Recommended Posts

[quote name='blender' timestamp='1400953981' post='380423']
جناب وکیل مدافع اسرائیل حرفشان سند هست .
[/quote]
وقتی دیگران را راحت قضاوت بکنی ، براحتی قضاوت می شوی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arminheidari' timestamp='1400954330' post='380425']
وقتی دیگران را راحت قضاوت بکنی ، براحتی قضاوت می شوی
[/quote]

باهاش مشکلی ندارم .
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]به نام خدا[/size]
سلام.
[color=#0000ff][size=5]لطفاً این مورد رو خوب توجه کنید![/size][/color]
[quote]در سال 2003 ایران [color=#ff0000][size=5]با تایید مقام معظم رهبری[/size][/color] بسته پیشنهادی رو از طریق سفارت سوئیس به امریکا فرستاد و عنوان کرد که ایران حاضر هست [size=5][color=#FF0000]بیانیه سال 2000 بیروت رو به رسمیت بشناسه[/color][/size]. در این بیانیه کشور های عربی عنوان کرده بودند که اگر اسرائیل با فلسطین صلح کنه و کشور فلسطین تشکیل بشه و نیرو های خودش رو از کرانه باختری بکشه بیرون حاضر هستند با اسرائیل صلح کنند و روابط دیپلماتیک برقرار کنند . [size=5][color=#FF0000]به طور تلویحی حق[/color][/size] [size=5][color=#FF0000]موجودیت اسرائیل رو به رسمیت شناخته بودند[/color][/size].[/quote]
تایید مقام معظم رهبری [size=5]+[/size] بیانه ی سال 2000 بیروت (که گفته میشه با شرایطی کشورهای عرب حاضر به صلح و نیز قبول حق موجودیت اسرائیل میشوند) [size=5]=[/size]میشود[size=5]=[/size] با قبول حق موجودیت اسرائیل توسط مقام معظم رهبری (آیت الله خامنه ای) در سال 2003. (از بعد ماهیتی عرض کردم)
حالا میشه بی زحمت یه صوت عمومی از رهبر معظم انقلاب از بدو رهبر شدنشون تا به امروز به ما بنمایانید که در حد فقطُ فقط 1% احتمال این موضوع رو داشته باشه ، اثبات 100% پیش کش!!! ... لطفاً هم نیایید بگید در دیدارهای خصوصی و پشت پرده این مسائل بررسی میشند! ... طی سی و خورده ای سال گذشته مشخص شده که جز مسائل مرتبط با ارشادات و راهنمایی نیروهای نظامی و اطلاعاتی ، رهبری انقلاب اسلامی ایران هیچ چیز رو در پس پرده پیگیری نکرده (چه در زمان رهبری امام خمینی (ره) و چه امروز) ، [color=#0000ff]یا به عبارت دیگه جهت گیری و نظر همانی است که در سخنرانی های عمومی به عرض ملت شریف ایران می رسد.[/color]

در پناه حق. :16:
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url="http://www.tabnak.ir/fa/news/402865/%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%E2%80%8C-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4%E2%80%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3"]نگرانی‌ صهیونیست‌ها از گزارش‌ جدید آژانس[/url]
[url="http://www.tabnak.ir/fa/news/402863/%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D9%85%D8%AA%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87"]دفاع متکی از تیم مذاکره‌کننده[/url]

http://www.military.ir/forums/topic/25447-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/page__st__30#entry380452
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Marine101' timestamp='1400957871' post='380449']
سلام.
[color=#0000ff][size=5]لطفاً این مورد رو خوب توجه کنید![/size][/color]

تایید مقام معظم رهبری [size=5]+[/size] بیانه ی سال 2000 بیروت (که گفته میشه با شرایطی کشورهای عرب حاضر به صلح و نیز قبول حق موجودیت اسرائیل میشوند) [size=5]=[/size]میشود[size=5]=[/size] با قبول حق موجودیت اسرائیل توسط مقام معظم رهبری (آیت الله خامنه ای) در سال 2003. (از بعد ماهیتی عرض کردم)
حالا میشه بی زحمت یه صوت عمومی از رهبر معظم انقلاب از بدو رهبر شدنشون تا به امروز به ما بنمایانید که در حد فقطُ فقط 1% احتمال این موضوع رو داشته باشه ، اثبات 100% پیش کش!!! ... لطفاً هم نیایید بگید در دیدارهای خصوصی و پشت پرده این مسائل بررسی میشند! ... طی سی و خورده ای سال گذشته مشخص شده که جز مسائل مرتبط با ارشادات و راهنمایی نیروهای نظامی و اطلاعاتی ، رهبری انقلاب اسلامی ایران هیچ چیز رو در پس پرده پیگیری نکرده (چه در زمان رهبری امام خمینی (ره) و چه امروز) ، [color=#0000ff]یا به عبارت دیگه جهت گیری و نظر همانی است که در سخنرانی های عمومی به عرض ملت شریف ایران می رسد.[/color]

