SHAFAGH23

استراتژیکترین سلاح دراختیار ایران چیه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوست من هيچ چيزي در دنيا استراتژيكتر و اساسي تر از نيروي انساني متخصص نيست به اين دليل كه بدون وجود مغزهاي متفكر و نيروي متعهد تمامي ابزار و تمامي سلاح هاي دنيا به اسباب بازي تبديل خواهند شد مطمئن باش تا زماني كه ما بتونيم متخصصين كشور رو حفظ كنيم و تعداد اونها هرروز افزايش پيدا كنه توقف نداريم. چون بهترين سلاح هم روزي كهنه ميشه ولي فكر و مغز پويا هيچوقت كهنه نميشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست من هيچ چيزي در دنيا استراتژيكتر و اساسي تر از نيروي انساني متخصص نيست به اين دليل كه بدون وجود مغزهاي متفكر و نيروي متعهد تمامي ابزار و تمامي سلاح هاي دنيا به اسباب بازي تبديل خواهند شد مطمئن باش تا زماني كه ما بتونيم متخصصين كشور رو حفظ كنيم و تعداد اونها هرروز افزايش پيدا كنه توقف نداريم. چون بهترين سلاح هم روزي كهنه ميشه ولي فكر و مغز پويا هيچوقت كهنه نميشه.

درود برشما شما هم از همونهاهستید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایمان و شهادت و عاشورا (با توجه به نظریات فرانسیس فوکویاما)

مساحت زیاد و عوارض طبیعی و نیروی انسانی باهوش و وطن پرست (از نظر خودم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه آقاي عزيز اين تاپيكه نوشتي اين اسناد فوق سريه فكر نكنم براي تاپيك مناسب باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معلومه ايمان به خدا و شهادت طلبي
رمز پيروزي در هر جنگي همين دو واژه ساده است كه در عاشورا عينيت پيدا كرد! همينطور در هشت سال دفاع مقدس !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با نظريات شما موافقم ولی يک سوال: وقتی بنده که متخصص موتور موشک فارق التحصيل از خوارج از کشور با رتبه بالا هستم و چندين دعوتنامه از چند کشور دريافت کردم, به هنگام درخواست استخدام در ايران (وطن عزيزم), از مسولين مربوطه ميشنوم که "ما به شما نياز نداريم!!! برگرديد به همانجاييکه امديد!!! چه بايد فکر بکنم؟! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا از اقلام منقول سلاح نام ببريد ايمان جهاد شهادت صد در صد صحيح هستند به نظر من نفت و گاز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرهنگ غنی ، ایمان راسخ ، شهادت طلبی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
sh_roshan2002 دوست من واقعا" اگه شما داراي چنين تخصصي هستيد با توجه به شرايطتون بايد به محل درست مراجعه كنيد و در ثاني از افراد اگاه تو اين زمينه مشاوره بگيريد نميدونم شما مدركتون رو از ايران گرفتيد يا نه ولي اگر فارغ التحصيل اين رشته(هواو فضا) از ايران باشيد محاله تا حالا بيكار مونده باشيد چون دولت هزينه هاي هنگفتي رو از جمله آموزش شش ماهه در شهر ستارگان روسيه براي كارآموزان اين رشته ميزاره دوستان ديگري هم كه با رشته هاي علوم پايه سروكار دارن دولت همينجوري از بغلشون رد نميشه (برگرد به همونجايي كه ازش اومدي) مگر اينكه شرايط شما خاص باشه .ايران الان به حدي براي جذب متخصصين نظامي سرمايه گذاري ميكنه كه دانشمندان كشوري رو كه يه زمان با ما دشمن بود رو داره جذب ميكنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در جواب برادر عزيز sniper2 بايد بگم که بنده فارق التحصيل خارج از کشور (روسيه و اکراين) هستم ولی چيزي را که گفتم واقعيت دارد! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیازی به بیرون کردن نیست سعید جان کار به اونجاها نمی رسه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب دوستان فارغ از بحث نيروي انساني به نظر من شناخت و بهرهگيري درست از اقليم يك كشور ميتونه به عنوان يك سلاح استراتژيك به كار برده بشه علت :بطور مثال اگر اروپا و شبه قاره ي هند به خطوط لوله ي گازي كه از ايران رد ميشه وابسته بشن راحتتر ميشه از اونها امتياز گرفت و يا اگر زماني خطوط ترانزيتي ما زياد شد ميتونيم از اونها هم به عنوان اهرم فشار استفاده كنيم و يا به همين منوال از تنگه ي هرمز و جزاير خليج فارس ويا در زمان دفاع اين شناخت بزرگترين امتيازي هست كه شما نسبت به نيروهاي دشمن داريد. و متاءسفانه بحث آمايش سرزميني در كشور ما چند سالي هست كه اهميتش براي مسئولين مشخص شده ولي با شتاب خوبي داره پيگيري ميشه كه به عهده سازمان نقشه برداري كشور هست كه زير نظر وزارت دفاع مشغول به كاره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.