Recommended Posts

با توجه به فرودگي جنگنده هامون فكر كنم بهترين راه اين باشه با جنگنده ها سرگرمشون كنيم و وارد محدوده ي تحت كنترل پدافند بكنيمش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان حق دارن اونها اگر بخوان جنگی راه بندازن اول تمام نیروهاشون رو از خلیج همیشه فارس و دریای ایران می برن بیرون چون مساوی با نابودی تمام اونها هست و با توجه به اینکه ایران موشکهای کروز دریایی با برد 300 و حتی تا 400 کیلومتر رو در اختیار داره اونم با درصد بخورد بالا شناورهای ایران مثل جماران برای اتش به این ناوهای امریکایی از برتری برد تسلیحاتی بالایی برخوردارن پس در صورت جنگ فکر دریای ایران رو هم از سرشون بیرون می کنن و به طرف اقیانوس هند می رن.

این ناوها هم من فکر می کنم بیشتر شاید به این خاطر باشه که یکی جنگ روانی باشه یکی امادگی برای حمله و یکی اینکه در باب المندب و خلیج عدن و خارج از حیطه ابی ایران اقدام به بازرسی کشتیهای ما بکنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقای عزیز سریع برای من رگ گردنتون رو سفت نکنین من با شما نبودم و در جواب به این موضوع نظر دادم دوباره نظر بنده رو از اول بخونین تا متوجه بشین.
[quote][quote]من موندم این عربهای حاشیه خلیج فارس بعد از اتمام نفتشون از این سامانه ها برای دفاع از چی می خوان استفاده کنن حتما خیمه هاشون و یا سوسمارهایی که شکار کردن.[/quote]
اگه منظورتون وابستگی به نفت هست وضع ما بدتره!
یعنی چی برای دفاع از چی میخوان؟ از اقتصادشون! از خودشون! از کشورشون و...
مگه بده خودشونو تجهیز کنن؟ برای این جور موارد از دید یک امارالتی نگاه کنید نه یک ایرانی!
پس ما چرا دنبال موشک و اس-300 و... هستیم؟[/quote]

اما در مورد نظرز شما باید این رو هم مد نظر داشته باشیم بالاخره چندین هزار نفر در همین شرکتها مشغول به کار هستن وما باید اروم اروم هم کیفیت رو در اونها بالا ببریم و هم اونها رو خصوصی کنیم تا شرشون از سر بودجه کم بشه و در عین حال باعث بیکار شدن عده ای که کم هم نیستن نشیم (فکر می کنم 200 هزار نفر مستقیم و غیر مستیقم در صنایع خودروسازی مشغول به کار هستن) با خصوصی سازی من فکر کنم وضع بهتر بشه ولی تعرفه ها رو باید هر سال کمتر کرد تا این شرکت ها که در اینده خصوصی هم می شن بتونن خودشون رو به سطح دنیا برسونن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به دوستان كاري كه اونا دارند انجام ميدند فقط يك قدرت نمايي برا مرعوب كردن ماست تا بتونند مارو وادار كنند به اونا در پاي ميز مذاكره امتياز بديم اما بايد گفت كه دوره فيلهاي جنگي گذشته در اين رويا رويي اون قدرتي برتره كه بيشترين ابتكار رو بخرج بده و نيرو هاش قابل رويت نباشند و از چابكي خوبي برخوردار باشند يعني همه جا باشند و لي هيجايي نشه پيداشون كرد نيرو ي كه چابك باشه و ضربات محلك تر و بيشتري رو وارد كنه نيرويي كه در دل حريف وحشت و ترس ايجاد كنه و خواب و آرامش اونو بگيره همه كشورهاي منطقه منتظرند ببيند كه چي ميشه چه اتفاق مهمي رخ ميده آينده كاملا غير قابل پيش بيني اما چيزي كه همه به اون اعتقاد دارند اينكه اين جنگ جنگ راحتي براي نيروهاي امريكايي نخواهد بود و ممكن تفنگداران زيادي هرگز به خانه خود باز نگردند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر من نيروي دريايي بايد از ورود زيردريايي اسراپيلي به منطقه جلوگيري كنن و با اخطار و شليك هاي اخطار دهنده اونها رو عقب نشوند البه فقط زيردريايي اسراپيلي و اگه باز نافرماني كرد به خدمتشون برسه... مطمپننن باشيد اگه اينكارو نكنيم خيلي خوار ميشيم چون اسراپيلي ها يقينا در موقعيت مشابه اينكارو مي كنن...
موفق و شاد باشيد.
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان دعوا نکنین،

