farhad2008

ايا سوريه توان مقابله با حمله احتمالي اسراييل به خود را دارد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

موضوع بحث در حال حاضر توان مقابلس نه حمله با توجه به اينكه سوريه از تاكتيك ايران و حزب اله سود ميبره و دفاع در خاك خود توان مقابله با اسراييل را دارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سوريه شايد بتونه تا حدودي مقاومت كنه ولي در آخر بازنده است. فراموش نكنيد كه آمريكا حامي اسرائيله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروی های نظامی سوریه توسط ایران آموزش داده می شوند و شاید اگر سوریه چنین آمادگی رو در جنگ رمضان داشت متحمل شکست نمی شد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوريه شايد بتونه تا حدودي مقاومت كنه ولي در آخر بازنده است. فراموش نكنيد كه آمريكا حامي اسرائيله.

وهمچنين فراموش نكنين ايران حامي سوريه است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنگ 33 روزه يك جنگ تمام عيارنبود! وگرنه اسراييل در استفاده ازبمب هاي اتمي كوچك ابايي نداره! و همچنين بمباران وسيع شهر هاي لبنان... در ضمن حزب الله كجا سوريه اي هاي ترسو كجا! الانم كه فعلا دارند با اسراييل آشتي كنون راه مي اندازند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جنگ 33 روزه يك جنگ تمام عيارنبود!
وگرنه اسراييل در استفاده ازبمب هاي اتمي كوچك ابايي نداره! و همچنين بمباران وسيع شهر هاي لبنان...
در ضمن حزب الله كجا سوريه اي هاي ترسو كجا!
الانم كه فعلا دارند با اسراييل آشتي كنون راه مي اندازند!

آقا جون بيخودي شايعه راه ننداز مگه تو جز كابينه بشار اسدي كه اين قدر مطمء‌ن در مورد صلح حرف مي زني

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الانم كه فعلا دارند با اسراييل آشتي كنون راه مي اندازند!

