Recommended Posts

[quote name='ghermez' timestamp='1361181065' post='300779']
تجهیزات کم و بیش معرفی نمی کنی مثلا تانک ها
[/quote]
یک مقدار تعداد تصاویر زیاد هست و البته این سری اول هست و تصاویر دیگری هم هست ولی اگر فرصت کردم مختصر معرفی قرار میدم

[quote] اکثر اون تجهیزات دم دست ترین و جزء نیاز های ساده و اولیه یک ارتشن ولی تکلیف یه جنگ واقعی رو سلاح های مهم تری مشخص میکنن
[/quote]
پیشرفته ترین سیستم های موشکی و توپخانه ای مدرن ترین تانک ها هواپیما ها و ناوشکن های روز دنیا حالا جدیدترین سیستم های ارتباطی و پهبادی بماند اینها ساده و اولیه هستند؟! میشه غیر موشک های ما سلاحی که ما ساختیم و ساده و اولیه نیست نام ببرید؟! میدونید هر یوروفایتر جندین برابر یک موشک ما قدرت تخریب داره...

[quote] منظور من اینه که اکثر اون سلاح ها رو هر کشوری که کمترین ادعایی داره باید خودش بتونه بسازه [/quote]
الان ما که این همه ادعا داریم کدوم ساختیم ؟ یک نگاهی [font=tahoma,geneva,sans-serif]MRAP انداختید؟ [/font]میشه برای من لیست بدید لئوپارد ساده و اولیه چندتا کشور میتونن بسازن حالا باادعا یا بی ادعا؟
در ثانی شما وقتی در جنگ باشید اصلا مهم نیست که ابزار دشمن خودش ساخته یا از اسمون براش افتاده مهم اینکه 2a7 در مقابل شما هست!.

من منکر پیشرفت نظامی خودمون نیستم ولی با اینکه تا یک چیزی از کشور های دیگر ببنیم اون بدردنخور ساده و اولیه بدونیم هم مخالفم... ویرایش شده در توسط DEXON
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به شخصه امیدوارم اعراب خرید خوبی داشته باشند و با زنبیل پر به خانه برگردند !!
چرا که به نظر من از دو جهت برای ما خوب می باشد :
1- فرماندهان و برنامه ریزان نظامی ما تفکر رویارویی صرف با قدرتی ناهمتراز را در کنار احتمال رویارویی با قدرتی محلی با توان متعارف پی خواهند گرفت { توجه به صنایع مختلف }
2- این خریدها به خواست خدا اعراب را هر چه بیشتر از سازندگی دور خواهد کرد و وابسته نگاه خواهد داشت .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='DEXON' timestamp='1361185959' post='300796']
[quote name='ghermez' timestamp='1361181065' post='300779']
تجهیزات کم و بیش معرفی نمی کنی مثلا تانک ها
[/quote]
یک مقدار تعداد تصاویر زیاد هست و البته این سری اول هست و تصاویر دیگری هم هست ولی اگر فرصت کردم مختصر معرفی قرار میدم

[quote] اکثر اون تجهیزات دم دست ترین و جزء نیاز های ساده و اولیه یک ارتشن ولی تکلیف یه جنگ واقعی رو سلاح های مهم تری مشخص میکنن
[/quote]
پیشرفته ترین سیستم های موشکی و توپخانه ای مدرن ترین تانک ها هواپیما ها و ناوشکن های روز دنیا حالا جدیدترین سیستم های ارتباطی و پهبادی بماند اینها ساده و اولیه هستند؟! میشه غیر موشک های ما سلاحی که ما ساختیم و ساده و اولیه نیست نام ببرید؟! میدونید هر یوروفایتر جندین برابر یک موشک ما قدرت تخریب داره...

[quote] منظور من اینه که اکثر اون سلاح ها رو هر کشوری که کمترین ادعایی داره باید خودش بتونه بسازه [/quote]
الان ما که این همه ادعا داریم کدوم ساختیم ؟ یک نگاهی [font=tahoma,geneva,sans-serif]MRAP انداختید؟ [/font]میشه برای من لیست بدید لئوپارد ساده و اولیه چندتا کشور میتونن بسازن حالا باادعا یا بی ادعا؟
در ثانی شما وقتی در جنگ باشید اصلا مهم نیست که ابزار دشمن خودش ساخته یا از اسمون براش افتاده مهم اینکه 2a7 در مقابل شما هست!.

