Salem

ماکت ذوالفقار ، از ادعا تا واقعیت

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام علیکم
دوستان و برادران عزیز
ماجرای ساخت گاتلینگ را همه تان میدانید. همچنین واقفید که خیلی از سازندگان سلاح و سلاح هایی که ساختند اسلحه ساز نبودند.
از نظر من هیچ ایرادی ندارد ایشان این سلاح را یا بهتر بگویم ماکت را ساخته (البته گروه ایشان) بنده به حرکت و تلاش و تکاپو معتقدم، به نظر من به جای اینکه در صدد کوبیدن این بنده خدا باشیم بهتر است راه کاری جهت بهره برداری از استعدادهای نابی که دارند حدر میروند ارائه دهیم.

اینطوری به موضوع نگاه کنید که این بنده خدا این کار از دستش بر میامده و انجام داده. سهم ما، سهم تک تک ما در این مهم چقدر ادا شده؟ چه کار کرده و میکنیم، چه کار باید بکنیم تا بیشترین خدمات و بهره وری مسلم از دانش نخبگان این مملکت حاصل شود!؟

برادران عزیز من، با غر زدن و ناراحتی کاری از پیش نمیرود. خواهش میکنم از سخن برادرانه من دلخور نشوید. اما وقتی که خیلی ها خانه نشین میشوند و خیلی ها نادیده گرفته میشوند. به نظرم چنین حرکتی از سوی آقای رائفی میتواند برخی ها را به خودشان بیاورد.

ممنون که عرائضم را صبوری کردید.

• Upvote 13
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنظرم برجام رو به هم بزنیم و رائفی پور رو بفرستیم مذاکرات.

کسی که جسارت گول زدن 80 میلیون نفر رو داره  بدون شک توان گول زدن 6 تا وزیر امور خارجه رو هم داره

#خنده_به_سبک_میلیتاری

• Upvote 11
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
14 hours قبل , Nattan گفت:

اما وقتی که خیلی ها خانه نشین میشوند و خیلی ها نادیده گرفته میشوند. به نظرم چنین حرکتی از سوی آقای رائفی میتواند برخی ها را به خودشان بیاورد.

سن زیادی ندارم ولی متاسفانه واقعیت های زیادی که تا الان دیدم اینطور بهم میگن که کسانی که حضور امثال استاد رائفی (سلبریتی دست ساز) رو در مسائل مختلف میخوان باعث خانه نشین شدن متخصصان کشور هستند. تبلیغات عوام گرایانه هرچقدر هم هزینه داشته باشه میپردازند تا مبادا به استبداد تحمیق آسیبی وارد نشه. این برخی ها هم که میشمارید نیازی به یادواره ندارند! کشور در تمام مسائل به یک سیستم سالم نیاز داره. شما و سایر عزیزان هم متاسفانه خودتان متوجه نیستید و ناخودآگاهانه جهتدار قضاوت میکنید و بر سوءمدیریت ها چشم پوشی میکنید انگار نه انگار که چه ارقامی که از بیت المال این وسط پایمان نشده برای چه چیزهایی... سخته که ببینی کسانی که دروغهای خودشان را باور کرده اند فقط زمانی واقعیت را قبول میکنند که به نفعشان باشه حالا این نفع مادی بود یا غیرمادی هیچ فرقی نمیکنه و در غیر اینصورت یا سعی در تحریف واقعیت میکنند و یا از ریشه انکار. بنظرم این هم ریشه در خودشیفتگی جمعی تاریخی ایرانیها داره (نارسیسیسم) در مورد این ماکت هم نقد کننده ها نقد کردند و خواندیم و واقعیت واضح و مشخص پیش روی شماست دیگه حمایت میکنید از چی دقیقن؟ از سوءمدیریت و..؟؟

• Upvote 10
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
7 hours قبل , meysam93 گفت:

سن زیادی ندارم ولی متاسفانه واقعیت های زیادی که تا الان دیدم اینطور بهم میگن که کسانی که حضور امثال استاد رائفی (سلبریتی دست ساز) رو در مسائل مختلف میخوان باعث خانه نشین شدن متخصصان کشور هستند. تبلیغات عوام گرایانه ...

