marmoolak

تمپلار ها چه کسانی بودند؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مارمولك عزيز. عجالتاً شرمنده‌ام. اين چند روزه، زياد از حد سرم شلوغ بوده و نهايت كاري كه از دستم براومده، اومدن به سايت و نوشتن مطالبي چند بوده. مطالب اينچنيني، نياز به وقت و تمركز دارن. چون هنوز حتي به نتيجه‌ي درستي نرسيدم كه دقيقاً از كجا بايد شروع كنم. هرچقدر كه پيشرفت مي‌كنم، مي‌بينم بازم بايد عقب برم. عجالتاً قضيه داره مي‌رسه به زمان يهودي‌ها و البته خداي نكرده مصر باستان icon_cheesygrin :mrgreen: . پس اگه اجازه بدي، در اين امر تعجيل نشه بهتره. چون بايد بتونم به يه جمع‌بندي درست برسم و با اين اوضاع و احوال و وقايع عيدي، چندان كار ساده‌اي در پيش رو ندارم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزيز اين تاپيك بسيار ارزش مند است اگر دوستان لطف كنن يه نگاهي هم به اين تاپيك بندازن و اگر مايل بودن بحث رو ادامه بدن اين استاد مصطفي هم اگر يه سري به سايت بزنه بد نمي شه خيلي وقته بحث درست حسابي تو سايت نداشتيم در كل اين مبحث هاي مي تونه خيلي مفيد باشه از استاد رضا كياني هم در خواست مي كنم ما رو با اطلاعان مفيدشون روشن كنن دوستان فقط پست هاي قبلي بخونن موضوع دستشون بياد. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برنای عزیز سلام
ما از لطف شما بسیار بسیار متشکریم ولی این رضاکیانی که نام بردید تا اونجا که من میشناسمش اصلا استادنیست. البته شاید در یه چیزهایی استاد باشه ولی مسلما نه در این مبحث.

اطلاعات من هم درباره شوالیه های معبد برمی گرده به همین کتابی که آقامصطفی عزیز معرفی کردند با نام "جنگهای صلیبی" . یه تاپیک درباره جنگهای صلیبی داشتم که به صورت خلاصه همین مطالب رو توش آورده بودم. چیز بیشتری نمی دونم و فکر هم نکنم که دونستن خیلی بیشترش واقعا به دردی بخوره و بتونه گره ای رو باز کنه. البته این نظر من هست. شایدهم ادامه دادن این بحث مفید باشه. به هرحال اگر کسی چیزی به این مطالب اضافه کرد خوشحال می شیم.
با تشکر
برادر کوچک شما
رضاکیانی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان عزيز؛ بالاخص برناي عزيز كه ما رو شرمنده كردن!
ممنون كه اين تاپيك زيرخاكي رو دوباره رو آوردين! ياد خلف وعده‌اي افتادم كه به دليل مشغله‌ي زياد پديد اومد!!

چشم! با وجود اينكه حقير، علم چنداني در اين زمينه ندارم و تنها تخصصم، گفتن اراجيف هست، ولي به زودي در اين زمينه، عرايضي ارائه خواهم كرد.

ان شاء الله از وجود و سواد رضا كياني عزيز كه مثل هميشه شكسته نفسي مي‌كنن، ولي حقيقتاً نقش استاد حقير رو دارن هم استفاده خواهيم كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.