reza4087

تهاجم ارتجاع عرب ( به رهبری آل سعود ) به یمن / خبر ، گزارش ، تحلیل و ... (1)

Recommended Posts

تقریبا در اکثر فیلم هایی که از داعش حین تصرف میبینید ، همه روی خط در حال پیشروی هستند ، بی هدف و پراکنده تیراندازی میکنند (ضد کمین احتمالی) در چهره همه هیچ جای نگرانی حس نمیشه ، هیچ رفتار حرفه ای-نظامی هم دیده نمیشه ، چرا ؟! 10 نمره ،...

چون زودتز خائنین ارتش عراق براشون فرش قرمز پهن کردن

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برای مثال ... این ویدوو مشاهده بفرمایین.

مثل آب خوردن خودروشن میزنن..حالا فکرش بکنین یکی دوتا تانک پادگان داشته باشه!

http://www.mediafire.com/watch/2tqaqfxab1rxmix/%E2%80%AB%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD_%D8%A7%D9%84%D8%B7%D8%A7%D8%A6%D9%8A%E2%80%AC.mp4

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام برادر ابراهیـــــــــــــــــم!!

یک نکته اینجا باید گفته بشه..... خیـــلی مهمه

داعش تابحال بایک دشمن درست و درمون نجنگیده، کلا این گروه روش جنگیدن مناسبی نداره و اگر یک دشمن واقعی جلوش باشه..همشون قلع و قم میشن

تو این ویدوو ها که همه دیدم...دواعش گله وار حمله میکنن، مطابق چیزی که فرمودین، تو روز روشن و بدون هیچ ترسی که چندتا علت داره

1- مهمترین علت اینه که داخل پادگان نفودی داشتن و جو ترس راه انداختن و شایدم عملیات ترور انجام دادن

2-این دواعش اهل همون منطقه هستن و مطمئنا تمام افراد داخل پادگان آمارشون دارن

3-این ویدووهایی که نشون میده هم به نظر من همش نمایشی و ساختگیه!! تصرف قبلش انجام شده به دلائل بالاو آخرسرهم یک فیلمی گرفتن

========

قصد من دست کم گرفتن این زامبیا نیس، بلکه منظورهم اینه تابحال هیچ حریف درست و درمونی نداشتن...چه اون سربازهای سنی عراقی

و چه اون سربازهای بی عرضه به تمام معنای سوری

نمونش هم یک ویدوو که همین الان دیدم، یک خودرو انتحاری داعش با توپ BTR میزنن ... ازفاصله خیلی دور...مث آب خوردن!!

اگه حوصلش داشتم آپ میکنم!

ماشاالله بعضی از دوستان اونقدر روشن و واضح تحلیل میکنن که دکمه تشکر براشون خیلی کمه. از استاد وریور هم بابت سوالات جالبشون تشکر میکنم.

فقط یک نکته کوچیک میمونه که چند بار دیدم دوستان مقایسه با ارتش سوریه میکنن. باید عرض کنم متاسفانه و باز هم متاسفانه فرماندهان ارتش سوریه از نظرات و مشاوره های مستشاران ایرانی و حزب الهی استفاده نمیکنند و گاها این شک بدل میاد که لجبازی خاصی هم دیده میشه. ابتدا امر هم قرار بود در جبهه های مشترکی حضور داشته باشن که حزب الله ترجیح داد جدا گانه و با تکیه بر استعداد خودش حرکت کنه . همه اینها رو بزارین در کنار نیروی هوایی و توپخونه سوریه که اتش تهیه رو هم از ما دریغ میکنن. بقیه بماند به یادگار ......!

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکرش رو بکنید در لحظاتی که شهید ابوحامد و شهید فاتح در تل القرین زیر اتش خمپاره! تکفیری ها شهید شدند چون ارتش سوریه اتش پشتیانی رو منطقه نریخت.. اسمرچ های سوری با کلاهک ترموباریک داشتن به محله مسکونی مثه جوبر شلیک می شدند...قضیه ی عملیات سفیات و حندرات و باشکوی که بماند..!

این بخش کوچکی از غربت شهدای افغانی و عراقی شیعه است..

بعد احمق هایی تو این سایت میان میگن ، شما جهادی های شیعه که اینقدر ادعا دارید باید اوزا های جیش الاسلام رو تو غوطه شناسایی و سرکوب میکردید..! 

گفتن بعضی مطالب دشمن شاد کن میشه. بابای عراقی رو از جبهه عراق بر داشتیم بردیم سوریه تا فاطمیون و ........

به قول مرحوم نوری « ما برای سوریها خون دلها خورده ایم خون ........... »

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گفتن بعضی مطالب دشمن شاد کن میشه. بابای عراقی رو از جبهه عراق بر داشتیم بردیم سوریه تا فاطمیون و ........

به قول مرحوم نوری « ما برای سوریها خون دلها خورده ایم خون ........... »

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب armani

کار از خون دل گذشته

داریم براشون جون میدیم دیگه

گاهی فکر میکنم این فرماندهان ارتش سوریه که خودشان را بخواب میزنند

و ساز مخالف بدست گرفته اند

بهتر است یک مدتی با امثال داعش زندگی کنند تا قدر عافیت را بدانند

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان

خبر رسیده حوثی ها تاسیسات نفتی عربستان رو با موشک زدن!!! 

صحت داره؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مدیر محترم تورو بخدا پاک نکن به ایندم بستگی داره

دوستان کسی هست که تو دانشگاه مالک اشتر درس خونده باشه من اونجا قبول شدم و واسه مصاحبه دعوت شدم حالا چندتا سوال دارم توروخدا اگه میدونید جواب بدید

اگه قبول نشم تو مصاحبه همه زحمات چند سالم از بین میره :rose: :rose:

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ریزگرد بیابونا و صحراها مثل اینکه مسیرشون از یمن رد نمیشه. یکی از بزرگترن آرزوهام اینه که آسمان تهران و بقیه مناطق ایران به همین پاکی و زیبایی باشه. شاید اصلا به آرزوم نرسم.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فیلم شلیک اسکاد غیورمردان یمنی به سمت پایگاه خالد کشور عرعرستان سقوطی

http://wpc.be1e.edgecastcdn.net/00BE1E/news/2015/06/07/alalam_635692793060697372_25f_4x3.mp4

ویرایش شده در توسط keivan2
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
۴۴ سرباز ارتش یمن در حمله جنگنده های سعودی به یکی از مراکز فرماندهی در صنعا شهید شدن. بیش از ۱۰۰ شهروند هم زخمی شدن. البته احتمالا تعدادی از کشته ها هم مردم عادی هستن، ولی طبق معمول رسانه های غربی برای رژیم سعودی دارن میپوشونن. حتی بیشتر کشته ها از مردم عادی رو به اسم حوثی ها یا ارتش میزنن.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط aminor
      بسم الله الرحمن الرحیم

منفک شده از تاپیک تحولات یمن
      1399/11/09

تاپیکهای مرتبط با محوریت حمله به آرامکو
      UAV kent 2.0 concept: عملیات تن ماهی
      سپر صحرا : بررسی شبکه دفاع هوایی ارتش عربستان سعودی