امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من هم عید نوروز رو به همه تبریک میگم امیدوارم سالی پربرکت و پر از رونمایی ها خوب برامون باشه!

سال 94 هم تموم شد ما این تاپیک افسانه ای برای تمام قرن هارو ندیدم

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باتبریک این عید

یادی هم کنیم از آخرین تک سوار عشق...

رفیقِ حادثه هایی به رنگ تقدیری
اسیر ثانیه هایی شبیه زنجیری

در این رسانه ی دنیا، میان برفک ها
نه مانده از تو صدایی، نه مانده تصویری

رسیده سنّ حضورت به سنّ نوح، اما ...
شمار مردم کشتی نکرده تغییری

هزار هفته ی بی تو گذشته از عمرم
هزار سال ِ پیاپی دچار تاخیری

شبیه کودکِ زاری شدم که در بازار ...
تو دست گمشده ها را مگر نمی گیری؟؟

به امید فرج ایشان :rose: :rose:

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خداوندا ، در این آخرین ساعات سال
دل مردمان این سرزمین را چنان در جویبار زلال رحمتت شستشو ده
که هر کجا تردیدی هست ایمان

هر کجا زخمی هست مرهم
هر کجا نومیدی هست امید
و هر کجا نفرتی هست عشق جای آنرا فرا گیرد ، آمین . . .

---------------

سالی پر از خوشی و شاد برای همتون ارزو میکنم
نوروز 1395 برهمه شما مبارک

ویرایش شده در توسط milad021
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نام خدا

سال ۹۴ به پایان خودش نزدیک میشه...سالی که اتفاقات خوب و بد زیادی داشت...سالی که دعوای زیادی توش بود،سالی که احترام متقابل زیاد توش بود...سالی که برجام رسید به فرجام...منتقد داشت،موافق داشت...دعوا سرش بود،بعضا همو لت و پار کردن...سالی بود که سر نماینده و وکیل شدن دعوا شد و سیه نمایی،بعضی جاهام بزرگ نمایی...سالی چندتا بی تدبیر(همون حاشیه نشین های خودمون)که نمیدونن دموکراسی چیه حرف گنده تر از دهانشون زدن...سالی بود که تو دو تا جغرافیای متفاوت شهید دادیم...یکی در راه حق،یکی به ناحق...درسته اذیت شدیم...کمرمون خم شد...گریه کردیم و حتی گاهی خندیدیم ولی میخوایم یه چیزی رو قبل از پوست اندازی سال کهنه به یه سری ها که به صورت نامحسوس اطرافمونن بگیم: اینکه یه ایرانی مسلمان که خون داده انقلاب کرده...خون داده ۸ سال جنگیده...با خون کودکان و مادرانش خلیج فارس رو رنگ کرده...با خون جوانان نسل دوم و بزرگ قهرمانان نسل اول انقلابش حرم ها رو زینت داده...هیچ وقت گذشته اش رو،پیشینه اش رو یادش نمیره...پیش هیچ اجنبی سر خم نمیکنه...چه میخواد آمریکایی باشه،روسی باشه یا هر کس دیگه...این ایرانی عرق میریزه تا کشورشو آباد کنه...سختی میکشه تا سر بلند باشه،از ناملایمات روزگار نمیرنجه و نمی ایسته...اشدا علی الکفار و رحم بینهم سر لوحه کارشه و به خاطر بازی های سیاسی با کسی دعوا نمیکنه،هموطناشو دوست داره و وطنش رو...براش جون میده...نه مثل بعضی ها اموال کشورش رو تو خاک بیگانه ول کنه در بره:)))بله اینو به اون کسایی میگیم که فکر میکنن میتونن با کوبیدن به طبل تفرقه ایرانی ها رو در هم بشکنن...فکر میکنن میتونن ایرانو مثل سوریه یا یمن ویران کنن...ولی نمیدونن محاسباتش اشتباه...بیاین سال آینده هم نشون بدیم که شکست خورده قطعی همونایی هستن که آب در هاون میکوبن...بیایم مصداق همچین ایرانی باشیم...نه صرفا یه آدم دشمن شاد کن که با دعوا و شلوغ کردن نه تنها کمکی به خودشو دیگران نمیکنه که به همه ضرر میرسونه...بیاین به خودمون و خدای خودمون قول بدیم که مایه ی آرامش و پیشرفت باشیم نه رنجش و پسرفت!

