FLANKER

بررسي تانكهاي جهان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام! من تاپيكي با عنوان 10 تانك برتر دنيا ارسال كردم كه بسيار جالبه ولي متاسفانه هنوز قرار داده نشده! اقاي SHAFAGH23! شما از يك طرف ميپرسيد بهترين تانك جهان كدام است از طرف ديگر ميگويد با تانكهاي موجود مقايسه كنيد!!!؟؟؟ بهترين تانك جهان در ميان تانكهاي موجود در ليست بالا موجود نيست! منتظر باشيد تا تاپيك من قرار داده بشده! تمام جوابهاي شما در اونجا هست! با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همين كه اسمش ذوالفغار است و امام على ازش دفاع ميكنه كافيه كه قويترين تانك جهان بشه :mrgreen: يا ابن ابى‌ طالب مدد
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام!
من تاپيكي با عنوان 10 تانك برتر دنيا ارسال كردم كه بسيار جالبه ولي متاسفانه هنوز قرار داده نشده!
اقاي SHAFAGH23! شما از يك طرف ميپرسيد بهترين تانك جهان كدام است از طرف ديگر ميگويد با تانكهاي موجود مقايسه كنيد!!!؟؟؟
بهترين تانك جهان در ميان تانكهاي موجود در ليست بالا موجود نيست!
منتظر باشيد تا تاپيك من قرار داده بشده! تمام جوابهاي شما در اونجا هست!
با تشكر

آقا مقایسه روباید با تجهیزات ساخته شده انجام داد نه با تجهیزاتی که درآینده ساخته خواهدشددددددد! :mrgreen:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه ربطي داشت!!!!!!!!!! :mrgreen: در جواب اقاي ahmartesh شما فرمودين (((لطفاًباتانک های موجود مقایسه کنید))) من هم گفتم كه (((بهترين تانك جهان در ميان تانكهاي موجود در ليست بالا موجود نيست!))) يعني فقط تانكهايي كه شما ذر نظر سنجي گذاشتيد بهترينند!!!؟؟؟ يا اينكه فقط اين تانكها در دنيا سخته شده و بس!!!؟؟؟ به نظر بنده شما عنوان تاپيك را خوب انتخاب نكرديد! شما بايد مينوشتيد : (بهترين تانك را در بين تانكهاي موجود در ليست انتخاب كنيد) و يا يك همچين چيزي! با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من فيلمي در اين مورد دارم كه تانكهاي نامدار جهان را آزمايش كرده و بر اساس جدولي امتياز ميدن ، فردا اين فيلم رو بدقت نگاه ميكنم و نتيجه رو به اطلاع دوستان ميرسانم ، اشتباه نكنيد اين فيلم تبليغاتي نيست ، من چند دقيقه پيش يك نگاه سريع به بعضي قسمت هاي فيلم كردم ، نكات بسيار جالبي توش بود ، منظر باشيد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم نظرسنجی تاپیک بر اساس ارق ملی و سلیقه انجام شده چون واقعا نمیشه گفت ذوالفقار ایران قوی ترین تانک در بین تانک های جهان هست...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر کنم نظرسنجی تاپیک بر اساس ارق ملی و سلیقه انجام شده چون واقعا نمیشه گفت ذوالفقار ایران قوی ترین تانک در بین تانک های جهان هست...

آقا ما که گفتیم بدون تعصب
اما خوب دوستان هم دارن نظرشون و میگن !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه ربطي داشت!!!!!!!!!! icon_cheesygrin
در جواب اقاي ahmartesh شما فرمودين (((لطفاًباتانک های موجود مقایسه کنید)))
من هم گفتم كه (((بهترين تانك جهان در ميان تانكهاي موجود در ليست بالا موجود نيست!)))
يعني فقط تانكهايي كه شما ذر نظر سنجي گذاشتيد بهترينند!!!؟؟؟
يا اينكه فقط اين تانكها در دنيا سخته شده و بس!!!؟؟؟

به نظر بنده شما عنوان تاپيك را خوب انتخاب نكرديد!
شما بايد مينوشتيد : (بهترين تانك را در بين تانكهاي موجود در ليست انتخاب كنيد) و يا يك همچين چيزي!
با تشكر