در پناه حق. :16:
[/quote]

متن اصلی مدرک در لینک زیر که توسط فلینت لورت و و هیلاری لورنت که یکی از دستیاران ارشد کاخ سفید بود و سر همین موضوع استئفا دادند منتشر شد :

http://www.isisnucleariran.org/assets/pdf/us_iran_roadmap.pdf

https://www.armscontrol.org/pdf/2003_Spring_Iran_Proposal.pdf

این متن توسط منابع داخلی هم تایید شد مثل اقای خرازی که معمار اصلی این پیشنهاد بود :

http://www.irdiplomacy.ir/fa/page/1913876/%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C++%D8%A8%D8%B1+%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DA%86%D9%87+%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C+%D8%AF%D8%B1+%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA+%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87+%D8%A7%DB%8C.html

این سایت اصولگرای مشرق :
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/125956/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%8A%D8%AE%DA%86%D9%87-%D9%85%D8%B0%D8%A7%D9%83%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-15

مسئله grand bargin ایران که خیلی مشهوره شما چطور ازش اطلاع نداری ؟

برگرفته از سایت اقای خرازی :

[quote]این بسته پیشنهادی نیز شامل لغو تحریم های آمریکا علیه ایران، همکاری برای ثبات عراق، شفافیت بیشتر ایران در مساله هسته ای، همکاری علیه سازمان های تروریستی پذیرش موضع اتحادیه عرب در خصوص روند صلح اعراب اسرائیل و دسترسی کامل ایران به تکنولوژی صلح آمیز هسته ای بود.[/quote]

در نامه گفته شد که رهبر با 85 تا 90 درصد پیشنهاد موافق هست و اماده مذاکره برای حل اختلافات .
  • Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام.

[quote name='karkas' timestamp='1400960651' post='380463']
متن اصلی مدرک در لینک زیر که توسط فلینت لورت و و هیلاری لورنت که یکی از دستیاران ارشد کاخ سفید بود و سر همین موضوع استئفا دادند منتشر شد :

[url="http://www.isisnucleariran.org/assets/pdf/us_iran_roadmap.pdf"]http://www.isisnucle...ran_roadmap.pdf[/url]

[url="https://www.armscontrol.org/pdf/2003_Spring_Iran_Proposal.pdf"]https://www.armscont...an_Proposal.pdf[/url]

این متن توسط منابع داخلی هم تایید شد مثل اقای خرازی که معمار اصلی این پیشنهاد بود :

[url="http://www.irdiplomacy.ir/fa/page/1913876/%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C++%D8%A8%D8%B1+%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DA%86%D9%87+%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C+%D8%AF%D8%B1+%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA+%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87+%D8%A7%DB%8C.html"]http://www.irdiploma...ات هسته ای.html[/url]

این سایت اصولگرای مشرق :
[url="http://www.mashreghnews.ir/fa/news/125956/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%8A%D8%AE%DA%86%D9%87-%D9%85%D8%B0%D8%A7%D9%83%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-15"]http://www.mashreghn...ايران-و-گروه-15[/url]

مسئله grand bargin ایران که خیلی مشهوره شما چطور ازش اطلاع نداری ؟

برگرفته از سایت اقای خرازی :

در نامه گفته شد که رهبر با 85 تا 90 درصد پیشنهاد موافق هست و اماده مذاکره برای حل اختلافات .
[/quote]

شما الان احوالاتت سر جاشه؟؟؟ خوندی اینجانب چی چی نوشتم؟؟؟ ... اگر نخوندی ، یک بار دیگه بخون! :straight:

