mostafa_by

تاپیک جامع تهاجم به جمهوری اسلامی ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

تو ايران دموكراسيه براي همه چيز راي گيريه نبايد مسيولين مقصر دوست هر اتفاقي بيفته تقصير مردم مسيولين كه از فضا نيومدند اونام از همين مردم مردم ما روزي 5 دقيقه مطالعه مي كنند 30 دقيقه كار مفيد ميكنند هر امتي آينده زندكيشونو خودشونو مشخص ميكنند تو ببين ما ايرانيا وقتي ميريم به عنوان مثال تمام صندلي ورزشگاه از جا مي كنيم اتوبوس داغون مي كنيم تنبلي تو تمام سلولهاي مردم رفته واقعا نا عادلانه است كه مثل آمريكاييها در رفاع باشيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سي 130 هم بمب پرت مي كنم البته به صورت دستي درو باز مي كنند بعد كمك خلبان بمبو ميزاره روي كولش ميره لبه پرت مي كنه پايين البته بايد مواظب باشه خودش جاي بمبه پرت نشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام حق با جناب GOLDEN-CROWN هستش. آمريکاييها از هواپيماي C-130 براي پرتاب بمبهاي 7 تني که در ارتفاع و نرسيده به زمين منفجر مي شوند استفاده مي کنند. بمب از پشت هواپيما و درب CARGO و با چتر پرتاب مي شه و نرسيده يه زمين منفجر مي شه. از اين بمبها استفاده هاي گوناگوني مي شه بعنوان مثال در آماده کردن مناطق جنگلي براي فرود هليکوپترها و هواپيماهاي عمود پرواز و .... بخاطر موج انفجار وحشتناکي که ايجاد مي کنه تا شعاع چند 100 متر تمام جنگل نابود و ناپديد مي شه! استفاده ديگر اين بمب در پاکسازي ميادين مين هستش که بخاطر موج شديدي که ايجاد مي کنه مينهاي منطقه وسيعي از ميدان مين منفجر شده و نابود مي شوند. هليکوپترهاي آمريکايي از نوعي خروجي در موتورهاشون استفاده مي کنند که حرارت رو پخش مي کنه. اما موشکهاي سام 7 (استرلا-1) که عراق هم احتمالا به آن مجهز بود يک موشک قديمي هستش که بطور گسترده در جنگ سال 73 مصري ها از اون استفاده کردن ولي اين موشک دقت بسيار پاييني داره(حدود 20 درصد احتمال اصابت به هدف) و بزرگترين نقطه ضعف اون قدرت پايين سر جنگي موشک هستش. بطوريکه توانايي انهدام هدف رو در بيشتر مواقع نداره! تمايل بسيار شديدي براي فريب خوردن توسط چف داره. بهترين رکورد اون ساقط کردن يک فروند اسکاي هاوک نيروي هوايي عمان توسط چريکهاي ظفار هستش که در ارتفاع 3500 متري تقريبا در برد نهايي اون هدف رو سرنگون کرده. در جنگ اعراب و اسرائيل هواپيماهاي اسرائيلي بعد از فرود متوجه شدند که قسمت خروجي گاز موتور کمي سياه شده! و متوجه شدند که اينکار توسط موشکهاي سام7 انجام گرفته. بنابراين يک زائده فلزي به خروجي هواي موتور اضافه کردند و مشکلشون حل شد! نمونه بهينه سازي شده اون در مصر توليد مي شه. و در حال حاضر يک موشک از رده خارج بحساب مياد. منظور من از موشکهاي شانه پرتاب مدلهاي جديد استرلا و ايگلا هستش که دقت بالا و قدرت تخريب خودشون رو در سقوطهاي ماههاي اخير هليکوپترهاي آمريکايي در عراق نشون داده اند. اين موشکها توسط سوريه و دلالهاي عرب که از اروپاي شرقي مي خرن در اختيار القائده قرار گرفته است. در حال حاضر ايران هم به موشکهاي جديد روسي مجهز شده ضمن آنکه مقدار زيادي موشک اندازهاي استينگر آمريکايي از آقاي حکمتيار تحويل گرفته. موشک انداز ميثاق -1 نوع بهينه سازي شده سام 7 هستش که در ايران توليد مي شه. ميثاق -2 نوع جديد اونه که مجهز به سيستم پرتاب کن- فراموش کن هستش و نيازي به هدايت موشک پس از پرتاب توسط پرتاب گر نيست. همانطور که مي دانيد هلي کوپترهاي آپاچي موشکهاشون رو از فاصله 3 تا 5 کيلومتري شليک مي کنند و به مواضع