امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام
اگه از موشک قادر استفاده بشه بهتر نیست؟
بردش 200 کیلومتره و از اونجایی که موشک های ضد کشتی تا زمان برخورد موتورشون روشنه دیگه مشکل کم شدن برد موشک مثل موشک های بالستیک وجود نداره
البته چون موشک های در یایی در سطح حرکت میکنن و موشک های پدافندی هدف رو تعقیب میکنن و به سمت ارتفاع میرن طبیعتا اگه از قادر به عنوان موشک پدافندی استفاده بشه بردش کاهش پیدا میکنه که فکر کنم اگه از سر جنگی چند کیلویی(در حد نیاز) و به جای اون به سوخت موشک اضافه کنیم فکر کنم تقریبا مشکل برد حل میشه
درکل فکر کنم یه موشک پدافندی با برد کاملا قابل قبول(حداقل 170 یا 180 کیلومتر) بدست بیاد

از تصاویر اینجور بر میومد که قادر قدرت مانور خیلی خوبی داره

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من موندم این تایپک تخیلی((بی احترامی نشه)) که صرفا ایده های یه کاربر هست چطور 5 صحفه شده icon_cool بابا بذارید باور رونمایی بشه بعد در مورد توانش سر و دست بشکنید یکی میگه بردش400 کیلومتره یکی میگه نهایتا100 کیلومتر و ...............

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
[quote]اگه از موشک قادر استفاده بشه بهتر نیست؟ [/quote]
خیر دوست عزیز قادر موشکی ساب سونیک هست که از توربوجت به عنوان موتور محرک استفاده میکند و از این نظر مناسب نیست ... موشک های پدافندی مدرن از سوخت های جامد استفاده میکنند که شتاب و سرعت خوبی را برای ان ها فراهم میکند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فینیکس رو بزن سر فات 110 فینیکس 5 برابر صوت میره با برده 200 کیلومتر یه رادار ف14 رو هم بذار پشت کامیون نینوا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

برادران ، این 373 که پسوند باور هست ذهن من رو مشغول کرده .... نماد چیه !؟

اول یه سرچ ساده می کنیم تو وب

http://en.wikipedia.org/wiki/373
http://en.wikipedia.org/wiki/Task_Force_373
http://www.biblewheel.com/gr/gr_373.asp

به میلادی >

373 > سالی که تقویم در اروپا تغییر کرد
373 > سالی که شاپور دوم علیه امپراتوری روم اعلان جنگ کرد ...

>

اینم نگاه کنید

http://www.biblewheel.com/images/LogosStar_WW.gif

کلا کسی نظر دیگه ای نداره ، ....

راستی 373 به ابجد می شه چی !؟

.................................

نکته » این پست یه اسپم خالص می بود ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون آقای فرمانده که باهاش مصاحبه کردن گفت 373 تعداد القاب حضرت رسول هست icon_cool
البته میتونه اشاره به برد بالای این سیستم هم باشه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان میگم ممکنه 373 منظور این باشه که فرضا برد ش از اس300 بیشتر و از اس400 کمتره چون 373 بین دو عدد 300 و 400 هستش icon_cool :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستی 373 به ابجد می شه چی !؟[/quote]

[size=18][color=red]حروف ابجد [/color][/size]
الف = 1
ب=2
ج=3
د=4
ه=5
و=6
ز=7
ح=8
ط=9
ی=10
ک=20
ل=30
م=40
ن=50
س=60
ع=70
ف=80
ص=90
ق=100
ر=200
ش=300
ت=400
ث=500
خ=600
ذ=700
ض=800
ظ=900
غ=1000

حالا اگه بخوایم یه اسمو به ابجد تبدیل کنیم این کارو میکنیم :mrgreen:

