karkas

ایران قوی تر است یا کانادا ؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

كانادا مثل زالو چسبيده به آمريكا و كشورهاي اروپايي ! اگه يه روز بهش سلاح ندند اون موقع معلوم ميشه واقعا چقدر قدرت داره ! درسته كه مثلا كانادا تانك Leopard داره و ميخواد F-35 هم از آمريكا بخره و ما در مقابلش تانك Zulfaqar-3 و جنگنده Saeghe داريم كه توانشون از مال كانادايي ها كمتره اما مهم اينكه اكثر تجهيزات ما بومي ولي كانادا اونارو ميخره ! اگه روسيه نصف اون تجهيزاتي رو كه آمريكا در اختيار كانادا ميزاره در اختيار ما قرار بده اون موقع مشخص ميشه كانادا قوي تره يا ايران ! اگه اين اتفاق بيافته ما به راحتي ميتونيم كانادارو پودر كنيم ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تاريخ يك نكته بسيار مهمي را به همه ما ثابت كرده است:
قدرت زياد فساد مي آورد
در طول تاريخ پادشاهان و كشور گشايان را ببينيد وقبي كه به قدرت ميرسند دست به سوي مال و جان و ناموس مردم دراز ميكنند. همين است. آمريكا چرا گردن كلفتي ميكند ؟ چون زور دارد. شاه معدوم ملعون چرا مردم را به خاك و خون ميكشيد ؟چون قدرت داشت.
حالا اين كانادا اگر اينطوري كه شما كركس خان ميگوييد از آمريكا هم قويتر باشد چرا مثل آمريكا گردن كلفتي نميكند.
كركس جان فكر كنم پستت را ويرايش كردي چون من در پست قبلي ديدم كه نوشته بودي كه از توان نظامي كانادا خبر داري و ميخواهي فقط ما را امتحان كني. دوست من تو كه اين موضوع را ميداني چرا سوال ميكني؟ :mrgreen: مگر ميخواهي به ما گواهينامه كيفيت بدهي؟ :| icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ramtina عزیز و بزرگوار

مثل اینکه شما زیاد پای صحبت های دکتر حسن عباسی نشستید .

برادر من

من می گم کانادا نه کوماندو های انگلیسی .

کانادا نقش بسیار عمده ای در بیشتر جنگ ها داشته . برای مثال در جنگ جهانی دوم این کانادا بود که هلند رو از دست آلمان ها نجات داد . تنها کشوری که در دنیا آمریکا رو شکست داد کانادا بود . البته صحبت 100 سال پیشه :mrgreen:

در این تاپیک ما داریم فرض می گیریم .
باز هم می گم کانادا چیزی برای از دست دادن در خاورمیانه نداره و فکر نمی کنم بشه با برد موشک های ما باهاش مقابله کرد .