[quote][color=#0000ff][size=5]تایید مقام معظم رهبری + بیانه ی سال 2000 بیروت (که گفته میشه با شرایطی کشورهای عرب حاضر به صلح و نیز قبول حق موجودیت اسرائیل میشوند) [/size][size=5]=میشود= با قبول حق موجودیت اسرائیل توسط مقام معظم رهبری (آیت الله خامنه ای) در سال 2003.[/size][/color] (از بعد ماهیتی عرض کردم)
[color=#ff0000][size=5]حالا میشه بی زحمت [/size][/color][color=#4b0082][size=5]یه صوت عمومی[color=#ff0000][size=5] [/size][/color]از رهبر معظم انقلاب[/size][/color][color=#ff0000][size=5] از بدو رهبر شدنشون تا به امروز به ما بنمایانید که در حد فقطُ فقط 1% احتمال این موضوع رو داشته باشه ، اثبات 100% پیش کش!!![/size][/color] ... لطفاً هم نیایید بگید در دیدارهای خصوصی و پشت پرده این مسائل بررسی میشند! ... طی سی و خورده ای سال گذشته مشخص شده که جز مسائل مرتبط با ارشادات و راهنمایی نیروهای نظامی و اطلاعاتی ، رهبری انقلاب اسلامی ایران هیچ چیز رو در پس پرده پیگیری نکرده (چه در زمان رهبری امام خمینی (ره) و چه امروز) ، [color=#0000ff]یا به عبارت دیگه جهت گیری و نظر همانی است که در سخنرانی های عمومی به عرض ملت شریف ایران می رسد.[/color][/quote] ویرایش شده در توسط Marine101
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Marine101' timestamp='1400961077' post='380467']
سلام.

شما الان احوالاتت سر جاشه؟؟؟ خوندی اینجانب چی چی نوشتم؟؟؟ ... اگر نخوندی ، یک بار دیگه بخون! :straight:
[/quote]
در اینترنت ویدیو هست از اقای ظریف که این موضوع رو در یک مستند امریکایی تایید می کنه اگه خواستی لینکش رو می گذارم. انتظار داشتی رهبر انقلاب بیاد در نماز جمعه بگه بله مردم ما می خواستیم اسرائیل رو به رسمیت بشناسیم امریکایی ها قبول نکردن ؟
  • Upvote 6
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='karkas' timestamp='1400961604' post='380468']
در اینترنت ویدیو هست از اقای ظریف که این موضوع رو در یک مستند امریکایی تایید می کنه اگه خواستی لینکش رو می گذارم. انتظار داشتی رهبر انقلاب بیاد در نماز جمعه بگه بله مردم ما می خواستیم اسرائیل رو به رسمیت بشناسیم امریکایی ها قبول نکردن ؟
[/quote]

برادر گرامی ، مطمئنی شما میخونی من چی مینویسم؟؟؟ ویدئوی ظریف رو میخوام برای سر قبرم؟؟؟ شما یکبار دیگه این متن زیر رو بخون و به من بگو کجای این نوشته من درخواستِ ماوقع اون پیشنهاد 2003 و یا صحبت های بزرگان سیاسی (غیر از رهبر) کردم؟؟؟

[quote]

[color=#0000ff][size=5]تایید مقام معظم رهبری + بیانه ی سال 2000 بیروت (که گفته میشه با شرایطی کشورهای عرب حاضر به صلح و نیز قبول حق موجودیت اسرائیل میشوند) [/size][size=5]=میشود= با قبول حق موجودیت اسرائیل توسط مقام معظم رهبری (آیت الله خامنه ای) در سال 2003.[/size][/color] (از بعد ماهیتی عرض کردم)
[color=#ff0000][size=5]حالا میشه بی زحمت [/size][/color][color=#4b0082][size=5]یه صوت عمومی[color=#ff0000][size=5] [/size][/color]از رهبر معظم انقلاب[/size][/color][color=#ff0000][size=5] از بدو رهبر شدنشون تا به امروز به ما بنمایانید که در حد فقطُ فقط 1% احتمال این موضوع رو داشته باشه ، اثبات 100% پیش کش!!![/size][/color] ... لطفاً هم نیایید بگید در دیدارهای خصوصی و پشت پرده این مسائل بررسی میشند! ... طی سی و خورده ای سال گذشته مشخص شده که جز مسائل مرتبط با ارشادات و راهنمایی نیروهای نظامی و اطلاعاتی ، رهبری انقلاب اسلامی ایران هیچ چیز رو در پس پرده پیگیری نکرده (چه در زمان رهبری امام خمینی (ره) و چه امروز) ، [color=#0000ff]یا به عبارت دیگه جهت گیری و نظر همانی است که در سخنرانی های عمومی به عرض ملت شریف ایران می رسد.[/color]
[/quote]
  • Upvote 2
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچی عزیز
[quote name='Marine101' timestamp='1400961856' post='380469']
برادر گرامی ، مطمئنی شما میخونی من چی مینویسم؟؟؟ ویدئوی ظریف رو میخوام برای سر قبرم؟؟؟ شما یکبار دیگه این متن زیر رو بخون و به من بگو کجای این نوشته من درخواستِ ماوقع اون پیشنهاد 2003 و یا صحبت های بزرگان سیاسی (غیر از رهبر) کردم؟؟؟
[/quote]

