیش نیاد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان کسی میدونه قوی ترین موشک ضد پناهگاه آمریکا تا چند متر زیر زمین رو میتونه تخریب کنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان کسی میدونه قوی ترین موشک ضد پناهگاه آمریکا تا چند متر زیر زمین رو میتونه تخریب کنه؟

تا جایی که بنده خبر دارم بانکر باستری که میگفتن میخوایم باهاش فردو رو بزنیم ۷۰ متر نفوذ داره در زمین!
شخصاً بعید میدونم این پایگاه زیر زمینی ۵۰۰ متر عمق داشته باشه!
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عماد - والفجر و امروز هم پايگاه زيرزميني

بشدت شك برانگيزه - به احتمال بسيار زياد يك خبرايي هست. حالا بايد ديد كه چه كسي بايد پيام رو دريافت كنه ، .... عربستان ، اسرائيل يا آمريكا 

ویرایش شده در توسط yar2000
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگم نشون دادن چهره نیرو ها مشکل امنیتی درست نمی کنه؟

عماد - والفجر و امروز هم پايگاه زيرزميني

بشدت شك برانگيزه - به احتمال بسيار زياد يك خبرايي هست. حالا بايد ديد كه چه كسي بايد پيام رو دريافت كنه ، .... عربستان ، اسرائيل يا آمريكا

اره یکمی مشکوکه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/07/22/13940722000496_PhotoL.jpg

من هنوز دکترای عمران ندارم که البته برای نظر دادن درباره همچین سازه هایی احتمالا به گرایش خاکش نیاز هست!...

ولی فکر نمی کنم توی عمق 500 متری بشه جداره ها با یک شاتکریت ساده رها کرد و باید جداره ها با قالب های بتن پیش ساخته به خوبی عایق بشه چون کمترین مشکلی که پیدا میکنه مشکل نشت اب های زیر زمینی هست ...

ولی باز با یک عکس نمیشه نظر دقیق داد 

• Upvote 10
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظرم اشاره مستقیم نشد که این پایگاه حتما در عمق 500 متری هست. اشاره بود که چنین پایگاه هایی هم هستند. شاید هم اشتباه میکنم. البته این پایگاه هم میتونه ابتدا و وسط و انتهایی داشته باشه. با اعماق! متغیر! معلوم نیست الان کجاش هستند.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر کنم منظور از عمق 500 متر، اینه که یه کوه 500 متری بالای این تونل ها است. مثلا از عمق یک دره به صورت افقی وارد کوهی با ارتفاع 500 متر شدن.

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[aparat]n6GBz?[/aparat]

گزارش خبری از پایگاه موشکی زیر زمینی سپاه پاسداران 

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

متاسفانه هیچ فرقی بین اینکه 500 به زیر زمین برید یا 500 متر لایه های یک کوه بالای سرتون قرار بدید وجود نداره در دو حالت شما زیر 500 متر صفحات زمین هستید ...

ممکن صفحات زیر کوه استقامت بیشتری داشته باشند(و ممکن بر عکس!) و بخلاف تصورساختمان کوه یک توده سخره صلب نیست و لایه های مختلف زمین شناسی درش قرار داره وحتی ممکن اب های زیر زمینی درش باشه مانند چشمه های اب نزدیک حتی قلل مرتفع...

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.