من منکر پیشرفت نظامی خودمون نیستم ولی با اینکه تا یک چیزی از کشور های دیگر ببنیم اون بدردنخور ساده و اولیه بدونیم هم مخالفم...
[/quote]

سلام جناب دکسون میشه توضیح بدیدچطور اینطوری به نقل قول ها پاسخ ی دید ممنونم(منظورم این کاریه که خودتون کردید -ازیک پست بخشی رو گرفتین و همچنین تو یه پست به چند تا پاسخ دادید) :mrgreen: icon_cheesygrin ویرایش شده در توسط 132

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما اینجا درآمد نفتیمون کمتر از نصف شده اینها هم با پولهای بادآوردشون نمیدونند چیکار کنند.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچی نمی تونند بکنن کافیه یه دونه موشک ایران بلند شه ائنوقت ببین کدوم یک از اینا تو کشورشون می مونند
اما یه سوال دوستان چطور خودروی زرهی رو سلاحی استراتژیک وتععین کننده می دونند اما سیستمی مثل باورو که خیلی از قدرت ها طرفشم نمیرن رو سلاحی بدرد نخور می دونند یا قاهر یا رعد یا پهپادها و چیزای دیگه و...
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10235/4.jpg"]http://gallery.milit...ics/10235/4.jpg[/url]

یونایتد 40؟!!!؟چه غلطا...

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10166/Dimensions5B15D.jpg[/img]

با پایداری و مداومت پروازی که از این پرنده بدون سرنشین سراغ داریم (120 ساعت) میتونه به عنوان یک یو ای وی مالتی بسیار
خوب و بهینه عمل کنه.یک پهپاد 520 کیلویی با ماکسیمم وزن برخاست 1500 کیلویی یعنی سه برابره وزن خودش رو داره!!

ان کلیپ هم جالبه.در کل این نمایشگاه کلیپ های تبلیغاتی خوبی داشته:

[url="http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=aa0e0bd07030d73f794f90a56f30a76c"][size=5][b][color=#ff0000]دانلود[/color][/b][/size][/url]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1361175853' post='300765']
[quote name='rh8' timestamp='1361173841' post='300758']
نمایشگاهی از دستاورد های دیگران با هدف پول اعراب من که به جز یوروفایتر چیز به درد بخوری ندیدم
[quote]اون ناوها رو عکس با کیفیت‌تری نداری[/quote]
[url="http://www.aleqt.com/a/small/a8/a8a3952245f92d495a7dfbca37fdf805_w570_h300.jpg"]http://www.aleqt.com...5_w570_h300.jpg[/url]
[url="http://www.armyrecognition.com/images/stories/middle_east/united_arab_emirates/defence_exhibition/idex_2013/pictures/Baynunah_class_corvette_NAVDEX_UAE_Navy_naval_defence_exhibition_Abu_Dhabi_001.jpg"]http://www.armyrecog...u_Dhabi_001.jpg[/url]
[url="http://www.aleqt.com/a/small/cd/cd36582f6966e0b503d99eb5c74396a7_w570_h300.jpg"]http://www.aleqt.com...7_w570_h300.jpg[/url]
[url="http://www.aleqt.com/a/small/e9/e9e338cde829758e7b6fd80201a336aa_w570_h300.jpg"]http://www.aleqt.com...a_w570_h300.jpg[/url]
[/quote]
عجب! عجب پولایی!!!! icon_eek icon_eek icon_eek چه خیزی برداشتن اینا! نگاه کردم این ناوها میتونن درد‌سر ساز باشن! تاپیکش قبلا زده شده. بدبختا خودشون رو واسه ایران آماده میکنند نمیدونن دشمن اصلیشون کیه! چقدر اینا احمق‌اند! از سرمایه‌ ریختن تو سیستان بلوچستان واسه تقویت وهابیت تا سوریه و خرید ناوهای گرانقیمت و ... چه اصراری دارن ایران رو دشمن خودشون بدونند؟!!! بازی جنرالزه!؟ اینا افتادن طرفی که پر از پول و چاه نفته! چه ذات پلیدی دارند! ابوسفیانی هستند واسه خودشون.
اون تانکی که تو محوطه باز هست اون چیه؟ روس هست نه؟
[/quote]

دوست خوب و بسیار اندیشمندم سلام
این حرف کمی از شما بعیده
کمی رو که چه عرض کنم
واقعا از شما بعیده
با اونهمه اطلاعات و دید باز و.... براستی که از شما بعید بود چینین نظری

واقعا هنوز ما نمیدونیم و نمیخوایم باور کنیم که اعراب سالهاست که دشمنشون تغییر کرده و ما رو دشمن شماره یکشون میدونن نه اسراییل؟
خیلی سخته تغییر جهت لوله سلاحاشونو ببینیم؟
رسانه ها و سایتا و گفته های دولتمرداشونو نشنیدیم تا حالا؟

اسراییل هم اونجاهایی رو که میخواست ازشون گرفته و مابقی جاهاییی رو هم که میخواد سوریه و لبنان و عراقه که دوتای اولی کاملاطرف هستن و دومی هم که بعد از حمله آمریکا دارای حکومت شیعی شده
پس مشکل اسراییل امارات و قطر و بحرین و عربستان نیست
مطمین باشین خود مصر هم نیست
مصر سرسپرده تر از این حرفاست
گول ژستهای قبل ار انتخابات مرسی رو نخوریم
مرسی عروسکی بیش نیست و هیچ توانی هم نداره
حتی نتونست ونمیتنه کمپ دیوید رو لغو کنه
یا سفارت اسراییل رو ببنده
چه برسه به اینکه بخواد دشمن اسراییل هم بشه
مرسی بیشتر اسراییلیها رو میخندونه تا بترسونه

و اما ما و بادیه نشینان کناره پایینی خلیج فارس:

خیلی ساده انگارانه است اگر ندونیم دشمن شماره یک تا 100 امارات ماییم
ویا از یک تا 200 عربستان
ویا از 1تا 1000 بحرین
اونا غیر از ما و اسراییل دشمن ندارن یعنی دشمنی برای خودشون نمیشناسن(کاری ندارم که اصلی ترین دشمن کشور و ملت و رمدمشون همون غرب و آمریکاست که دارن سرمایه هاشونو به تاراج میبرن اما اونا با چشمها و گوشهایی کور و کر از تعصب جاهلیشون دشمنی رو در جای دیگه میبینن)
اسراییل رو که خیلی وقته بخاطر آقا بالاسرهاشون آمریکا و انگلیس و فرانسه نه تنها پذیرفتن که باورش هم کردن و ابدا باهاش مشکلی ندارن، واسش جون هم میدن
گنده لات حرف زنشون که همون اخوانیهای مصر بودن و صبح تا شب دم از الموت اسراییل و مخالفت با اونا میزدن از ترس یانکیهای چش آبی و اروپایی ها غرغرو هنوز با کمپ دیوید سرخوشن و سفارت اسراییل رو دارن و به رسمیت میشناسنش و................ برو تا برسی به نوکرهای حاشیه خلیج فارسی امریکا که بدون اجازه یانکیها با زنان حرمسراییشون هم رابطه برقرار نمیکنن
نه عزیزان من
اشتباه نکنیم دشمنو هم دست کم نگیریم
اعراب به شدت دارن رشد میکنن
عربستان 2013 با عربستان 1980 زمین تا آسمون فرق کرده
اگر مثه کبک سرمونو کردیم زیر برف و با تحقیر و توهین به اعراب خودمون به نادانی و حماقت زدیم مطمین باشین ازپیش باخته خواهیم بود
باید هوشیار باشیم
ما
سربازانمون
افسرانمون
فرماندهانمون
دولتمردانمون
همه و همه باید هشیار باشیم
بیخ گوشمون دشمن تا دیروز ظعیفمون داره به شدت قدرت میگیره و میتونه کمکم برامون شاخ بشه(شاخ شده و ما خبر نداریم)

به نظر من احتمال حمله مستقیم آمریکا به ما کمتر از 1 درصده
احتمال حمله اسراییل هم به تنهای به ما کمتر از 5 درصده(این 5 درصد رو بخاطر حماقت ذاتی یهودیها میدونم والا در حساب و کتاب منطقی و عاقلانه احتمال حمله اسراییل به ما صفر کلوینه، منتها چون زیاد دیده شده که این قوم لجوج و نفهم و یکدنده ایراد گیر کارهای کودنانه و احمقانه به وفور انجام دادن 5 درصد برای این حماقتشون میزارم کنار و الا منطق میگه حمله اونا بدون امریکا به ما تقریبا برابر با نابودی خودشونه، این اعتقاد منه و شاید برخی ها باهاش موافق نباشن)
ولی بالای 90 درصد اگر حمله ای بخواهد به ما صورت بگیره از طرف همین برادران عزیز دل و گرامی تر از جان عرب همسیایه جنوبیمون خواهد بود و بعدش به بهانه های واهی دخالت همه کفتارهای غربی
بهترین راهی که آمریکایی ها و اسراییلی ها بتونن به اهداف شومشون در نابودی ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران و بعدش تجزیه کشور برسن و درضمن همه هزینه های حمله به ایران رو به حداقل برسونن اینه که اعراب رو در ابتدا با ما درگیر کنن و بعد ننه من قریبم بازی و مظلوم نمایی اعراب رو راه بندازن و چیزی توی مایه های کویت و صدام علم کنن و با اجماع جهانی به نیت پلیدشون برسن
اونوقته که کمترین هزینه های سیاسی،اقتصادی،انسانی،و نظامی رو تقبل خواهند کرد و بهترین بهره رو از این حمله خواهند برد
منتها
تا زمانی که اعراب دور و ورشونو پر از سلاح نبینن جرات اینکار رو نخواهند داشت که به ما حمله کنن
غرب و آمریکا هم اینو بهتر از ما میدونن پس میان تا خرخره بهشون سلاح میفروشن
توی این وانفسای رکود اقتصادی هم کمکی به اقتصاد خودشون کردن
هم پول نفت خریداری شده رو برگردوندن
هم کنترلشون بر اعراب رو بیشتر کردن
هم حلقه محاصره بر ما رو تنگتر کردن
و هم خودشونو برای حمله از راه دور(بهتر بگم کنترل از راه دور علیه ایران) اماده میکنن
هزینه های سیاسی و غرغرهای بیفیایده سازمان ملل رو هم پیشاپیش خوابوندن که ای واااااااااااای کجایین که ایران همسایه هاشو له کرد و کشت و غرات کرد و وظیفه دنیاست که از هیتلردوم جلوگیری کنه و ................
البته جدای از این فروش تسلیحات به اعراب اونا برای شیر کردن این شکم گنده های پولدار اقدام به انعقاد قراردادهای نظامی و پیمانهای دفاعی و ... میکنن

