FLANKER

بررسي اسنايپرهاي 7.62 مطرح جهان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]با سلام
دستتون درد نكنه :(
از همه كاربرها تشكر مي كنم ولي هرجا كه MOHAMMAD و python-sniper ` آدم لذت مي بره .
من يك سؤال داشتم
آيا براي مقابله با سيستم بومرنگ ( كشف محل تك تير انداز ) راه هاي مقابله اي وجود داره ؟
مي شه راه نمائي بفرمائيد .[/quote]

راه مقابله زیاده مثلا یک تک تیرانداز در مناطق کوهستانی و دارای تپه باید طوری بین 2 تپه شلیک کنه که صدای شلیک به هم بریزه . اینطوی پیدا کردن محل تک تیرانداز سخته . یا در مناطق شهری باید بین ساختمانها شلیک کنه . مخصوصا اگر کنارش یک ساختمان بلند باشه یا تیر رو طوری بزنه که از بین یک باریکه ساختمان رد بشه . اینها روش های متداول و ابتدایی است . برای زدن هدف یا کمین در مواقعی که احتمال وجود همچین سیستمی است بهتره از 2 یا 3 تک تیر انداز استفاده بشه اون هم در محل های مختلف و جهات گوناگون .

همین چند وقت پیش یک خبر از چچن شنیدم که 2 تک تیرانداز نیروهای مقاومت چند مسئول رده بالای پلیش چچن رو کشتند ! شلیکها از 2 جهت مختلف و از طبقات میانه دو ساختمان بلند بوده ! براحتی و بدون شناسایی شدن از بین اون همه نیروی امنیتی و پلیسی فرار کردند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه بومرنگ از صداي سفير گلوله هم مكان تيرانداز رو شناسايي ميكنه. براي زدن ماشينهاي مجهز به بومرنگ بايد از آر پيجي وموشك ضد تانك استفاده كرد كه شليك اول شليك آخر باشه براش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان ایا ما به این تکنولوجی نرسیدیم که روی کلاشینکف red dot sight
نصب کنیم تمام کشورهای اروپایی در حال نسب کردن اینجور سامانه روی تفنگهاشون هستن!!

و یه چیز دیگه چرا روی تفنگهامون از هدفگیر لیزری استفاده نمیکنیم منظورم همون سامانه کوچیک لیزری هست که یه خط لیزری روشن میکنه و برای زدن هدف خیلی موفقیت امیز عمل میکنه :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

http://gallery.military.ir/albums/userpics/2qGHTi.jpg

[/quote]

اون كلمه (وينچستر) چيه رو اون پمپ اكشن كاليبر دوازده نوشتن ؟ از بچه هاي توي گيم نت ها اسمشو پرسيدن ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]

http://gallery.military.ir/albums/userpics/2qGHTi.jpg

[/quote]

اون كلمه (وينچستر) چيه رو اون پمپ اكشن كاليبر دوازده نوشتن ؟ از بچه هاي توي گيم نت ها اسمشو پرسيدن ؟[/quote]
دوربین مادون قرمز به این گندگی ندیده بودم همونی که رو کلاش نسبه :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان ایا ما به این تکنولوجی نرسیدیم که روی کلاشینکف red dot sight
نصب کنیم تمام کشورهای اروپایی در حال نسب کردن اینجور سامانه روی تفنگهاشون هستن!!

و یه چیز دیگه چرا روی تفنگهامون از هدفگیر لیزری استفاده نمیکنیم منظورم همون سامانه کوچیک لیزری هست که یه خط لیزری روشن میکنه و برای زدن هدف خیلی موفقیت امیز عمل میکنه :([/quote]

سایت هدفگیری رد دات که تکنولوزی نداره دوست من . :( مثل اب خوردن میشه همچین سایتی طراحی و تولید کرد :( اون سیستم هدف گیر لیزری کاربردی برای ما نداره . فقط باعث لو رفتن مکان نیروها در شب میشه ! چون براحتی بوسیله دوربین های دید در شب قابل شناسایی است ! بیشتر برای روشن کردن هدف برای درگیری های خاص استفاده میشه ! مثلا برای اطلاع دادن به نیروها از محل اختفا یا کمین نظیر صحنه هایی در عراق و افغانستان ! یا برای روشن کردن هدف برای هلی کوپترها ! در مقابل ارتشی که سربازان اون به دید در شب مجهز می باشند استفاده از این سیستم بسیار اشتباه است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اون كلمه (وينچستر) چيه رو اون پمپ اكشن كاليبر دوازده نوشتن ؟ از بچه هاي توي گيم نت ها اسمشو پرسيدن ؟[/quote]

وینچستر یک مارک و مدل اسلحه است .

