SHAFAGH23

شناور تاكتيكال فوق سريع باور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

باور یکی از خواصش رادار گریزی اون هست(البته نه به صورت کامل اما تا حدودی) و تقریبا میشه گفت تا فاصله 20 ک م ناو دشمن قابل رهگیری نیست مگر از طریق هوا و رادارهای پرنده بهمن که در این صورت هم این قایق می تونه از 30 ک م موشکهای نصر خودش رو شلیک و از منطقه دور بشه و موشک نصر هم که مشخصه چه بلایی می تونه سر یه شناور بیاره.

ولی من فکر می کنم ما باید دو کار برای قدرت این شناورها بکنیم یکی اینکه ابتدا توسط پهبادهامون و مسلح کردن اونها به موشکهای کوثر تمام رادارها و بخش های الکترونیکی جزیره ناوها رو مورد حمله قرار بدیم بعد به صورت عادی تبدیل به هدفی سهل الوصول می شن و بعد باید شناورهایی در کلاس باور ساخته بشن منتها با کاربری متفاوت مثلا یک شناور در این اندازه رو به موشکهای کوتاه برد راداری مثل تور و یک سیستم پک موشکی حرارتی مثل اونجر که نمونه ای شبیه اون توسط موشکهای میثاق در کشور ساخته میشه مسلح کنیم و اگر بتونیم روی تعدادی هم توپ های سماوات و یا مصباح بزاریم که نور علی النور میشه و بعد به صورت گروهی این شناورها رو برای حمله بفرستیم به شکلی که عده ای مسیول شلیک موشک دریایی باشن و یکی و یا چند تا هم مسیول حفاظت هوایی گروه باشن به این شکل از طریق هوایی هم ضریب ضربه خوردن گروه پایین می اد و به راحتی این توانایی رو دارا میشن که به منطقه ای که دشمن حضور داره و حتی توسط نیروی هوایی اونها هم کنترل میشه وارد و با کمترین تلفات عملیات رو انجام و از منطقه هم دور بشن.
با این گروه باید چند شناور اژدر افکن هم باشه تا در صورت رویایی با زیر دریایی ها و یا نهایتا برای تمام کردن کار ناوهای نیمه جون دشمن وارد عمل بشن و تر اخر رو بزنن.

این رو اضافه کنم که چون برای کشور ما فعلا مقدور نیست شناوری مثل جماران رو در تیراژ بالا در زمان کوتاهی تولید کنه بهترین کار تقسیم کارهای اون بین شناورهای کوچکتر و کار گروهی اونها هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
اسمش باور هست من تو مجله صف دیدم میگردم دنبال همون مجله اگه پیداش کردم اطلاعاتش میذارم
ولی اون طوری که یادمه فقط یه عکس ازش بود که فقط نوشته بود باور

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.