قضیه و معادله بسیار ساده ای درجریانه اما درکمال تعجب میبینیم که خیلی ها یا نمیبیننش یا نمیخوان ببیننش
یه عده ای از روی غرور ملی و میهنی و تاریخی نمیخوان قبول کنن که اعراب دارن به شدت قوی میشن و برامون شاخ میشن
یه عده از روی نادانی و بیخیالی
و یه عده هم انگاری اگر بگی اعراب روزی قراره به ما بد هم بگن ، کفر گفتی
مگه میشه اعراب دشمن ما باشن؟
مایی که همه چیزمونو فدای اعراب میکنیم
سرمایه ها مونو
جونمونو
تاریخمونو
فرهنگمونو
زبونمونو
اعتبار سیاسیمونو
آرامش و امنیتمونو
و...
حتی محیط زیستمون
راستی اصلا میشه؟
شما میگین میشه؟
اصلا شدنیه؟
اعراب و دشمنی با ما؟
جل الخالق مگر میشه؟
کفر گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
توبه
توبه
توبه
دوستان و عزیزان عشق عرب و فدایی عرب و شیفته عرب و همه چیز عرب و مرده عرب و دلداده عرب و نوکر عرب و مخلص عرب و در یک کلام عربدوستان بنده عرب
دیدین که پیشاپیش از کفر گوییم توبه کردم
هاااااااااااااااااااا
توبه
توبه
توبه
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
دوست خوب و بسیار اندیشمندم سلام.این حرف کمی از شما بعیده.کمی رو که چه عرض کنم.واقعا از شما بعیده.با اونهمه اطلاعات و دید باز و.... براستی که از شما بعید بود چینین نظری

