Sorena_Noshad

"اطلاع رسانی در مورد فصلنامه میلیتاری"

امتیاز دادن به این موضوع:

7 ارسال ها در این موضوع

قبلا از این کارها توی میلیتاری شده .... من توصیه می کنم هر فصل یک مجلد با متن سبک و بدون ویرایش گرافیکی بدید بیرون و مجلد اصلی این رو هر 6 ماه یکبار انتشار بدید ...  اینجوری بهتره .

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام و تشکر از مدیران و دوستان فعال که میلیتاریو هر روز رو به سمت مثبت پیش میبرن .

اگر بشه قسمتی رو هم با عنوان درس از تاریخ قرار بدیم که به برسی و علل شکستها و پیروزیهای هر جنگ و عملیاتی (چه نوین و چه قدیمی ) بپردازد تا به یک  راهکار و مسیر برای فرماندهی و جنگها برسیم 

4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

ضمن تشکر ، حقیقتاً ایده بسیار جالب و قابل پیگیری است و امیدوارم عزیزانی نظیر جناب گوبلز ، جناب سیاوش ، جناب دیزرت هاوک ، جناب حامدوف ، جناب کراش ، جناب ابوشعبان ، جناب ونوم اسنیک و همه عزیزانی که دستی در حوزه علوم نظامی در شاخه های مختلف دارند ، از این ایده پشتیبانی معنوی و علمی بفرمایند .

پی نوشت :

شخصاً به جناب سورنا پیشنهاد دادم تا بخشی را بعنوان " آنسوی خاکریز" در فصلنامه ایجاد کنند تا دفاع مقدس را از دید دشمن هم بررسی کنیم .( و احتمالاً تهیه مطالب این بخش بر عهده بنده خواهد بود )  باشد تا ارزش دفاع 8 ساله ما در برابر دشمن تا دندان مسلح بعثی ، بیشتر عیان شود .

متشکرم :rose: :rose:

سلام

بخش مورد سفارش شما محفوظه استاد :rose:

با سلام و تشکر از مدیران و دوستان فعال که میلیتاریو هر روز رو به سمت مثبت پیش میبرن .

اگر بشه قسمتی رو هم با عنوان درس از تاریخ قرار بدیم که به برسی و علل شکستها و پیروزیهای هر جنگ و عملیاتی (چه نوین و چه قدیمی ) بپردازد تا به یک  راهکار و مسیر برای فرماندهی و جنگها برسیم 

مقالات طبق بخش بندی سایت به بخش جنگ ، نیروی هوایی ، زمینی و دریایی - در آینده اخبار نظامی هم اضافه میشه - تقسیم شدن و این مسئله مورد نظر شما میتونه در قالب یک مقاله چند قسمتی در بخش جنگ فصلنامه پیگیری بشه که هر کدوم از عزیزان بر عهده بگیرن ما در خدمتیم.

9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام خدا

دوستانی که قصد دارند با تهیه مقالات اختصاصی در فصلنامه مشارکت کنن میتونن متن مقالات خودشون رو در یک فایل Word و عکس ها رو هم جداگونه برای بنده ارسال کنن.

با تشکر

سلام...

مقالات تاریخ نظامی و روزنگار هم با من ...

شماره اول، کی منتشر میشه؟

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام...

مقالات تاریخ نظامی و روزنگار هم با من ...

شماره اول، کی منتشر میشه؟

حدود يه ماه ديگه..
2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نام خدا
با سلام خدمت دوستان عزیز
خبر خیلی خوش حال کننده ای بود،
امیدوارم هرچه زودتر این امر صورت بگیره،
کاش میشد همون ماهنامه رو اجرا کرد،
یک پیشنهاد هم دارم و اون اینه که،
یه بخش تحلیلی خبری هم اضافه کنید و مثلا در اون به تحلیل خبر های مهم نظامی اتفاق افتاده و یا تحلیل های از اوضاع منطقه و همچنین اگه بشه بخشی به عنوان پیشنهاداتی به نیرو های مسلح.
در هر صورت دست همه ضحمت کشان این امر درد نکنه.
1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم