SAEID

نتایج نظرسنجی اخیر سایت + نظرسنجیهای پیشنهادی

Recommended Posts

سلام این تاپیک بدین منظور ایجاد شده است تا کاربران گرامی مواردی را که برای ایجاد نظرسنجی مناسب میبینند اعلام کرده و بعد از تائید این نظرسنجی در صفحه اول سایت قرار خواهد گرفت. فقط توجه کنید که کاربرانی میتوانند در این طرح شرکت کنند که بیش از 50 پست مفید داشته باشند. بعد از قرارگیری نظرسنجی در صفحه اول سایت تا زمانی که تعداد آرا به 100 نرسد نظرسنجی فعال خواهد بود و بعد از نتایج اعلام خواهد شد. حداکثر زمان ممکن برای یک نظرسنجی هم یک ماه است و اگر در طول این مدت تعداد آرا به 100 نرسد نظرسنجی باطل میشود! تشکر icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قبل از ارایه آمار مربوط به نظرسنجی شماره 2 این رو بگم که نظرسنجی شماره 1 درباره خود سایت میلیتاری بود و نظر کاربران را در این خصوص جویا شده بودیم برای مشاهده نتایج آن به بخش نظرسنجیها مراجعه کنید. ---------------------------------------- بهترین جنگنده برای ایران؟ MiG-29M2 با 49 رای برابر با 4.9% آرا MiG-31BM با 162 رای برابر با 16.2% آرا Su-27SM با 24 رای برابر با 2.4% آرا Su-30MK با 765 رای برابر با 76.5% آرا جمع آراء : 1000 با توجه به نتایج نظرسنجی فوق اکثر کاربران جنگنده مناسب برای ایران را سوخو30 انتخاب کرده اند که با توجه به بحثهای صورت گرفته در سایت و مشخصات فنی این جنگنده انتخاب صحیحی است. اما تعداد آرای کم به جنگنده میگ29 جای تعجب دارد و این جنگنده شایستگی آرای بیشتری را داشت چون به عنوان یک جنگنده سبک مکمل جنگنده ای سنگین مانند سوخو30 خواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اکنون کاربران گرامی ابتدا درباره نتایج نظرسنجی فوق نظر خود را بیان کرده و سپس در صورت داشتن +50 پست مورد پیشنهادی خود را برای نظرسنجی بعد بگویند. لطفا از ارسال بیش از یک پست یا پستهای نامربوط و مزاح و شوخی اکیدا خودداری کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد محبوبيت عربا هم نظر سنجي كنيد در صورت صلاحديد

از همین اول اومدی بحث رو منحرف کنی!
کاربرانی که پست میدهند اول باید نظر خود را درباره نظرسنجی اخیر بگویند و سپس نظرسنجی پیشنهاد دهند.
SAEID

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیشنهاد می کنم در باره تغییرات ساختاری در نیروی زمینی مثل بهترین اسلحه جایگزین ژ-3 و مناسبترین و ارزونترین سلاح در عوضش نظر سنجی ایجاد بشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سوخو 30 انتخاب مناسبي براي ايران است هر چند كه به نظر من بعيد است روس ها آن را در اختيار ما بگذارند با اين وضعيت وجود سوخو 27 هم براي ايران غنيمت است. من فكر مي كنم نظر سنجي بعدي به اين صورت باشد : بيشترين پيشرفت نظامي كشور در سالهاي اخير در كدام مورد انجام شده است ؟ 1- صنايع موشكي 2- صنايع هوايي 3- صنايع دريايي 4- تسليحات زميني و ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بدلیل تعداد کم نظرات نظرسنجی بعدی رو هم خودم ایجاد کردم تا دوستان بیشتر تشویق به همکاری شوند. بهترین تانک جهان از نظر شما؟ Leopard-2A6 Merkava-4 M-1A2 Leclerc T-90S Zolfaghar-3 Arjun Challenger-2 Ariete K2 Black Panther Type 90 Type 99 این نظرسنجی تا رسیدن تعداد آرا به 100 در صفحه اول سایت فعال خواهد بود. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کار خیلی سختیه ! خصوصا که تقریبا هیچ کدوم از این تانکها در عملیات یا جنگ واقعی شرکت نداشتند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پیشنهاد می کنم در باره تغییرات ساختاری در نیروی زمینی مثل بهترین اسلحه جایگزین ژ-3 و مناسبترین و ارزونترین سلاح در عوضش نظر سنجی ایجاد بشه .