هیچی عزیز من چیزی که شما می خواید ندارم . اگه یه صوت از امام در مورد ماجرای مکفارلین دارید بدید ممنون می شم .
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم اگر رژیم صهیونیستی حاضر باشه به مدت پنج سال سفاف سازی کنه که هیچ ایده ای به عنوان " از نیل تا فرات " در سر نمیپرورونه و دیگه به هیچ کشوری تجاوز نخواهد کرد و در این مدت تمام بخش های توسعه و واردات نظامیش را تعلیق کنه برای اعتماد سازی و تمامی تسلیحات غیر متعارفش را هم نابود کنه و اجازه بازرسی مستمر از مراکز تصمیم گیری سیاسیش را هم به منظور پی بردن به نیت های پشت پرده حکام تندرواش بده و پس از این مدت اصولا رژیم خوبی باشه و نژاد پرستی و برتری من و اون و اصولا از این فکر که - من با این همه پول و قدرت و پشتیبانی و واقعه هولوکاست و برتری نژادی و قومی و تاییدات الهی!! و آرماگدون!!!! و ... - چرا فقط تو یک وجب سرزمین غصبی باید حکومت باری! کنم ؟! - بیاد بیرون میشه بعد از پنج سال در رابطه با لغو به رسمیت نشناختنش فکر کرد و در یک دوره صد و بیست ساله! در رابطه با اینکه حالا حقش هست به رسمیت شناخته بشه یا خیر اگر رفتارهای خوبش! ادامه داشته باشه فکر کرد!!

جدا از شوخی ولی به شوخی! بحث ما هسته ای است چه ربطی به موشک و رسمیت شناسی داره! گرو کشی! و زورگویی به نظرم حتی اگر در موضع حق هم باشه ولی چون زورگویی است نباید پذیرفته بشه. میشه هر چیز را در سر جای خودش بحث کرد!
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='karkas' timestamp='1400962660' post='380471']
هیچی عزیز من چیزی که شما می خواید ندارم . اگه یه صوت از امام در مورد ماجرای مکفارلین دارید بدید ممنون می شم .
[/quote]
شما عادته اخوی ... ! متاسفانه ... خیلی جالبه ، ماجرای کمک در رهایی گروگان حضرات آمریکایی ، برابری میکنه با تایید حق موجودیت اسرائیل!

...........................................

ما تخفیفت میدیم اخوی ، شما یه متن نقل شده از اون موردی که گفتم بیار ، و فقط قابل صحت سنجی باشه تا بشه پیگیر صحتش شد! :rose: (این مورد رو از این باب مطرح کردم چون خودم میخوام برم سراغ متن گفته های امام در مورد مک فارلین big_grin) ویرایش شده در توسط nasirirani
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='miniair' timestamp='1400927026' post='380336']
ولی این طرز تفکر درست نیست.
در تاریخ بسیار بدتر از اینها هم بودن.حتی خدا و قیامت رو هم قبول نداشتن ولی اولیا ما باهشون مدارا کردن.
تازه این حرف شما رو زمانی میشه گفتش که ما به اون مبادی عمل هم کنیم.
من هم یه زمانی همچین تفکری داشتم.
درسته اگه با کسی زیاد نشست و برخواست داشته باشی میشی مثل اون. یا میفرماید هر که خود را شبیه گروهی کند سرانجام از آنان گردد...
اما این توافق با اون توافقی شما مد نظر دارین از خیلی جهات متفاوت هست( البته با اسرائیل توافق بی معنی هست چون اونها کلا غصب کردن).
اگه این مطلب شما درست باشه و ما با این روش بخواییم با دنیا و مردم دنیا و مخلوقات دیگر خدا رفتار کنیم فکر کنم باید قید 99 درصد مردم دنیا رو بزنیم .
غرب که ...
چین و هندوستانم که کلا بت پرست و گاو پرست.آفریقا هم که ... روسیه هم که از لحاظ فساد بدتر از همه جا ...
داخل کشورم ...

این تفکر شما تنها زمانی صحیح هست که به دین شما لطمه زده بشه .
[/quote]
گل پسر تفکر من نیست تفکر اسلام نابه مشکلی هست که نیست از من نیست. چند تا آیه برات بزارم؟؟؟

چند تا نمونه بیارید از اون نمونه هایی که اولیاء ما باهاشون مدارا کردن(البته مدارا فرق داره با سازش و...)

عمل ربطی به درستی یا نادرستی معرفتی نداره... اجرای علوم و معارف هم سطح داره و بنا به این سطح که من نتوسنتم کامل خودم مجری باشم پس اجرا رو تعطیل کنم مجوزی برای لغو عمل نیست. مثل ینکه بگم چون من خودم دروغگو هستم پس امر به معروف و نهی از منکر در این زمینه نکنم... فقه میگه اگر خود راستگو باشی نفوذ کلامت بیشتر میشه ولی دروغگو بودنت نمی تونه دلیلی باشه که امر و نهی نکنی...

