امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام. منظور از تست سرد و گرم چیه؟ اگر دوستان دغدغه دارند و به نظرشان این اسلحه مشکلاتی دارد آدرس موسسه مصاف هست می تونن برن و حضوری صحبت کنن

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من معمولا کارهای شما رو پشتیبانی کردم، ولی برداشتن استاتوس، همون یه ذره دلیل برای اومدن به میلیتاری رو برد و باقی ماندهٔ دلایل، از نظر من با این قضیه "تایید شدن تاپیک" دیگه کاملا از بین رفت!‌:)

دلیلی نداره که به میلیتاری بیایم تا تاپیک بزنیم! شاید فقط در حد دیدن پست‌ها و زنده شدن خاطره ها... واقعا با سایت چه کردید؟ (از چکا و شهاب ثاقب شروع شد خراب شدنش و شما میخ اخر رو به تابوتش زدی)

اگر میخواید انجمن رو بکشید و تبدیل به سایتش بکنید، بحثش فرق داره و روش انجام کار به کلی اشتباه هستش... کار دیگه‌ای هم دارید میکنید، روش انجامش به این صورت هستش که تمام کاربران مشتاق و صاحب‌نظر رو دور می‌کنید، که مشخصا منجر به کشته شدن انجمن میشه

فقط پشیمونم که تا وقتی تاپیک‌هام همه بودن با عکسها و فرمت‌ها، ازشون بکاپ نگرفتم... چون ظاهرا کل زحمات و تلاش‌ها به هدر رفته و سایت بعد از مدت‌ها کش و قوس، بدون هیچ تغییری در افراد مسئول و صاحبش، به دست "نا اهلان" افتاده...

ویرایش شده در توسط senaps
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
29 minutes قبل , MR9 گفت:

در خصوص استاتوس

میدونم این جاش تو استاتوس هست اما چون نیست اینجا مجبورم بگم ، عن بیش از یکساعت هست تاپیک محمد سالم به عنوان یه مدیر در انتظار تایید هست این وسط ها که دارین نقل قول میکنید سخنان بزرگان رو اون رو هم بعد ممیزی ها تایید کنید ثواب داره

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
40 minutes قبل , MR9 گفت:

شما صحبت کردید ، بنده هم پاسخ دادم ، در نتیجه  مشکلی وجود ندارد .  مخصوصاً در  مورد شما بسیار  سعه صدر  اعمال شد و  حداقل3 تاپیک شما با صرف وقت شخصی ، متناسب با  ذائقه مخاطب ویرایش ادبی شد تا وجهه  شما در میلیتاری بیشتر از گذشه شود ( که حتماً به یاد می آورید ) .مدت  زمانی که بنده برای گذاشتن میلیتاری روی ریل درست در این مدت صرف کردم ، ( به شهادت اکثر کاربران در پی ام و جناب رضا  در تاپیک مدیران و تاپیک مدیران ارشد ) و از بین بردن کامل حواشی که مثل سرطان میلیتاری را داشت نابود می کرد ، در عین تولید محتوای به روز ، علمی ، مستند و مهم تر از همه ، دور بودن شخص بنده از حاشیه های سیاسی ، تقریباً در نوع خودش جالب توجه هست و جالب تر اینکه  دستمزدی که گرفتیم  ، این شکلی نمود پیدا کرده که اصولاً اهمیت ندارد ، چون این ریل گذاری ، در مدت زمان طولانی ( چیزی که ما ایرانی های عجول اصلا به ان اعتقاد نداریم  ) جواب می دهد که یکی ، همین بروزرسانی انجمن بود . 

بنده  شخصاً برای همه عملکردی که تا الان ارائه شده ، موارد  مستند دارم ( البته به غیر از جنبه فنی انجمن که سایرین پیگیری می کنند آن را ) و با کمی تغییر تا زمان وجود مسئولیت ان را ادامه می دهم 

پی نوشت :

1- البته اعتراف می کنم که یک مقدار بیش از حد روی میلیتاری تمرکز کرده بودم ، چون در همین مدت دوماه و چند روز تعطیلی ،به جای ترجمه مطلب برای انجمن و سر وکله زدن با انهایی که قانون را بر نمی تابند،   بیشتر از 250 صفحه کتاب رزم زرهی که نزدیک به 4 سال هست مشغول کار روی ان هستم ،   جلو رفته و به صفحه 1700 رسیده.

