wargeneral

بنظر شما نیروی زمینی ایران به چه ادواتی نیازمنده؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بنظر شما نیروی زمینی ایران به چه ادواتی نیازمنده که در صورت حمله آمریکا از عراق یا افغانستان بتونه با اقتدار تمام در مقابلش دفاع کنه! خواهش می کنم واقع بین باشین و نگین که با ژ-3 و آر پی جی میشه از این خاک دفاع کرد! البته اگه هر کودومو تو کلاس خودش معرفی کنیذ یه دنیا ممنون میشم! از همه ی افرادی که نظر میدن واقعا ممنونم!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر من ما اصلا نیاز به همچین تانک های گران قیمتی نداریم چون هر تانکی نیاز به پشتیبانی هوایی داره که ما نمی توانیم اون رو به خوبی فراهم کنیم و در نتیجه همشون طومعه A-10 ها میشوند .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به حجم بالای حملات حوایی دشمن و برتری ماهواره ای اونا من فکر میکم واجب ترین (نه تنها ترین) چیز همون موشک های کاتیوشا یی که به حزب ا... دادیم! کافیه فاصله 100-150 کیلومتری مرز ها یه سیل از اونا رو مستقر کنیم!! میتونه ماهها جلو پیشروی زمینی دشمن رو بگیره!! حتی اگه بتونیم پایگاه ها و آماد پشت جبهه اونا رو با این موشک ها بزنیم حالا حالا ها جلو نمیان!!!!!!!!!!! با توجه به اطلاعاتی مختصری که از پدافند دریایی خودمون دارم میدونم که نیروی دریای شون هم بدجور حال گیری میشه!! در مورد پدافند هوایی هیچ اطلاعاتی ندارم!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكرمیکنم مهمترين نياز نیروی زمینی ایران ابزار جمع آورى اطلاعات است که بتواند نقشه ای همه جانبه برای دفاع طرح ریزی کند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من
نیاز نیست زیاد فکر کنیم که با نیروی زمینی و کلا هجوم ا.نا چکار باید کرد
هر زمان که از نظر پدافند هوایی تونستیم 1 پدافند دور برد با کارایی بالا هم سطح یا بالاتر از دنیا بسازیم
هر زمان که تونستیم رادار پیشرفته با برد زیاد و دقت بالا بسازیم
میتونیم با تکنولوژی پدافند قاطیش کنیم و موشک هوا به هوای استراتژیک بسازم
دیگه اون موقع نیروی زمینی ما طعمه تسلیحات هوشمند هوایی نمیشه و میتونیم پیشروی کنیم بجای اینکه
صرفا دفاع کنیم

نیاز ایران = بازدارنده موشکهای کروز و نیروی هوایی دشمن به صورتی پرقدرت
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من مهمترين نياز ما توانايي انهدام ماهواره براي كور كردن دشمن است. اگر بتوانيم توانايي انهدام ماهواره هاي GPS و ماهواره هاي ارتباطي دشمن را بدست آوريم جنگ را برده ايم. وقتي GPS نباشد هيچ بمب هدايت شونده و موشك كروزي دقيق نخواهد بود. بايد پرنده هاي بدون سرنشين ما به سلاح مجهز شوند. لازم نيست تانك پيشرفته بخريم همين ها را دقيق كنيم كافي است. هر راهي كه دشمن را كور كند عالي است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1-مادرنيروي زميني هيچ مشكلي نداريم .درمورد پشتيبانيه هوايي سوخو 39(25مودرن ريزه) خريداري شده.مادر نيروي هوايي داراي ضعف هستيم.-دريك مورد از مانورهاي ارتش ،يكي از لشكرها در مدت 8ساعت توانست حالت جنگي گرفته در مرزمستقر شد اين درحالي بوده كه بيشرپرسنل در منازلشون بودن ارتش ايران تنها ارتش موجوددردنيااست باتمام ادوات زرهي(توپ و تانك و...)كه داراي تاكتيك هاي نامتقارن مي باشد يعني تلفيقي ازعمليتهاي نامنظم با ازرهي ونظامي كلاسيك -به خاطرهمينه امريكا فقط به فكر حمله هوايي وطراحي عمليات ازطرق هوا مي باشدكه اونم باترس و لرز درموردش فكرمي كنه. :mrgreen:
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر می کنم باید موضوع تاپیک رو عوض کنید چراکه در نیروی زمینی ما مشکلاتی نداریم چراکه الان تانک ها ، نفربر ها و حتی موشک های ما می تونه برای نیروی زمینی کافی باشه . باید تاپیک رو بکنید نیاز های نیروی هوایی چون واقعا ما ضعف های بزرگی در نیروی هوایی داریم . :mrgreen:
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من ما بيشتر نياز به تجهيزات دفاعي داريم تا تجهيزات هجومي اين واقعيتيه كه با توجه به تحريم ها ما توان نوسازي نيروي هوايي خودمون رو نداريم پي حتي توي منطقه هم هيچ حرفي براي گفتن نداريم و نبايد وقت خودمون رو براي متقاعد كردن كشوري مثل روسيه بكنيم كه هواپيماي پيشرفته بهمون بده به جاي اينها ما نياز به موشك هاي دفاعي زمين به هوا داريم كه هم دفاعيه و هم ميتونه كار نيروي هوايي رو تا حدودي در مورد دفاع از آسمون كشورمون انجام بده. ولي من بيشتر موافق با تحقيق بر روي تكنولوژي حديد توپ ضد هوايي ليزري هستم. با توجه به اينكه تكنولوژي جديدي هست اگه رو اين سيستم كار كنيم كي تونيم همپاي بقيه كشورهاي پيشرفته در اين مورد حرفي براي گفتن داشته باشيم بابك

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر به دوستان بر نخوره بيشترتون خيلي بچه گانه و بي هدف به اين سوال جواب دادين .

خواهش می کنم واقع بین باشین و نگین که با ژ-3 و آر پی جی میشه از این خاک دفاع کرد

حالا كي گفته با اينا فقط ميخوايم دفاع كنيم ؟
اين بحث طولانيه و موارد زيادي رو شامل ميشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روي اين موضوع بايد بحث زيادي بشه چون با وجود قوتها ، كاستيهايي در نيروي زميني وجود دارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
flankerجان شما هم وارد بحث شو تا بفهميم نظر شماچيه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم