Recommended Posts

استفاده نیروی دریایی فرانسه از هواپیما Atlantique 2 برای حمله به داعش

2~10.jpg

اینم از بابک تقوایی 

1~13.jpg

https://en.wikipedia.org/wiki/Breguet_Atlantic#Specifications_.28Atlantique_2.29

• Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

انگار نه انگار که تو موصل داره عملیات میشه! یهو تاپیکو قفل کنید ملت برن دنبال زندگیشون اینجا وقتشونو تلف نکنن!  icon_frown

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

انگار نه انگار که تو موصل داره عملیات میشه! یهو تاپیکو قفل کنید ملت برن دنبال زندگیشون اینجا وقتشونو تلف نکنن!  icon_frown

خیلی ببخشید ولی دوستانی که خبر میزارن نوکر بنده و شما نیستن و این بندگان خدا هم کارو زندگی دارن

اگه خیلی مشتاق تحولات عراق هستین میتونید به خبرگزاری هایی مثل مشرق رجوع کنید

• Upvote 2
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز عملیات موصل طبق روالش داره پیش میره و اتفاق عجیب و غریبی توش نمیفته.از شرق موصل ارتش تو دوسه تا محله موصل با داعش درگیره و از جنوب هم نیروهای پلیس عراق به پنج کیلومتری موصل رسیدن.
مهمترین محور برای ما غرب موصل هست که یکم کار حشد سخت شده و داعش به شدت مقاومت میکنه.پشتیبانی هوایی ارتش عراق هم کافی نیست.داعش هم به این راحتی عقبه خودش رو از دست نمیده.اما در کل اوضاع تحت کنترله.
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیلی ببخشید ولی دوستانی که خبر میزارن نوکر بنده و شما نیستن و این بندگان خدا هم کارو زندگی دارن

اگه خیلی مشتاق تحولات عراق هستین میتونید به خبرگزاری هایی مثل مشرق رجوع کنید

این دوستانی که نوکر کسی نیستن و در واقع سرور ما هستن و اینجا خبر میزارن تو فروم سوریه هم لطف می کنن و روزانه خبر میزارن! همه میدونیم که نیازی هم به من و شما ندارن ولی ذکات علم نشر و گسترش اونه. وقتی من از چیزی خبر دارم و میدونم جماعتی چشم براه اون خبر هستن دیگه قضیه نوکری و آقایی مطرح نیست! 

بعضیا روزی ده بار میان این فروم رو چک می کنن! یعنی تو این دو سه روز که هیچ خبری تو فروم منتشر نشده هیچ اتفاقی تو موصل و کرکوک و تلعفر نیفتاده؟ هیچ عکسی منتشر نشده از میادین نبرد؟ کسی حرفی فحشی دروغی تهمتی نگفته؟ هیچ بنگاه خبری معتبری تحلیلی منتشر نکرده؟ لااقل کسایی که اکانت گالری دارن چارتا عکس بزارن دل ملت خوش باشه! جای دوری هم نیاز نیست برن! همین سایتهای خبری خودمون پره از تصاویر نبرد موصل! 

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این دوستانی که نوکر کسی نیستن و در واقع سرور ما هستن و اینجا خبر میزارن تو فروم سوریه هم لطف می کنن و روزانه خبر میزارن! همه میدونیم که نیازی هم به من و شما ندارن ولی ذکات علم نشر و گسترش اونه. وقتی من از چیزی خبر دارم و میدونم جماعتی چشم براه اون خبر هستن دیگه قضیه نوکری و آقایی مطرح نیست! 

بعضیا روزی ده بار میان این فروم رو چک می کنن! یعنی تو این دو سه روز که هیچ خبری تو فروم منتشر نشده هیچ اتفاقی تو موصل و کرکوک و تلعفر نیفتاده؟ هیچ عکسی منتشر نشده از میادین نبرد؟ کسی حرفی فحشی دروغی تهمتی نگفته؟ هیچ بنگاه خبری معتبری تحلیلی منتشر نکرده؟ لااقل کسایی که اکانت گالری دارن چارتا عکس بزارن دل ملت خوش باشه! جای دوری هم نیاز نیست برن! همین سایتهای خبری خودمون پره از تصاویر نبرد موصل! 

حرف شما متین ولی بی زحمت طلبکارانه به قضیه نگاه نکنید

اگه خبر مهمی باشه خودشون مگن لازم نیست من و شما بهشون سخت بگیریم

و در مورد خبرگزاری ها هم باید عرض کنم اصلا قابل اعتماد نیستن برای منبع قرار دادن

بار ها شده اخبار رو غلط اعلام کرده و باعث زحمت دوستان شدن و تا اونجایی هم که بنده یادمه

چند باری هم از عکس ها و مطالبی  که توسط دوستان آماده شده بود کپی برداری کردن بدون ذکر منبع

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پاکسازی شهر بعشیقه

نیروهای پیشمرگه کرد با کمک بخشی از نیروهای آمریکایی موفق شدند شهر بعشیقه در نزدیکی شهر موصل را از وجود ترویست های داعش پاکسازی کنند.

خودروهای زرهی دینگو نیروهای پیشمرگه - با وجود شیشه های ضد گلوله ، کردها محافظ های فلزی دیگری را بر روی پنجر های خودرو جوش داده اند.

درگیری نیروهای پیشمرگه با ترویست های داعش -در تصویر امرپ Caiman و امرپ MaxxPro نیروهای کرد دیده میشود.

سربازان  و امرپ M-ATV آمریکایی ها در شهر بعشیقه

thumb_k_28529.jpg

سرباز امریکایی آماده ی شلیک توپ بدون لگد ۸۴ میلی‌متری کارل گوستاف

آمریکاییها چند نفر نیرو روی زمین در این عملیات دارند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگن داعش به شدت داره از نوجوانهای موصل به عنوان عوامل انتحاری استفاده می کنه و با تونلهای زیر زمینی که مثل موش همه جای شهر کنده اونا رو راهی میدون می کنه. همچنین با مسدود کردن بعضی از محلات با بلوک های بتونی از خروج مردم جلوگیری می کنه و همینطور تلاش می کنه نیروهوی ارتش رو به سمت مکانهای تله گذاری شده هدایت کنه. عملیات به کندی داره پیش میره
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سایت خبری پارسینه
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵
به کوری چشم آل سعود و آل خلیفه، به دستور رهبر معظم انقلاب (دام ظلّه) عبور از مرز مهران به روی تمام زائران ایرانی فاقد گذرنامه و فاقد ویزا برای زیارت اربعین باز شد و تمام ایرانیانی که گذرنامه و ویزا ندارند می توانند برای زیارت اربعین از مرز مهران عبور کنند
ویرایش شده در توسط basijei
  • Upvote 2
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این خبر بسیار زرد است و تا اینجا بقیه خبر گزاری ها چیزی نزده اند و اختیار مرز هم تنها با ایران نیست

• Upvote 6
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این خبر بسیار زرد است و تا اینجا بقیه خبر گزاری ها چیزی نزده اند و اختیار مرز هم تنها با ایران نیست

تا اونجایی که ما شنیدیم مرز باز شده بر روی زائرین
نیازی به ویزا و گذرنامه نیست
  • Upvote 1
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تازه آیت الله مکارم عزیز رفتن بدون ویزا رو حرام اعلام کرده !!!!!! 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.