7mmt

پروژه StarGate

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

چیزی که در نهایت من فهمیدم از ترجمه هایی که زحمتش رو کشیدید، اینکه مسائلی بوده، که اینقدر بی کاربرد بوده، و غیرقابل استفاده، از طبقه بندی خارج شده.......

اما با اینهمه نکته جالب استفاده از انواع روشهای که حتی احتمال میدادن ممکنه مفید باشه هست...

شخصا با اینکه آینده رو میشه دید و حتی حال رو اعتقاد دارم، و این از اعتقادات شیعه هم هست، که معصومین، و بسیاری عرفا، نتنها به اعمال ما که آینده و گذشته وحال احاطه دارند، که در یک جمله از آقای بهجت هست که، جهان دیگر مثل اینجا نیست و "گذشته، حال و آینده" یکی هست، در خیلی از مرتاضین هم بوده و هست که توانایی حدس آنچه که اکنون هست رو بزنن، شخصا اعتقاد دارم بعد از اینکه بکرات دیدم، این مسائل رو از اشخاصی، که حتی از ذهن و فکرت و اونچه در سر میگذشت خبر میدادن، (یکیش شاگرد مرحوم رجبعلی خیاط هست، آقای مومنی سمت نظام آباد تهران الان 97 یا 98 سالشون باید باشه خدا حفظشون کنه) اینچیزام خیلی خیلی عادیه!!! برای ما یکم عجیب شاید باشه........

اما اینکه از افرادی استفاده کرده باشند، که ریاضتهای خاصی تحمل نکردند حالا شرعی یا غیر شرعی (البته در متن شما اشاره ای نشده)، و غیره، یکمقداری کارشون رو بعید کرده و بشکست کشونده.........

اما استفاده از این روشها (تخصیص بودجه دولتی!!!! حتی و تعریف پروژه) در کشوری که مدعی گسترش همه چیز در حوزه مادی و محسوسات هست، بسی جالبه!!!! و در امر نظامی تقریبا قدرت زیادی داره بنسبت بقیه و در قدرت اقتصادی هم تا حدی....

و آدم رو بفکر فرو میبره....... ما هم از تمام توانایی ها و امکانتمون استفاده میکنیم؟

ویرایش شده در توسط pyaghoubi
  • Upvote 14
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه چيزي بگم نخنديد ولي من چند سال قبل مطالعاتي جست و گريخته و عمومي درباره اجنه داشتم اين مواردي كه شما اشاره كرديد بسيار و بسيار شبيه اونها است

يكي از مسائل درباره اجنه كه پرو شيطان هستند اين هستش كه با استفاده از انسان هايي قدرت خودشان رو نمايان مي كنند مثلا از شيء دزدي اطلاعات مي اورند يا خودشان را شبيه روح مي كنند و به انسان هايي خاص اطلاع مي دهند
(يك نكته در اي باره بگم برخي اوقات انسان هايي كه براي احضار روح مي روند شخص احضار كننده فكر مي كند روح ان نفر مشخص را احضار كرده و نمي داند كه اين دسته از اجنه هستند و اين ها هم خودشان را بصورت شمايلي نا مشخص بروز مي دهند و مثلا مي گويند كه قيامت وجود نداره و اين ها همه دروغ هستند اتفاقي كه مي افتد هم اين است كه شخصي كه اين ها رو مي شنود ديگر حتي اگر پيامبر را هم ببيند ديگر باور نمي كند و ايمان خود را از دست مي دهد )

راستش اين موضوع درباره پست شما به ذهن من رسيد در كل ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.