Recommended Posts

ه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نخست وزیر عراق درباره اقدامات خراب‌کارانه در کرکوک و مناطق مورد مناقشه هشدار داد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960725001865

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قضایای کرکوک بسیار مهم بود و برای عده ای ثابت شد بعضیا فقط تو محل خودشون لاتن و با یه تشر حشدالشعبی چطور دمشونو گذاشتن رو کولشون و رفتن.

جاده کرکوک به اربیل دیدنی بود این چند روزه. آینده سیایی بارزانی هم عملا به خطر افتاده و مردک اسراییلی آخرای کارشه.

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این منبع ادعا می کنه که یک اف 35 اسرائیلی توسط اس 200 مورد هدف قرار داده شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه آمریکا ، اف 35 رو به اسرائیل تحویل داده !؟

https://southfront.org/israel-hiding-state-art-f-35-warplane-hit-syrian-s-200-missile-reports/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام علیکم

هرکه را افزون خبر --- جانش فزون

فرود شبح صحرای نقب

ورود نخستین جنگنده پنهانکار نسل پنجم به آسیای جنوب غربی

پی نوشت :

1- ارتباط با مدیر فنی محترم انجمن که میّسر نیست ( علیرغم ارسال پیام های پی درپی)  ، و بدلیل مشکلات فنی موجود در گالری ، امکان ارسال اخبار وجود ندارد ..... !!!!

2- فرآیندی که پیش روی ماست ، بخوبی نشاندهنده اهمیت نیروی هوایی بعنوان یک نیروی سیّال و متحرک هجومی است . پاشنه آشیلی که ظاهراً هیچ برنامه ای برای پوشش دادن آن وجود ندارد . امیدواریم که این پاشنه آشیل در زمان بحران موجبات فاجعه را فراهم نیاورد .

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

اخباری در مورد عقب نشینی حشد الشعبی از استان کرکوک و خانقین و ... و بازگشت پیشمرگه ها شنیده میشه

قابل تایید هست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
31 minutes قبل , MR9 گفت:

سلام علیکم

هرکه را افزون خبر --- جانش فزون

فرود شبح صحرای نقب

ورود نخستین جنگنده پنهانکار نسل پنجم به آسیای جنوب غربی

پی نوشت :

1- ارتباط با مدیر فنی محترم انجمن که میّسر نیست ( علیرغم ارسال پیام های پی درپی)  ، و بدلیل مشکلات فنی موجود در گالری ، امکان ارسال اخبار وجود ندارد ..... !!!!

2- فرآیندی که پیش روی ماست ، بخوبی نشاندهنده اهمیت نیروی هوایی بعنوان یک نیروی سیّال و متحرک هجومی است . پاشنه آشیلی که ظاهراً هیچ برنامه ای برای پوشش دادن آن وجود ندارد . امیدواریم که در این پاشنه آشیل در زمان بحران موجبات فاجعه را فراهم نیاورد .

این استراتژیست ما و فرماندهان ما ، برای جان نیروهای عملیاتی خودشون ارزش قائل نیستند  ، و حتی حاضر نمی شوند خودروی رزمی محافظت شده که جزء ساده ترین و پر کاربردترین وسایل نقلیه ی این روزهای ارتش های جهان هست رو برای نیروها و حتی فرماندهان ارشد نظامی کشور فراهم کنند !!!

کجای دنیا دیگه فرماندهان ارشد یک نیروی منطقه ای به خاطر بمب کنار جاده ای کور و یا چپ کردن خودرو کشته می شند !؟  این روزها حتی سربازان افغانی و عراقی هم به علت رفتن روی مین های کور کنار جاده ای به لطف وجود خودروهای زرهی مخصوص ، تلفات بسیار کمی می دهند .

این ها خودروی زرهی برای نیروها فراهم نمی کنند ، اونوقت شما انتظار دارید بروند نیروی هوایی رو به روز کنند !؟ اگه شما به یک درخت امید ببنید ، احتمال اینکه آن درخت کار مفیدی انجام دهد ، بیشتر از بعضی از افراد است .