واقعا هنوز ما نمیدونیم و نمیخوایم باور کنیم که اعراب سالهاست که دشمنشون تغییر کرده و ما رو دشمن شماره یکشون میدونن نه اسراییل؟.خیلی سخته تغییر جهت لوله سلاحاشونو ببینیم؟
اسراییل هم اونجاهایی رو که میخواست ازشون گرفته و مابقی جاهاییی رو هم که میخواد سوریه و لبنان و عراقه که دوتای اولی کاملاطرف هستن و دومی هم که بعد از حمله آمریکا دارای حکومت شیعی شده
پس مشکل اسراییل امارات و قطر و بحرین و عربستان نیست.مطمین باشین خود مصر هم نیست.مصر سرسپرده تر از این حرفاست.گول ژستهای قبل ار انتخابات مرسی رو نخوریم
مرسی عروسکی بیش نیست و هیچ توانی هم نداره.حتی نتونست ونمیتنه کمپ دیوید رو لغو کنه.یا سفارت اسراییل رو ببنده.چه برسه به اینکه بخواد دشمن اسراییل هم بشه
مرسی بیشتر اسراییلیها رو میخندونه تا بترسونه.و اما ما و بادیه نشینان کناره پایینی خلیج فارس:.خیلی ساده انگارانه است اگر ندونیم دشمن شماره یک تا 100 امارات ماییم
ویا از یک تا 200 عربستان.ویا از 1تا 1000 بحرین.اونا غیر از ما و اسراییل دشمن ندارن یعنی دشمنی برای خودشون نمیشناسن(کاری ندارم که اصلی ترین دشمن کشور و ملت و رمدمشون همون غرب و آمریکاست که دارن سرمایه هاشونو به تاراج میبرن اما اونا با چشمها و گوشهایی کور و کر از تعصب جاهلیشون دشمنی رو در جای دیگه میبینن)
اسراییل رو که خیلی وقته بخاطر آقا بالاسرهاشون آمریکا و انگلیس و فرانسه نه تنها پذیرفتن که باورش هم کردن و ابدا باهاش مشکلی ندارن، واسش جون هم میدن
گنده لات حرف زنشون که همون اخوانیهای مصر بودن و صبح تا شب دم از الموت اسراییل و مخالفت با اونا میزدن از ترس یانکیهای چش آبی و اروپایی ها غرغرو هنوز با کمپ دیوید سرخوشن و سفارت اسراییل رو دارن و به رسمیت میشناسنش و.برو تا برسی به نوکرهای حاشیه خلیج فارسی امریکا که بدون اجازه یانکیها با زنان حرمسراییشون هم رابطه برقرار نمیکنن
نه عزیزان من.اشتباه نکنیم دشمنو هم دست کم نگیریم.اعراب به شدت دارن رشد میکنن.عربستان 2013 با عربستان 1980 زمین تا آسمون فرق کرده.اگر مثه کبک سرمونو کردیم زیر برف و با تحقیر و توهین به اعراب خودمون به نادانی و حماقت زدیم مطمین باشین ازپیش باخته خواهیم بود.باید هوشیار باشیم.ما.سربازانمون.افسرانمون.فرماندهانمون.دولتمردانمون.همه و همه باید هشیار باشیم.بیخ گوشمون دشمن تا دیروز ظعیفمون داره به شدت قدرت میگیره و میتونه کمکم برامون شاخ بشه(شاخ شده و ما خبر نداریم).به نظر من احتمال حمله مستقیم آمریکا به ما کمتر از 1 درصده
احتمال حمله اسراییل هم به تنهای به ما کمتر از 5 درصده(این 5 درصد رو بخاطر حماقت ذاتی یهودیها میدونم والا در حساب و کتاب منطقی و عاقلانه احتمال حمله اسراییل به ما صفر کلوینه، منتها چون زیاد دیده شده که این قوم لجوج و نفهم و یکدنده ایراد گیر کارهای کودنانه و احمقانه به وفور انجام دادن 5 درصد برای این حماقتشون میزارم کنار و الا منطق میگه حمله اونا بدون امریکا به ما تقریبا برابر با نابودی خودشونه، این اعتقاد منه و شاید برخی ها باهاش موافق نباشن)
ولی بالای 90 درصد اگر حمله ای بخواهد به ما صورت بگیره از طرف همین برادران عزیز دل و گرامی تر از جان عرب همسیایه جنوبیمون خواهد بود و بعدش به بهانه های واهی دخالت همه کفتارهای غربی
بهترین راهی که آمریکایی ها و اسراییلی ها بتونن به اهداف شومشون در نابودی ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران و بعدش تجزیه کشور برسن و درضمن همه هزینه های حمله به ایران رو به حداقل برسونن اینه که اعراب رو در ابتدا با ما درگیر کنن و بعد ننه من قریبم بازی و مظلوم نمایی اعراب رو راه بندازن و چیزی توی مایه های کویت و صدام علم کنن و با اجماع جهانی به نیت پلیدشون برسن
اونوقته که کمترین هزینه های سیاسی،اقتصادی،انسانی،و نظامی رو تقبل خواهند کرد و بهترین بهره رو از این حمله خواهند برد.منتها.تا زمانی که اعراب دور و ورشونو پر از سلاح نبینن جرات اینکار رو نخواهند داشت که به ما حمله کنن.غرب و آمریکا هم اینو بهتر از ما میدونن پس میان تا خرخره بهشون سلاح میفروشن.توی این وانفسای رکود اقتصادی هم کمکی به اقتصاد خودشون کردن.هم پول نفت خریداری شده رو برگردوندن.هم کنترلشون بر اعراب رو بیشتر کردن.هم حلقه محاصره بر ما رو تنگتر کردن.و هم خودشونو برای حمله از راه دور(بهتر بگم کنترل از راه دور علیه ایران) اماده میکنن
هزینه های سیاسی و غرغرهای بیفیایده سازمان ملل رو هم پیشاپیش خوابوندن که ای واااااااااااای کجایین که ایران همسایه هاشو له کرد و کشت و غرات کرد و وظیفه دنیاست که از هیتلردوم جلوگیری کنه و
البته جدای از این فروش تسلیحات به اعراب اونا برای شیر کردن این شکم گنده های پولدار اقدام به انعقاد قراردادهای نظامی و پیمانهای دفاعی و ... میکنن.قضیه و معادله بسیار ساده ای درجریانه اما درکمال تعجب میبینیم که خیلی ها یا نمیبیننش یا نمیخوان ببیننش.یه عده ای از روی غرور ملی و میهنی و تاریخی نمیخوان قبول کنن که اعراب دارن به شدت قوی میشن و برامون شاخ میشن.یه عده از روی نادانی و بیخیالی.و یه عده هم انگاری اگر بگی اعراب روزی قراره به ما بد هم بگن ، کفر گفتی.مگه میشه اعراب دشمن ما باشن؟.مایی که همه چیزمونو فدای اعراب میکنیم.سرمایه ها مونو.جونمونو.تاریخمونو.فرهنگمونو.زبونمونو.اعتبار سیاسیمونو.آرامش و امنیتمونو.و....حتی محیط زیستمون.راستی اصلا میشه؟.شما میگین میشه؟.اصلا شدنیه؟.اعراب و دشمنی با ما؟.جل الخالق مگر میشه؟.کفر گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.توبه.توبه.توبه
دوستان و عزیزان عشق عرب و فدایی عرب و شیفته عرب و همه چیز عرب و مرده عرب و دلداده عرب و نوکر عرب و مخلص عرب و در یک کلام عربدوستان بنده عرب.دیدین که پیشاپیش از کفر گوییم توبه کردم.هاااااااااااااااااااا.توبه.توبه.توبه
[/quote]