[quote]دوربین مادون قرمز به این گندگی ندیده بودم همونی که رو کلاش نسبه :([/quote]

این دوربین ها برای دیدن و درگیری در شب و مسافت های بالا استفاده می شوند . مثلا اگر بخواهیم با هدفی در 400 متری یا بالاتر درگیر شویم باید از همچین سیستمی برای وضوح بالا و دقت بالا استفاده کنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اون كلمه (وينچستر) چيه رو اون پمپ اكشن كاليبر دوازده نوشتن ؟ از بچه هاي توي گيم نت ها اسمشو پرسيدن ؟[/quote]

وینچستر یک مارک و مدل اسلحه است .

[quote]دوربین مادون قرمز به این گندگی ندیده بودم همونی که رو کلاش نسبه :([/quote]

این دوربین ها برای دیدن و درگیری در شب و مسافت های بالا استفاده می شوند . مثلا اگر بخواهیم با هدفی در 400 متری یا بالاتر درگیر شویم باید از همچین سیستمی برای وضوح بالا و دقت بالا استفاده کنیم .[/quote]

که اینطور ببخشید زیاد کنجاوی میکنم ایا ما روی قسمت جلو کلاهخود سرباز دوربین دید در شب نسب کردیم مثل امریکاییها؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وینچستر یک مارک و مدل اسلحه است . [/quote]

بله ولي اين تفنگ ساخت داخل است و اتفاقا از روي mossberg 500 ساخته شده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سیمونف یک اسلحه شبیه کلاش هست با این تفاوت که دارای جای خشابی با ظرفیت 10 تیر و نیمه اتوماتیک هست اما از کلاش قدیمی تر هست و به شکلی مادر کلاش به حساب می اد.
اما بعد از ورود کلاش و دراگانوف این سلاح از دورخارج شد .
اما اسلحه ای بدی نبود اونم در زمانی که مثلا امریکا به ام ۱ مسلح بود این یک برگ بنده برای چریکهای ویتنامی بود.[/quote]

ولی من هرچی جستجو میکنم

نتایج سیمینوف همون تصاویر دراگانوف رو میده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ولی من هرچی جستجو میکنم

نتایج سیمینوف همون تصاویر دراگانوف رو میده
[/quote]

به اس كي اس تو ايران ميگن سيمينوف.

Simonov-SKS

تفنگ خوبيه تيراندازي باش خيلي لذت بخشه.

http://en.wikipedia.org/wiki/SKS

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]که اینطور ببخشید زیاد کنجاوی میکنم ایا ما روی قسمت جلو کلاهخود سرباز دوربین دید در شب نسب کردیم مثل امریکاییها؟
[/quote]

بله تو همین سایت هم تصاویرش موجود است . در تاپیک مانور نیرو ویزه های ارتش . . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من در بین سلاحهای ذکر شده SVD بهتر از بقیه هستش چون کالیبر بزرکتری داره در نتیجه کشنده تره اما در کل به جز اسلحه های ذکر شده تک تیرهای دیگه ای هم هستن که قویترن اما کالیبرشون بزرکتر از 7.62 هستش. در کل مطالب جالبی بود با تشکر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آيا براي مقابله با سيستم بومرنگ ( كشف محل تك تير انداز ) راه هاي مقابله اي وجود داره ؟[/quote]

دوست عزیز از لطف شما ممنونم، من قابل این محبتها نیستم،

بله علاوه بر راههایی که کلنل عزیز فرمودند، استفاده از صدا خفه کن مخصوص دراگانف می تونه راهگشا باشه، یه راه عملی دیگه هم داره و اینکه گلوله اول رو از نوع انفجاری انتخاب کنی و بزنی به خشاب نارنجک انداز 40 میلی متری بالای هامر، اینطوری کل هامر با بومرنگش میره رو هوا. . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.