تو سر و کله همدیگه هم نزنین،

بذارین اینا(عربها) بگیرن، از اینا گرفتن آسونه! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شناورهای ایران مثل جماران برای اتش به این ناوهای امریکایی از برتری برد تسلیحاتی بالایی برخوردارن[/quote]

میشه لطفا در مرد این برتری بیشتر توضیح بدید چون من نمی تونم برتری ببینم!

بحث علمی دیگه ! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
ببخشيد كه اين رو اينجا مينويسيم آخه هر جايي ميخوام موضوع جديد ايجاد كنم ميگه فقط مديران ميتوانند پست كنند هر جايي از سايت كه هدف قرار بدي icon_cheesygrin
اين هليكوپتر ساخت ايرانه؟
http://www.4shared.com/photo/2gEmQpW1/iranian_apachi.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
ببخشيد كه اين رو اينجا مينويسيم آخه هر جايي ميخوام موضوع جديد ايجاد كنم ميگه فقط مديران ميتوانند پست كنند هر جايي از سايت كه هدف قرار بدي icon_cheesygrin
اين هليكوپتر ساخت ايرانه؟
http://www.4shared.com/photo/2gEmQpW1/iranian_apachi.html[/quote]

اين بالگرد سپاه تفنگدارانه دريايي امريكاست. كه فكر كنم AH-1W يا AH-1Z باشه و ايران هم موشك هلفاير نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من حرکت این ناوگان به سمت خلیج فارس صرفا تبلیغاتیه و در راستای جنگ روانی . اگه قرار بود حمله ای صورت بگیره اوایل بهار بایستی شروع می شد تا وقت کافی برای به دست گرفتن کنترل خلیج فارس و تنگه هرمز و ایجاد امنیت برای برقراری جریان نفت وجود داشته باشه. اما الآن حدود سه ماه از بهار رو پشت سر گذاشتیم. این کارشون تبلیغاتیه و یا ممکنه برای بازرسی کشتی های ایرانی خارج از محدوده خلیج فارس و دریای عمان باشه. در ضمن حضور این ناوها تو محدوده خلیج فارس و دریای عمان کار رو برای موشک های ضد کشتی مستقر در خط ساحلی راحت تر خواهد کرد.
لا تهنوا و لا تحزنوا انتم الاعلون ان کنتم مومنین... icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما زير پست من نوشتي و پاسخ را به صورت نقل قول ننوشتي.بابت اين موضوع شرمنده شما icon_arrowd . موفق باشيد. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشيد >
چرا ما نبايد در مقابل ورود زير دريايي هسته اي اونم با كلاهك هسته اي و موشك به اطراف كشورمان موضع گيري كنيم ؟ icon_cheesygrin icon_arrowd :mrgreen:
اومديمو جنگ شد كدوم سلاح ما اونم با مردم كم طاقت ما در مقابل بمب هسته اي مي تونه مقابله كنه ؟ :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه اونا بخوان كشتيهاي ايراني رو بازرسي كنه ما بايد جيكار كنيم ؟ يعني اقدام متقابل ما چي ميتونه باشه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فروش اس 400 به عربستان غير ممكنه چون اين سيستم در درجه اول براي خنثي كردن حملات هسته اي به سمت روسيه و مخصوصا مسكو هست.
اس 300 هم پدافند استراتژيك هست روسيه با اين پدافند چين و ايران رو در مقابل حملات پيشرفته هوايي ميخواد مصون كنه حالا بره اس 300 بفروشه! شك ندارم اگر اس 300 هم بفروشه سيستم كدينگ ضعيفي داشته باشه تازه اين باعث ميشه تمام سيستمهاي مكانيكي و ... اين سيستم لو بره.
در هر حال فكر كنم يكبار قرار بود 10 تا ميگ 31 بده به ايران كه آمريكايي ها رفتن پول بيشتر دادن و اونا رو گرفتن حالا اگر روسها اينقدر خل هستند بهتره اين همه وقت خودشون رو تلف نكنند و در مملكتشون رو باز كنند و به دهكده جهاني آمريكايي بپيوندند icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط MR9
      با سلام
      آزمایش سامانه دریاپایه "lora"