شادی ارواح طیبه شهدا صلوات
-----------##------------
پ.ن:امیدوارم سالی پر از موفقیت و توامان با شادی داشته باشید
نیمه شب خوش :))
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سال جدید مبارک باشد . آرزو می کنم فرج امام زمان(عج) همین نزدیکی باشد از خدا برای همه مریض ها ارزوی سلامتی دارم و درنهایت برای تمام دنیا ارزو می کنم صلح باشد و جنگ ها امسال تمام شوند .

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امیدوارم امسال شاهد پیروزیهای فراتر از تصور برای جبهه حق در جهان باشیم

عید همه دوستان عزیز میلیتاری مبارک
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سال جدید امد 

بر همه پیروز  :rose:

انشالا بتونیم در خودمون تحولات تازه ایجاد بکنیم 

لحظه تحویل سال هورامانات (سرزمین خورشید)

Cd8jN-FWoAIE-kN.jpg

Cd8jN-FWwAIWlCv.jpg

ویرایش شده در توسط masihbaghery
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سال جدید رو خدمت تمام دوستان و عزیران تبریک میگم . در سال جدید برای شما عزیزان اروزی سعادت و خوشبختی و برای مردم ایران اروزی رفاه و اسایش رو دارم .برای خاورمیانه هم ارزوی صلح و ارامش رو دارم . امیدوارم که در این سال یاد بگیریم که چطور میشه در کنار هم با خوشی و خرمی زندگی کرد . یاد بگیریم کسی از نژاد برتر یا مذهب برتر نیست . یاد بگیریم که به حقوق دیگران احترام بزاریم تا به حقوق ما هم احترام بذارن و فراموش نکنیم که گلوله بد است 

به امید امت واحده اسلامی

به امید تغییر نام سایت به از میلیتاری به نو دامادان

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

در سال جدید از خداوند متعال روزهای خوش و پر برکتی را برای همه دوستان و همه مردم سرزمینم آرزو مندم ؛ چه آنهایی که خودشان را از این ملت می دانند و چه آنهایی که مردمشان را فراموش کرده اند. 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما همچنان بر موضع خودمون كه نزدن تاپيك ها براي مناسبت هايي كه هر سال در تاريخ خاصي تگرار مي شوند اصرار داريم يعني چي اخه 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما همچنان بر موضع خودمون كه نزدن تاپيك ها براي مناسبت هايي كه هر سال در تاريخ خاصي تگرار مي شوند اصرار داريم يعني چي اخه 

سلام

ما از ایستادگی و ابرام شما بر موضع به حقتان تقدیر می کنیم.

در ضمن سال نو شما را هم تبریک عرض میکنیم.  :rose:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحمیم 

سلام و درود خدمت همه دوستان عزیان و سروران گرامی 

حقیر هم سال نو رو خدمت شما تبریک عرض کرده و امیدوارم سالی با برکت و با سلامتی کامل برای شما و خانواده محترمتان و تمام مردم ایران در پیش داشته باشید 

خدایا 

یا حمید به حق محمد 

یا عالی به حق علی 

یا فاطر به حق فاطمه

یا محسن به حق الحسن 

یا قدیم الاحسان به حق اقامون  حسین 

در سالی که گذشت مردمی بودند که زجر و درد زیادی رو تحمل کردند و تحمل می کنند، به حق این پنج تن، به حق قائم ال محمد اونها رو از درد و رنجی که گرفتار اون هستند رها کن (امین) 

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.