ramtina

جدیدترین تصاویر از اف 16 ایرانی!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

تصویرتصویر
خواهشن معذرت خواهیم رو بپذیرید .
درسته اینا ماکتن ولی باحال هم هستند.اینم ادرس که برید بقیه کارهای اقای فریبرز شمس رو ببنید واقعا دیدنیه!!!
http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=6835

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا بايد به اين استاد احسن و بارك ا... گفت خيلي طبيعيه نه؟[i[/img]تصویرتصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكس F-16 مريوط به ايران نيست ارم روي بدنه و شماره ها ساختگي هستن اگر به دم هواپيما و روي بدنه در عكس اول و عكس دوم ( سياه و سفيد ) نگاه كنيد مي فهميد در ضمن جز دو تا عكس شما ( اف-14 و ميگ 29 ) هيچ كدوم مربوط به ايران نيستن. پنجمي هم ميراژ نيروي هوايي عراقه كه ! من مدير سايت نيستم ولي اگر تو گالري اكانت داريد عكسهاتون رو از اونجا بگذاريد تو تاپيكها و مستقيما از جاي ديگه عكس نگذاريد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اونجا كه من مي دونم دكتر بازرگان هرچي F-16 بود برگردوند! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
f-16 برگرداننده نشد چون هنوز اسکادران های f-16 تشکیل نشده بود ولی قرار بود بزرگترین اسکادران اف 16 تو منطقه ماله باشه که خوب فقط تعداد انگشت شماری به ایران تحویل شد.. که بعد از انقلاب برای یک سری داد ستد ها این هواپیما ها به پاکستان داده شد..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
General
تنها دو فروند F16 به ایران تحویل داده شد که یکی هنوز موجود است و دیگری برای مهندسی معکوس و استفاده از تکنولوژی اوراق شد.
تجهیزات نگهداری از آنها را هم در قبال کمک های نظامی به پاکستان فروختیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا كي مي خوايم به اين خيال بافي ها دامن بزنيم.؟خدا مي دونه. :? اين عكسها از روي ماكت گرفته شده.هيچ F-16 اي در ايران وجود نداره.اين يكي دو مورد هم اوراق شدند و بلا استفاده. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كه گفتم اينا ماكتن و براتون پستش رو هم گذاشتم . دوباره چرت و پرت تحويل هم بدين در ضمن اف 16 هم داريم ولي اوراق شده. دوباره چرت و پرت بنويسيد ببينم به كجا ميرسيد. خودم تصوير فرستادم ميگم الكيه دوباره دري وري ميگن!!! :lol: :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من كه گفتم اينا ماكتن و براتون پستش رو هم گذاشتم . دوباره چرت و پرت تحويل هم بدين در ضمن اف 16 هم داريم ولي اوراق شده.
دوباره چرت و پرت بنويسيد ببينم به كجا ميرسيد.
خودم تصوير فرستادم ميگم الكيه دوباره دري وري ميگن!!! :lol: :?

خوب میدونید الکیه چرا اونارو میزارید.ملت رو میزارید سر کار؟!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا از زدن حرف مفت و نسبت دادن چرت وپرت (پس دادن جنگنده ها توسط مهندس بازرگان و..) بدون سند و مدرك خودداري فرماييد !! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خواهشن معذرت خواهیم رو بپذیرید .
درسته اینا ماکتن ولی باحال هم هستند.اینم ادرس که برید بقیه کارهای اقای فریبرز شمس رو ببنید واقعا دیدنیه!!!
http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=6835

بسيار عالي بود دستت درد نكنه از اينكارها بازم بكن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با نگاه درست به داشته هاي كم ميشه كاري كرد كه اين ماكت ها بتونه قسمت عمده اي از كار يك اف 16 رو بكنه:

چجوري ؟

- اگر يك نمايشگاه از همين ماكت هاي زيبا ترتيب دهند بسيار جالب خواهد بود و سود خوبي براي ادامه ساخت اينها به توليد كنندگانش پس خواهد داد

- براي توليد فيلم هاي نظامي (مثلا فيلمي كه در آن جنگنده صاعقه ايران چند اف 16 رو منهدم ميكنه) از همين ماكت ها ميشه استفاده كرد! (جلوي پرده آبي فيلم بگيريم ! بعد در آسمان مونتاژش كنيم ! به همين راحتي) خالي بستن حتي در اين سطح در صنعت سينما مجاز است و تبليغات جالبي هم خواهد بود
اگر بشود يك فيلم جنگي در كلاس هاليوود ساخت كه در آن نيروي هوايي ايران با توان موجود آمريكا را شكست ميدهد !‌حداقل از جنگ 33 روزه لبنان ده ها برابر بيشتر رعب و وحشت در دل دشمن و متحدانش مياندازد

- قرار دادن تعداد زيادي ماكت از جنگنده هاي موجود در فرودگاه هاي ساختگي در زمان جنگ باعث سردرگمي و خطاي حمله هاي آفندي دشمن ميشوند كه ميتوان از آنها به عنوان طعمه نيز استفاده نمود

استفاده از صنعت تبليغات و هنر در جنگ هاي صنعتي و تبليغات نظامي امروزي با همين ماكت ها ميسر است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا از زدن حرف مفت و نسبت دادن چرت وپرت (پس دادن جنگنده ها توسط مهندس بازرگان و..)
بدون سند و مدرك خودداري فرماييد !! :lol:

شما به جاي انكه بياد و شرتكي رد كنيد بياييد و با مدرك رد كنيد.
تازه اين خبرم اظهر من اشمس و توضيحي ندارم كه بهتون بدهم برويد از پدرتون بپرسيد حتما به ياد مياورند.
مي گم نكنه اصلا بازرگاني نبوده ؟ :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.