RezaKiani

دوست دارید خلبان کدام هواپیما باشید؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من دوست دارم تو هواپيماي ايراني از كشورم دفاع كنم اما چون اطلاعات زيادي در باره اين هواپيماها ندارم ميگ 29 رو انتخاب مي كنم!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من كمترين خطر رو انتخاب ميكنم چون براي جونم ارزش قاپلم . اف 117

منظورتون اين كه نيست؟؟

تصویر

به نظر من بايد منتظر SU T-50 يا همون SU-50 آينده باشيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قربون صفای همتون برم. من گفتم یه عملیات برید نگفتم برای کدوم کشور که شما هی می گید باید برای ایران برید بمباران کنید. مشاالله آتیش بعضی از دوستا خیلی تنده. به هر حال فرض کنید این ماموریت فرضی مثلا توی خاک آفریقا انجام می شه و هیچ ربطی به ایران نداره. در ضمن آقا سعید من از خدامه که هواپیمای 100 درصد ایرانی بسازیم و برای پروازش لحظه شماری می کنم ولی خودت هم می دونی که همچین چیزی حالا حالا ها امکان نداره. پس لطف کن یه انتخال دیگه انجام بده. من خودم اف22 رو ترجیح می دم. در ضمن توی تهران یه پارک تفریحی در مجموعه تیراژه هست به نام سرزمین عجایب. توی این پارک یه سیمولاتور هواپیمای 100درصد حسابی داره که تمام مانورهای هواپیما مثله لوپ زدن و رول زدن و غیره رو می تونید باهاش انجام بدید. خرجش زیاده ولی به یه بار امتحانش می ارزه. اگه کسی گذارش افتاد بی خیالش نشه : icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هميشه دوست داشتم با اف 14 پرواز كنم. icon_biggrin آخه ما رو چه به خلباني icon_cheesygrin fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دوست دارم با هواپيماهي جنگنده بمب افكن آمريكايي اف 15 اف 16 و اف 18 و اف 22 و بي 2 و بي 1 و اس ار-71 و مدلهاي جديد سخوي روسي پرواز كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
RezaKiani, انتخاب ديگري ندارم و يا هواپيماي 100٪ ايراني و ديگر هيچ. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من كمترين خطر رو انتخاب ميكنم چون براي جونم ارزش قاپلم . اف 117

منظورتون اين كه نيست؟؟

تصویر

به نظر من بايد منتظر SU T-50 يا همون SU-50 آينده باشيم.

چرا اتفاقا دقيقا منظورم همين بود. از اين حادثه ها هم براي همه هواپيماها پيش اومده ولي اين هواپيما واقها بي نظير يوده در آمار كم تلفات . به نظرم تو اين عكس هم پنچر شده كه تو باند اينجوري خوابيده. به نظر سقوط نميرسه icon_cheesygrin icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قربون صفای همتون برم. من گفتم یه عملیات برید نگفتم برای کدوم کشور که شما هی می گید باید برای ایران برید بمباران کنید. مشاالله آتیش بعضی از دوستا خیلی تنده. به هر حال فرض کنید این ماموریت فرضی مثلا توی خاک آفریقا انجام می شه و هیچ ربطی به ایران نداره.
در ضمن آقا سعید من از خدامه که هواپیمای 100 درصد ایرانی بسازیم و برای پروازش لحظه شماری می کنم ولی خودت هم می دونی که همچین چیزی حالا حالا ها امکان نداره. پس لطف کن یه انتخال دیگه انجام بده.
من خودم اف22 رو ترجیح می دم.
در ضمن توی تهران یه پارک تفریحی در مجموعه تیراژه هست به نام سرزمین عجایب. توی این پارک یه سیمولاتور هواپیمای 100درصد حسابی داره که تمام مانورهای هواپیما مثله لوپ زدن و رول زدن و غیره رو می تونید باهاش انجام بدید. خرجش زیاده ولی به یه بار امتحانش می ارزه. اگه کسی گذارش افتاد بی خیالش نشه : icon_biggrin

خوب شايد دلش نخواد با هوا پيماي خارجي پرواز كنه!!!!!!
مگه زوره!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Tupolev Tu-160 Blackjack بنظر من بهترين هواپيما براي يه گردش طولاني روي آمريكاست icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خودم با بی1 حال می کنم چون بالهایش مثه قیچی بازو بسته می شه. باحال نیست به نظر شما؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.