Recommended Posts

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻛﺎﺭﻳﻜﺎﺗﻮﺭ ﻫﻢ ﺑﻨﺪﻩ اﺯ اﻭﻝ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﻨﻆﻮﺭﺵ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ. ﺩﻟﻴﻠﺶ ﻗﺮاﺭﺩاﺩﻧﺶ ﻫﻢ ﺁﺷﻨﺎﻳﻲ ﺑﺨﺸﻲ اﺯ اﻋﻀﺎﻱ ﺟﺪﻳﺪ ﻣﻴﻠﻴﺘﺎﺭﻱ. ﺑﺎ ﺩﻳﺪﮔﺎﻩ. ﻃﺎﻳﻔﻪ ﮔﺮاﻳﺎﻧﻪ و اﻳﺮاﻥ ﺳﺘﻴﺰاﻧﻪ اﻳﻦ ﺩﺳﺖ ﻣﻂﺒﻮﻋﺎﺗﻪ. ﻧﻮﺭﻱ ﺯاﺩﻩ ﻣﻠﻌﻮﻥ ﻫﻢ اﺯ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻧﻮﻳﺴﺎﻥ اﻳﻦ ﺩﺳﺖ ﺭﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎﺳﺖ.
ﺧﻮﺩﻡ ﻗﺼﺪ ﺩاﺭﻡ ﻓﺮﺩا ﺣﺬﻓﺶ ﻛﻨﻢ.
ﻣﺪﻳﺮاﻥ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺻﻼح ﺩﻳﺪﻥ ﺣﺬﻓﺶ ﻛﻨﻨﺪ
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برای من سوال که این هلی بورن های شبانه نیروهای ویژه امریکا در موصل برای چی و چه هدفی رو دنبال میکنند؟

0lkpchncrhhs1qshjydn.jpg

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برای من سوال که این هلی بورن های شبانه نیروهای ویژه امریکا در موصل برای چی و چه هدفی رو دنبال میکنند؟

0lkpchncrhhs1qshjydn.jpg

کسی نمیتونه منکر قدرت نیروهای ویژه آمریکا بشه و فکر میکنم مثل چند عملیات گذشته این نیروها که با همکاری نیروهای ویژه پیشمرگه انجام شد به دنبال شکار مهره های درشت دواعش میرن یا آزاد سازی گروگانها
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی نمیتونه منکر قدرت نیروهای ویژه آمریکا بشه و فکر میکنم مثل چند عملیات گذشته این نیروها که با همکاری نیروهای ویژه پیشمرگه انجام شد به دنبال شکار مهره های درشت دواعش میرن یا آزاد سازی گروگانها

من منکر این قدرتم....تازه شاهد هم دارم خود تاریخ شاهد این ماجراست که آمریکا هرگاه با اقتدار وارد میدان نبرد شد با سر شکستی و نهایت حقارت خودش رو از میدون به در میکنه و مزدور خودش رو وارد عمل میکنه (عراق-یمن-ایران-افغانستان-ژاپن-ویتنام)
.
.
.
این دسته هلی برن ها هم برای کمک و مشاور به ارهابی هاست گاهی اوقات هم برای شکار مهره های سوخته و خود باخته
.
.
.
در ضمن عاجزانه تقاضاء دارم که مدیران تایپک تحولات ایران را راه اندازی کنند با توجّه به مسائل سیاسی این چند مدّت اخیر
.
.
با آغوش باز پذیرای منفی های شما هستم ویرایش شده در توسط AliDragos
  • Upvote 6
  • Downvote 20

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دارم به خشونت بى مرز عصائب ايمان ميارم، ظاهرا بايد پوست از سر اينها كند
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ترجمه قسمتی از متن بالا:

اگر عربستان به همراه اعتلاف عرب به ایران حمله کنن، اخرین تصمیم دوران حکومتشون گرفتن!

این به اون دلیله که اینها اصلا نمیتونن یک جنگ فرسایشی تحمل کنن، ولی ایران نشون داده که به خوبی میتونه یک جنگ فرسایشی تحمل کنه

اگر چه دچار مشکلات اقتصادی بزرگی میشه، ولی بعدش میتونه بر کل این کشورها حکومت کنه و این به دلیل قدرت بالای نیروی انسانی

و تجهیزاتی این کشوره :rose:

درسته که میتونیم تحمل کنیم ولی حکومت به کل اون کشورها نه . الان کل دنیا ی غرب به دور از ژستو لبخندهای دیپلماتیک علاقه شدیدی به تجزیه منطقه دارن چون ادارش طبق خواسته اونها آسانتره و با تمام قدرت مانع پیشروی ما میشن همون اتفاقی که تو 8 سال دفاع مقدس افتاد

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سه شنبه 15 دی ماه 1394

نیروهای داعش بعد از شکست در رمادی   در چند محور حملاتی رو برضد ارتش عراق ترتیب دادن توی این حملات که بعضا هم دفع شده عراقیها تلفات سنگینی رو متحمل شدن

1_small~2.jpg

اون شیشه که ضد گلوله نیست؟؟؟؟؟ icon_eek icon_eek icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

0lkpchncrhhs1qshjydn.jpg

این عملیات جریانش چیه؟؟؟کدوم نیروها درگیرش بودن؟؟؟کجا انجام شده؟؟هدفش چی بوده؟؟؟کسی از دوستان اطلاعی داره در این خصوص؟؟اگر عکس و فیلم از این عملیات دارین بذارین تشکر ویرایش شده در توسط alonboy

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.