2- در انجمن ، هر کاربری به قوانین تدوین شده پایند باشد ، از ازادی کامل برای نقد و بررسی و ... و...  برخوردار هست و حمایت کامل مجموعه مدیریت را پشت سر خودش خواهد داشت . نمونه هایش  هم وجود دارد ، حالا یکسری که پابند محیط  تلگرام و... هستند ، و قصد دارند اینجا را تبدیل به تلگرام کنند ( با نیش و کنایه های کهنه و بدون فعالیت مفید و سازنده ) ، برای  خودش بحث جدایی دارد که این تاپیک جای ان نیست .

دقیقا احترامی که برای شما قائل هستم و جاهای مختلف از شخص شما و عملکرد شما دفاع کردم، همین مسئله وقتی که گذاشتید هست...

ولی اش زیادی شور شده! :)
نمونه‌اش، حواشی ایجاد شده سر یک بسم‌الله ساده در ابتدای مطلب اخر من بود که تایید نشد مطلب تا اینکه بسم‌الله بهش اضافه شد. با اینکه این مسئله جزو قوانین سایت نبود، ولی نظر شخصی شما اعمال شد.....

قطعا فعالیت شما به صورت کلی خوب بوده، ولی استاتوس و تعطیلی سایت و همچنین شیوهٔ برخورد با خیلی از مطالب بسیار اشتباه بودش و منجر به دلزده شدن کاربران شد...

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
11 hours قبل , sedmammad گفت:

Trofim Lysenko: تروفیم لیسنکو (1976-1898)، زیست‌شناس اوکرایتی‌تبار اتحاد شوروی بود. او در ابتدا تحقیقات موثری در کشاورزی انجام داد و شهرتی به هم زد. سپس با سر و صدای بسیار به تخطئه‌ی ژنتیک مندلی پرداخت و آن را دانش بورژوازی خواند. به همین دلیل مورد توجه استالین قرار گرفت و به سمت رئیس انستیتوی کشاورزی آکادمی علوم شوروی منسوب شد. لیسنکو اظهار می‌داشت که خواص اکتسابی گیاهان به صورت موروثی منتقل می‌شود و می‌توان با کار بر روی چند نسل از غلات، ره صد ساله را یک شبه طی کرد و مشکل کمبود غله‌ی اتحاد شوروی را در کوتاه مدت حل کرد. اما در عمل نه تنها کاری از پیش نبرد، بلکه باعث انحراف تحقیقات زیست‌شناختی از مسیر درست و عقب‌ماندگی این دانش در شوروی شد. ماجرای لیسنکو، نماد بی‌حاصلی «علمِ فرمایشی » است

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/تروفیم_لیسنکو

..............

مثالی نزدیک تر ازین به ذهن ناقصم نرسید . هرچند بازهم لیسنکو دانشمندی بود که در زمینه ی دانش خودش کار میکرد و این یکی حسابداری است که سخنرانی های مذهبی با تم توهم توطئه می کند و حالا وارد سلاح سازی شده .

اولش انکار کردید حالا مسخره می کنید بعدها قبول می کنید

روندش همیشه همین بوده

• Upvote 6
  • Downvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوباره عرض می کنم . انکار نکردیم . تمسخر هم نکردیم . انچه کردیم عمل به فرمایش جد بزرگوارم بود که فرمود :إذا رأیتم أهل الریب و البدع من بعدی فأظهروا البرائة منهم و أکثروا من سبهم و القول فیهم و الوقیعة و باهتوهم کیلا یطمعوا فی الفساد فی الاسلام و یحذرهم الناس و لایتعلموا من بدعهم یکتب الله لکم بذلک الحسنات و یرفع لکم به الدرجات فی الآخرة. 

و از برکت جدم بعدها هم قبول نخواهیم کرد . 

روندش همیشه همین طور بوده .

• Upvote 14
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
33 minutes قبل , sedmammad گفت:

دوباره عرض می کنم . انکار نکردیم . تمسخر هم نکردیم . انچه کردیم عمل به فرمایش جد بزرگوارم بود که فرمود :إذا رأیتم أهل الریب و البدع من بعدی فأظهروا البرائة منهم و أکثروا من سبهم و القول فیهم و الوقیعة و باهتوهم کیلا یطمعوا فی الفساد فی الاسلام و یحذرهم الناس و لایتعلموا من بدعهم یکتب الله لکم بذلک الحسنات و یرفع لکم به الدرجات فی الآخرة. 