دشمن نزديک نمي شوند بهمين دليل آمار سقوط آنها در عراق نسبتا بالاست ولي در لبنان هيچکدام مورد اصابت قرار نگرفتند يا حداقل سقوط نکردند. عملياتهاي نفوذي خودشون رو هم از سمت دريا انجام مي دادند. در فيلمهاي پخش شده هم مشخصه که تقريبا همه حمله ها به اهداف زميني رو هواپيماهاي F-16 انجام مي دادند. بهرحال هليکوپترهاي آپاچي رو مي توان در درگيريهاي نفوذي به تله انداخت ولي چون ماموريت اصلي آنها در ميدان جنگ پشتيباني نيروي زميني هستش سرنگون کردن آنها قطعا کار آساني نخواهد بود. با آرزوي موفقيت همه دوستان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست خوبنم یک کم در مورد نهوه پرتاب این بمب ها مطالعه کنید. حقیقتش دیکگه حوصله تایپ کردن ندارم .امتحانم روافتادم اعصابم خورده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوباره دوستان خوبم.من هم از قدرت سپاه خبر دارم.هر چی باشه اونجا بودم.ما قدرتمندیم ولی در مقابل کی؟ در مقابل ارتشهای منطقه بله.من خودم هم میدونم اگر ایران یک تکون بخودش بده نصف منطقه میشه ایران! ولی ببینید با دم شیر نباید بازی کرد.اسرائیل رو ما نمیتونیم از بین ببریم چون ده ها بمب و موشک هستهای داره که شهرهای بزرگ ایران رو میتونه به دوران حجر برگردونه! در مقابل امریکا ما چکار میتونیم بکنیم.بابا هنوز جنگ نشده 30 ساله نمی تونیم سرمایه مملکت رو درست خرج کنیم و هنوز میزان فقر و بی کاری سر سام اوره.گرانی هم که سر به فلک میکشه.خودم ایران نیستم ولی خانوادم که ایرانن! ببینید دوستان خوب در صورت حمله امریکا ما در کشور به یک بهران بر میخوریم.الان که صلحه در کشور مشکلات سر داره به فلک میکشه!چه برسه روزی که جنگ بشه اونم نه با افغانستان با ابر قدرت جهان.درسته که ما میتونیم چند وقت ه مدد سپاه تنگه هرمز رو ببندیم ولی نه برای همیشه! در این چند وقت هم بیشتر از جهان ما خودمون ضربه میخوریم.بعد از این هم به ما دیگه اجازه صادرات نفت نمیدن.این میدونید برای یک کشوری که درامدش از نفته یعنی چی؟ خود حضرت علی میگه فقر از در بیاد تو ایمان از پنجره میره بیرون. خوب با 70 میلیون ایرانی گشنه میخاین چی کار کنین؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی من معتقد به استراتژی رفع مشکل کوچک سخت حل شدنی با یک مشکل بزرگ راحت حل شدنی هستم. دوستان فکر کنند منظورم رو متوجه میشوند. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكر كنم همه دوستان با نظر آقايGOLDEN-CROWN درمورد عقب افتادگي كشور در صورت بروز جنگ با آمريكا موافق هستند. اما بايد پرسيد در برابر اموال و عزيزاني كه از دست مي دهيم چي بدست مي آوريم يا در برابر تسليم شدن در برابر خواسته هاي آمريكا چي از دست ميدهيم؟ من در مورد سوال اول فكر ميكنم ما با ايستادگي در برابر آمريكا و در صورت پيروزي:صاحب عزت - افتخار - احترام و در نهايت خودباوري ميشويم و ميتونيم كشور رو بهتر از اون چيزي كه هست بسازيم(همون كاري كه تقريبا بعد از جنگ تحميلي كردم) اگر به بهانه قبول كردن شرايط دشمن در براب رجلوگيري از خسارات و جان عزيزانمون باشد اون موقع ما بايد براي جلوگيري از خسارات بيشتر در برابر عراقي كه تمام قدرتهاي جهاني حامي اون بودند و نصف غرب كشور رو اشغال كرده بود تسليم مي شديم. در مورد سوال دوم فقط يك مثال ميزنم آيا مصر بعد از سازش با آمريكا و اسرائيل به صورت يك كشور پيشرفته و قدرتمند در روابط بين الملل ظاهر شد يا اينكه جايگاهش را به عنوان قدرت اول سياسي خاورميانه و قدرت دوم نظامي در برابر اسرائيل از دست داد. همين كافي كه در ذدهن