علی icon_cool ع ل ی :mrgreen: ع(70 )+ ل(30)+ی(10 ) ===========> [color=green]110[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معاون طرح و برنامه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء مطرح کرد:
قابلیت خاص سامانه پدافندی "باور373"
معاون طرح و برنامه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با بیان اینکه بهینه سازی و بومی سازی مجموعه تجهیزات کشور تا 90 درصد تحقق یافته است، گفت: سامانه موشکی "باور373" علاوه بر تاکتیکی بودن پاسخگوی تهدیدات در کوتاه برد، میان برد و بلند برد خواهد بود.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق، سرهنگ ابوالفضل سپهری راد معاون طرح و برنامه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص برنامه های این قرارگاه اظهار داشت: قرارگاه پدافند هوایی به عنوان متولی بخش دفاع که مجموعه یگانهای عملیاتی پدافند هوایی نیروهای مسلح را در مجموعه کنترل عملیاتی دارد با تبیین چشم انداز بر اساس اولویت و ماموریت های تعریف شده برنامه هایی را بصورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین کرده است و به منظور تحقق این برنامه‌ها و سیاست‌ها اقداماتی را در ابعاد مختلف نیروی انسانی و تجهیزات انجام داده است.

وی با بیان اینکه پروژه سامانه موشکی میان برد مرصاد یکی از پروژه هایی است که بصورت میان مدت دنبال می شد و چندی پیش به بهره برداری رسید، گفت: اهداف کوتاه مدت ما نیزکه شامل بهینه سازی و بومی سازی مجموعه تجهیزات کشور است 90 درصد تحقق یافته است.

معاون طرح و برنامه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در خصوص برنامه های بلندمدت قرارگاه نیز گفت: اهداف بلند مدت بر اساس نوع ماموریت و تهدید ممکن است پایدار نباشد و تغییر کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از مولفه های اصلی ما در قرارگاه مقابله با جنگ الکترونیک دشمن است، گفت: به عنوان مثال ما از سامانه های الکترواپتیک که جزء سامانه های غیرفعال ما هستند برای دیدن و دیده نشدن استفاده می کنیم بطوریکه مجموعه سامانه های اکتیو خود را به این سامانه مجهز کرده ایم تا در عین دیدن اهداف متخاصم از نظر آنها مخفی باشیم.

سپهری تصریح کرد: هم اکنون در شبکه پدافند هوایی سامانه هایی بصورت اکتیو و پسیو داریم که قادرند اهداف رادارگریز و یا اهدافی با سطح مقطع کم را کشف و ریجکت کنند.

وی در ادامه در خصوص طراحی، ساخت و تولید انبوه پروژه "باور373" گفت: در آینده ای نزدیک صاحب سامانه ای خواهیم شد که برتراز پیشرفته ترین سامانه های روز دنیا مانند "S-300" خواهد بود.

معاون طرح و برنامه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) اضافه کرد: در پروژه "باور373" تلاش کرده ایم با توجه به تغییر تهدیدات به سامانه ای دست پیدا کنیم که علاوه بر تاکتیکی بودن پاسخگوی تهدیدات در کوتاه برد، میان برد و بلند برد باشد.

وی در پایان با بیان اینکه البته چه این سامانه تا پایان سال به چرخه دفاعی کشور اضافه شود چه نشود ما با سامانه های دیگر خود پاسخگوی هرنوع تهدیدی خواهیم بود، گفت: با این وجود همه تلاش خود را می کنیم تا این سامانه را در حداقل زمان ممکن با تلاش شبانه روزی که تیم های مختلف مشغول کار هستند به شبکه دفاعی کشور اضافه کنیم.

[color=red]
لینک خبر ارسالی رو قید کنید.

00Amin[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
معاون طرح و برنامه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) اضافه کرد: در پروژه "باور373" تلاش کرده ایم با توجه به تغییر تهدیدات به سامانه ای دست پیدا کنیم که علاوه بر تاکتیکی بودن پاسخگوی تهدیدات در کوتاه برد، میان برد و بلند برد باشد.