سلام

ببینید. این وسط کمی مغلطه هست. دو مورد:

1- اینکه اگر کسی تونستید با تلاش به نتیجه خوبی برسه با توجه به داشته هاش باید ارزشگذاشت.

2- اگر کسی دروغ گفت و عوامفریبی کرد باید باهاش برخورد بشه.

ببینید. سو مدیریت هست. شما هم مدیر بشی احتمال زیاد همینی. اگر بدتر نباشی. اکثرا چه توایران چه خارج ایران سو مدیریت دارن. نمونش ماجرای آتش سوزی لندن و خیلی مباحث دیگه. اگر جزئیات مباحث نظامی آمریکا بیاد بیرون اونوقت متوجه میشید احتمالا که اونها با چه چیزهایی خطاهاشون را میپوشونن.

مسئله سر اینه که ما چقدر تلاش برای یادگیری و اصلاح روندمون داریم. تا زمانی که مردم ما مثل شما و خیلی های دیگه فکر کنن و مدام انتظار سفید خالص داشته باشن به جایی نمیتونیم به این راحتی برسیم. همین شهید تهرانی مقدم. ایشون هم به احتمال 99 درصد خطاهای مختلفی داشتن که اگر بیان بشه برخی افراد اینجا احتمالا گردنش را میزنن. اما کار را به اینجا با این پیشرفت رسوند.

نمونه سو مدیریت را میتونید در همین سایت ببینید. هر کسی اومده بهش کلی گیر داده شده. درحالی که اون فرد مدیر خودش قبلش بنظر به کسای دیگه ممکن بوده گیر داده باشه. اما خودش مرتکب خطاهای بسیاری شده.

بیاید سو مدیریت اصلاح پذیر را با غد بازی و یکدندگی جدا کنیم. بیاید با هم کمک کنیم به پیشرفت نه اینکه مدام سیاه نمایی بشه و از کاه کوه ساخته بشه.

موفق باشید.

• Upvote 4
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرهنگ اقتدارگرای ایرانی که در گذر زمان و طی سده ها شکل گرفته باعث می شه که وضع جامعه ی ما اینگونه باشه و ربطی هم به شیوه ی حکومت داری نداره ( حکومت داری و حاکمان هم تابع این فرهنگ هستند ) ...

حالا بحث این حکومت و اون حکومت و این جناح و آن جناح سیاسی نیست ، فرهنگ مشکل داره که اون هم به خاطر سده ها خشونت بی حد و مرزی بود که از طرف شاهان به خصوص پس از زمان مغول به بعد بر مردم این سرزمین وارد شده که اوجش به « قرن وحشت » می رسه .

• Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان یک سوال دارم.

هزینه 0 تا 100 یک  خط تولید برای سلاحی مانند ذولفقار و تولید محدود چقدر است

• Upvote 2
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
8 hours قبل , MA5 گفت:

دوستان یک سوال دارم.

هزینه 0 تا 100 یک  خط تولید برای سلاحی مانند ذولفقار و تولید محدود چقدر است

بستگی داره کجا سمت شهید عراقی شهرک محلاتی ( نزدیک خونه...) برای زیر ساخت حدود هزار میلیارد و برای جذب تقدیر تنفیذ تحریک.... برادران ارزشی 3 هزار میلیارد دیگر برای تولید 500 قبضه دکوری سالانه. 

اما در مناطق محرومی مثل چهارمحال و بختیاری حدود 300 میلیارد برای زیر ساخت و 500 میلیارد برای نیروی انسانی با حدقل حقوق و مزایا برای تولید 10 هزار قبضه در سال 

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
10 minutes قبل , koloot گفت:

بستگی داره کجا سمت شهید عراقی شهرک محلاتی ( نزدیک خونه...) برای زیر ساخت حدود هزار میلیارد و برای جذب تقدیر تنفیذ تحریک.... برادران ارزشی 3 هزار میلیارد دیگر برای تولید 500 قبضه دکوری سالانه. 