تك تك مردم خاورميانه و دنيا مصر به صورت يك كشور وابسطه و ترسو درآمده است. حلا ديگه قضاوت با خدتون است icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشيد گفتن منم يه نظر بدم ما كه همه ي صادرات نفتمون از دريا ها ي جنوب كه نيست اون كشورهاي عربي هستند كه با مشكل بر مي خورند نه ما كه تازه از فروش نفت درياي شمال سود چند برابري گيرمون مياد منظورمو كه مي فهميد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آمريكا دليلي ندارد كه حتما از خليج فارس حمله احتمالي اش را شروع كند بحمدا... تركيه آذربايجان ارمنستان افغانستان و ... آنقدر به آمريكا لطف دارند كه اجازه استفاده از خاك و يا حداقل حريم هوايي شان را بدهند ضمن اينكه آمريكا آنقدر توان موشكي دارد كه مي تواند از هر كجا اراده كند هر نقطه اي در ايران را هدف قرار دهد :x هزينه اش را هم برادران عرب مان خواهند پرداخت icon_frown ايران براي دفاع از خود راه سختي پيش رو دارد البته اگر كمي شانس داشته باشد و با درايت عمل كند امكان موفقيت هم كم نيست :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود با توجه به نظرات مهم هم قطاران عزيزم بنده اعتقاد دارم كه اگر آمريكا حمله نظامي به ايران انجام دهد صد در صد از درون كشور آمريكا همه چي از هم خواهد پاشيد و آمريكا نابود خواهد شد البته ممكن است ايران هم خساراتي ببيند ولي جواب ايران به متجاوزين نابودي اسرائيل است مطمئن باشد ايران اونقدرها هم كه ميگوييد ضعيف نيست يهو قدعلم خواهيم كرد و دنيا را به تعظيم كردن خود فرا ميخوانيم جنگ آمريكا غير معقول است آمريكاي استعمارگر دنيا را ميخواهد در دست بگيرد اما از يك چيز غافل است و آن قدرت خداوند است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من ایران توانایی نابودی اسرائیل رو نداره.شما چی فکر میکنید.؟؟؟ تضمین کننده وجود اسرائیل صدها کلاهک هسته ای است.ما هم اگر کلاهک هسته ای داشته باشیم 1 و حد اکثر 3 تا هست.ما توانایی نابودی اسرائیل رو نداریم ولی اسرائیل توانایی نابودی وجب به وجب ما رو داره. امریکا هم که ماشا الله منبع کلاهک اتمی/هیدروزنی و........ هست که متحد اسرائیله و وقتی ببینه واقعا وضع خرابه چند تا موشک اتمی هم حواله ما میکنه.با وضعی هم که اقایون در جهان برای ما ساختن نه تنها در دنیا غوغا به پا نمشه بلکه در تمام درنیا خوشحال هم میشند که ایران ترورست نابود شد! عزیز من از خواب بیدار شید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمیدونم بعضی از دوستان در مورد چی فکر میکنند!!!! icon_frown عزیز من نابودی و این چیزها همش حرفه.کسی در دنیا دیگر توانایی نابودی یک ملت رو نداره.عصر حجر که نیست! تو دنیا ما انقدر دشمن داریم که نمیشه شمردشون.روسیه و چین هم متحد ما نیستند بلکه داارن تلاش می کنند تا وقت هست از این گوشت پاره پاره یک تیکه ای بکنند! مطمئن باشید چین یا روسیه بخاطر چند تا اخوند خودشون رو جلوی دنیا قرار نمی دهند و بر خلاف ما که ملت خودمون رو فدای ملل عرب تازی کردیم ملت خودشون رو فدای ملت ما نمیکنند. عزیز من شما حاظر هستید پدر و مادر و خانواده خودتون رو فدای مثلا پسر همسایه کنید؟ ولی ایران میکنه!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب خیلی وقت بود که این تاپیک داشت خاک میخورد ولی حالا که تغییر و تحولات در منطقه خیلی زیاد شده شاید بهتر باشه که دوباره بحث در این زمینه رو از سر بگیریم اگه دوستان(مخصوصا نویسنده محترم تاپیک) نظری دارند ما منتظریم :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.