میبخشید ...فقط خواستم بگم چقدر صرفه جویی میشه اگر شما معمولی بنویسید!!!
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='elo' timestamp='1361201874' post='300850']
[quote name='Electro_officer' timestamp='1361175853' post='300765']
[quote name='rh8' timestamp='1361173841' post='300758']
نمایشگاهی از دستاورد های دیگران با هدف پول اعراب من که به جز یوروفایتر چیز به درد بخوری ندیدم
[quote]اون ناوها رو عکس با کیفیت‌تری نداری[/quote]
[url="http://www.aleqt.com/a/small/a8/a8a3952245f92d495a7dfbca37fdf805_w570_h300.jpg"]http://www.aleqt.com...5_w570_h300.jpg[/url]
[url="http://www.armyrecognition.com/images/stories/middle_east/united_arab_emirates/defence_exhibition/idex_2013/pictures/Baynunah_class_corvette_NAVDEX_UAE_Navy_naval_defence_exhibition_Abu_Dhabi_001.jpg"]http://www.armyrecog...u_Dhabi_001.jpg[/url]
[url="http://www.aleqt.com/a/small/cd/cd36582f6966e0b503d99eb5c74396a7_w570_h300.jpg"]http://www.aleqt.com...7_w570_h300.jpg[/url]
[url="http://www.aleqt.com/a/small/e9/e9e338cde829758e7b6fd80201a336aa_w570_h300.jpg"]http://www.aleqt.com...a_w570_h300.jpg[/url]
[/quote]
عجب! عجب پولایی!!!! icon_eek icon_eek icon_eek چه خیزی برداشتن اینا! نگاه کردم این ناوها میتونن درد‌سر ساز باشن! تاپیکش قبلا زده شده. بدبختا خودشون رو واسه ایران آماده میکنند نمیدونن دشمن اصلیشون کیه! چقدر اینا احمق‌اند! از سرمایه‌ ریختن تو سیستان بلوچستان واسه تقویت وهابیت تا سوریه و خرید ناوهای گرانقیمت و ... چه اصراری دارن ایران رو دشمن خودشون بدونند؟!!! بازی جنرالزه!؟ اینا افتادن طرفی که پر از پول و چاه نفته! چه ذات پلیدی دارند! ابوسفیانی هستند واسه خودشون.
اون تانکی که تو محوطه باز هست اون چیه؟ روس هست نه؟
[/quote]

دوست خوب و بسیار اندیشمندم سلام
این حرف کمی از شما بعیده
کمی رو که چه عرض کنم
واقعا از شما بعیده
با اونهمه اطلاعات و دید باز و.... براستی که از شما بعید بود چینین نظری

واقعا هنوز ما نمیدونیم و نمیخوایم باور کنیم که اعراب سالهاست که دشمنشون تغییر کرده و ما رو دشمن شماره یکشون میدونن نه اسراییل؟
خیلی سخته تغییر جهت لوله سلاحاشونو ببینیم؟

پس مشکل اسراییل امارات و قطر و بحرین و عربستان نیست
مطمین باشین خود مصر هم نیست
مصر سرسپرده تر از این حرفاست
گول ژستهای قبل ار انتخابات مرسی رو نخوریم
مرسی عروسکی بیش نیست و هیچ توانی هم نداره
حتی نتونست ونمیتنه کمپ دیوید رو لغو کنه
یا سفارت اسراییل رو ببنده
چه برسه به اینکه بخواد دشمن اسراییل هم بشه
مرسی بیشتر اسراییلیها رو میخندونه تا بترسونه

