sepehr

هواگرد پیش اخطار هوابرد عدنان/ سیمرغ

Recommended Posts

خوب خيلی جالبه که بشر به سرعت مافوق نور دست يافته که ميتونه يه شکاری (يا حالا يه موشک) بسازه که بتونه با سرعت نور حرکت کنه .تفلکی کاشکی انيشتين بود و اين روز رو ميدد.
بعد دوست ما حرف خودشو عوض کرد و شروع کرد به توضيح شيوه رهگيری!!!!دقت داشته باشد که ايشون گفته پس از دريافت اولين امواج ردياب ما پس اينجا موشک رهگيره شده و حالا چه ميخواد توسط اوکس رهگيری شده باشه چه شکاری رهگير
ولی قسمت بديش جالبه چون شکاری که بقل دست سکو پرتاب که وای نساده که!!!( البته با پروژه "پرواز همزمان 600 فروند جنگنده" اون هم "از 360 درجه ايران" دوست ما GOLDEN-CROWN گويا همچين چيزی ممکنه
چی ميخواد باشه با چه سرعتی پرواز کنه که در زمان چند ثانيه به هدف برسه!!

شما مثل اینکه کلا سواد خواندن هم نداری عزیز من.

ريافت امواج ردياب موشک های ما به اولين و نزديک ترين نجگنده و هدايت ان به محل سکو در چند ثانيه

شما کلا حرف من رو فهمیدی که شروع کردی به چرت و پرت نوشتن؟
معنی جمله بالا رو یک بچه سوم دبستانی هم میفهمه .کلا منظور من رو شما نگرفتی.عزیز منظور من از این حرف یعنی پس از دریافت امواج رادار توسط اواکس این هواپیما با سیستم های پیشرفتش در چند ثانیه با کمک ماهواره های جاسوسی محل ارسال امواج رو پیدا میکنه و در چند ثانیه توسط خطوط انتقال داده مختصات هدف رو به جنگنده منتقل میکنه.حالا کی من گفتم جنگنده ها در چند ثانیه به محل میرسند خدا میداند.
شما اول سواد خواندن و نوشتن رو یاد بگیر درست معنی جمله نوشته شده رو بفهم بعد شروع کن به مسخره بازی و چرت و پرت نوشتن!

دقيقا مثل اون شايعه ای بود که مگفتن امريکا يه ماهواره ای داره هوپيما های ايران تا start بزنن از صدا موتورشون شناسيش ميکنه بعد يه موشک های مخصوص دارن بلافاسله ماهواره دستور ميده به ناو هاشون تو خليج اون موشک رو شليک ميکنن رو همون باند هوپيما منفجر ميشه.امريکا يه همچين قدرتی داره حالا ما ميخوام باهاش مقبله کنيم.اين حکومت چه فکر کرده نميدونم اينا حتی نميتونن هواپيما هاشون رو از رو باند بلند کنن!!!بعد ميخوان با امريکا بجنگن
(تو نسخه اصلی اين شايعه از خليج خالی استفاده شده بود به جای خليج فارس ديگه تا تهه ماجرا رو بخونيد)