بين خودمون باشه اولا اين آشتي كنون - اگه صورت بگيره - با اجازه ما بوده دوما بخشي از دكترين نخبگان ما براي برنامه هاي بعديست . ختم كلام همه چي با برنامه است زياد نگران نباش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از نظرات نماينده‌ي تام الاختيار غرب در سايت. الحمد لله، همين حزب‌اللهي كه جلوي اسرائيلِ ايستادن، عرب بودن. شكر خدا، همون ژنرال شاذلي و كماندوهاي وفادارش كه تو جنگ رمضان، پدر اسرائيل رو درآوردن (و اگه خيانت (يا حماقت، فرقي نمي‌كنه) سادات نبود، شكست اسرائيل قطعي بود، عرب بودن. سپاس خدا رو كه همين حزب‌الله لبنان، با پيشنهاد و پشتيباني يك عرب (حافظ اسد) ايجاد شد و رهبران اون، تماماً عرب بودن! دوست من! نژاد پرستي، تنها دريچه عقل رو به روي انسان مي‌بنده! باعث مي‌شه نظرات انسان، از يك كودك ده ساله هم بي‌ارزش‌تر بشه!! شايد شما فقط دارين عرب‌هايي مي‌بينين كه مثلاً‌ تو كويت يا بحرين يا عمان و امارات و عربستان و اردن و يمن حكومت مي‌كنن!! ولي دوست من! همون‌ها هستن كه امروز، اربابان امريكايي رو كمك مي‌كنن! اگه اونا، ذره‌اي از وجود يك عرب واقعي (مثل نورالدين، سرداران صلاح‌الدين، سرداران پيامبر و امام علي، سرداران سيد الشهداء و ...) رو به كار مي‌بردن، كشوري به نام اسرائيل وجود نداشت! همون شجاعتي كه جمال عبدالناصر داشت؛ ولي سادات و حسني مبارك نداشتن!!! در جنگ اسرائيل و حزب‌الله، اعراب دست نشانده‌ي امريكايي و نوكران بي‌جيره و مواجب اربابان عزيز، به جاي حمايت از حزب‌الله لبنان، همه رقمه از اسرائيل حمايت مي‌كردن!! حتي دولت سينيوره كه اون زمان، هنوز خيانت‌هاش آشكار نشده بود، به اسرائيل كمك اطلاعاتي مي‌كرد!!!! ولي همين اعرابي كه شما جاهلانه درموردشون نظر مي‌دين، در برابر يكي از قوي‌ترين ارتش‌هاي جهان ايستادگي كردن و حتي وجبي از خاكشون رو هم به دشمن ندادن!! ارتشي كه تازه زماني كه قدرت نظامي‌اش بسيار كمتر از حال حاضر بود، به سادگي از پس ارتش مصر و سوريه و اردن و امثالهم برمي‌اومد!!! --------------------------------------------- ظاهراً اميدي نيست كه نژادپرستي و تفكرات احمقانه و پوسيده‌اي كه هزاران سال هست بشر رو در جاهليت نگاه داشته، روزي از جهان رخت بربنده!! معلومه ديگه! وقتي تو (مثلاً) مهد دموكراسي، هنوز كه هنوزه سفيد برتر از سياه هست، ديگه چه انتظاري از ...!!! بگذريم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاي مصطفي باي اين نژاد پرستي نيست، اين ظلم ستيزي و اعلام براپت از دنياي اعراب است كه در تاريخ هزار سال از كوچكترين ظلمي در حق عجم دريغ نكرده اند. اگر يك عده جوان عرب ، جلوي اسراييل ايستادند، آن را به زانو در آوردند، به خاطر صدقه سري افراد مثل حاج احمد متوسليان و...بوده كه اگر ديكتاتوري به نام حافظ اسد دستور ايجاد آن را داد، ولي به جاش اين افراد مومن، آن را ايجاد كردند! اينها بودند، كه به اين گروه از جوانان عرب(كه البته جمعيتشان در برابر كل دنياي عرب، ناچيز است) آموختند چگونه خدايي جنگيدن رو، از خود گذشتن رو.... و حقا چه ناعربانه جنگيدند! اگر يك عده جوون عرب در 33 روز حماسه آفريدند، فراموش نكنيد آن استاداني را كه معلمان عشق اينها بودند، و بدونيد كه حتما اينگونه جنگيدن نشانه وجود لشگري از سپاه پارس در پشت اينها بوده! حقا چه ناعربانه جنگيدند...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه دوست من. احتمالاً نعره‌ي حيدري احمد متوسليان، نشان از خشايارشا داشت! احتمالاً يا حسين حاج همت، نشان از كورش و داريوش داشت! احتمالاً حماسه‌ي حسين علم الهدي در سوسنگرد، با فرياد «يا آريو برزن» همراه بود!!! دوست من! كي گفته كه نژاد پارسي مي‌جنگه و ساير نژادها بدبخت و ضعيفن!! اين، همون نژاد پرستي هست كه من دارم مي‌گم و شما نمي‌پذيرين!! اين همون چيزي هست كه قدرت منطق فراوون شما (كه با توجه به مطالعه نظراتتون، كاملاً در وجودتون مشخص هست؛ ولي گاهي بسيار كم ازش استفاده مي‌برين) رو كور مي‌كنه! ولي نمي‌خواين اون رو بپذيرين!! اسلام، همون اسلامي كه شما قبولش دارين، همون اسلامي كه خانواده‌ي محترم شما براش شهيد دادن، همون اسلامي كه شما چشم انتظار اجراي احكامش و جاري شدن روح حقيقي اون در جهان هستين، همون اسلامي كه همه‌ي ما اون رو كامل‌ترين دين مي‌دونيم، همون اسلامي كه ما رو به عبادت و تعظيم در برابر درگاه الهي فرا خونده، همون اسلام بهمون گفته كه قوم و نژاد و مليت معني نداره. در اسلام، سياه و سفيد، عرب و غير عرب، بنده و آزاد هيچ تفاوتي با هم ندارن. هيچ كس، از ديگري برتر نيست. هيچ قومي برتر يا پست‌تر از ديگري نيست. ملاك، تنها ايمان به خداست و تقوا (و عمل صالح) كه يك نفر