و اما ما و بادیه نشینان کناره پایینی خلیج فارس:

خیلی ساده انگارانه است اگر ندونیم دشمن شماره یک تا 100 امارات ماییم
ویا از یک تا 200 عربستان
ویا از 1تا 1000 بحرین
اونا غیر از ما و اسراییل دشمن ندارن یعنی دشمنی برای خودشون نمیشناسن(کاری ندارم که اصلی ترین دشمن کشور و ملت و رمدمشون همون غرب و آمریکاست که دارن سرمایه هاشونو به تاراج میبرن اما اونا با چشمها و گوشهایی کور و کر از تعصب جاهلیشون دشمنی رو در جای دیگه میبینن)
گنده لات حرف زنشون که همون اخوانیهای مصر بودن و صبح تا شب دم از الموت اسراییل و مخالفت با اونا میزدن از ترس یانکیهای چش آبی و اروپایی ها غرغرو هنوز با کمپ دیوید سرخوشن و سفارت اسراییل رو دارن و به رسمیت میشناسنش و................ برو تا برسی به نوکرهای حاشیه خلیج فارسی امریکا که بدون اجازه یانکیها با زنان حرمسراییشون هم رابطه برقرار نمیکنن
نه عزیزان من
اشتباه نکنیم دشمنو هم دست کم نگیریم
اعراب به شدت دارن رشد میکنن
عربستان 2013 با عربستان 1980 زمین تا آسمون فرق کرده
اگر مثه کبک سرمونو کردیم زیر برف و با تحقیر و توهین به اعراب خودمون به نادانی و حماقت زدیم مطمین باشین ازپیش باخته خواهیم بود
باید هوشیار باشیم
ما
سربازانمون
افسرانمون
فرماندهانمون
دولتمردانمون
همه و همه باید هشیار باشیم
بیخ گوشمون دشمن تا دیروز ظعیفمون داره به شدت قدرت میگیره و میتونه کمکم برامون شاخ بشه(شاخ شده و ما خبر نداریم)

به نظر من احتمال حمله مستقیم آمریکا به ما کمتر از 1 درصده
اونوقته که کمترین هزینه های سیاسی،اقتصادی،انسانی،و نظامی رو تقبل خواهند کرد و بهترین بهره رو از این حمله خواهند برد
منتها
تا زمانی که اعراب دور و ورشونو پر از سلاح نبینن جرات اینکار رو نخواهند داشت که به ما حمله کنن
غرب و آمریکا هم اینو بهتر از ما میدونن پس میان تا خرخره بهشون سلاح میفروشن
توی این وانفسای رکود اقتصادی هم کمکی به اقتصاد خودشون کردن
هم پول نفت خریداری شده رو برگردوندن
هم کنترلشون بر اعراب رو بیشتر کردن
هم حلقه محاصره بر ما رو تنگتر کردن
و هم خودشونو برای حمله از راه دور(بهتر بگم کنترل از راه دور علیه ایران) اماده میکنن
هزینه های سیاسی و غرغرهای بیفیایده سازمان ملل رو هم پیشاپیش خوابوندن که ای واااااااااااای کجایین که ایران همسایه هاشو له کرد و کشت و غرات کرد و وظیفه دنیاست که از هیتلردوم جلوگیری کنه و ................
البته جدای از این فروش تسلیحات به اعراب اونا برای شیر کردن این شکم گنده های پولدار اقدام به انعقاد قراردادهای نظامی و پیمانهای دفاعی و ... میکنن