شما همین الان لطف کنید بگید در کجا من همچین حرفی زدم.دقیقا ادرس بدید در هر سایتی تا بچه ها برن ببینن.
عزیز این چه مسخره بازی هست که تو این سایت در اوردی.اون موقع که تو هنوز تو دبستان بودی من مطلب برای مجله صنایع هوایی مینوستم و ارسال میکردم.اگر چه بیشترش چاپ نشد ولی خیلی از اونها در بسیاری از مقاله ها مثل برترین جنگنده های قرن استفاده شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا من پيشنهاد ميكنم يه تاپيك جدا در اين مورد راه بندازيد
در ضمن تو جنگها كه هميشه تسليحات حرف اول رو نميزنه
درسته كه متحدين تونستن تو همون 2 ساعت اول جنگ تمام
سيستمهاي راداري عراق رو از كا بندازن و اين كارو با كمك اواكس
انجام دادن اما در يك حادثه در اواخر جنگ ايران و عراق نتونست بين
4 تا فانتوم ايران فرق قايل بشه و اون رو 1 هواژيما تشخيص
داد
اگر متحدين به اصطلاح 3 سوت با 1500 يا بيشتر يا كمتر از هواپيما هاشون
عراق رو با خا ك يكسان كردن 1 دليلش اين بود كه عراق رو بخاطر
جاسوساي به اصطلاح بازرسشون عين كف دست مي شناختن
و از زير و بم اونا اطلاع داشتن
در ضمن جنگ هميشه ويروني مياره اين رو يادتون باشه اما گيريم
2000 تا هواپيما ي امريكا و متحداي احتماليش به ايران حمله كردن
مطين باشيد اقلا 3/1 اونا بر نميگردن تازه اگر مارو فلج كنن تازه بايد
نيروي زمينيشونم بيارن
اگر تو 1 منطقه هر چي بمب بريزي ولي زميني تصرفش نكني با زم
بازنده اي مطمين باش امريكاييا همون طوري كه اسراييليا تو لبنان
زمين گير شدن حتي خيلي تحقيراميز تر تو ايران زمين گير ميشن
عاقبت ترسو بودن تو جنگ اينه ميشيم مثل عراق كه كلي از هواپيماهاشونو
تو بيابون زير خاك قايم كرده بودن به اين عكسا نگاه كنين و هواپيماهاي بخت برگشته
رو ببينين ايا جز ترسو اين كارو ميكنه

بله دوست من بنده هم این رو میدونم.
ولی............!!!

.البته این رو هم بدانید که بنده هم موافقم در اولین حمله یک سوم نیروهاشون رو از دست میدن ولی در دومین و سومین عملیات این روند با نابودی سیستمهای پدافندی ما سیر نزول پیدا میکنه و در نهایت در روز 4-5 به صفر میرسه.این قانون جنگ هواییه.