بگید این توافق چی هست و تفاوت هاش با اون چیزی که من میگم چیه؟؟؟شاید اینطور بحث روشنتر و بهتر بشه.

این 99 درصد رو از کجا آوردید من نمی دونم ولی بر می گرده به دریافت ناقص و یا اداراکات ذهنی خودتون که به جای من می گذارید و بعد بحث می کنید

[quote name='rpg7' timestamp='1400937024' post='380355']
اوه اوه اوه.....
چه خبر مزخرفی زده این تابناک!
ایران به همه تعهدات عمل کرده و اورانیوم 20درصد کم کرده ولی هنوز خبری از تعهدات غرب نیست
نماینده های مجلس در کمسیون امنیت ملی چندین بار جناب دکتر ظریف به مجلس دعوت کردند تا متن توافقنامه ژنو منتشر کنن و در اختیار همه بذارن
ولی اوشون با یک لبخند دیپلماتیک هنوز این کار نکرده!! چرا؟ وقتی همه دنیا از این متن خبر دارند ولی ما نباید داشته باشم؟ واقعا چرا؟
هیچ کسی در این موضوع حرفی نمیزنه و به دکترخان فشار نمیاره، حالا دوقورت و نیمشون هم باقیه که چرا به موشکی گیر میدن؟!!
واقعا که...خیلی رو میخواد همچنین حرفهایی زدن...طرف خودش تو کنگره آمریکا به صورت روشن میگه که موضوع موشک بالستیک هم باید حل
بشه، حالا تیتر میزنن که این جو به اصلاح تندروها راه انداختن؟!
این جماعت دورو و غربزده حال من بهم میزنن
=================
مثل روز روشنه که تا این روشنفکرا مثل عراق و لیبی موشک های مارو اره نکنن، ولکن این مملکت و ملت نمیشه
هزارتا دلیل مزخرف و با رنگ و لعاب زیبا و دلپسند میارن تا همه مردم مثل انرژی هسته ای باور کنن که [size=6]مشکلشون با [/size][size=6]اره کردن موشکها حل میشه!!![/size]
[/quote]
عذر خواهی می کنم عذر خواهی می کنم بی ادبی هست اینها طرف دشمن رو آدم فرض کردن مردم رو خر و خودشون رو هم مصلح و... وگرنه هر بی شعوری روابط امروز رو ببینه می فهمه دنیا چه خبره.
این خط فکری مال امروز و دیروز نیست تا بوده از زمان برخورد ایران و غرب همین بوده از ابتدای برخورد و آشنایی ایرانی ها با تمدن غربی در زمان قاجار این جریان فکری شکل می گیرن و هر کدوم به زبان های مختلف حدیث نفس خودشون رو می گفتن از میرزا ملکم خان که تنها راه پیشرفت رو غربی شدن از نوک سر تا نوک پا بدون هیچ تصرفی بیان می کنه تا امثال آخوندن زاده و طالبوف ه دم از ایرانیت و باستان پرستی می زدن و خودشون نوکر روس و انگلیس بودن و زبان و خط و فرهنگ ایران رو نقشه می ریختن عوض کنن تا....

اینها از غرب ذات و جوهره اون رو ندیدن و فقط در قید و بند ظواهر تمدنی اون گیر افتادن و چنان رنگ از رخساره زرد اونها پرید که به خودباختگی و ترس رسیدن و هیچ راهی برای بورن رفت از چنگال غرب نمی دیدن. همین رو هم همیهش به عنوان نکته ای برای استدلال منطقی خودشون در نظر می گرفتن و به زدن اساس فرهنگ و دین ایرانی می پرداختن و بدتر اینکه عواملی رو که ممکن بود یک میلیونم هم تاثیری در رخدادها نداشت به عنوان عوامل اصلی معرفی می کردن مثل حمله اعراب و...
همیشه استدلال می کنن ببینید اونها ماهواره می سازن و... پس چنین و چنان دین ما ناتوان و ما رو عرب بدبخت کرد و... دریغ از کمی استحکام منطق در گفتگو به طوری که برخی چنان استدلال ضعیفی دارن که انسان به اوج بلاهت برخی فقط می تونه بخنده.

از میرزا حسین خان سپهسالار و مستشار الدوله به این ور هم همگی مبنای خودشون رو بر حکومت عرفی و جدایی دین از سیاست و ادارت سکولار جامعه گذاشتن و هی درگیر دین و بی دینی بودن تا انقلاب شد و باز هم اعوان و انصار فکری اینها هنوز هم دست و پا می زنن...