ربطش اینه که در آینده ایران تانکی خواهد ساخت که این تانک t-94یا همان بلک ایگل شما درمقابلش هیچ عددی نیست البته شاید بیست سال دیگه.اگه منظور شما بلک ایگله یا شاید دوسال دیگه روسها یه تانک بهتر بسازند .پس اگر میخواستم به نظر شما عمل کنم باید مینوشتم بهترین طرح برایتانک های آینده کدامه
درضمن شما بگو بهترین تانک جهان درحال حاضر چه تانکی است .ومن چه تانکهایی را درنظر سنجی نیاوردم.
درضمن سیستم نظر سنجی بیش ازاین اجازه اضاف کردن گزینه ها رونمی داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اکثر دوستان بیشتر از روی احساس رای داده اند تا منطق! بهتر بود تانک ذوالفقار را در لیست نظرسنجی قرار نمیدادید. ذوالفقار تانک خوبی است اما بهترین نیست. تانکهای زیادی هستن که برتر از ذوالفقار3 بوده و قدرت رزمی بیشتری دارند. تانکهای مرکاوا ، چلنجر ، آبرامز ، لکلرک ، لئوپارد و ... اما به نظر من این تانکها به ترتیب کارایی بیشتری دارند. Merkava-4 Leopard-2A6 M-1A2 icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من مرکاوا4 ولی میخواستم بدونم این black eagle چیه و چه مشخصاتی داره که بعضی دوستان اینقدر ازش تعریف میکنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درباره تانک بلک ایگل یک مطلب در همین بخش وجود دارد. جستجو کنید پیدا میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اکثر دوستان بیشتر از روی احساس رای داده اند تا منطق!

بهتر بود تانک ذوالفقار را در لیست نظرسنجی قرار نمیدادید.

ذوالفقار تانک خوبی است اما بهترین نیست.

تانکهای زیادی هستن که برتر از ذوالفقار3 بوده و قدرت رزمی بیشتری دارند.

تانکهای مرکاوا ، چلنجر ، آبرامز ، لکلرک ، لئوپارد و ...

اما به نظر من این تانکها به ترتیب کارایی بیشتری دارند.

Merkava-4

Leopard-2A6

M-1A2

icon_cheesygrin

قرمایش شما متین .وای کاش همیشه منطق دربحث ها وجود داشت تا تعصب واحساس درضمن نظر شما عالی میشد اگه بقیه تانکها رو نیز مینوشتید.
آقا شما که خودت دانشجو هستی شاید درنظرسنجی من تانک t-34رو هم قرار می دادم از لحاظ علمی هیچ مشکلی نداشت به قول معروف شنونده باید عاقل باشه !
سایت یه سایت علمی ونظامی درسته؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید دوستان ./ حرف های شما دوستان درست ولی تانک ذولفقار هنوز در هیچ نبردی حضور نداشته که قابلیت هاش رو به ما ثابت کرده باشه . در جنگ 33 روزه بین اسرائیل و حزب الله تانک مرکاوا رو که یکی از بهرتین تانک های دنیا از لحاظ داشتن زره است ، حدود 50 دستگاه از این تانک به شدت توسط موشک های ضد تانک روسی آسیب دیدند . در واقع اگر ما بخوایم تانک ها رو از لحاظ قدرت ، سیستم های حفاظتی ، زره و جنگ افزار ها با هم مقایسه کنیم باید لیست اینچینی باشه . - آبرامز - مرکاوا 4 -چلنجر -لئوپرد -بلک ایگل البته لیست بالا به ترتیب نیست و در کل از نظر قدرت و تمامی لحاظ این تانک ها حرف اول رو در نیروی های زمینی می زنند . مطمئن باشید آمریکا ز تانکی استفاده نمی کنه که بد باشه و مطمئن باشید تانک های بالا قابلیت های خودشون رو ثابت کردند که هم اکنون در بزرگ ترین نیرو های زمینی دنیا در حال خدمت هستند . البته در مورد مرکاوا قضیه فرق می کنه و نیاز به بحث داره . icon_cheesygrin البته تانک ذلفقار هم تانک قدرتمند و خوبی است ولی من تا چیزی از این تانک نبینم و روش درست بررسی نکنم در مورد نظری ندارم . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
SHAFAGH23, بله ای کاش دوستان از روی منطق رای میدادند تا به یک نتیجه معقول برسیم. سه تانک برتر از نظر خودم رو بیان کردم دیگه. بقیه تانکها رو چندان قبول ندارم! البته این سه تانک جزو دسته فوق سنگین محسوب میشوند (60 تن به بالا) و در دسته سنگین تانک تی90 و لکلرک توانائیهای زیادی دارند. ولی چون امروزه دسته بندی تانکها تقریبا منسوخ شده و بیشتر به کارایی تانک توجه میشود تا وزن بنده این دو تانک رو ذکر نکردم. یه زمانی ارتشها تانکهای مختلفی برای کارهای مختلفی داشتن! حتی تانکهایی با وزن کمتر از 10 تن برای جنگ شهری! karkas, مقاومت زره تانکهای مرکاوا4 و لئوپارد2آ6 هم از ام1آ2 بیشتر است. مقاومت تانک آبرامز در قسمت جلویی برجک در برابر گلوله های انرژی جنبشی 940 الی 960 میلیمتر و در برابر گلوله های شیمیایی 1320 الی 1620 میلیمتر است. البته این رقم را سازنده اعلام کرده است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی آقا سعید اینطوری که برادر RedArmy عزيز گرفتند من فكر كردم واقعا تانك قدرتمند و خيلي قدرتمندي خواهد بود . چون ايشون با اين همه اطلاعات خوب آدم مي تونه به صحبت هاشون اعتماد كنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.