hamed_713

رژه نيروي هوايي از يك زاويه ديگه(عكس)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حامد عزيز با عرض تشكر بهت بگم كه من فقط دو تا عكس اول رو تونستم ببينم.براي ماهايي كه سرعت اينترنتمون پايين هست خيلي طول ميكشه و تعداد محدودي از اونها قابل مشاهده هست.
خواهشا لطف كن و عكسها رو در اندازه نرمال قرار بده تا ما بتونيم از همش بهره مند بشيم.
قربانت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به به كيف كردم واقعا عكساي قشنگ و باحالي بود ولي نميشه يك دستي رو اين بدنه جنگنده ها بكشيد ؟ هر كه نفهمه ميگه سر كوچه پيداشون كردن :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دست شما درد نکنه. این عکسارو خودتون میگیرید ؟
در ضمن عکاسی از هواپیماهای جنگنده ایران مجازه یا نه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تعداد صاعقه ها از رژه 31 شهريور پارسال 3 تا بود. ولي چيزي كه جالبه اينه كه صاعقه هايي كه به تبريز رفته بودند روشون ريل موشك و تسليحات بود.
MJMZLA همانطور که از روی عکس ها مشاهده میشود بیشتر این عکس ها متعلق به سایت ایرواسپیس تاک است. خیلی از این عکس ها اصلا تبریز نیستند و تو تهرانند و بعضی ها برای ماه ها پیشند. این عکس ها رو معمولا عکاسان مشهور هواپیمایی مثل اقای محمد رزازان و طاها اشوری و شهرام و در کل گروه Iranian Sptter میگیرند.
در ضمن طبق مصوبه شورای امنیت ملی عکس برداری از هواپیماهای غیر نظامی ازاد و عکس برداری از هواپیماهای نظامی ممنوع است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اينكهخيلي هواپيماهاي به روزي نداريم ولي خداييش هر وقت بلند شدن هواپيماهاي جنگنده از روي باند رو مي بينم كلي حال مي كنم

به اميد روزي كه دمباره قدرت اول هوايي خاورميانه باشيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه. چقدر با كيفيت هست اين عكسها. ممنون از زحمتي كه كشيدي.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حامد عزيز با عرض تشكر بهت بگم كه من فقط دو تا عكس اول رو تونستم ببينم.براي ماهايي كه سرعت اينترنتمون پايين هست خيلي طول ميكشه و تعداد محدودي از اونها قابل مشاهده هست.
خواهشا لطف كن و عكسها رو در اندازه نرمال قرار بده تا ما بتونيم از همش بهره مند بشيم.
قربانت.[/quote]
پیشنهاد میکنم از برنامه اپرا برای سایت استفاده کنین خیلی راحت تر از اینترنت اکسپرولر جواب میده :mrgreen: من خودمم از دایل آپ استفاده میکنمسرعتمم 14 است :lol: ولی همه رو اوردم ولی یکمی طول کشید راستی دستتون درد نکنه از عکسهای قشنگتو :oops:
میگماین میراژهم چقدر زشته ها تامکت باید خجالت بکشه که از این جوجه اردک زشت کتک میخورده :lol: :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از تمامی مدیران خوب سایت عذر خواهی می کنم اشکال از مرور گرم بود که این پست ها این توری ارسال شد.

اقا حامد دست شما درد نکنه
عکس های خیلی خوبی بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمیدونم ابن F-7 های مزخرفو کدوم بیسواد وطن فروشی خریده ؟ آخه چی فکر کرده ؟؟؟ اینا بجز هزینه و گرفتاری چی دارن ؟؟؟ به چه دردی میخورن ؟؟؟ این وطن فروشارو که مرای خوش خدمتی به خارجیا و سود دار کردن برنامه های هواپیما سازی چینی ها و پاکستانیا این جوری وطن فروشی میکنن و بودجه و سرمایه های مملکت و بیت المالو نابود میکنن و حتما هم رشوه های خوبیم گرفتنو باید دارشون زد ! آخه مگه همه ندیدن اون MIG-21 روسیش تو جنگ جولوی جنگنده های اون زمان نیروهوایی ایران چیکار کردند و به چه دردی خوردند که الان این کپی های احمقانه اون قراره جلوی هواپیما های امروزی و پدافند زمینی امروزی انجام بدن ؟؟؟ به نظر من که بهتره همشونو تبدیل به هدف پرنده تبدیل کنن و برای آموزش خدمه پدافند هوایی و آزمایش سیستم های پدافندی استفاده بشه .
جدا شرمندما میدونم این حرفا ربطی به این تاپیک نداره ولی این عکسارو که دیدم داغ دلم تازه شد .
بگذریم ، راستی ما چرا این همه F-5 داریم :oops: فکر کنم خیلی هاشون تونستن تو جنگ سالم بمونن ! برا همین به نسبت بقیه جنگنده ها از نظر تعداد بیشترن . شایدم تعداد خریداری شده خیلی زیاد بوده !
نظر شما چیه ؟؟؟

از عکسهای خوبتم ممنونم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.