و از برکت جدم بعدها هم قبول نخواهیم کرد . 

روندش همیشه همین طور بوده .

سلام

متاسفانه در اینجا بعضی ها بیشتر ادعا دارن ولی وارد یک بحث منطقی و چهارچوب دار نمیشن و مباحث خیلی ساده را نمیتونن بپذیرن جز حرف خودشون.

1- اون اسلحه را بنظر گفتن کسی در تیمشون ساخته نه خودشون.

2- من که تخصص نرم افزار دارم در زمینه ازدواج هم مطالعات زیادی کردم و شاید از بسیاری مشاوران تخصصم بیشتره و با نظر شما بنظر اجازه ندارم.

3- ایشون هم خطاهایی دارن و همه ما داریم. باید ببینیم حد و حدودش چقدر هست و در جایگاهی که قرار دارن چقدر حق این خطاها را دارن.

4- سوال بسیار مهم. واقعا جایگاه این سلاح بین سلاح های دیگر که فرمودند مثل سپاه و ودجا چگونه هست؟ واقعا در حد 10% یا 20% ارزشمندیشون فرق داره یا خیلی بیشتر؟

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط rastinrastini
  • Upvote 6
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, Ehsan_animator گفت:

بر طبق این حدیث که بنده باید از خجالت شما در بیام

شما رو با احادیث معصومین علیهم السلام چکار ؟ نیازی به عمل بر طبق حدیث نیست . فقط لازمه طبق رویه ی اسلافتون در فرقه ی رجوی عمل کنید و هر کاری از دستتون برمیاد به عنوان عمله و اکره ی ر . پ.  در توهین و هتاکی انجام بدین . والله الحاکم و الیه المشتکی .

• Upvote 10
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
2 minutes قبل , sedmammad گفت:

شما رو با احادیث معصومین علیهم السلام چکار ؟ نیازی به عمل بر طبق حدیث نیست . فقط لازمه طبق رویه ی اسلافتون در فرقه ی رجوی عمل کنید و هر کاری از دستتون برمیاد به عنوان عمله و اکره ی ر . پ.  در توهین و هتاکی انجام بدین . والله الحاکم و الیه المشتکی .

مخاطب خودش تشخیص خواهد داد مصداق بارز حدیث پیغمبر چه کسی است با این پست آخرتون

یه بار با رجوی مقایسه کردی یه بار با فرقان

قافیه و عرصه هر چقدر تنگ تر می شه جفنگیات بیشتر می شه

همون اول گفتم شما الان در مرحله دوم سیر تکاملی خودتون هستید

در این مرحله حرف منطقی جواب نمی ده بیشتر مالش شونه و باد زدن با حوله خیس جواب گو هست برای شما کمثل مربی کشتی کنار تشک

• Upvote 8
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الان شیرازی رو به عنوان نکته انحرافی گفتی دیگه

شلیک هوایی نکن دقیق بگو چی گفتن

زحمت می شه براتون لینک بدی کفایت می کنه

• Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
41 minutes قبل , sedmammad گفت:

کار از مالش شونه و باد زدن گذشته . باشه وقتی که در محضر جدم علی ابن ابیطالب روحی فداه ، با این پسرک بی سواد که اورو مراد خودتون میدونید ،  محاجه کنیم که چطور ولی بزرگ خدا حضرت آیت الله خوشوقت - رضوان الله علیه - رو به دلیل اظهار نظر تاریخی  وفنی شون در حالی که از بزرگترین مجتهدین عصر ما بود ، عامل استکبار دونست .

الحمدلله که پیام حضرت آقا روحی فداه در فوت ایشون ، تو دهنی بزرگی بود به امثال ر. پ . و شیرازی و باقی منحرفین .

سلام

ببخشید اگر میشه درباره میزان سوادتون کمی بگید. به اینکه  سید باشید الزاما حرفتون که درست نیست. چطور میتونید در محضر حضرت امیر بگید به این راحتی یک کسی را با منافقین در اون سطح هم راه دونستید؟

رائفی پور ضد آیت الله خوشوقت چیزی گفته؟

لطفا آبروی سادات را با رفتار عصبانی و زشت نبرید.

موفق باشید.

• Upvote 6
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.