اولا ما هر چی داریم نابود میشه ولی در عوض امریکا چند تا هواپیما از دست میده
یک مثال براتون میزنم.شما قبرستان جنگنده های امریکایی رو دیدی؟
فکر میکنی برای این کشور از دست دادن حتی 100 جنگنده (در جنگ عراق فقط چیزی بین 40 تا 50 فروند جنگنده متحدین نابود شد) مهمه؟
ولی ما چی؟
همین پلهای بزرگ راه های تهران حاصل چند سال زحمت و همت مهندسان ماست؟چیزی حدود20سال درسته؟
این سدها حاصا چقدر سرمایه گزاری کلان کشور در چند سال هست؟
همینطور نیرو گاه های برق کارخانه جات و........
شمل تصور کن تمامی پالایشگاه های ما .کارخانجات سازنده از لبنیات گرفته تا خودرو و فولاد نابود بشه.کارخانه جاتی که حاصل تلاش ملت ایران در بیش از 50 ساله.
ما به قرون وستا برمیگردیم خاکمون هم اشغال نمیشه ولی امریکایی ها هیچی.
حداکثر چند تا نظامی امریکایی و اسرائیلی هم با حملاتمون با موشک بکشیم.ولی اونها به قرون وستا بر میگردن مثل ما؟
اقتصادشون نابود میشه؟
مردمشون دچار قحطی میشن؟
میدونی در بیشتر از استانهای عراق هنور بعد از سالها اتمام جنگ هنوز برق نیست؟تلفن نیست؟اب اشامیدنی نیست؟گاز ندارن؟ چند ساله مردم دارن بدون تلویزیون- برق -اب اشامیدنی-تلفن -گاز و......زندگی میکنند؟
میتونی تصورش هم بکنی برای زیاده خواهی یک نفر کشورت نابود بشه و در حد افغانستان بشه؟
میتونی تصورش رو بکنی که چندین سال بدون اب-برق-تلفن-گاز و..........زندگی بکنی؟
من نمیدونم کشوری که هنوز حتی یک راکتور هسته ای نداره چرخه غنی سازی اورانیوم میخواد چیکار!!!/؟؟
کشورهایی هستند که بالای 20 راکتور دارند ولی چرخه غنی سازی ندارند.
میدونی برای همین چرخه چقدر از سرمایه کشور ما تو بازار های سیاه بین والمللی حدر شده؟
تورم کشور برای اولین بار در تاریخ به حد بینظیر رسیده! رشد اقتصادی کشور صفر شده.گرانی بیداد میکنه.جوانان کار ندارند ملت با وجود رسیدن قیمت نفت به 100 دلار هنوز دارند در نهایت فشار زندگی میکنند.........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر قظيعه بصورت معمولي بود منم با چرخه سوخت هسته اي موافق نبودم اما الان شرايط فرق ميكنه الان بحث رو كم كني هست من تا چند وقت پيش مطمن بودم كه امريكا به ايران حمله ميكنه اما الان به اين نتيجه رسيدم كه احتمال خيلي كمه بخاطر انتخابات امريكا اما در كل جنگ ايران و امريكا مثل جنگ 33 روزه نيست نه ما يك گروه چريكي هستيم نه امريكا اسراييل تو اين جنگ بازنده اصلي مردم ايران خواهند بود حتي اگر امريكا پيروز نشود icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه همه تو تبل جنگ میکوبند که اگر امریکا حمله کنه این کا ر رو میکنه و یا اون کار ولی کسی کمتر توجه میکنه چه بلایی سر ما میاید و چه بلایی سر اونها!!! درسته کشور ما اشغال نمیشه ولی بلایی به سر ما میاد که صد بار بدتر از اشغال شدن هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته دوستان اينقدر با از بين بردن چند هواپيمای آمريکايی و کشتن چند نظاميشون خوشحال نشيد اين آقای درست ميگه اين جنگ صد ها بار بيشتر خسارت به ما ميزنه تا همين الانشم تو بحث هسته اي خسارت بهمون خرده با اين همه تحريم ديگه بسمونه اومديم و حتی 1 ناو هواپيما بر آمريکا به ارزش 4.5 ميليارد دلار هم نابود کرديم چی شد؟ اومديم زديم اسراييل رو با خاک يکسان کرديم (البته اون موقع ديگه ايرانی وجود نخواهد داشت راضی ميشيد اونا ککشونم نمی گزه اقتصادشون اونقدر قوی هست که جايگزين کنه ولی ما که نفت رو ازمون بگيرن مرديم چيکار می خواهيم بکنيم در ضمن برات رضای خدا منطقی جواب بديد مثلا باز نگيد اقتصاد ايران به نفت وابسته نيست !! نگيد دانش هسته اي از نون شب واجب تره!! نگيد ما در جنگ با آمريکا تمام ناوگانشون رو به درک واصل می کنيم!! و،،،،،

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا تو این سایت تنها چیزی که پیدا نمیشته منطق هست.!!! icon_cheesygrin کلا اگر اسرائیل ببینه حمله ایران بسیار خرد کننده هست و کشورش در حال نابودی هست با ایران حمله اتمی میکنه.اسرائیل بیشتر از 50 کلاهک اتمی داره که 5 تاش برای نابودی کامل ایران کافیه! پس ما شاید بتونیم چند تا حمله به اسرائیل بکنیم ولی توانایی نابودی یا اشغال اسرائیل رو نداریم چون وقتی امنیت اسرائیل اگر واقعا به خطر بیفته دیگه برای اونها استفاده از سلاح هسته ای مهم نیست و امریکا هم پشت اسرائیل هست. یک بمب اتمی کافیه که سوریه کلا سر جاش بنشینه (کلا اینها هم عربن! ) حزب والله هم نسلش کنده شه! پس ما توانایی نابودی دشمن رو نداریم ولی دشمن توانایی نابودی ما رو داره. امریکا رو که کلا کاری ندارم که ما به جز کشتن چند تا سربازش و زدن دو سه تا ناو که در نهایت تا چند سال دیگه از رده خارج میشوند و اصلا برای امریکا مهم نیستند کار دیگری نمیتونیم بکنیم. بعضی ها میگن حملات تروریستی!!!! دوستانی که در امریکا هستند میدونند وضعیت امنیتی در امریکا بعد از حملات 11 سنتیابر چطوری شده. از تمامی ایرانی ها و لبنانی ها انگشت نگاری میکنند و همشون رو به محض ورود زیر نظر دارند. کلا حالا حملات تروریستی کردیم و هزار تا امریکایی غیر نظامی رو هم کشتیم به جز انزجار جهانی برای ما چی میاره؟ کشور ما که در حال نابودی هست درست میشه؟ بر عکس حملات تروریستی نفرت امریکایی ها رو بیشتر میکنه و در صورا حملات تروریستی من احتمال حمله اتمی به ایران رو میدم چون امریکا به شدت روی این حملات حساس هست و امنیت شهر وندانش رو واجب تر از همه چی میدونه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا تو این سایت تنها چیزی که پیدا نمیشته منطق هست

