MR9

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش سوم ( از NOVEMBER 2016)

Recommended Posts

دوست من این سایت که می فرمایید اخبار مسلحین رو پوشش می ده بنده یک بار دیگه به یکی از دوستان تذکر دادم که اخبار این سایت در مواردی دروغ مشهوده و جنگ روانی راه میندازه

ضمن اینکه نحوه پوشش مسلحین از اخبار رو همه می دونن که با دروغ تحریف همراه است

خواهش مندم از منابع بهتری برای خبر رسانی استفاده کنید

یاعلی

دوست عزیز

عمداً گذاشتم تا تأیید یا تکذیبش رو دوستان اهل فن مشخص کنن

منم معمولا اخبار جهت دارشون رو پست نمی کنم

بهر حال سپاسگزارم از تذکر شما

به رسم قدردانی مثبت رو هم تقدیم کردم

یا علی

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز

عمداً گذاشتم تا تأیید یا تکذیبش رو دوستان اهل فن مشخص کنن

منم معمولا اخبار جهت دارشون رو پست نمی کنم

بهر حال سپاسگزارم از تذکر شما

به رسم قدردانی مثبت رو هم تقدیم کردم

یا علی

با سپاس از توجه شما بزرگوار

با توجه به مسیر خروج بعد از خروج از حلب و مناطق تحت کنترل دولت، اتوبوس ها میتونند بجای ادلب به شمال حلب هم راه کج کنند چون تمام مناطق بیرونی حلب دست خودشون هست

همین الان اعلام الحربی به نقل از وزارت دفاع روسیه ومرکز حمیمیم این خبر رو منتشر کردکه
عملیات نظامی در حلب ادامه خواهد یافت تا پاکسازی کامل

دیشبم توی حلب خیلی از مردم تظاهرات کردن
وخواستار مجازات جنایتکاران شدن.

مسلحین دیشب همه در محله الانصاری تجمع کردن تا صبح خارج شن که خبر رسیدتوافق تعلیق شده عملا اون نصفه محله هایی که دستشون بود هم بعد ترکشون ارتش بهشون وارد شد و فقط این محله دستشونه

سلاخی در راه است ویرایش شده در توسط Aliz45678
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

المیادین میگه که اول فکر میکردن که2000 نفر مسلح قراره خارج بشن اما  4000 نفر مسلح هستن و 11 هزار نفر خانواده ها که میخوان خارج بشن یکم زیاد نگفته  این عدد رو؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

المیادین میگه که اول فکر میکردن که2000 نفر مسلح قراره خارج بشن اما 4000 نفر مسلح هستن و 11 هزار نفر خانواده ها که میخوان خارج بشن یکم زیاد نگفته این عدد رو؟

فعلا که توافق شکسته خواب رفتن به بیرون رو ببینن این مسلحین.

اقا علت شکست توافق انفجاری بوده که صبح مسلحین در مناطقه نزدیک محله های تحت تسلط ارتش انجام دادن ویرایش شده در توسط Aliz45678
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مسلحین دیشب همه در محله الانصاری تجمع کردن تا صبح خارج شن که خبر رسیدتوافق تعلیق شده عملا اون نصفه محله هایی که دستشون بود هم بعد ترکشون ارتش بهشون وارد شد و فقط این محله دستشونه

سلاخی در راه است

کار به اونجا نمی کشه. فوقش همه تسلیم میشن.

تصرف و آزادسازی حلب هم ، پایان کار نیست. قطعا زامبی ها ؛ برای جبران اثرات روانی این شکست هم که شده دست به اقداماتی خواهند زد که محتمل ترین شون ، حمله به باریکه جنوبی شهر حلب ، یعنی جاده "خناصر-اثرایا" هست.

فکر نمی کنم اینکارو بکنن. اون منطقه بخاطر نبود عوارض طبیعی و استحکامات قابل دفاع کردن نیست. میتونن کمین بزنن ولی نمی تونن جادرو قطع کنن. داعش چند بار سعی کرده ولی نتونسته جادرو نگه داره. اگر حمله ای هم به اون منطقه صورت بگیره بصورت ایذایی و همراه با حمله اصلی به مناطق باارزشتر خواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زمزمه هایی هست از سفر بشار اسد به حلب برای سخنرانی پیروزی که احتمالا در مسجد اموی خواهد بود.البته بعد از پاکسازی کامل حلب هم این کار خطرناکه اما جنبه تبلیغاتیش خیلی بالا و روحیه بخشه.
اما در بعد میدانی وحوش عملا دارن درهم میلولن.همونطور که دوستان گفتن فعلا توافق خروج از بین رفته و هر احتمالی هست.از طرفی بعضیا میگن افسران ترکی و عربستانی هم بین وحوش هستن که نباید با اتوبوس خارج بشن.ضمن اینکه اکثر باقی مونده ها هم از النصره و رفقا هستن و بدترین جنایت هارو مرتکب شدن.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

روسیه الیوم از قول فردی به نام اسامه ابوزید گفته که ایرانی ها در حلب خواستار اضافه کردن بندهای تبادل 2 اسیر ایرانی در ادلب  و بازگشت پیکر شهدا شدن برای همین توافق متوقف شده

