RedArmy

اخبار رژه روز ارتش

Recommended Posts

اخبار رژه روز ارتش
سلام دوستان !
روز ارتش را خدمت تمامي نيروهاي مسلح به ويژه كاركنان شريف و زحمت كشان ارتش جمهوري اسلامي ايران تبريك عرض مي نماييم !
به اميد آنكه روزي ارتش جمهوري اسلامي به عنوان قدرتمندترين ارتش دنيا در ركاب حضرت ولي عصر (عج) در بزرگترين جنگ تاريخ با سپاه كفر و ظالمان جهان بجنگد و با از بين بردن ظالمان عدالت را در جهان سايه گستر كند ! انشا ا... سايت ميليتاري

هدف از ايجاد اين تاپيك اطلاع رساني در مورد روز ارتش است !
لطفا اگه اطلاعاتي يا تصويري در مورد ادوات نظامي به نمايش دراومده و كلا پيرامون رژه روز ارتش داريد قرار بديد تا دوستاني كه مثل من از ديدن اين رژه محروم ماندن بتونند استفاده كنند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام من مدتهاست مطالب این سایتو دنبال میکنم ولی تا امروز ترجیح دادم شنونده باشم. اما در مورد رژه امروز: قبل از همه چیز بگم اقتدار کشورم آرزوی قلبی منه. من 1 هفته بود با کلی زوقو شوق منتضربودم تا هواپیما هارو ببینم. باورکنید امروز دانشگاه نرفتم تا از تلوزیون رژه رو ببینم اما نمیدونم تلوزیون نتونسته درست تصویر برداری کنه یا جریان 200 فروند هواپیما خالیبندی بوده . تازه قرار بود بعد از ب5 ها صاعقه ها بیان که ماسمالی شد هلیکوپتر ها امدن icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اجازتون ما امروز اونجا بوديم تازه به جز تانك و ...موشك زلزال هم به نمايش گذاشته بودند.عجب موشكي اين زلزال. و چند تا هواپيماي شناسايي هم بود كه نشون از پيشرفت هاي زيادمون تو اين زمينه داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته بگم 1 هواپیما نشون داد شبیه اواکس بود که من تا به حال نمیدونستم ایران داره :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://usera.imagecave.com/gordan/avaks.jpg

بله ايران اواكس عراق را داره كه تو جنگ عراق و كويت به ايران داد ولي ايران پس نداد :mrgreen:
قلدري ديگه

تو اين عكس تو فرودگاه شيرازه. ولي الان تهرانه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه ها منظور از بهسازي جنگندهاي ميگ -29 چي بود يعني اونا الان مثلا توانايي جنگهاي شبانو سامانه نشاته گيري ليزريو رادار قوپتروبالبردن مانور پزيري وافزايش قدرت موتورها به اين جنگندها اضافه كردن يا نهفقط مثلا رنگشون عوض كردن از اين جور حرفا! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از رد آرمی که تاپیک خوبی ایجاد کردند. دوستانی که تهران هستن و امروز رژه رو مشاهده کردن لطفا عکسهای خود را آپلود کنن تا ما هم استفاده کنیم. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام تعدادی f5 و f7 وf4 و صاعقه و میگ 29 واف 14 , آواکس A-50 و 747-200 ,707 سوخت رسان آمدند ولی 100 فروند هم نبودند تصویر برداری هم انقدر بد بود که خود تصویر بردار نمیدانست چه کار میخواهد بکند. رژه و مراسم دیگر هم بد نبود تجهیزات نیرو زمینی هم ما یک تانک محض رضای خدا درست ندیدیم انقدر تصویر برداری خوب بود ما شا ا...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quoteبچه ها منظور از بهسازي جنگندهاي ميگ -29 چي بود يعني اونا الان مثلا توانايي جنگهاي شبانو سامانه نشاته گيري ليزريو رادار قوپتروبالبردن مانور پزيري وافزايش قدرت موتورها به اين جنگندها اضافه كردن يا نهفقط مثلا رنگشون عوض كردن از اين جور حرفا! ] رنگشو عوض کرده[/quote][/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه دوست عزیز همه این کارها در حال انجام است با همکاری روسها و قرار است تا استاندارد SMT پیش برود مدتش معلوم نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان من از بعد از صدق الله والعلی والعظیم به این ور همه چی رو از کانال 1 با کیفیت دیویدی (5.25 گیگ شد) ضبت کردم. یک ثانیه اش رو هم از دست ندادم. دوستا بگن کجاش رو دوست دارند تا عکساش رو بزرارم. البته من هرچیز که کنال 1 نشون داد رو ظبت کردم.ولی گویا هر سه کانال یک چیزی نشون دادند پس فرق نمیکنه. قربان شما Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام اگر از تانکها تصویری داری عکسش را بفرست قربونت..... :mrgreen: :mrgreen: :lol: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.