MKE

تا نيم ساعت ديگر كمر ايران خواهد شكست!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سر لشگر وفيق السامرايي(مسپول بخش ايران در استخبارات عراق)
راس ساعت12 روز 22 سپتامبر1980 (31 شهريور 1359) صد و نود و دو فروند هواپيماي جنگنده ي نيروي هوايي عراق بطرف اهدافشان در داخل خاك ايران به پرواز در آمدند .در همين لحظه فرمانده ي كل قوا صدام حسين در حالي كه چفيه ي قرمز رنگ به سر داشت و نوار فشنگ به دور كمر خود بسته بود بي آنكه درجات نظامي اش را نصب كرده باشد وارد اتاق عمليات شد.(عدنان خيرا...)وزير دفاع به او چنين گفت:سرور من!جوان ها بيست دقيقه قبل به پرواز درآمدند .صدام حسين به او پاسخ داد تا نيم ساعت ديگر كمر ايران خواهد شكست!
منبع:ويرانه ي دروازه ي شرق/وفيق السامرايي

بله خب بعد از بيستو خرده اي سال معلومه كمر كي شكست!!!!!!!! shame_on_you

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راس ساعت12 روز 22 سپتامبر1980 (31 شهريور 1359) صد و نود و دو فروند هواپيماي جنگنده ي نيروي هوايي عراق بطرف اهدافشان در داخل خاك ايران به پرواز در آمدند .در همين لحظه فرمانده ي كل قوا صدام حسين در حالي كه چفيه ي قرمز رنگ به سر داشت و نوار فشنگ به دور كمر خود بسته بود بي آنكه درجات نظامي اش را نصب كرده باشد وارد اتاق عمليات شد.(عدنان خيرا...)وزير دفاع به او چنين گفت:سرور من!جوان ها بيست دقيقه قبل به پرواز درآمدند .صدام حسين به او پاسخ داد تا نيم ساعت ديگر كمر ايران خواهد شكست!

و مجددا پیشنهاد میکنم این تاپیک رو ببینی

http://www.military....iewtopic&t=1982

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه دوستان گرامي
من به اين رقم 192 فروند جنگنده كمي شك دارم . اگر اين تعداد هواپيما واقعا جهت بمباران ايران آمده بودند چيزي از نيروي هوايي ايران نبايد باقي مي ماند . شايد هم خلبانانشان ناشي بودند icon_cheesygrin آيا كسي از آمار دقيق جنگنده هاي عراقي كه روز 31 شهريور 1359 براي بمباران به ايران حمله كردند اطلاع دارد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنگنده بمب افکنهای عراقی به علت ضعف نیروی انسانی نتوانستند صدمه زیادی به نیروی هوایی ایران وارد کرده و تنها یک فروند فانتوم که در خارج از آشیانه بود آسیب دید! اگر خلبانان عراقی مانند خلبانان ایران بودند بله در همان حمله چیزی از نیروی هوایی ایران باقی نمانده بود و ما تا آخر جنگ نیروی هوایی نداشتیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثلي هست كه ميگه

شتر در خواب بيند پنبه دانه گهي لپ لپ خورد گه دانه دانه

بعثي ها از اين اراجيف زياد گفتن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش من از اين تاپيك خبري نداشتم ولي حركت بسيار مثبتيه منم سعي مي كنم با اطلاعات بيشتر بتونم به تكميلش كمك كنم!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همچين گفتي تا نيم ساعت ديگه كمر ايران خواهد شكست گفتم بقيه مطلب رو ول كنم پا بشم برم يه جاي امن :!: :mrgreen: :| :mrgreen: :evil: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه ي صفاش به همينه بنده ي خدا!!!!!!!!!!!!1 ولي حال كردي سر تيترو :mrgreen: :mrgreen: :evil: :| :!: :evil: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كسي مي دونه سر اين وفيق السامرايي چي اومده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به تاپیک عملیات های دفاع مقدس مراجعه کنید اونجا عملیات کمان 99 رو بطور کامل راجبش بحث شده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تا اسم تاپيكو ديدم فكر كردم سازمان امنيت قطعنامه خيلى وحشتناكى ضد ايران صادر كرده :mrgreen: موش بخورتت پسر :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به تاپیک عملیات های دفاع مقدس مراجعه کنید اونجا عملیات کمان 99 رو بطور کامل راجبش بحث شده!

راستش جستجو كردم ولي نتيجه اي نداشت ميشه ادرسشو بدي با عرض پوزش! :mrgreen: :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستش من از اين تاپيك خبري نداشتم ولي حركت بسيار مثبتيه
منم سعي مي كنم با اطلاعات بيشتر بتونم به تكميلش كمك كنم!!

کار خوبی میکنی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.