از طرفی هم حتی مخالفین این جریان و مدافعین فرهنگ و دین ایرانی هم همیشه مقابله های سطحی اخلاقی و فقهی داشتن که مثلا آزادی فلان است و بهمان و دمکراسی چنین است و چنان و... که در واقع روی سطوح بحث کردن بوده و اونها هم به عمق پی نبردن و گاهی حتی خودشون مبدی حرکت های خاصی سکولار شدن مثل...

تنها بعد از انقلاب هست که با ظهور افرادی مثل فردید و داوری ادرکانی و مددپور و... و تعداد معدودی دیگه اونها به نقد بنیادی غرب پرداختن و عوامل اصلی رو بیرون کشیدن ولی هنوز هم این مبانی هم قابل بیان نیستن گاهی چون ...

بگذریم خون دل ها باید از دست این خودباختگیها، خود فروشی ها، ادعای دیپلماسی وبیان ها، خود بزرگ پنداری ها، از قران و دین و خدا بزرگ پنداری ها، از درک و شعور خدا والاتر بودن ها باید کشید.
به قول مرحوم نوری در اون شعر معروفش که ما برای اینکه ایران گوهری تابان شود خون دل ها خورده ایم خون دل ها خورده ایم...لا لا لا لا... لا لا لا لا...لا لا لا لا

[quote name='karkas' timestamp='1400952605' post='380413']
در سال 2003 ایران با تایید مقام معظم رهبری بسته پیشنهادی رو از طریق سفارت سوئیس به امریکا فرستاد و عنوان کرد که ایران حاضر هست بیانیه سال 2000 بیروت رو به رسمیت بشناسه . در این بیانیه کشور های عربی عنوان کرده بودند که اگر اسرائیل با فلسطین صلح کنه و کشور فلسطین تشکیل بشه و نیرو های خودش رو از کرانه باختری بکشه بیرون حاضر هستند با اسرائیل صلح کنند و روابط دیپلماتیک برقرار کنند . به طور تلویحی حق موجودیت اسرائیل رو به رسمیت شناخته بودند . ولی خوب بدلیل حضور نیوکان ها در کاخ سفید و تصمیم اون ها به regime change و تغییر نظام در ایران این پیشنهاد ایران رو رد کردند .
چه کسی گفته سفارت اسرائیل در ایران برقرار بشه بلکه منظورم از اصلاح سیاست در مقابل اسرائیل ، در کنار بقیه کشور های عربی قرار گرفتن بود .
[/quote]
رهبری و ولایت فقیه در ایران اندرونی و بیرونی ندارن در صحبت ها و بارها خودشون عرض کردن اگر کسی چنین چیزی گفت صحت نداره.

این موضوع هم فقط می تونه کار دولت وقت بوده باشه که رهبر هم مثل همین قضیه هسته ای برای نشان دادن ذات غربی ها(دریغ از شعور کافی داخلی ها) در موردش سکوت کرده باشن ولی قرار بر پذیرش نبوده وگرنه رهبر این مملکت نمیگن اگر اسرائیل غلطی بکند حیفا و تل آویو را با خاک یکسان می کنیم یا اسرائیل حرام زاده است و....
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در سال 2003 ایران با تایید مقام معظم رهبری بسته پیشنهادی رو از طریق سفارت سوئیس به امریکا فرستاد و عنوان کرد که ایران حاضر هست بیانیه سال 2000 بیروت رو به رسمیت بشناسه . در این بیانیه کشور های عربی عنوان کرده بودند که اگر اسرائیل با فلسطین صلح کنه و کشور فلسطین تشکیل بشه و نیرو های خودش رو از کرانه باختری بکشه بیرون حاضر هستند با اسرائیل صلح کنند و روابط دیپلماتیک برقرار کنند . به طور تلویحی حق موجودیت اسرائیل رو به رسمیت شناخته بودند . ولی خوب بدلیل حضور نیوکان ها در کاخ سفید و تصمیم اون ها به regime change و تغییر نظام در ایران این پیشنهاد ایران رو رد کردند .
چه کسی گفته سفارت اسرائیل در ایران برقرار بشه بلکه منظورم از اصلاح سیاست در مقابل اسرائیل ، در کنار بقیه کشور های عربی قرار گرفتن بود .
[/quote]
اون تایید رو از کجا استخراج کردید؟
تا جایی که یادم هست اون نامه ی کذایی توسط صادق خرازی (سفیر وقت ایران در فرانسه اگر اشتباه نکنم) تنظیم شد و به سفارت سوییس تحویل داده شد

این مدل رفتاری بی بی C است
[quote name='karkas' timestamp='1400960651' post='380463']
[/quote]

اون فیلمی که شما میگی رو من هم دیدم که محصول bbc هم هست اتفاقا!!!!!!!!!!!
اما خود رهبر هم بار ها اعلام کرده که : نظر من همواره همین است که در تریبون های رسمی اعلام میکنم، مبادا تصور شود که نکته ای را با خلصین مطرح میکنم که با نظرات عمومی متفاوت است (نقل به مضمون)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]
به هیچ عنوان قضیه به این شکل نبوده.
[b]ایران برای این که نشون بده اسرائیل اصولا به کوچکترین تعهدی پایبند نیست و شانتاژ خبری شارلاتان های سعودی را بر علیه محور مقاومت خنثی کند اعلام کرد اگر ملت فلسطین این مساله بپذیرند ما ابراز مخالفت نمی کنیم. به زبان ساده تر، نه گفتیم می پذیریم نه گفتیم نمی پذیریم. گفتیم سکوت می کنیم. و این بر آمده از تجربه ما بود که اسرائیل هیچ سندی را امضا نخواهد کرد مگر این که زیرش بزند...[/b]
و اثبات شد که زیرش می زند. حضرات ابومازن و اون بوزینه ی دست نشانده ی اسرائیلی همراهش.. دراز دراز با کلی خوشحالی رفتند آمریکا و اجلاس گرفتند و با گذر زمان چنان پوزشان خورد که با بینی عرب شهوت پرست سعودی کوبیده مشترک درست کرد... و همان توافق شد یکی از محورهای منازعه ی بین عربستان و آمریکا... به جای این که ما بشویم چوب لای چرخ و کاسه کوزه بشکند سر ما، خودشان گوشت هم را پاره کردند.
برنامه ی ایران همواره پیش برد راهبرد مقاومت بود و بنا داشت حتی اگر یک درصد صلح موقتی ای ایجاد شد از فاصله ی آرامش برای تثبیت موقعیت مقاومت استفاده کنه تا روز موعود که دوباره یهود اسرائیلی عهد بشکند...

منو یاد تحریفات یهود انداختید و یحرفون الکلم عن مواضعه... بابا دوستان نکنید این کارها را... البته تقصیر شما نیست. رسانه های یهود قدرت خوبی در خوراندن مطالب تحریف شده به مردم دارند.
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1400991089' post='380503']
گل پسر تفکر من نیست تفکر اسلام نابه مشکلی هست که نیست از من نیست. چند تا آیه برات بزارم؟؟؟

چند تا نمونه بیارید از اون نمونه هایی که اولیاء ما باهاشون مدارا کردن(البته مدارا فرق داره با سازش و...)

عمل ربطی به درستی یا نادرستی معرفتی نداره... اجرای علوم و معارف هم سطح داره و بنا به این سطح که من نتوسنتم کامل خودم مجری باشم پس اجرا رو تعطیل کنم مجوزی برای لغو عمل نیست. مثل ینکه بگم چون من خودم دروغگو هستم پس امر به معروف و نهی از منکر در این زمینه نکنم... فقه میگه اگر خود راستگو باشی نفوذ کلامت بیشتر میشه ولی دروغگو بودنت نمی تونه دلیلی باشه که امر و نهی نکنی...

بگید این توافق چی هست و تفاوت هاش با اون چیزی که من میگم چیه؟؟؟شاید اینطور بحث روشنتر و بهتر بشه.

این 99 درصد رو از کجا آوردید من نمی دونم ولی بر می گرده به دریافت ناقص و یا اداراکات ذهنی خودتون که به جای من می گذارید و بعد بحث می کنید
[/quote]
با سلام
به نظر من بهتره یه نگاهی به وقایع صدر اسلام داشته باشین.
در مورد آیات میشه همه چی گفت.مسئله اینجاست که اون آیه رو کجا استفاده کنیم ؟ اینکه هرکس به ما گفت بالا چشمت ابرو هست با اون آیه بسنجیمش درست نیست.
در مورد امر به معروف و نهی از منکر درست گفتی ولی گفتن حرفی که خودت بهش عمل نکنی بدتر از نگفتنش هست .
شما معنی که از توافق ، سازش ، مصالحه و ... دارین یعنی اینکه ما بیایم بگیم آقا شما هرچی گفتین ما دربست تسلیم هستیم.در صورتی که این طوری نیست.
دقیقا با تفکر شما 99 درصد مردم دنیا با ما فرق دارن.چطور ما با یک مسیحی نمیتونیم توافق داشته باشیم اما با یک بت پرست میلیاردی قرارداد ببندیم ؟
درسته شما تفکر خودتون رو دارین ولی شاید روز قیامت نظرتون عوض شد.
آمریکایی ها دارای تفکرات انحرافی هستن بخصوص اونایی که طرفدار اسرائیلن.روزی هم به خاطر این تفکرات رودرو باهشون خواهیم جنگید.اما این دلیل نمیشه ...
با این رفتار شما گفتار تبلیغات چی های اونا رو تصدیق میکنین .
اینکه ما به هرکسی برسیم اسم سازش کار و ... بدیم درست نیست.البته هیچ کس تمام اعمال و گفتار همون اشخاص رو تایید نمیکنه ولی ماهم باید در گفتارمون دقت کنیم.

