saman_777

چرا ایران محصولات نظامی خود را صادر نمی کند؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

در این سال های جدید که ناظر ایران در صنایع نظامی و ترقی ان بودیم سوال این است که چرا ایران محصولات خود را صادر نمی کند با وجود این که ایران اماده صادر کردن محصولات خود به کشور های دوست مانند سوریه و ... هست؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کی گفته ایران محصولات نظامی خود راصادر نمی کند. :mrgreen: ایران به ده ها کشور مختلف از جهان صادرات نظامی دارد. البته بعد از تحریم های اخیر کمی قضیه فرق کرده است :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایران حتی به استرالیا و کشورهای اروپایی تسلیحات صادر می کنه برادر! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سالانه به طور متوسط چه قدر ؟؟؟ :mrgreen:

نمی دونم دقیقا برادر ولی چند سال پیش صد و خورده ای میلیون دلار بود! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایران حتی به استرالیا و کشورهای اروپایی تسلیحات صادر می کنه برادر! :mrgreen:

طبق قطعنامه دوم شوراي امنيت ُ ايران مجاز به صادرات اسلحه بصورت رسمي نيست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلاح صادرات میکند ولی قراردادها بصورت رسمی اعلام نمیشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلاح صادرات میکند ولی قراردادها بصورت رسمی اعلام نمیشود.

دوست من پس داستان قطعنامه دوم چي است ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امپراطور عزیز دل برادر! تا اونجایی که من می دونم حتی اعلام کردن! :mrgreen: پس من از کجا دارم بهت می گم جیگگگر!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام دوستان ایران توی چه بخشها و چه نوع تسلیحاتی صادرات داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جمهوری اسلامی,طبق آخرین اطلاعات رسمی_به بیش از 50 کشور در سراسر دنیا تسلیحات نظامی می فروشد,به ارزش تقریبی 500 میلیون دلار(0.5 میلیارد دلار).

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
lich عزیز بنده منکر این که ایران محصولات نظامی خود رو صادر می کنه نیستم. ولی یه کم بنگرو ببین اخه 50 تا کشور کیا میشن. یه سری کشور که بیشتر نیستن با ما رابطه معمولی( نه دوستیه نزدیک) دارن . که تعداده کلشون به 50 تا هم نمیرسه. در ان صورت ما چه جوری به بیش از 50 کشور سلاح صادر میکنیم؟ ببینید شاید شما واو به واو حرفهای وزیر دفاع براتون حکم داره. ولی من به حرف و سخن کار دارم نه به گویندش. حرفی رو ارزش می نهم که کمی با امار 2 *2 =4 جور در بیاد نه هر رجز خوانی ای رو به عنوان دلیل قطع قبول کنم. جالبی حرفاتون اینجاست که می گید به کشورهای غربی هم صادر می کنیم! چی صادر می کنیم؟ کلاش؟ یا نه ذوالفقار؟ عزیزه من کشور غربی و استرالیا چه نیازی به اسلحه ما داره؟ خودشون که صنایع دفاعیشون از ما قویتره , با همه ی قدرتها هم که رابطه ی عالی داره. اون وقت میاد از ایران سلاح می خره؟ بازم می گم حرفی رو ارزش می نهم که کمی با امار 2 *2 =4 جور در بیاد نه هر رجز خوانی ای رو به عنوان دلیل قطع قبول کنم. luftwaffe :mrgreen:
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستانی که میگویند ایران به 50 کشور سلاح صادر میکنه لطف کنند بفرمایند که چه نوع سلاحهایی رو صادر میکنیم مثلا" ممکنه به کشوری سرنیزه و کلاه خود و... صادر کنیم و بگوییم که صادرات سلاح داشتیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.