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
48 minutes قبل , sariuniversity1 گفت:

سلام

اخباری در مورد عقب نشینی حشد الشعبی از استان کرکوک و خانقین و ... و بازگشت پیشمرگه ها شنیده میشه

قابل تایید هست؟

العبادی: فقط پلیس محلی و نهاد مبارزه با تروریسم در کرکوک بمانند

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960726001794

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همانطور که پیش بینی می کردم و می کردید ، عراق به زودی به فکر منافع خودش می افتد و ما می مانیم و مسئولین جمهوری اسلامی که هزینه های بسیار از جیب و جان ملت ایران برای عراقی کردند که در چند سال آینده در آغوش عربستان به خواب می رود و بر ما فحش می دهد و ما را دشمن می پندارد .
متاسفانه ساختار فکری مسئولین ارشد جمهوری اسلامی ، فدا کردن خودی ها ( مردم و منافع ایران ) برای دیگران هست .

جای این نیست ولی پدر من هم چنین فکری را داشت و خود و خانواده ش را فدای دیگران می کرد . حالا یکی از این دیگرانی که در خانه ی ما بزرگ شده ( عمو )  و بنا بر حدسیات به عنوان مدیر نفتی  ماهانه بالای 20 میلیون تومان حقوق می گیرد ، طلبکارانه می گوید « من می خواستم در روستا بمانم { چوپانی کنم }  ولی پدر شما به زور مرا به شهر آورد و به مدرسه فرستاد .  من قانونا و شرعا حق شکایت از شما را دارم .»

همین پدر که به گواه تمام آشنایان با گرفتن شیرینی و رو زدن و  هزار کار دیگر برای این عموها نمره می گرفت و از پا ننشست تا  استخدام شوند ، حتی یکبار هم برای بنده حاضر نشد به مدرسه بیاید مگر در زمان ثبت نام !!!
همین پدر من ، برای گرفتن حق زمین های آشنایان در روستا ، کارش را ول می کرد و با هزینه ی خودش به این دادگاه و آن دادگاه می زد تا حق و حقوق برادران و عمو زاده هایش را به اثبات برسانند تا اگر شرکت نفت در آن زمین ها کاری داشت بتوانند کارگری و نگهبانی و پیمانکاری آن کارها را بگیرند و حالا بیش از 20 سال است که شرکت نفت در آن زمین ها حفاری می کند و چاه های اثبات شده ای دارد که از قبلش عزیزان در حال کسب روزی اند و در نهایت گفتند « پدر شما دیوانه بود که از زن و زندگی اش گذشت تا حق ما را اثبات کند ، می خواست این کار را نکند »

این رفتار های جمهوری اسلامی مرا به یاد خاطرات بد کودکی که گهگاه این روزها هم گریبانم را می گیرد ، می اندازد. خاطراتی تلخ که با نتایجش زندگی می کنیم .

جمهوری اسلامی هم مثل پدر من است که از خانواده و فرزندانش ( مردم  ایران ) می زند تا به دیگران سود برساند و در نهایت همان رفتاری با آن می شود که با پدر من شد . ولی بزرگترین شباهت جمهوری اسلامی به پدر من ، عدم قبول اشتباه خود است و اصرار به تکرار اشتباه ... البته پدر بنده دیگر پیر شده است و حتی بر خلاف میل قلبی اش ، توان تکرار اشتباهات را ندارد ولی جمهوری اسلامی با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

==========================
طبق قوانین تاپیک ، ارسال متن از سایر سایتها ، بطور کامل ممنوع هست ، صرفاً لینک +تحلیل شخصی کاربر .

• Upvote 8
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وجود اشتراکات مذهبی بین ایران و عراق نمیزاره که دولت عراق بسمت عربستان متمایل بشه.بعلاوه وجود حشد الشعبی ، حذف ایران رو از معادلات سیاسی عراق بسیار سخت میکنه.به نظر من عراق جاییه که هزینه کردن براش بهدر نمیره

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
22 hours قبل , esygolden گفت:

وجود اشتراکات مذهبی بین ایران و عراق نمیزاره که دولت عراق بسمت عربستان متمایل بشه.بعلاوه وجود حشد الشعبی ، حذف ایران رو از معادلات سیاسی عراق بسیار سخت میکنه.به نظر من عراق جاییه که هزینه کردن براش بهدر نمیره

احتمالا به زودی یکی دیگر از شاهکارهای مسئولین ایرانی را خواهی دید و خواهی دید چگونه یک حماسه خلق می کنند و عراق هم به دامان عربستان و شورای همکاری خلیج فارس می ره با ارتش و نیروی هوایی باز سازی شده ، ادعای خوزستان و جزایر ایران در خلیج فارس را می کند .