امام حسن ع صلح کرد برای حفظ اسلام.
امام حسین ع جنگید و شهید شد برای حفظ اسلام.
سعی کنیم موقعیت رو درک کنیم.زمانش که برسه انشالله همراه شما در نبرد رودرو با دشمن خواهیم بود.
وقتی زمانش برسه...
مشکل ما در مقاومت نیست.مقاومت همیشه پیروز هست و خواهد بود.مشکل ما در زبانها و قلمهایی هست که یکه تازی میکنن !
با همین یک تکه گوشت داخل دهن میشه یه دنیا رو با خودتون همراه کنین.یا یه دنیا رو بر علیه خودتون.
امیدوارم منظور من واضح باشه .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط MR9
      با سلام
      آزمایش سامانه دریاپایه "lora"

طبق اخبار منتشر شده ، صنایع هوا- فضای رژیم عبری (IAI) موفق شده تا آزمایشات سامانه تسلیحات توپخانه ای برد بلند ( Long-Range Artillery weapon system) خود را با موفقیت به اتمام رساند که این تستها ، عمدتاً بعنوان  بخشی از برنامه  تبلیغاتی و همچنین گسترش رزمی  که در نهایت منجر به خرید آن توسط IDF خواهد شد ، در نظر گرفته شده است . در این آزمایش ، یک تیر موشک از روی عرشه یک شناور غیر نظامی ، بسوی یک هدف در عمق دریا شلیک گردید . سامانه تسلیحاتی LORA ، در رده  راکتهای توپخانه ای تاکتیکی  برد بلند قرار دارد  که توسط بخش MALAM از صنایع IAI توسعه پیدا نموده  است .

براساس اطلاعات موجود این سامانه برای انهدام اهداف در بردی فراتر از 400 کیلومتر و با دقتی در حدود 10 متر طراحی و از یک سکوی دریاپایه به مورد آزمایش قرار گرفت . به گفته تحلیلگران دفاعی ، گونه آزمایشی این سامانه راکتی به این دلیل از روی یک شناور غیر نظامی به سوی هدف شلیک گردید تا کارشناسان فنی قادر باشند تا کاراکترهای این سلاح را بطور کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کنند . این سامانه رزمی ، از یک تریلر بعنوان پست فرماندهی و یک لانچر زمینی تشکیل شده و می تواند اهداف مورد نظر را در برد مشخص شده ، با دقت مورد اصابت قرار دهد  . در این تست رزمی ، سامانه های اصلی و جانبی و هم راکت شلیک شده ، با موفقیت عمل نموده و رضایت ناظران را برآورده کردند .

بواز لِوی ، معاون اجرایی IAI و مدیر سیستم های تسلیحات راکتی این شرکت در این زمینه معتقد است :
      " این تست ، یکی از پیچیده ترین آزمایشات IAI در یک دهه گذشته بشمار می رود ، چرا که این رویداد ، یک طرح تمام عیار عملیاتی شامل ارزیابی نحوه مانور سامانه ، نحوه عملکرد در مرحله نهایی (ترمینال ) و همچنین دقت در انهدام هدف ، می گردید . وی تاکید نمود که  این سامانه به بلوغ خود نزدیک شده و یک ترکیب بسیار پیشرفته را برای کاربران احتمالی آن به ارمغان خواهد آورد .
      پی نوشت :
      علی الظاهر ، جمهوری اسلامی ایران ، تنها کشوری نیست که روی سامانه های موشکی تاکتیکی با دقت بالا مشغول کار هست !!!!
      صرفاً برای میلیتاری / مترجم  MR9

• توسط Ahmad6644
      اندونزی به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی سوخو است

مقامات اندونزی روز گذشته اعلام کردند که به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی روسی سوخوی SU-30 هستند. این قرارداد که در کنار نمایشگاه هوایی روسیه (MAKS-2007) و در روز اول آن منعقد شده است ارزشی در حدود 330 تا 350 میلیون دلار در برخواهد داشت. این جنگنده‌ها که تکنولوژی آنها به اواسط دهه‌ی 90 بازمی‌گردد، به صورت تدریجی و از سال آینده تحویل داده خواهند شد.

منبع : AVIA.IR
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.