اما در مناطق محرومی مثل چهارمحال و بختیاری حدود 300 میلیارد برای زیر ساخت و 500 میلیارد برای نیروی انسانی با حدقل حقوق و مزایا برای تولید 10 هزار قبضه در سال 

الان این دوستمون استاد رائفی گفته هزینه ساخت سلاحش چقدر شده؟

رو راست بگم.

بنده  علاقه مند به احداث یک تولیدی کوچک سلاح شده ام که فکر کنم توانایی ارائه طرح به نیرو های مسلح را دارم.

چه دستگاه هایی لازم دارم و چه مقدار براورد هزینه می شود

• Upvote 3
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
4 hours قبل , MA5 گفت:

الان این دوستمون استاد رائفی گفته هزینه ساخت سلاحش چقدر شده؟

رو راست بگم.

بنده  علاقه مند به احداث یک تولیدی کوچک سلاح شده ام که فکر کنم توانایی ارائه طرح به نیرو های مسلح را دارم.

چه دستگاه هایی لازم دارم و چه مقدار براورد هزینه می شود

من اطلاع ندارم اما بعید می دونم به فرد حقیقی یا ارگان خصوصی همچنین اجازه بدهند شاید در حد قطعاتی اما کلش نمی دونم فکر نکنم 

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از دوستان کسی اطلاعی ندارد؟ جوری که استاد رائفی حساب کردند زیر 500 میلیون هزینه کردند برای تولید ذولفقار

• Upvote 3
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بر 7 مرداد 1396 در 01:40 , meysam93 گفت:

تبلیغات عوام گرایانه هرچقدر هم هزینه داشته باشه میپردازند تا مبادا به استبداد تحمیق آسیبی وارد نشه. این برخی ها هم که میشمارید نیازی به یادواره ندارند!

سلام علیکم
بنده عرض نکردم که آقای رائفی پور دیگران را خانه نشین کرده، شتابزده پاسخ دادید برادر عزیز

این برادر مجاهد (آقای رائفی پور) در هر زمینه ای که ورود کرده تمام تلاش و دانش خود را به کار بسته و برای ایشان احترام ویژه ای قائل هستم.

منظور بنده و بسیاری از دوستان و برادرمان اشخاصی دیگر هستند که بسیاری از حوزه های نظامی و دفاعی را ملک مشاع خود میدانند و به دیگران هم اجازه ابراز نظر نمیدهند.

اگر زورشان به آقای رائفی پور میرسید مانع کار ایشان هم میشدند. منتهی ایشان این طرح را با هزینه خود پیش برده و قبلا هم ثابت کرده که نه از هارت و پورت برخی امنیتی نماها میترسد نه اهل جا زدن است. برای همین است که دارد کارش را پیش میبرد و بنده هم برایش آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم این طرح ذوالفقار را به یک جایی برساند.

:rose:

• Upvote 5
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان دقت کردید یه  عده دارند تنها منفی میدهند و کاملا مشخصه  خصومت شخصی دارند؟پست های قبلی بنده یک سوال بوده منفی داده اند.

عاجزانه تقاضا دارم  فضای انجمن را به سمت چنین رفتارایی و حواشیی نبرید.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک پروژه ی دیگر مانند سایر پروژه ها برای پر کردن جیب یک عده ، در نهایت هم اگر سلاح بود ، می روند از روسیه یا چین می خرند .

خیبر

ژ-3 بولپاپ

سرباز

فاتح

S.5'56

فجر

صیاد

مصاف

ذوالفقار

زمانی که لیست پروژه های ساخت سلاح سازمانی یک کشوری مثل ایران از 3 تا بیشتر می شود ، باید دانست که تمامی این پروژه ها سر انجامی ندارند و تنها هدفشان منافع اقتصادی یک عده ی خاص است .

به جای ساخت سلاح ، بهتر است فکری به حال این سربازی اجباری کنند که در همین ماه گذشته باعث کشته شدن عده ای از جوانان کشور به دست خودشان شد . االبته امیدی نیست .

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.