اما بنظر من این حرف درست نیست چون بلاخره در 20 روز عملیات در حلب قطعا دشمن تلفات و اسیر داده و با همین تعداد اسیر و کشته ای که دادن میشه تبادل اسیر و کشته انجام داد

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اولین تصاویر از حضور نیروهای ویژه روسیه در سوریه

برای نخستین بار ویدئویی از عملیات نظامی نیروهای ویژه روسیه در سوریه منتشر شد.

http://www.aparat.com/v/psrWd

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امریکا از قدرت و رسانه بسیار خوب بهره برداری میکنه  تقریبا یکروز در میان  مجالس تعزیه خوانی  برای مسلحین در شورای امنیت توسط خانم  سامانتا پاور با دیدگانی اشکبار اجرا میشه که دل سنگ رو هم آب میکنه و بسیار هنرمندانه چهره ی صلح طلب  و  مدافع مظلوم از خودشون ترسیم میکنند.

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست من این سایت که می فرمایید اخبار مسلحین رو پوشش می ده بنده یک بار دیگه به یکی از دوستان تذکر دادم که اخبار این سایت در مواردی دروغ مشهوده و جنگ روانی راه میندازه
ضمن اینکه نحوه پوشش مسلحین از اخبار رو همه می دونن که با دروغ تحریف همراه است
خواهش مندم از منابع بهتری برای خبر رسانی استفاده کنید
یاعلی

اين سايت بيشتر جهت تأييد خبر پيشروى نيروهاى خودى خوب است و اگرنه نبردهاى را بصورت أنى به نفع تروريست ها گزارش ميكنه
ولى وقتى گفت منطقه اى دست ارتش افتاده ديگه قطعى هست
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اين سايت بيشتر جهت تأييد خبر پيشروى نيروهاى خودى خوب است و اگرنه نبردهاى را بصورت أنى به نفع تروريست ها گزارش ميكنه
ولى وقتى گفت منطقه اى دست ارتش افتاده ديگه قطعى هست

دوقسمت بالایی حرفاتون رو قبول دارم ولی قسمت اخر حرفتون رو نه

بنده در پست های قبلیم برای یکی از دوستان اثبات کردم که نقشه های این سایت هم قابل اعتماد نیست

مثالش نقشه غوطه شرقی شونه که جربا و قاسمیه رو تحت تسلط خودشون می دونن

که این دروغه چرا چون ما از این دو شهر عملیات به سمت بحاریه و تل بحاریه کردیم وانجا را گرفتیم
که بعد تل بحاریه. میدعا فتح شد

در تمام نقشه های منابع مقاومت از اعلام الحربی تا تحولاتی ها تا حمزه سلیمان این مناطق رو تحت تسلط ما می دونن

نمونه دیگر الکسوه در غوطه غربی بود که برای یکی از دوستان با نقشه اثبات کردم که این سایت دروغ میگه ویرایش شده در توسط Aliz45678
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوقسمت بالایی حرفاتون رو قبول دارم ولی قسمت اخر حرفتون رو نه
بنده در پست های قبلیم برای یکی از دوستان اثبات کردم که نقشه های این سایت هم قابل اعتماد نیست
مثالش نقشه غوطه شرقی شونه که جربا و قاسمیه رو تحت تسلط خودشون می دونن
که این دروغه چرا چون ما از این دو شهر عملیات به سمت بحاریه و تل بحاریه کردیم وانجا را گرفتیم
که بعد تل بحاریه. میدعا فتح شد
در تمام نقشه های منابع مقاومت از اعلام الحربی تا تحولاتی ها تا حمزه سلیمان این مناطق رو تحت تسلط ما می دونن
نمونه دیگر الکسوه در غوطه غربی بود که برای یکی از دوستان با نقشه اثبات کردم که این سایت دروغ میگه

جمله اخر من هم مغايرتى با حرف شما نداشت
گفتم اگه اين سايت اگر گفت ارتش جايى را گرفته يعنى تصرف تأييد شده است
چون اين خبرها را زمانى كه ديگه نشه رد كرد مى زنه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جمله اخر من هم مغايرتى با حرف شما نداشت
گفتم اگه اين سايت اگر گفت ارتش جايى را گرفته يعنى تصرف تأييد شده است
چون اين خبرها را زمانى كه ديگه نشه رد كرد مى زنه

ممنون از نکته خوبتون

وممنون ازتوجه شما بزرگوار ویرایش شده در توسط Aliz45678
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبرهایی منتشر شده که ظاهرا توافق خروج تروریست ها از حلب در واقع توافق بین روسیه و ترکیه بوده. احتمال توافق مخفی بین روسیه و ترکیه بر سر معامله حلب با الباب هم زیاده.

تروریستها گفتند که ایران خواسته تا در ازای این توافق به غیر نظامیان فوعه و کفریا هم اجازه خروج امن داده بشه که شرط خیلی خوبیه و چهره کریه مدعیان وضعیت وخیم انسانی در حلب هم بهتر مشخص میشه و به همه ثابت میشه که شکنجه غیر نظامیان شیعه برای این وحوش یک هدفه.

لفظ آتش بس هم زیاد جالب نیست. قرارداد تحویل دادن امن حلب مناسب تره

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.