امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]من نمی دونم مسئولین مارو چی فرض کردند؟! آقا رفتین هاوک رو ورداشتین می گین اس-300 ایرانی ساختین؟! آخه هاوک کجاش از پرتاب سرد استفاده می کنه؟![/quote]
منم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که مسئولین اطلاعات نظامی مردم در حد بوق فرض کردند! icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من نمی دونم مسئولین مارو چی فرض کردند؟! آقا رفتین هاوک رو ورداشتین می گین اس-300 ایرانی ساختین؟! آخه هاوک کجاش از پرتاب سرد استفاده می کنه؟![/quote]
منم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که مسئولین اطلاعات نظامی مردم در حد بوق فرض کردند! :oops:[/quote]

یک چیزی تو همین مایه ها. icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر کنم هدف مسئولین گیج کردن کارشناسان نظامی خارجیه! [b]اگر دقت کرده باشید هیچ وقت نگفتند S-300 ایرانی در این رزمایش آزمایش می‌شه یا آزمایش شده[/b]، بلکه گفتند در آینده‌ی نزدیک تست گرم می‌شه. بعد رزمایش رو برگزار کردند و کسانی مثل ریانووستی رو به این اشتباه انداختند که قرار بوده S-300 در این رزمایش تست گرم بشه! و بنابراین منظورشون همون S-200 ارتقایافته یا مرصاد بوده که در رزمایش نشون داده شدند! در حالی که مسئولین اصلاً چنین ادعایی نکردند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در تاپیک رزمایش توضیحاتی دادم،

خودمون شروع, میکنیم از قول مسئولان چیزی گفتن و بعد هم وقتی خبری نمیشه شروع میکنیم به متهم کردن اونها

من جایی ندیدم خبری از تست اس 300 وطنی در این رزمایش زده بشه،خبری در یکی از مصاحبه ها بود مبنی بر آینده نزدیک

در این رزمایش تنها تست سامانه برد بلند بهینه سازی دوربرد اعلام شد که اون هم همون اس 200 بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من نمی دونم مسئولین مارو چی فرض کردند؟! آقا رفتین هاوک رو ورداشتین می گین اس-300 ایرانی ساختین؟! آخه هاوک کجاش از پرتاب سرد استفاده می کنه؟![/quote]

[quote][quote]من نمی دونم مسئولین مارو چی فرض کردند؟! آقا رفتین هاوک رو ورداشتین می گین اس-300 ایرانی ساختین؟! آخه هاوک کجاش از پرتاب سرد استفاده می کنه؟![/quote]
منم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که مسئولین اطلاعات نظامی مردم در حد بوق فرض کردند! icon_arrowd[/quote]

اگه منظورتون خبر بیست و سی هست که من فکر می کنم این رو باید به پای بلاهت بیست و سی گذاشت و نه مسئولین ، چون صحبتهایی که مجری 20 و سی اعلام کرد تو هیچ خبری اعلام نشده بود. گویا خلاقیتشون زیاده خودشون میان خبرارو جمع می کنن از توش یه خبر جدید خلق می کنن.

هیچگاه رسما نه گفته شد که اس 300 تو این رزمایش تست میشه، نه گفته شد مرصاد 2 تست میشه ، نه گفته شد صیاد بهبود یافته تست میشه و نه گفته شد که اس 200 تو این آزمایش تست میشه. حالا اگه شده ( مثل اس 200 ) یا احیانا بشه. باز هم شما هیچ خبری رو نمی تونید پیدا کنید که توش گفته شده تو این رزمایش این سامانه ها تست میشن.

تنها چیزی که رسما اعلام شد، سامانه ضد کروز و مصباح بود.

منتها مسئله اینجاست اطلاع رسانی اصلا مناسب نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاربر عزیز M-ATF کاملا درست می فرمایند.

اشتباه یه بخش خبری رو به حساب مسئولین دفاعی ننویسید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان اي كاش زود تر مي آمدم ... اينهمه هيا هو آدم حال مي كنه خيلي وقت بود يه همچين جوي نداشتيم .

در زمان برگزاري نمايشگاه هفته دفاع مقدس ميدان بهارستان در روز آخر ش كه فكر كنم جمعه بود گذرم افتاد ديدم موشك قيام رو آوردن كنجكاو شدم رفتم جلو با مسئول موشكها بحث كردن كه يه چيزي دستمو بگيره دوتا نكته از حرفاش درآوردم يك اينكه قرار هست موشك قيام ياخانواده قيام در حد خانواده سجيل توسعه پيدا كنه و ديگري اينكه بچه هاي نيرو هوايي تقريبا يك ساله كه تيوپ پرتاب سرد رو ساخته بودن و حتي آزمايش هم كردن ولي كليات سامانه هنوز به اتمام نرسيده طرح رادارش هم باكمك طرح توسعه و بومي سازي رادار s200 و طرح توسعه رادارهاي برد بلند ملي و رادارهاي برد كوتاه غربي انجام خواهد گرفت كه خود اين نشان گر اين هست كه رادار اين سامانه به احتمال زياد كاملا بومي خواهد بود چون رادار اس200 كه تقريبا بومي شد رادار مرصاد (يا همون هاگ بهينه شده و ارتقا يافته ايراني ) هم بومي شده رادار ملي هم كه در دومدل بلند و كوتاه برد ساخته شده نتيجه گيري رو به دست دوستان مي زارم .