بله اگه آدم منطقی سایت شما با شید معلومه که همه افراد سایت بی منطق هستند دوست من اگه منطق مورد نظر شما انتقاد بی مورد و احساسی و وطن فروشانه کشور هست همه انجا بی منطق هستند
من تا به حال در بحثها شر کت نمی کردم و انتقاد من از شما در مورد این تا÷یک نیست بلکه این انتقاد به کل افکار شماست
چون فکر می کنم آدمهایی مثل شما اصلا ارزش مورد توجه قرار گرفتن را ندارند
بهتر از این که به فکر شاه آمریکا واسراییل باشید و افکار سکولار را در سایت منتشر کنید یه کمی هم به این فکر کنید که ایرانی هستید
امیدوارم که یه این انتقاد من توجه کنید و در افکار تون تجدید نظر کنید یا اینکه دیگه بحث سیاسی توسایت نکنید که منجر به مسدود شدن سایت بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا تو این سایت تنها چیزی که پیدا نمیشته منطق هست.!!! icon_cheesygrin

کلا اگر اسرائیل ببینه حمله ایران بسیار خرد کننده هست و کشورش در حال نابودی هست با ایران حمله اتمی میکنه.اسرائیل بیشتر از 50 کلاهک اتمی داره که 5 تاش برای نابودی کامل ایران کافیه!
پس ما شاید بتونیم چند تا حمله به اسرائیل بکنیم ولی توانایی نابودی یا اشغال اسرائیل رو نداریم چون وقتی امنیت اسرائیل اگر واقعا به خطر بیفته دیگه برای اونها استفاده از سلاح هسته ای مهم نیست و امریکا هم پشت اسرائیل هست. یک بمب اتمی کافیه که سوریه کلا سر جاش بنشینه (کلا اینها هم عربن! ) حزب والله هم نسلش کنده شه!
پس ما توانایی نابودی دشمن رو نداریم ولی دشمن توانایی نابودی ما رو داره.
امریکا رو که کلا کاری ندارم که ما به جز کشتن چند تا سربازش و زدن دو سه تا ناو که در نهایت تا چند سال دیگه از رده خارج میشوند و اصلا برای امریکا مهم نیستند کار دیگری نمیتونیم بکنیم.
بعضی ها میگن حملات تروریستی!!!!
دوستانی که در امریکا هستند میدونند وضعیت امنیتی در امریکا بعد از حملات 11 سنتیابر چطوری شده.
از تمامی ایرانی ها و لبنانی ها انگشت نگاری میکنند و همشون رو به محض ورود زیر نظر دارند.
کلا حالا حملات تروریستی کردیم و هزار تا امریکایی غیر نظامی رو هم کشتیم به جز انزجار جهانی برای ما چی میاره؟
کشور ما که در حال نابودی هست درست میشه؟
بر عکس حملات تروریستی نفرت امریکایی ها رو بیشتر میکنه و در صورا حملات تروریستی من احتمال حمله اتمی به ایران رو میدم چون امریکا به شدت روی این حملات حساس هست و امنیت شهر وندانش رو واجب تر از همه چی میدونه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب حالا برای اینکه ایرانی هستم باید چشم هایم رو به حقایق ببندم و بگم ایران شده ابر قدرت جهان و ابر قدرت های جهان باید از ما حساب ببرند؟ ؟ پسر جان میدونی ایران عملا داره به پاکستان کشوری که از ما هم غقب مانده تر هست باج میده؟ میدونی سالیانه چقدر برق مجانی به پاکستان ارسال میشود؟ حالا میخوایید جلوی امریکا چی بگید؟ من چشمهایم به خوبی بازه.شما که چشمهایتان از من هم بازتر هست میتونی بگی چرا با افزایش شدید قیمت نفت تورم در کشور به گفته خود دولت به 20 درصد رسیده؟ این میدونی یعنی چی؟ یعنی یک کم دیگه پیش بریم کشور از نظر اقتصادی عملا ورشکسته میشه؟ پول میلیاردی حاصل از فروش نفت کجا میره؟ میره به لبنان و فلسطین و سریلانکا و روسیه یا نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این چند روز وارد بحث نشدم تا آقای محترم گلدن کراون هر چه میخاد بگه. از این به بعد این کاربر حق فعالیت ندارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا تو این سایت تنها چیزی که پیدا نمیشته منطق هست.!!! :