رو برتر و يك نفر رو پست‌تر مي‌كنه. همين اسلام بود كه به خاطرش انقلاب كرديم. همين عقايد اسلامي بود كه باعث شد در جبهه‌هاي حق عليه باطل، هشت سال با دست خالي بجنگيم! همين يا زهرا و يا حسين ما بود كه دلهره و ترس در دل دشمنان ما مي‌افكند! همين الله اكبر بود كه باعث هراس در دل دشمنان مي‌شد؛ شعاري كه احمد متوسليان، بسيار بر روش تأكيد داشتن!! جوانان ما، نه ايراني‌وار، كه مسلمان‌وار جنگيدن!! حيدري جنگيدن! حسيني جنگيدن!! هركسي هم قادر هست كه اينطور بجنگه! همون طور كه صلاح الدين حيدري مي‌جنگيد! همون طور كه سرداران عرب صلاح الدين، تنها يك نفرشون كافي بود كه ميدان نبردي به خاطرشون تخليه بشه!! همون طور كه تنها نام نورالدين، كافي بود كه جنگ صليبي دوم با فضاحت هرچه تمام‌تر و با شكست صليبيون به پايان برسه!! مسلمان، مسلمانه! عرب و غير عرب هم نداره. اميدوارم با رفتارمون، ثابت كنيم كه لياقت يدك كشيدن نام مسلماني رو داريم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان بدبختي ما دقيقا " از جايي نشاءت ميگيره كه اصل رو ول كرديم چسبيديم به فرع اگه ما ايراني هستيم اين نبايد منافاتي با مسلمان بودن ما ايجاد كنه و اگه ما ايراني مسلمان هستيم نبايد بگذاريم كه هيچ مساءله ايي خصوصا" قومي مانع اتحاد و وحدت بين ما و ديگر مسلمين بشه يادتون باشه هرجا ما به اسلام ناب بازگشتيم دنيا از شنيدن نام ما وحشت ميكرد و هر وقت از اون دور شديم و تونستن با اختلافات قومي و مذهبي بين ما تفرفه بيندازند ما به فلاكت دچار شديم از اين خواب خرگوشي بيدار بشيد اگه يه زمان ما شاپور و كوروش و .... داشتيم يه زمان هم صلاح الدين و شاه عباس و امام خميني رو داشتيم كه هر كدوم تو دوره خودشون يا روي ايران تاءثير داشتند يا به طور گسترده تر روي جهان اسلام حالا اين نبايد ياعث بشه ما تمام اعراب رو به يك چوب بزنيم اون هم به خاطر يك مشت خائن نميشه اكثريت اعراب رو زيرسوال ببريد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با نظر آقا مصطفي موافقم ما نبايد فقط قوممون دلاور و جنگجو و برتر بدونيم و بقيه رو هيچ حتي اگه عرب باشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پيامبرم از ولع پارس ها به دسترسي به علم و دانش سخن گفته، حال اين به نظر شما يعني نژاد پرستي پيامبر؟ در ضمن اگر تا حالا يك بار هم تاريخ ايران را خوانده باشيد از جنگجويي مردان ايران باستان خواهيد فهميد. در ضمن شما كورو و داريوش رو به طرز مسخره آميزي آورديد! شما ايراني هستيد يا نه؟ من كه شك دارم! آن چيز كه جلوي 52 دولت 8 سال جنگيد خون فرزندان كوروش بود با آرمان و زمزمه حسيني...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنرال جان از طرف پيامبر حديث زياد نقل كردن ولي ما قسمت هايي رو كه دوست داريم ميشنويم ------------------ يه چيزايي تو ذهنم مياد در مورد گذشته يادش بخير چند وقته پيش يه جا خونده بودم عجم تو قرآن منظورش فارسهاي الانه ( ميخواستن آيه اي رو ترجمه كنن كه به نفع فارسها هست) بعد يه جا ديگه خوندم عجم تو قرآن منظورش فارسهاي الان نيست(داشتن يه آيه رو ترجمه ميكردن كه به ضرر فارسهاي الان بود) ------------------ البته اين ويروس همه گاني هست ميتونيد تو خيلي از ملت هاي منطقه هم مشاهدش كنيد پس زياد ناراحت نشيد ------------------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پيامبرم از ولع پارس ها به دسترسي به علم و دانش سخن گفته، حال اين به نظر شما يعني نژاد پرستي پيامبر؟
در ضمن اگر تا حالا يك بار هم تاريخ ايران را خوانده باشيد از جنگجويي مردان ايران باستان خواهيد فهميد.
در ضمن شما كورو و داريوش رو به طرز مسخره آميزي آورديد!
شما ايراني هستيد يا نه؟ من كه شك دارم!
آن چيز كه جلوي 52 دولت 8 سال جنگيد خون فرزندان كوروش بود با آرمان و زمزمه حسيني...

دوست من.
براي بنده، اهميت چنداني نداره كه شما درمورد ايراني بودن بنده شك داشته باشين يا كه نه!
چيزي كه برام مهمه اينه كه بنده، هنوز اونقدر احمق نشدم كه هر حرفي رو به حساب برتري قوم و نژادم بيارم و اونقدر نژاد پرست بشم كه چشمم رو روي حقيقت ببندم و بگم فقط خودم و اربابم و بس!!

ان شاء الله كه اونطور بوده! ان شاء الله كه خون كوروش بوده! ان شاء الله كه فرياده هم «يا كورش بوده»!! :mrgreen: icon_cheesygrin
اصلاً ان شاء الله كه گربه بوده!!

بعيد مي‌دونم با اين منطق بي‌شمار و بي حد و حصر شما، بحث كردن فايده‌اي داشته باشه.
راستي. پيامبر هم عرب بود! بد نيست دينتون رو هم عوض كنين! چون خداي نكرده، فردا به عرب دوستي متهم مي‌شينا icon_biggrin icon_frown :lol: !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.