امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بابا تورو به خدا یکی یه اطلاعات جدید راجع به قاهر یاپروژه های هوایی بده نمیتونم دیگه تحمل کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ahadis' timestamp='1398336298' post='374003']
بابا تورو به خدا یکی یه اطلاعات جدید راجع به قاهر یاپروژه های هوایی بده نمیتونم دیگه تحمل کنم
[/quote]دوست عزیز من تعجب میکنم که شما این قاهر (اسم قحطی بود!) رو باور کردید توان ایران در حد صاعقه هست اونم با کمک چین یعنی موتور و رادار چینی موشکها هم باقیمانده انبارهای مهمات روسیه! تازه هون صاعقه رو شما کاکپیتشو ببین اونوقت به اوج توان نیرو هوایی پی میبرید .. چرا کسی این مثلا توانمندیهای جدید ارتشو مورد نقد قرار نمیده مثلا تانک فوق فوق پیشرفته ام 60 با برجک جدید که لرزه بر اندام امریکا انداخته!!!!!!
  • Upvote 6
  • Downvote 31

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ia65' timestamp='1398349366' post='374021']
دوست عزیز من تعجب میکنم که شما این قاهر (اسم قحطی بود!) رو باور کردید توان ایران در حد صاعقه هست اونم با کمک چین یعنی موتور و رادار چینی موشکها هم باقیمانده انبارهای مهمات روسیه! تازه هون صاعقه رو شما کاکپیتشو ببین اونوقت به اوج توان نیرو هوایی پی میبرید .. چرا کسی این مثلا توانمندیهای جدید ارتشو مورد نقد قرار نمیده مثلا تانک فوق فوق پیشرفته ام 60 با برجک جدید که لرزه بر اندام امریکا انداخته!!!!!!
[/quote]باقی موارد رو کاری ندارم ولی نا انصافی هست موشکی رو اینگونه نامیدن واقعا متاسفم برای برخی افراد . موشکی باقیمانده انبار روس ها! حتما شهید تهرانی هم کشک بود که ترورش کردن
شرمنده از انحراف تایپک ولی واقعا از این حرف ناراحت شدم اونا دارن اونجا جون میکنن (کاری به مدیریت صحیح و.. ندارم) ما هم راحت نشستیم فتوای روسی بودن موشک ها رو میدیم ویرایش شده در توسط mohammad741741
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ia65' timestamp='1398349366' post='374021']
دوست عزیز من تعجب میکنم که شما این قاهر (اسم قحطی بود!) رو باور کردید توان ایران در حد صاعقه هست اونم با کمک چین یعنی موتور و رادار چینی موشکها هم باقیمانده انبارهای مهمات روسیه! تازه هون صاعقه رو شما کاکپیتشو ببین اونوقت به اوج توان نیرو هوایی پی میبرید .. چرا کسی این مثلا توانمندیهای جدید ارتشو مورد نقد قرار نمیده مثلا تانک فوق فوق پیشرفته ام 60 با برجک جدید که لرزه بر اندام امریکا انداخته!!!!!!
[/quote]
سلام
بعضی وقتها به حالتون غبطه می خورم :mrgreen: .
دوست عزیز شما از این همه کوبیدن توان ساخت تو کشور خسته نشدی ؟
برای این که تاپیک بیشتر نره قاطی باقالیها :
این جنگنده تستهای زمینی رو تموم کرده و امسال پرواز میکنه یا این که امسال تازه می اید بیرون از کارگاه ساخت؟ ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم چرا این عکس منو یاد شفق خدابیامرز انداخت:

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/Mitsubishi_ATD_X2.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان به هیچ عنوان از منفی دادن دریغ نکنید اینجا ناراحتیهاتونو نسبت به حرف حق نشون بدین بهتر از اینه که خدایی نکرده برید تو خیابون و!!!!!!!!! در کل همیشه حرف حق زدن هزینه داره و خودتونم میدونید که قاهر که هیچی توان ساخت جنگنده 40 سال پیش رو هم بدون چین و روسیه نداریم حالا دوباره نهضت منفی دادنو ادامه بدین fi_lone_ranger ویرایش شده در توسط ia65
  • Upvote 7
  • Downvote 20

