loversky110

ارتش قوي تر است يا سپاه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

هم ارتش و هم سپاه از این مرز و بوم دفاع کردن و جای تشکر داره.ولی تمام توجهات فقط روی سپاهه و ارتش هیچ تمامی موشک های بالستیک مال سپاهه ولی ایا سپاه بدون اموزشات ارتش وجود داشت؟؟ باز هم من ارتش رو ترجیح می دم.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كركس جان : 1 تانك ذوالفقار كليتش طراحي كارهاي ديگرشو ارتش انجام داده و وزارت داع توليدش و مثل هواپيماي صاعقه. 2 دكترين سپاه دفاع از كليات نظام جمهوري اسلامي (مثل لشكر گارد زمان شاه) 3 در زمينه آموزش سپاه هنوز از نحوه آموزش ارتش استفاده مي كنه 4 ارتش از لحاظ لشكر ؛ تيپهاي هوابرد ؛ جنگنده ؛ هوانيروز ؛ بزرگتر ازسپاه 5 از لحاظ موشكي سپاه حرف اول و مي زنه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز مهم نیست کدوم قویترن ، مهم اینه هر دو یک هدف دارند .

FLANKER جان كسي با حدفشون كاري نداشت - اين يك سوال نظامي هست كه اگه كانال هاي خارجي رو ديده باشين از طرف تحليل گران نظامي در ابعاد بسيار مختلف اين دو بازوي قدرت مورد تحليل قرار گرفتن. كه البته نظرياتشان متفاوت و تو برخي موارد منطقي بودن
و در مورد جواب آن دوستمون که نوشته بودن هردو مثل چشم هستن و غیره این حرف هم صحیح نیست. و حتی امکان دارد یک جنگ خارجی رو سپاه به تنهایی اداره کند و بالعکس و توجه شمارو جلب میکنم به سخنان سردار جعفری در اوایل بدست گرفتن فرماندهی سپاه كه گفته بودن- سپاه برای مقابله با نا آرامی های داخلی هست و در صورت بروز جنگ ارتش مقابله خواهد کرد و در صورتی که با ناتوانی یا مشکلی مواجه شود سپاه به یاریش خواهد شتافت-

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هم ارتش و هم سپاه از این مرز و بوم دفاع کردن و جای تشکر داره.ولی تمام توجهات فقط روی سپاهه و ارتش هیچ تمامی موشک های بالستیک مال سپاهه ولی ایا سپاه بدون اموزشات ارتش وجود داشت؟؟
باز هم من ارتش رو ترجیح می دم.

من هم به دليل مظلوميت ارتش،ارتش رو ترجيح مي دم!
:!:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سوال بجایی بود . بالاخره ما باید قبول کنیم از این دو نیروی نظامی مطرح در کشور یکی قوی تره . ارتش رو شاه ساخت و سپاه رو جمهوری اسلامی ایران . پس بمراتب سپاه بهتره چون سلاح های بهتری داره ولی هر دو برای عملیات های نظامی با هم متحد می شوند . متحد شدن بحص دیگری است و قویتر بودن بحث دیگری . به نظر من سپاه قوی تر است . زیرا هم پشتوانه ی نیرویی دارد و هم پشتوانه ی تسلیحاتی .
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوال بجایی بود . بالاخره ما باید قبول کنیم از این دو نیروی نظامی مطرح در کشور یکی قوی تره . ارتش رو شاه ساخت و سپاه رو جمهوری اسلامی ایران . پس بمراتب سپاه بهتره چون سلاح های بهتری داره ولی هر دو برای عملیات های نظامی با هم متحد می شوند . متحد شدن بحص دیگری است و قویتر بودن بحث دیگری . به نظر من سپاه قوی تر است . زیرا هم پشتوانه ی نیرویی دارد و هم پشتوانه ی تسلیحاتی .

اين پستو كه من دادم. سعي كن از خودت خلاقيت نشون بدي. :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اصلا به هیچ نظری نگاه نمی کنم و پس از خواندن موضوع سریعا می نویسم بعد نگاه می کنم. ولی به حرحال ببخشید . نظر همتون محترمه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من اصلا به هیچ نظری نگاه نمی کنم و پس از خواندن موضوع سریعا می نویسم بعد نگاه می کنم. ولی به حرحال ببخشید . نظر همتون محترمه .

نه داداش شوخي كردم. نظر من و شما نداره. :!: :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنونم سرجوخه جان . خواستم اختلافی پیش نیاد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته اساس کار سپاه جنگ چریکی است . ممنونم از نظر گرامیتون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصولا داشتن ۲ ارتش به نظر من تلف کردن بودجه کلانی برای کشور است. چون نیروهای نظامی اصولا مثل حفره سیاهی میمونند که هر چی توش میریزی پر شدنی نیست. برگردیم به اصل مطلب، خوب اینو همه میدانند که سپاه امروز از ارتش قویتره. نیروهای ویژه و موشکی سپاه رو نمیشه با ارتش مغایسه کرد و غیره. :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا چرا شماها این همه دنبال تفرقه اید !! ها مگه بدن انسان یه دست داره؟؟ ارتش و سپاه هر کدام بازوان یک دستند فهمیدی!!! و هر دو باید برای برداشتن چیزی اقدام کنند!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا چرا اسم تاپیک رو عوض نمی کنید با مضمون چگونگی هماهنگی ارتش و سپاه ؟؟ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سپاه از حمایت نهاد معظم رهبری برخوردار است و ارتش از حمایت دولت . ارتش بود که سپاه رو ساخت . اگه یادمون باشه می بینیم که سپاهیان اولیه را افرادی تقریبا غیر نظامی تشکیل می دادند . سپاه وظیفه دفاع از انقلاب رو داشت و توسط ارتش اداره می شد . البته نباید 8 سال دفاع مقدس را که سپاهیان آن را به اتمام رساندند فراموش کرد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.