mehran55

مشت آهنین هیتلر ( بررسی نیروی زمینی آلمان - ورماخت)

Recommended Posts

بی صبرانه منتظر ادامه این موضوع بسیار جذاب هستم.سپاس فراوان :applause: :applause: :applause:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عکس کلت دوم از بالا

مطمئنید جز تسلیحات آلمان نازی بوده؟!!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عکس کلت دوم از بالا

مطمئنید جز تسلیحات آلمان نازی بوده؟!!

Pistole 660 (a) Ex "Colt M1911" Calibre 45

در مورد سلاح های غنیمتی، اینجا میتونید اطلاعات خوبی پیدا کنید:

http://www.axishistory.com/other-aspects/equipment/138-equipment/equipment/4257-fremden-geraet-captured-small-arms

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یقینا باید یکی از مهمترین ابزارهای دست هیتلر برای تحقق دوران هزار ساله حکومت رایش ( رایش سوم ) را نیروی زمینی جدید این کشور (یا همان ورماخت) دانست.

گذر از ارتش محدود جمهوری وایمار یعنی رایش وِر (Richwehr) که به موجب پیمان تحمیلی ورسای نمی توانست از 100 هزار نفر بیشتر شود ، به ارتشی که در حد فاصل سالهای 1935 الی 1945 به 2 میلیون و 200 هزار نفر (2.200.000 نفر) رسید ، موضوع بررسی این تاپیک است.

http://www.axishistory.com/axis-nations/germany-a-austria/heer/145-germany-heer/heer-unsorted/3419-the-german-mobilization-and-welle-wave-system-1939-1945

http://www.axishistory.com/axis-nations/germany-a-austria/heer/145-germany-heer/heer-unsorted/4338-the-german-replacement-army-1939-to-1945

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید

بنده شدیدا مشتاق و منتظر قسمت های دیگه هستم فقط دوتا نکته به ذهنم رسیدم عرض میکنم البته شاید درست نباشه

1.ورماخت نام کل ارتش آلمان هست و اگر بخوایم نیروی زمینی رو بررسی کنیم باید بگیم هیر(Heer) در واقع ورماخت به سه بخش نیروی زمینی(هیر) نیروی هوایی( لوفتوافه) و نیروی دریایی(کریگز مارینه) تقسیم می شد

2.هرمان گورینگ فرمانده ی کل نیروی هوایی بودند. کارل دونیتز هم فرمانده ی کل نیروی دریایی بودند. اریش رایدر هم از فرماندهان نیروی دریایی بودند این سه شخص از فرماندهان نیروی زمینی نبودند.

امیدوارم اسائه ی ادب این بنده رو ببخشید.

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام علیکم 

اگر بخوایم نیروی زمینی رو بررسی کنیم باید بگیم هیر(Heer) در واقع ورماخت به سه بخش نیروی زمینی(هیر) نیروی هوایی( لوفتوافه) و نیروی دریایی(کریگز مارینه) تقسیم می شد

فرماندهان مشهور نیروی زمینی "

فیلد مارشال فئودور فون بوک /  جرج فون کوخلر / گونتر فون گلوکه / گرد فون رونشدت / ویلهلم ریتر فون لیب / پاول لودویک  اوالد فون کلایست / والتر فون بروخیچ / آلفرد یودل / ویلهلم کایتل /  

البته کسلرینگ هم با ارفاق در این رده قرار می گیرد ، چون به شکل رسمی ، افسر لوفتوافه محسوب می شد 

• Like 1
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تشکر بابت زحماتتون و ارزوی سلامتی برای مادر گرامیتون و همه مادران عزیز. :rose: :rose: :rose:

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده هم به نوبت خودم بابت این تایپیک ازتون تشکر میکنم. در مورد اسلحه براونینگ به نظرم یکی از بهترین و شاید ماندگار ترین اسلحه های کمری بشر باشه. تعجب نکنید اگر روزی لازم شد فضانوردان در فضا به اسلحه کمری مجهز بشوند و تعدادی از انها براونینگ با خودشون به فضا ببرند.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.