منطق هر جامعه رو آعضا اون جامعه شکل ميدان.
با هم ببينم

چند تا بچه مثل شما
.

به همین مسخرگی!

عزیز بی سوادم بیا برات توضیح بدم:
شما مثل اینکه کلا از عملیات هوایی چیزی حالیتون نیست!

اول سواد خواندن و نوشتن رو یاد بگیر درست معنی جمله نوشته شده رو بفهم بعد شروع کن به مسخره بازی و چرت و پرت نوشتن!

عزیز این چه مسخره بازی هست که تو این سایت در اوردی.

اون موقع که تو هنوز تو دبستان بودی من مطلب برای مجله صنایع هوایی مینوستم و ارسال میکردم.اگر چه بیشترش چاپ نشد ولی خیلی از اونها در بسیاری از مقاله ها مثل برترین جنگنده های قرن استفاده شد.

و دست اخر هم :

پس چرا این همه توهین به من کردند بهشون اخطار نکردی؟
فقط من باید تو سایت ادب داشته باشم؟
بعد هم مگه من حرف بدی زدم؟؟؟

قضاوت با شما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا تو این سایت تنها چیزی که پیدا نمیشته منطق هست.!!! :

منطق هر جامعه رو آعضا اون جامعه شکل ميدان.
با هم ببينم

چند تا بچه مثل شما
.

به همین مسخرگی!

عزیز بی سوادم بیا برات توضیح بدم:
شما مثل اینکه کلا از عملیات هوایی چیزی حالیتون نیست!

اول سواد خواندن و نوشتن رو یاد بگیر درست معنی جمله نوشته شده رو بفهم بعد شروع کن به مسخره بازی و چرت و پرت نوشتن!

عزیز این چه مسخره بازی هست که تو این سایت در اوردی.

اون موقع که تو هنوز تو دبستان بودی من مطلب برای مجله صنایع هوایی مینوستم و ارسال میکردم.اگر چه بیشترش چاپ نشد ولی خیلی از اونها در بسیاری از مقاله ها مثل برترین جنگنده های قرن استفاده شد.