شما توهمزدي
آخه كاندا اگر هم بخواد حمله كنه از فضا كه نمياد بايد با كشتي بياد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه هر موشك بالستيكي زدي هم داره كه ايران الحمدولله خوب صنايع موشكيي داره!!!!
اينقدر تو سر مال نزنيد
تازه اون كشور زايده همه اين ابر قدرت هاست چجوري به اونها وابسته نيست (غير منطقيه) :| icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا زیاد به این کرکس حمله نکنید ایشون یک بحثی ایجاد کردن که میشه بصورت منطقی و با توجه به شرایط و آمار طرفین انجام داد. ولی بهتر بود بجای این بحث که ایران قویتر است یا کانادا درباره کشوری بحث کنیم که میتواند برای ایران خطرناک باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم با حرف آقا سعيد موافقم. يكي از دوستام، پارسال مي‌خواست بره سربازي. بهم گفت : «مصطفي من شانس ندارم! اگه برم، ايران با برزيل وارد جنگ مي‌شه :| »! جنگ ايران با كانادا، آخرين جنگ‌هايي هست كه فكر كنم تو جهان بوقوع بپيونده!! دقيقاً همونقدر منافع مشترك و متضاد با كانادا داريم كه با برزيل و آرژانتين و مكزيك داريم :mrgreen: . اما اگه صرفاً بخوايم استعداد نظامي دو طرف رو مقايسه كنيم، مي‌شه ازش يه بحث درست و حسابي درآورد. ولي فكر كنم ارجحيت، فعلاً با كشورهاي همسايه باشه كه به تحريك امريكا، مي‌تونن امنيت كشور عزيزمون رو تهديد كنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا اين بحث تموم شد يكي بگه فايدش چي بود و كي چي ياد گرفت اگه خوب بود بريم ببينيم ايران قويتره يا بوركينافاسو :mrgreen: يه مقايسه اي هم بين نيروي هوايي اندونزي با نروژ انجام بديم ببينيم كي قويتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من این تاپیک رو ایجاد کردم که یه خرده از توان نظامی کانادا اطلاعات کسب کنید . که اگر یه روزی وارد یه بحثی شدید که در مورد کانادا است حرفی برای گفتن داشته باشید . شما بیشترتون به جای اینکه به بحث در این مورد موضوع بپردازید فقط صرف خیت کردن و جواب دادن به من کردید . :| کیارش جان می شه منبع بدی ما هم ببینیم . کانادا با بودجه نظامیش یعنی از ایران تانک کمتر داره ؟ icon_biggrin خودتون یه لحظه به این موضوع فکر کنید . کیارش کانادا 2 یا 3 تا ناو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ icon_biggrin یک تاپیک داخل بخش نیروی دریایی هست مربوط به کانادا است که من فقط 10 تا عکس از ناو های کانادا گذاشتم اون وقت شما می گید ..... واقعا برای دوستان متاسفم . من فقط خواستم کمکی به ذهناتون کنم که مثل اینکه .... شما هر جور دوست داریم فکر کنید . هر چی دوست دارید بگید . اصلا ایران کانادا رو می زاره تو جیبش . هر چی شما بگید قبول . واقعا متاسفم . از مدیران سایت تقاضا می کنم این تاپیک رو قفل کنند یا خودم تا فردا پاکش می کنم. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول اينكه قهر نكن قهر كار بچه هاست! دوم اينكه به مقصودت رسيدي و در مورد كانادايي ها چيزاي خوبي فهميدي ! البته اينم فهميدي ايراني ها اگه مثل شما توي كانادا هم نباشن ميتونن دخل هر چي اسكيمو رو هم بيارن :mrgreen: در صورتي كه رفتي توي يه خيابون و كسي متعرضت شد يه پست بده با برو بكس جمع ميكنيم ميايم دخلشون رو مياريم البته بايد يه چند وقتي مقاومت كني چون طرح حمله دريايي زميني طول ميكشه ! اگه بيايم كار امريكا رو هم يه سره ميكينم!!1 :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بايد ديد دوستان قدرت رو درچه ميبينند ، اگر منظور از قدرت تعداد تفنگ و توپ و گوشت دم توپه كه ارتش عراق نمونه بسيار خوبي بود ، قدرت يعني توليد ، يعني سوئيچ كردن بدون مانع و سريع اقتصاد وتوليد به اقتصاد و توليد نظامي ، آمريكا در شروع جنگ جهاني دوم در مقايسه با ساير كشورهاي صنعتي ضعيف ترين ارتش را در اختيار داشت ولي با تكيه به قدرت صنعتي وتوليد ديديم چه كرد و دوستان ميتونند با گوگل ليست توليدات نظامي آمريكا در چند سال جنگ را مطالعه كنند ، با ارائه ليست تسليحات موجود در هر كشور قدرت آن كشور را برآورد كردن بچگانه و كاملا بدور از واقعيته ،نميدانم براي دوستان امكان پذير هست يا نه ، به دو آدرس زير مراجعه كنيد و آيران و كانادا را باهم مقايسه كرده و بعد با اطلاع قضاوت كنيد . ايران https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/ir.html كانادا https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/ca.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهشمندم رعایت ادب رو بکنید وبه دیگران توهین نکنید واز الفاظ رکیک استفاده نکنید درضمن کانادا مارو لحه میکنه میشه بگی باچی؟ icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin :evil: :evil: :mrgreen: :lol: :| :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حرمت قلم(کیبورد :| ) را حفظ کنید. والدین شما به شما ادب یاد نداده اند؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط مسئلم اینه که بعضی ها که دو قرش سواد ندارند اومدن الکی الکی در مورد هر چی می خوان بدون هیچ اطلاعای نظر می دن . خوب د اخه مرد حسابی کانادا 49 سال پیش جنگنده مافوق صوت بومی خودش رو ساخت بعد تو میای می گی چند تا جنگنده فرسوده بیشتر نداره >؟ مثل این می مونه که بگی ایران میگ 35 می ساخته ولی چون بعد وضعش خراب شده حالا داره از اف 14 استفاده می کنه . همین دو روز پیش 10 تا تصویر از بهترین ناو های کانادا را گذاشتم بعد تو می گی 3 تا ناو فرسوده . آخه این هم شد حرف . ایران با این بودجش بیشتر از 200 جنگنده داره بعد تو می گی ..... بیشتر از 943 شرکت سازنده قطعات فضایی و هوایی در منترال کانادا هست و در حدود 4 هزار شغل با در آمد بالا بعد شما میاد می گید ..... من هر روز دارم اطلاعات و بهترین فن آوری رو از معلمان درجه یک می گیرم بعد شما ..... آقا سعید من اگر گفتم بحث رو قفل کنید برای این بود که دیگه نفهمم که کیا حرف مفت زیاد می زنند . من یک معلم حرفه و فن دارم که قبلا افسر نیروی هوایی ارتش کانادا بوده و هر روز دارم ازش اطلاعات زیاد می گیرم . واقعا دست همتون برام رو شد icon_frown icon_frown icon_frown راستی USsoldier هرمت رو نگه دار .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعيد از لطفتون ممنونم / ولي اگر دقت كرده باشيد تاپيك هاي کمی در مورد نيور هاي كانادايي دادم براي مثال همون توضيح كوچكي كه در مورد نيروي هوايي كانادا بود . حالا من اگر بخوام تمام نيروي هوايي كانادا رو به روي يك تاپیک بیارم که نیاز به چندین صفحه هست . من برای اینکه بهتون ثابت کنم که کانادا چه قدرتی هست از فردا منتظر تاپیک های مربوط به این موضوع باشید . شما خودتون برید نگاه کنید . سه صفحه در مورد این تاپیک ایجاد شده 2 صفحش فقط بحث الکی هست . ان شا ان الله اگر خدا عمری داد از فردا تاپیک های مربوط شروع می شه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا ما تو 2 سال زندگي تو غربت (كانادا) اين اطلاعات گيرم اومد حالا ...! من كي گفتم 40 تا تانك داره ؟‌ :mrgreen: من گفتم 40 تا وقتي اجاره مي كنه ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.