قضیه و معادله بسیار ساده ای درجریانه اما درکمال تعجب میبینیم که خیلی ها یا نمیبیننش یا نمیخوان ببیننش
یه عده ای از روی غرور ملی و میهنی و تاریخی نمیخوان قبول کنن که اعراب دارن به شدت قوی میشن و برامون شاخ میشن
یه عده از روی نادانی و بیخیالی
و یه عده هم انگاری اگر بگی اعراب روزی قراره به ما بد هم بگن ، کفر گفتی
مگه میشه اعراب دشمن ما باشن؟
مایی که همه چیزمونو فدای اعراب میکنیم
سرمایه ها مونو
جونمونو
تاریخمونو
فرهنگمونو
زبونمونو
اعتبار سیاسیمونو
آرامش و امنیتمونو
و...
حتی محیط زیستمون
راستی اصلا میشه؟
شما میگین میشه؟
اصلا شدنیه؟
اعراب و دشمنی با ما؟
جل الخالق مگر میشه؟
کفر گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
توبه
توبه
توبه
دوستان و عزیزان عشق عرب و فدایی عرب و شیفته عرب و همه چیز عرب و مرده عرب و دلداده عرب و نوکر عرب و مخلص عرب و در یک کلام عربدوستان بنده عرب
دیدین که پیشاپیش از کفر گوییم توبه کردم
هاااااااااااااااااااا
توبه
توبه
توبه
[/quote]
چرا بعیده؟ :mrgreen: نه متوجه منظور من نشدید... حماقت اعراب برا من قابل هضم نیست هرچند مطمئنا وجود داره! من متوجه نمیشم اینا در برابر مواضع منطقی جمهوری اسلامی اینجور احمقانه برخورد میکنند حالیشون نیست هرجنگی سبب کیفور شدن غرب و به آتش کشیده شدن منطقه خواهد شد خیلی دوروزه بین هستند آینده رو نمیتونند ببینند از این متعجبم! از اوج حماقت متعجبم! آیا این دوجزیره به بهای خونریزی ملل منطقه می‌ارزه تازه اگر بتونند بگیرندشون که نمیتونند! اینها با این تجهیزات به فراتر از جزایر فکر میکنند... این ناوهایی که من میبینم هرچند ساخت خودشون نیست اما قدرت کلاسیک بالایی رو برای امارات به ارمغان میاره و بدون شک صرفا تسلیحاتی برای دفاع از کشور خودشون نیست بلکه بیشتر به تهاجم فکر میکنند... هزینه ساخت همچین ناوهایی خیلی بالاست البته فقط یکیش تو فرانسه ساخته شده بقیه تو خود امارات اسمبل شدند! قابل توجه دوستانی که فکر میکنند اعراب فقط خرید می‌کنند!!! امروز فقط اسمبل میکنند فردا پا رو فراتر از این خواهند گذاشت کشورهایی مثل چین و هند هم از همین جور کارها شروع کردند و الان اینجایی هستند که میبیند. خرید سلاح با تضمین عدم حمله به اسراییل!!! سیاست ایران هوشمندانه تر و کم خرج تره و اون هم سرمایه‌گذاری بر روی دل‌های مردم منطقه هست که به امید خدا جواب خواهد داد... اگه دولت نامسلمان عربستان سقوط کنه نوبت به اینها هم خواهد رسید...
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ops' timestamp='1361203458' post='300859']
میبخشید ...فقط خواستم بگم چقدر صرفه جویی میشه اگر شما معمولی بنویسید!!!
[/quote]
دوست خوبم سلام
معمولی؟
راستش زیاد متوجه منظورتون نشدم اگر سبک نوشتنم رو میگین
متاسفانه این سبک نوشتن منه و کمتر پیش میاد که بتونم یکی دوخط بنویسم
اگر همین چندتا پست منو بررسی کنین میبینین من معمولا پستهام طوانیه
خوب نیست
میدونم
اما ترجیح میدم بجای چندین پست کوتاه یک پست بلند بنویسم
معمولا هم جاهایی پست میدم که نیاز به پاسخ بلند باشه
توی پستهام هم کنایه و مثال و استعاره و گاها شوخی و کنایه و متلک و طنز هم میارم
یه طورایی سعی میکنم که خشک نباشه
درضمن میکوشم همه حرفامو توی یه پست بنویسم تا توی چند تا پست

اما در هر حال بخاطر اینکه ازطولانی بودن نوشته های من اذیت شدین از همه پوزش میخوام
سعی میکنم کوتاه بنویسم یا بهتر بگم سعی میکنم کمتر پست بدم
در پناه حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب دوستان این چندتا تصویر رو هم از بنده داشته باشید

اوکراین و تانک تی 84 اوپلوت

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10084/18~1.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10084/20~1.jpg[/img]

لکلر فرانسوی ها
به حجم زره پهلوهای تانک توجه کنید

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10084/23~0.jpg[/img]

ترمیناتور برادران بزرگوار روس

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10084/25~0.jpg[/img]

M1A2S عربستان

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10084/57542_900.jpg[/img]

خودروی کبرا ، ترکیه

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10084/Cobra.jpg[/img]

خودروی ARMA 8x8 ساخت شرکت Otokar ترکیه به همراه برجک Mizrak که بر روی آن نصب شده است

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10084/DSC_8260.JPG[/img]

خودروی KAYA-II ترکیه

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10084/KAYA-II.JPG[/img]

M1A1AIM آمریکایی ها

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10084/21~1.jpg[/img]
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علی جان یک توضیحی در مورد این شنیهای جدید تانکها میدی؟؟
جنسشون و مزایاشون نسبت به گونه های فلزی گذشته....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
غم مخورید دوستان بذارید هرچقدر میتونن بخرن انشاءالله همش به خودمون میرسه!
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10235/28.jpg[/img]

[center]یک ویدیو از جوبریا یا همون هیولای عربی![/center]

[center]http://uplod.ir/w0c47ytu6irx/videoplayback_14.FLV.htm
[/center]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.