و دست اخر هم :

پس چرا این همه توهین به من کردند بهشون اخطار نکردی؟
فقط من باید تو سایت ادب داشته باشم؟
بعد هم مگه من حرف بدی زدم؟؟؟

قضاوت با شما

بسيار تشكر.
هرچند كامل نبود.مي تونستيم با همكاري همديگه يك كتاب چند جلدي منتشر كنيم. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جون دستت درد نكنه. آقاي گلدن هم ميتونن تو سايت آقا رضا و آرش خان نظراتشون رو بگن.البته اگه فيلترشكن دارن! چون اونجا حرفاي اين چنيني رو رو هوا قاب ميگيرن! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نه طرفدار صحبتهای اقای تاج طلایی هستم نه بقیه دوستان ولی یه چیزی داخل این بحثهای نظرم رو جلب کرد که فکر نکنم بی مناسبتم با صحبت دوستان باشه : از صحبت های ایشون پیداست که دلشون برای کشور و مردمش میسوزه وگرنه میتوانستن بگن اصلا به من چه ! من نه ایرانم که اسیب ببینم نه تو امریکا منافعی دارم که فنا بشه . پس از دوستان میخوام لطفا هر جور مایل هستن پست بدن ولی این کلمات خائن و وطن فروش و از این دست کلمات رو خواهشا بکار نبرن که انجور که من دیدم سزا اینشون نبود . استفاده از اون کلمات نادرست هم بنظر من به علت عصبانی بودن از سیاستهای اشتباه یه عده از سیاستمدار نما های کشور هست که دارند پا در مسیر خطرناکی میزارن که همان مبارزه با نظام سرمایه داری هست که لااقل الان موقع این کار نیست . چون همه ما میدونیم که نمی شه با اون حجم عظیم تبلیغات منفی و اون قدرت نظامی فعلا مبارزه کرد شاید در اینده ای نزدیک با افزایس توان خود و رفع یک سری موانع و اتحاد و تشکیل یه قطب جدید و صد البته قوی به امید پروردگار توانستیم این تفکر را از بین ببریم ولی دقت کنید الان موقع صلح هست همان گونه که امام دوم کرد و خیلی از رهبران دیگر که خود بهتر از من میدانید . البته شاید عده ای بگن خوب اگر امام حسن (ع) صلح کردن بجاش برادر ایشون جنگیدن و شهید شدن ولی دقت کنید که الان صحبت از 70 میلیون ایرانی و بیش از چندین میلیون انسان دیگر که تنها امیدشان ایران هست میباشد نه 72 نفر . بنده مطمعن هستم اگه خود ایشون هم بودن الان راه صلح را پیش میگرفتن تا زمانی که بتوان جلوی این قدرت ایستاد و انرا در هم شکست . چون جنگ الان جز نابود شدن عده ای انسان نتیجه دیگری ندارد . پس بهتر هست ما دیگر براین اتش هیزم نریزیم . بلکه باران الهی ان را خاموش کند همان گونه که بارها در تاریخ خاموش کرد . موفق باشید. (یک دخالتم در امور سایت میکنم البته اولین پستم نیست اقا سعید در جریانن این شاید 5 اکانت من باشه ولی خوب چاره ای نیست نمی دونم این سیستم چش شده . لطفا نزارید بحث ها وارد این گونه مسائل بشه چون نظر همه با هم فرق میکنه و ایجاد کدورت میکنه پس بهتر بود همون اوایل جلوش گرفته میشد و باعث نمی شد یک از اعضا که اطلاعات خوبی هم داشتن اخراج بشن )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک دخالتم در امور سایت میکنم البته اولین پستم نیست اقا سعید در جریانن این شاید 5 اکانت من باشه ولی خوب چاره ای نیست نمی دونم این سیستم چش شده . لطفا نزارید بحث ها وارد این گونه مسائل بشه چون نظر همه با هم فرق میکنه و ایجاد کدورت میکنه پس بهتر بود همون اوایل جلوش گرفته میشد و باعث نمی شد یک از اعضا که اطلاعات خوبی هم داشتن اخراج بشن

چه جالب پنج تا اکانت! icon_cheesygrin فکر کنم دو تا غیر مجاز باشه حالا پنج تا رو خود بگید! مشکل از مرورگر شماست که با سایت سازگار نیست! بهتر است مرورگر را دوباره نصب کنید.

درباره بحثها هم دیگه هیچ بحث سیاسی نخواهیم داشت و هر کاربری پست سیاسی ارسال کند چه مدیر یا کاربر عادی اخراج میشود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.