از لحاظ منطقی داشتن همسایه های تجزیه  شده و ضعیف که توان ضربه زدن به منافع کشور رو نداشته باشند ، بسیار بهتر از داشتن یک همسایه ی ثروتمند هست که سابقه ی ادعاهای ارضی نسبت به خاک کشورت رو دارند .

• Upvote 6
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بر 4 آبان 1396 در 15:16 , esygolden گفت:

مگه با جریان صدر اشتراکات مدهبی نداشتیم نتیجش چی شد

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
4 hours قبل , Ghalam گفت:

احتمالا به زودی یکی دیگر از شاهکارهای مسئولین ایرانی را خواهی دید و خواهی دید چگونه یک حماسه خلق می کنند و عراق هم به دامان عربستان و شورای همکاری خلیج فارس می ره با ارتش و نیروی هوایی باز سازی شده ، ادعای خوزستان و جزایر ایران در خلیج فارس را می کند .

از لحاظ منطقی داشتن همسایه های تجزیه  شده و ضعیف که توان ضربه زدن به منافع کشور رو نداشته باشند ، بسیار بهتر از داشتن یک همسایه ی ثروتمند هست که سابقه ی ادعاهای ارضی نسبت به خاک کشورت رو دارند .

داشتن همسایه های ضعیف فقط به نفع رژیم صهیونیستی هست و برای ما یعنی هزینه.هی باید نیرو و تجهیزات بفرستیم برای جلوگیری از نفوذ رژیم صهیونی.تهران هم ام القرای اسلام هست و ما هم ملتی هم نوع دوست:)

به جای آرزوی داشتن همسایه های ضعیف بهتره آرزوی ایرانی قوی رو داشته باشیم.

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
2 hours قبل , sohrabirani گفت:

مگه با جریان صدر اشتراکات مدهبی نداشتیم نتیجش چی شد

مگه توی عراق فقط جریان صدره که فعالیت داره؟؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 minute قبل , esygolden گفت:

مگه توی عراق فقط جریان صدره که فعالیت داره؟؟

گفتید اشتراک مدهبی منم گفتم قابل اتکا نیست نمونشم جریان صدر طرف رو کم ترو خشک کردیم قراربود ترور بشه تو قم مخفیش کردیم آخرش مارو به عربستان فروخت

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
47 minutes قبل , esygolden گفت:

داشتن همسایه های ضعیف فقط به نفع رژیم صهیونیستی هست و برای ما یعنی هزینه.هی باید نیرو و تجهیزات بفرستیم برای جلوگیری از نفوذ رژیم صهیونی.تهران هم ام القرای اسلام هست و ما هم ملتی هم نوع دوست:)

به جای آرزوی داشتن همسایه های ضعیف بهتره آرزوی ایرانی قوی رو داشته باشیم.

همین که به صورت خودجوش ، کشور رو نابود نکنند ، راضی هستیم ، کارمون از آرزو داشتن یک کشور قوی ، گذشته . کافیه فقط تیتر هفته ی گذشته ی کشور و خبرهای داغ و پربحث رو بخونید :

http://www.tabnak.ir/

http://fararu.com/

http://www.alef.ir/

http://www.khabaronline.ir/

http://www.rajanews.com/

https://www.tasnimnews.com/

http://www.farsnews.com/

خبرها کلا در این موارد خلاصه می شوند : تحریم های جدید  و پاسخ{{{ کلامی }}} به اونها و ترامپ -  قتل ، تجاوز و کلاهبرداری و دزدی - اختلاس - دعواهای سیاسی و سهم خواهی - آشوبات خارجی و بین المللی - خبر های گرانی و ...

در ماه گذشته  ، من حتی یک خبر خوب در مورد کشور ایران ،  در خبرگزاری های کشور  پیدا نکردم !!!

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.