SAEID

نتایج نظرسنجی اخیر سایت + نظرسنجیهای پیشنهادی

Recommended Posts

اقا سعید درسته که سوخو 30 برای ایران از طرف کاربران انتخاب شده ولی نیروی هوایی ایران به هیچ وجه این جنگنده رو نداره و به جاش مسئولین ترجیح دادند که میگ-29 بخرند . به نظر من میگ-29 جنگنده برتری بود . هم از لحاظ هزینه ها و همچنین کاربرد . به هر حال . .... من دو پیشنهاد می دم . یکی در مورد بهترین سامانه پدافندی ضد هوایی و دیگری در مورد برترین بالگرد تهاجمی برای نیروی هوایی بهترین پدافند ضد هوایی برای ایران البته پدافند های روسی که قابل خرید باشند و یا پدافند هایی که در داخل تولید می شه مثل : اس-300 اس-200 تورم ام -1 هاواک و ... می شه نظر سنجی بعدی رو در مورد بالگرد تهاجمی گذاشن : می شه گزینه ها هم به این صورت باشه : میل 24 میل 28 کاموف 50 کاموف 52 تایگر رویکات و .. ولی یک انتقاد آقا سعید ما اصلا جنبه ی نظر سنجی ندرایم برادر :lol: اون نظرسنجی در مورد بهترین تانک دنیا چی بود ؟؟؟؟ ذولفقار شد برترین تانک و بعد چلنجر و لکرک شدن آخر . :evil: این که نشد نظر سنجی . اگر اینطوریه که میگ-5 هم بهتر از سوخو 35 و اف-22 است . icon_cool نظرسنجی هایی که دوستان رای می دن بیشتر بر روی احساسات دوستان است . :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بقیه هم نظر بدن تا نظرسنجی جدید ایجاد شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیشنهاد آرش رو فعلا به عنوان نظرسنجی جدید قرار داده شد.

علت تاخیر در فعالسازی بخش نظرسنجی مشکلی بود که بعضی کاربران دفعه قبل ازش سوء استفاده کرده و بارها رای دادند!

الان این مشکل رفع شده و از هر سیستم در طول یک هفته فقط یک بار میشه رای داد!

نظرسنجی جدید که از دیروز ایجاد شده درباره بهترین بالگرد هجومی جهان میباشد که ده بالگرد مهم ساخت کشورهای مختلف در آن وجود دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
نظر سنجيهايي كه گذاشتين طرح جالبي هست از اين رو كه ميشه سلايق كاربران رو فهميد و از طرفي تمايل اونها در جهت دهي به تاپيكهاي جديد.

اقا سعيد بالگردها 6 تا بيشتر نيستند و اكثرا روسي. ولي با اطلاع كمي دارم كاموف 50 رو ترجيح ميدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام و عرض تبریک عید
من فکر میکنم که در این نظر سنجی بالگرد Mi-28 Havoc در مجموع از سایر رقبا قوی تر باشه
اما علاقه شخصی و قلبی من به پرنده دوست داشتنی هوانیروز AH-1 Cobra هست که واقعا در دفاع از میهن ما چیزی کم نذاشت
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من 2 تا دیگه از معروف ترین و بهترین اسلحه های هجومی رو معرفی کنم باید به فکر نظرسنجی باشم.قبوله؟؟ :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم به حول اللهی فکر کنم دوتا اسلحه دیگه بتونم معرفی کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان هر پیشنهادی دارید بگید اگر عملی بود نظرسنجی میشه.

فقط قانون تاپیک رو فراموش نکنید. کاربرانی که +50 پست مفید دارند.

به نظرم درباره پیشنهاد سامان نظرسنجی بزنیم سریع جواب بده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باشه ولی خوب 2 تا اسلحه ی توپ امریکایی هست که باید ترجمه بشن.من خودم رسما وقتش رو ندارم اگه کسی می تونه بهش معرفی کنم.(جمعا 2-3 صفحه است)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کرکس،
نظرسنجی هست و به هر کدوم مایل بودی میتونی رای دهی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نظرسنجی کنونی به اتمام رسید. البته بخاطر چند رو غیبتی که داشتم تعداد آرا از 100 بیشتر شد ولی رقابت اصلی بین بالگردهای میل28 و آپاچی و کبری بود که نتایج این سه بالگرد در طول این مدت افزایش یافت!

به هر حال ...

Mi-24 Hind با 3 رای
Mi-28 Havoc با 25 رای
AH-1 Cobra با 30 رای
AH-64 Apache با 42 رای
A129 Mangusta با 0 رای
AH-2 Rooivalk با 0 رای
Eurocopter Tiger با 1 رای
HAL LCM با 2 رای
Ka-50/52 با 16 رای
CAIC WZ-10 با 1 رای

که با توجه به آرا به ترتیب آپاچی ، کبری و میل28 سه بالگرد برتر این نظرسنجی شدند.

در ضمن چند کاربر تقلب کرده و به آپاچی از یک سیستم با چند آی پی رای داده بودند که بخاطر کمتر بودن تعداد رایهای جعلی از مقداری که نتیجه را تغییر دهد این آرا را حذف نکردم. وگرنه کبری اول میشد!

سامان جان برای نظرسنجی بهترین سلاح هجومی حداکثر 12 گزینه بگو؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سعید .

یک مسئله هست . هر سلاحی که ایران داره در دنیا بهترین می شه در این نظر سنجی ها . برای مثال مثل همون تانک ذولفقار .

اقا سعید فکر کنم حالا نوبت گذاشتن نظر سنجی در مورد پدافند های هوایی مثل اس-300 و اس-200 و پتریوت و تور ام 1 و .. شده که البته نمی شه اس-300 رو با تور ام 1 مقایسه کرد و در یک نظر سنجی قرار داد چراکه اصلا در یک سطح نیستند ولی برای مثال گفتم .

مثل پدافند موشکی میانبرد مثل اس-300 و ... و کوتاه برد مثل تور ام 1 .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.