امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

1 ساعت پیش, tohidp گفت:

الان مشکل فقط اسم تجهیزات هستش!؟؟؟

دوست گلم مشکل عدم مدیریت و بدسلیقگی مسئولین هست همین.

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
32 minutes قبل , arjemandi گفت:

سلام بالاخره دوباره چشم ما به جمال میلیتاری روشن شد.میخواستم بدونم منظورش از سیستم لوله آزاد چیه؟

دوم اینکه چطور آقای رایفی پور بدون در دست داشتن سلاحهای ساخت آلمان و بلژیک فقط با رصد اینترنتی تجربیات کاربران به تکنولوژی روز سلاح دست پیدا کردند

سوم اینکه دانش متالوژی و آلیاژ که یکی از گلوگاه های صنایع چه نظامی و غیر نظامی ماست رو از کجا آورده است

چهارم اینکه یک موسسه فرهنگی تونسته به راحتی این سلاح رو تولید کنه حتی توسط پرینتر سه بعدی< وزارت دفاع با اون همه ادعا نتونسته؟؟؟

اون فیلم معرفی رو ببینید توضیح دادن.

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در کل هم سلاحشو میپسندم و اسمشو دوست دارم و هم از طرفدارای استاد رائفی هستم چون کسیه که خیلی به جونای این ملکت بها میده

خدا حفظش کنه

• Upvote 8
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام .و آرزوی بهتر شدن بیش از پیش سایت بعد شروع مجدد. به نظرم در نامگذاری علاوه بر نام های مذهبی (که من بیشتر علاقه مندم به این نام هام) و نام های فارسی اساطیری و این قبیل نام ها .به نظرم استفاده از نام شهدا و سرداران بزرگ طول تاریخ ایران به خصوص نام شهدای جنگ تحمیلی هم خوب هست . همچنین می شود از اسم هایی که در زبان های بومی در ایران(ترکی و کردی وبلوچی و مازنی و ...) هست هم استفاده کرد . به هر حال به نظرم با توجه به این گستردگی نام ها نامگذاری یک نام بیش از یک یا دو سلاح با وجود این همه نام در طیف های مختلف کم لطفی است .

اما در مورد سلاح ذوالفقار این طور که در متن نوشته به نظر نواخت تیرش پایین هست و همچنین خشاب 20 تایی کم است. اما از یک چیز خوشم میاد اونم استفاده از کالیبر 7.62 است .

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نکته مهم در مورد سلاح انفرادی فقط ظاهر خوب نیست.مهم اینه که این سلاح در عمل چقدر میتونه در میدان نبرد کارایی داشته باشه.وقتی بحث آلیاژ میشه یعنی این سلاح بتونه سه چهار خشاب رو پشت هم شلیک کنه و اتفاقی نیفته.چیزی که در اسلحه های روز دنیا دیده میشه.باید دید ایا این سلاح بر خلاف ژ ۳ که مدام گیر میکنه روون هست یا نه.البته که با کمک وزارت دفاع بسیاری از این ایرادها قابل رفعه.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ماشاا... بحث هم چیز شد غیر  طراحی و ساخت سلاح :P 

متاسفانه من فیلم رو نتونستم پیدا کنم اگرمیشه توضیحات نحوه تولید لوله و تهیه آلیاژ رو یکی از دوستان اینجا بگذاره.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام 

واقعا نمیدونم 

چرا اغلب بحث های ما آخرش باید و جدیدا!از اولش اینجوری شه

اگه میبینید اون بحث ماده ی خامی برای بحث نداره! فقط به خبرش یا معرفی اولیه اکتفا کنید تا اطلاعات بیشتر بیاد

معلومه وقتی چیزی واسه بحث نیست اخرش اینجوری میشه .حالا این یه چنتا عکس داره دوستان وارد وارد شن خو! هرکی هم بلد نیستن(مثل خودم) بزاره دوستان وارد موشکافی کنن بعد اگه سوالی داشتیم بپرسیم

وسلام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام. منظور از اینکه سر اسلحه آزاده، چیه؟

با شل بودن لوله، مشکلی پیش نمیاد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
17 hours قبل , khoshnoud گفت:

سلام. منظور از اینکه سر اسلحه آزاده، چیه؟

با شل بودن لوله، مشکلی پیش نمیاد؟

فکر کنم برای جلوگیری از تغییر شکل لوله حین شلیک هست که باعث کاهش دقت سلاح میشه.

ویرایش شده در توسط moon

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام خدمت عزیزان میلیتاری که بسیار دلتنگشون شده بودیم،،خیلی سخت بود که قاهر تاکسی کنه و میلیتاری وجود نداشته که به این مسئله بپردازه،،خب یه تبریک ویژه هم  باید بگیم خدمت  جناب رائفی پور و عزیزان موسسه مصاف ،،واقعا ادم لذت میبره میبینه هستند هنوز امثال تهرانی مقدم ها که در حوزه های مختلف با دست خالی از هیچ همه چیز بیافرینند،،با فرستادن یه صلوات برای سلامتی این عزیزان کار کوچیکی براشون انجام داده باشیم

• Upvote 5
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگرچه مخاطب متن شما، اعضای معمولی انجمن مثل من نیست، اما با اون جمعبندی که کردید و تمام زحمات، صبر و پشتکار تیم فنی را ندیده گرفتید، منفی من را هم گرفتید. 

اتفاقا من مشتاقانه منتظر رونمایی موشک ساخته شده توسط این گروه هستم

• Upvote 11
  • Downvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.