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته به احتمال زیاد شفق خدابیامرز نیست بلکه هنوز به دنیا نیامده و در آینده متولد خواهد شد و آن تصاویری که دیده ایم در واقع تصاویر سونوگرافی ازش بود!!!
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ia65' timestamp='1398352164' post='374029']
دوستان به هیچ عنوان از منفی دادن دریغ نکنید اینجا ناراحتیهاتونو نسبت به حرف حق نشون بدین بهتر از اینه که خدایی نکرده برید تو خیابون و!!!!!!!!! در کل همیشه حرف حق زدن هزینه داره و خودتونم میدونید که قاهر که هیچی توان ساخت جنگنده 40 سال پیش رو هم بدون چین و روسیه نداریم حالا دوباره نهضت منفی دادنو ادامه بدین fi_lone_ranger
[/quote]
خوب دوستان درست میگه دیگه . توان ساخت حتی یه f5 رو نداریم . کجای این حرف اشتباهه؟
  • Upvote 4
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ia65' timestamp='1398352164' post='374029']
دوستان به هیچ عنوان از منفی دادن دریغ نکنید اینجا ناراحتیهاتونو نسبت به حرف حق نشون بدین بهتر از اینه که خدایی نکرده برید تو خیابون و!!!!!!!!! در کل همیشه حرف حق زدن هزینه داره و خودتونم میدونید که قاهر که هیچی توان ساخت جنگنده 40 سال پیش رو هم بدون چین و روسیه نداریم حالا دوباره نهضت منفی دادنو ادامه بدین fi_lone_ranger
[/quote]

شما یه چیزی رو در نظر نگرفتین.اگه حرف شما درست هم باشه خیلی از کشور ها با کمک همین چین و روسیه هم نمیتونن چیزی درست کنن!ما توانش رو داریم منتهی باید از لحاظ فنی و علمی تحقیق و توسعه صورت بگیره.وقتی خیلی راحت میشه این توان علمی و فنی رو از چین یا روسیه خرید دیگه چه نیازی به خرج کردن میلیاردها دلار برای یک آزمایش ساده هست.شما چند سال دیگه رو نگاه کن که چین و روسیه دیگه چیز جدیدی برای ارائه به ما نخواهند داشت چون همگی تو داخل ساخته میشه( انشالله)این جزو طبیعت جهان هست.یک روزی هم ما دست برتر رو داشتیم ولی افول کردیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو اینکه جنگنده ساخته شده وپرواز کرده شکی ندارم چون از منبع موثق شنیدم میخوام بدونم کی میخوان نشونش بدند[البته حق میدم به هر کس که باور نکنه چون هنوز تو کته خودمم نرفته ولی چه میشه کرد مثل اینکه شده]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ahadis' timestamp='1398368410' post='374063']
تو اینکه جنگنده ساخته شده وپرواز کرده شکی ندارم چون از منبع موثق شنیدم میخوام بدونم کی میخوان نشونش بدند[البته حق میدم به هر کس که باور نکنه چون هنوز تو کته خودمم نرفته ولی چه میشه کرد مثل اینکه شده]
[/quote] کاش ما هم از این منابع موثق داشتیم اینقدر فکرمون مشغول نبود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b][color=#ff0000]پست های انحرافی از دسترس خارج شدند! [/color][/b]
[b][color=#ff0000]در صورت ادامه , کاربر خاطی اخطار دریافت خواهد کرد.[/color][/b]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تو اینکه جنگنده ساخته شده وپرواز کرده شکی ندارم چون از منبع موثق شنیدم میخوام بدونم کی میخوان نشونش بدند[البته حق میدم به هر کس که باور نکنه چون هنوز تو کته خودمم نرفته ولی چه میشه کرد مثل اینکه شده][/quote]

از آشناهای سهیل نیستی ؟!!

شهاب جان دیر جنبیدی ، بیزحمت پست من رو هم حذف کن ویرایش شده در توسط arash666

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.