طبق اخبار منتشر شده ، صنایع هوا- فضای رژیم عبری (IAI) موفق شده تا آزمایشات سامانه تسلیحات توپخانه ای برد بلند ( Long-Range Artillery weapon system) خود را با موفقیت به اتمام رساند که این تستها ، عمدتاً بعنوان  بخشی از برنامه  تبلیغاتی و همچنین گسترش رزمی  که در نهایت منجر به خرید آن توسط IDF خواهد شد ، در نظر گرفته شده است . در این آزمایش ، یک تیر موشک از روی عرشه یک شناور غیر نظامی ، بسوی یک هدف در عمق دریا شلیک گردید . سامانه تسلیحاتی LORA ، در رده  راکتهای توپخانه ای تاکتیکی  برد بلند قرار دارد  که توسط بخش MALAM از صنایع IAI توسعه پیدا نموده  است .

براساس اطلاعات موجود این سامانه برای انهدام اهداف در بردی فراتر از 400 کیلومتر و با دقتی در حدود 10 متر طراحی و از یک سکوی دریاپایه به مورد آزمایش قرار گرفت . به گفته تحلیلگران دفاعی ، گونه آزمایشی این سامانه راکتی به این دلیل از روی یک شناور غیر نظامی به سوی هدف شلیک گردید تا کارشناسان فنی قادر باشند تا کاراکترهای این سلاح را بطور کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کنند . این سامانه رزمی ، از یک تریلر بعنوان پست فرماندهی و یک لانچر زمینی تشکیل شده و می تواند اهداف مورد نظر را در برد مشخص شده ، با دقت مورد اصابت قرار دهد  . در این تست رزمی ، سامانه های اصلی و جانبی و هم راکت شلیک شده ، با موفقیت عمل نموده و رضایت ناظران را برآورده کردند .

بواز لِوی ، معاون اجرایی IAI و مدیر سیستم های تسلیحات راکتی این شرکت در این زمینه معتقد است :
      " این تست ، یکی از پیچیده ترین آزمایشات IAI در یک دهه گذشته بشمار می رود ، چرا که این رویداد ، یک طرح تمام عیار عملیاتی شامل ارزیابی نحوه مانور سامانه ، نحوه عملکرد در مرحله نهایی (ترمینال ) و همچنین دقت در انهدام هدف ، می گردید . وی تاکید نمود که  این سامانه به بلوغ خود نزدیک شده و یک ترکیب بسیار پیشرفته را برای کاربران احتمالی آن به ارمغان خواهد آورد .
      پی نوشت :
      علی الظاهر ، جمهوری اسلامی ایران ، تنها کشوری نیست که روی سامانه های موشکی تاکتیکی با دقت بالا مشغول کار هست !!!!
      صرفاً برای میلیتاری / مترجم  MR9

• توسط Ahmad6644
      اندونزی به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی سوخو است

مقامات اندونزی روز گذشته اعلام کردند که به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی روسی سوخوی SU-30 هستند. این قرارداد که در کنار نمایشگاه هوایی روسیه (MAKS-2007) و در روز اول آن منعقد شده است ارزشی در حدود 330 تا 350 میلیون دلار در برخواهد داشت. این جنگنده‌ها که تکنولوژی آنها به اواسط دهه‌ی 90 بازمی‌گردد، به صورت تدریجی و از سال آینده تحویل داده خواهند شد.

منبع : AVIA.IR
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.