FLANKER دوست عزیز در حال حاضر تحویل KH_2002 به نیروی زمینی شروع شده و در انواع و اقسام مختلف تولید شده در سه اندازه از نظر لوله که در واحدهای مختلف خدمت میکند.در این مورد نظر سنجی کمی دیر شده ولی اصلحه مناسبی برای ما میتونه باشه.
.
.
.
.
من چند تا نظر سنجی دارم که اگر مورد پسند بود ان را قرار بدین.. :mrgreen:
این نظر سنجیها اینده نگری برای صنایع نظامی ماست :mrgreen:
بهترین جنگنده نسل پنجم برای ما چه جنگنده ای است
گزینه های مختلف را هم به عهده مدیریت سایت میگذارم که خودشون درباره گزینه های مختلف اون تصمیم بگیرند

بهترین دفاع برای ما چه نوع دفاعی است و کدام بخش از صنایع نظامی را باید بیشتر تقویت کنیم .
1_نیروی هوایی
2_نیروی زمینی
3_نیروی دریایی
4_صنایع موشکی

با تشکر امیدوارم نظر سنجی مفیدی باشد.[hr]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بدلیل تعداد کم نظرات نظرسنجی بعدی رو هم خودم ایجاد کردم تا دوستان بیشتر تشویق به همکاری شوند.

بهترین تانک جهان از نظر شما؟

Leopard-2A6
Merkava-4
M-1A2
Leclerc
T-90S
Zolfaghar-3
Arjun
Challenger-2
Ariete
K2 Black Panther
Type 90
Type 99

این نظرسنجی تا رسیدن تعداد آرا به 100 در صفحه اول سایت فعال خواهد بود. :mrgreen:

اقا سعيد اگه از دلمون بگيم بايد بگيم ذولفقار اما اگه منطقي بگيم M1 بهتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

FLANKER دوست عزیز در حال حاضر تحویل KH_2002 به نیروی زمینی شروع شده و در انواع و اقسام مختلف تولید شده در سه اندازه از نظر لوله که در واحدهای مختلف خدمت میکند.در این مورد نظر سنجی کمی دیر شده ولی اصلحه مناسبی برای ما میتونه باشه.

واقعا !؟
شنیده بودم ولی هنوز خودم ندیدم . در ضمن بعضی کارشناسان اعتقاد داشتند که خیبر از نظر ارگانومی مشکل داره ، در هر صورت امیدوارم اسلحه خوبی باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
flanker, به هر حال باید یکی از گزینه ها به نظر برتر را انتخاب کرده و رای دهید. :mrgreen: نمیتوان تا روز جنگ منتظر نتیجه بود! seginem, پیشنهاد جالبیه و احتمالا نظرسنجی بعدی درباره سیستمهای پدافندی باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این نظرسنجی درباره بهترین تانک حال حاضر جهان از دید کاربران سایت بود. نتایج نظرسنجی بصورت زیر است. Leopard-2A6 با 37 رای T-90S با 24 رای Merkava-4 با 21 رای M-1A2 با 16 رای K2 Black Panther با 6 رای Type99 با 2 رای تانکهای Leclerc , Arjun , Challenger-2 , Ariete , Type90 هم هر کدام با 1 رای. تانک ذوالفقار هم به علت تقلب بعضی کاربران در چندین بار رای دادن از لیست نظرسنجی حذف شد! ********** کاربرانی که +50 پست دارند میتوانند برای نظرسنجی بعدی نظر خود را بگویند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به به عجب نظر سنجيه خوبي بود خيلي عالي بود icon_cool خوب كاري كردين تانك ذوالفقارو حذف كرديد حالا به نظر سنجي كه چند پست بالا گفتم فكر مي كنيد؟ :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز داری میری رو اعصاب من؟! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.