وی در پایان با بیان اینکه البته چه این سامانه[b] تا پایان سال [/b]به چرخه دفاعی کشور اضافه شود چه نشود ما با سامانه های دیگر خود پاسخگوی هرنوع تهدیدی خواهیم بود، گفت: با این وجود همه تلاش خود را می کنیم تا این سامانه را در حداقل زمان ممکن با تلاش شبانه روزی که تیم های مختلف مشغول کار هستند به شبکه دفاعی کشور اضافه کنیم.[/quote]
اگر منظورشان از "[b]تا پايان سال[/b]"، مربوط به سامانه باور373 باشد، پس يعني.... icon_wink broken_heart

لينك خبر: http://www.mashreghnews.ir/fa/news/72525/%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%AF%D8%A7%D9%81%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1373
لينك خبرگزاري مهر: http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1432516
[color=orange][i]لطفا به بخش ارسال خبر منتقل بشود[/i][/color]

[color=red]
منتقل شد به اخبار نظامی

00Amin[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وی در پایان با بیان اینکه البته چه این سامانه [color=red]تا پایان سال [/color]به چرخه دفاعی کشور اضافه [color=blue]شود[/color] چه [color=violet]نشود[/color] ما با سامانه های دیگر خود پاسخگوی هرنوع تهدیدی خواهیم بود، گفت: با این وجود همه تلاش خود را می کنیم تا این سامانه را در حداقل زمان ممکن با تلاش شبانه روزی که تیم های مختلف مشغول کار هستند به شبکه دفاعی کشور اضافه کنیم.[/quote]
من ميگم اگه تا پايان شش ماهه اول سال 91 هم بسازنش و تا پايان سال آينده هم به توليد انبوه برسونن هم عاليه .
من توي اينكه ميكن از اس 300 هم برتره يكم ترديد دارم كه اگه يكي از دوستان بياد و يكم روحيه پخش كنه بد نيست . broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]وی در پایان با بیان اینکه البته چه این سامانه [color=red]تا پایان سال [/color]به چرخه دفاعی کشور اضافه [color=blue]شود[/color] چه [color=violet]نشود[/color] ما با سامانه های دیگر خود پاسخگوی هرنوع تهدیدی خواهیم بود، گفت: با این وجود همه تلاش خود را می کنیم تا این سامانه را در حداقل زمان ممکن با تلاش شبانه روزی که تیم های مختلف مشغول کار هستند به شبکه دفاعی کشور اضافه کنیم.[/quote]
من ميگم اگه تا پايان شش ماهه اول سال 91 هم بسازنش و تا پايان سال آينده هم به توليد انبوه برسونن هم عاليه .
من توي اينكه ميكن از اس 300 هم برتره يكم ترديد دارم كه اگه يكي از دوستان بياد و يكم روحيه پخش كنه بد نيست . broken_heart[/quote]

مطمئن باش حتی اگر بعضی از ویژگی های اس 300 رو نداشته باشه(مثل کولدلانچ)
بازم به دلیل انحصاری و مجهول بودم به مراتب خطرناک تر و موثر تر از هر اس 300 ی هست
دشمن نمی دونه با چی طرفه و ضمنا هیچ ذهنیتی از تعداد گردان های مستقر نداره
محدودیتی توی شلیک موشک ها نداریم(بدبختی فونیکس در زمان جنگ که یادتونه)
محدودیتی توی ارتقا و بروز رسانی نداریم!

هیچ شکلی نیست که واقعا اگر 50 درصد توانایی های اس 300 رو هم داشته باشه
با توچه به مزایا اختصاصی بومی بودن حتی از تریموف هم برامون بهتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مطمئن باش حتی اگر بعضی از ویژگی های اس 300 رو نداشته باشه(مثل کولدلانچ)
بازم به دلیل انحصاری و مجهول بودم به مراتب خطرناک تر و موثر تر از هر اس 300 ی هست
دشمن نمی دونه با چی طرفه و ضمنا هیچ ذهنیتی از تعداد گردان های مستقر نداره
محدودیتی توی شلیک موشک ها نداریم(بدبختی فونیکس در زمان جنگ که یادتونه)
محدودیتی توی ارتقا و بروز رسانی نداریم!

هیچ شکلی نیست که واقعا اگر 50 درصد توانایی های اس 300 رو هم داشته باشه
با توچه به مزایا اختصاصی بومی بودن حتی از تریموف هم برامون بهتره[/quote]
درسته .
ايني كه شما فرموديد اصل روحيه و اميد به آينده بود .
[b]هادي روحيه پخش كن[/b] broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.