تمام اطلاعات بالا تقريبا سوخته هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت دوستان اي كاش زود تر مي آمدم ... اينهمه هيا هو آدم حال مي كنه خيلي وقت بود يه همچين جوي نداشتيم .

در زمان برگزاري نمايشگاه هفته دفاع مقدس ميدان بهارستان در روز آخر ش كه فكر كنم جمعه بود گذرم افتاد ديدم موشك قيام رو آوردن كنجكاو شدم رفتم جلو با مسئول موشكها بحث كردن كه يه چيزي دستمو بگيره دوتا نكته از حرفاش درآوردم يك اينكه قرار هست موشك قيام ياخانواده قيام در حد خانواده سجيل توسعه پيدا كنه و ديگري اينكه بچه هاي نيرو هوايي تقريبا يك ساله كه تيوپ پرتاب سرد رو ساخته بودن و حتي آزمايش هم كردن ولي كليات سامانه هنوز به اتمام نرسيده طرح رادارش هم باكمك طرح توسعه و بومي سازي رادار s200 و طرح توسعه رادارهاي برد بلند ملي و رادارهاي برد كوتاه غربي انجام خواهد گرفت كه خود اين نشان گر اين هست كه رادار اين سامانه به احتمال زياد كاملا بومي خواهد بود چون رادار اس200 كه تقريبا بومي شد رادار مرصاد (يا همون هاگ بهينه شده و ارتقا يافته ايراني ) هم بومي شده رادار ملي هم كه در دومدل بلند و كوتاه برد ساخته شده نتيجه گيري رو به دست دوستان مي زارم .

تمام اطلاعات بالا تقريبا سوخته هست.[/quote]

خدا خیرت بده که اروموم کردی تو این چند روز قاطی کردم همه فکر نم همینجور بودن.
راستی رادار اس-۲۰۰ با اون گندگیش که نمیتونه برای اس-۳۰۰ خوب باشه اگه قراره اس-۳۰۰ داخلی متحرک باشه icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/7%7E85.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_7%7E85.jpg[/img][/url][/quote]

اقا رضا اون کابین عقبیش جای اپراتور راداره یا نه اونجا هم پره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون رادار با باطريشه البته اگه درست گفته باشم آنتن رادارش يه جور ديگه هست كه روي يه ماشين ديگه سواره تازه مگه فقط همين دوتا رادار رو داره فكر كنم سه يا چهار تا باشه واسه هر گردان .
عكسش تو گالري هست. يادتون باشه پارسال پر شده بود چرا سپاه تورم و سام 6 خريده قابليت رادار سام 6 متحرك بودنش هست شايد از اين طرح هم استفاده كردن حالا بايد ديد آخرش چي ميشه شايد رادار رو از اول طراحي ظاهري كنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اون رادار با باطريشه البته اگه درست گفته باشم آنتن رادارش يه جور ديگه هست كه روي يه ماشين ديگه سواره تازه مگه فقط همين دوتا رادار رو داره فكر كنم سه يا چهار تا باشه واسه هر گردان .
عكسش تو گالري هست. يادتون باشه پارسال پر شده بود چرا سپاه تورم و سام 6 خريده قابليت رادار سام 6 متحرك بودنش هست شايد از اين طرح هم استفاده كردن حالا بايد ديد آخرش چي ميشه شايد رادار رو از اول طراحي ظاهري كنن.[/quote]

اقا سارگت خیلی ممنون icon_arrowd
همه ساکت شدن :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش مي كنم و اسم من سارجنت يه معني سرجوخه هست البته اين ويرايش امريكايش هست گاهي يه ea هم اضافه مي كنن . امسال كلي طرح بهينه سازي به منظور آزمايش براي طراحي سامانه هاي مختلف انجام شده و خواهد در همه زمينه ها مثلا چند مدل در خصوص تانكها اعمال شد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله ما که منتظر عملاتی شدن ذولفقار هستیم.تانک ذولفقار رفته گل بچینه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

thumb_7~85.jpg

اقا رضا اون کابین عقبیش جای اپراتور راداره یا نه اونجا هم پره

این رادار مشابه رادار Flap Lid در SAM-10 B/C/D هست .

thumb_sa10ccf8.jpgthumb_Flap_Lid.JPG

عقبش جای اپراتوره که رادار رو کنترل میکنن و این رادار و سیستمهای دیگه به خودروی فرماندهی متصل هستن و  خودروی فرماندهی هست که احتمالا به هدف شلیک میکنه.

SAM-10E (S-300 PMU2)
thumb_S-300PMU-Battery-LL~1.gif

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا رضا خیلی ممنون. البته پرروییه این عکسی که کل اس-۳۰۰ دیده میشه بهش ۱ واحد گفته میشه icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.