ramtina

رفتن به جنگ با ایران اقدام خوبی نیست

Recommended Posts

فرمانده ارشد نیروی دریایی آمریکا: جنگ با ایران یعنی فاجعه وی افزود: "با هرکس صحبت کرده ام معتقد بود، ." عصر ایران- یک فرمانده ارشد نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس درگیری نظامی با ایران را «بسیار فاجعه بار» توصیف کرد. به گزارش عصر ایران (asriran.com) آدمیرال دوم کوین کاسگریف، فرمانده ناوگان پنجم آمریکا مستقر در بحرین در گفت و گو با شبکه خبری «ای.بی.سی نیوز» هشدار داد: "جنگ با ایران بسیار فاجعه آمیز خواهد بود و پیامدها و پس لرزه های آن در سراسر منطقه احساس خواهد شد." وی افزود: "با هرکس صحبت کرده ام معتقد بود، رفتن به جنگ با ایران اقدام خوبی نیست." این فرمانده آمریکایی خاطرنشان کرد: "واضح است که مسیر ارجح، مسیر دیپلماتیک و حفظ همکاری با جامعه بین المللی برای اعمال نوع صحیحی از فشار به جمهوری اسلامی است." این گزارش می افزاید: "طی سال های گذشته به واسطه اتهامات آمریکا علیه ایران درباره موضوع عراق، برنامه هسته ای و حمایت از تروریسم، حدسیاتی درباره چشم انداز جنگ بین دو کشور مطرح شده است." با این حال بوش و سایر مقامات آمریکایی بارها بر پیگیری مسیر دیپلماتیک در مورد ایران تاکید کرده و در عین حال گفته اند: "همه گزینه ها از جمله اقدام نظامی بر روی میز قرار دارد." ایران نیز تاکید کرده است هر نوع حمله را به شدت پاسخ خواهد داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب شد تو آمريكا لااقل يك نفر به اين موضوع پي برد. البته اين موضوع را همه ميدانند ولي خود را ميزنند به كوچه علي چپ

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حمله به ایران فقط اشتباه نیست. حمله به ایران بزرگترین اشتباه تاریخ آمریکا است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا من فكر نمي كنم اينها اينقدر كم توان ذهني باشن كه به ايران حمله كنن . حمله به ايران يعني از كار افتادن اقتصاد امريكا و اروپا . تازه اينها اگه اينكاره بوده كه تا حالا حمله كرده بودند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو دولت اين ابله(بوش) هيچ اتفاقي نمي افته ببينيم دولت بعدي كي باشه اگه مك كين باشه كه كارمون درآمده است (ت بده)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا بنده حضور اوبامای عوضی رو خطرناکتر می بینم! امیدوارم که مک کین پیروز بشه! چون اوباما از لحاظ هوش خیلی بهتر از مک کین هست و می تونه مشکلات زیادی برای ما ایجاد کنه! این رو جدی گفتم! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا كنه مكين رييس جمهور امريكا بشه چون با هوش تره از اپن مكين نا توان ذهني

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كه دلم ميخواد هرچه سريعتر تكليف رابطمون با آمريكا مشخص بشه. يا جنگ يا صلح. كه دومي به نفع آمريكاهست. من يكي ديگه از هرچي تحريم و جنگ سرد هست خسته شدم. icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من كه نفهديم چي گفتي icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معلوم نیست این موش و گربه بازی کی تموم میشه icon_cheesygrin icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امریکایی ها فقط با دیدن و پی بردن به 20 درصد توان نظامی ایران پیشبینی کرده اند که بیست طول میکشد که وارد ایران شوند اگر 100 درصد توان ما را بفهمند فکر کنم که اصلا دیگه با ایران کلکل نکنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من كه نفهديم چي گفتي icon_cheesygrin

سالار جان منظورش پیروزی اوباما بود icon_cheesygrin
یکی نیست به من بگه به تو چه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين صحبت ها رو ايشان حدود هشت ماه قبل انجام داده اند با توجه به وضعيت موجو فكر ميكنم اونا الان بيشتر مخالف جنگ با ايران باشند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك ضرب المثل هست كه ميگه: دشمن دانا به از دوست نادان!!! حالا شما حساب كن دشمن دانا - دشمن نادان !!! كدومش رو انتخاب ميكني؟! اين ناداني به معني واقعي نادانيه ها!!! يعني مثل بچه اي كه كارد گرفته دستش و هرچي بهش ميگن خوب نيت گوش نميده! اصلا نميفهمه كه گوش بده! به هر حال انتخاب اونا از دست ما خارجه...فعلا هم كه اون پيرمرد لبه گور بخاطر ظاهر و تيپ معاونش از همه جلوتر افتاده متاسفانه!‌ اين رييس جمهور هاي سابق آمريكا خر بودند كه معاوناشون رو از طيف سيبيل ها انتخاب ميكردند! كافي بود مدترين خواننده يا مدل آمريكا رو انتخاب كنند تا برنده بشن!! فارس نوشته بود كه همه بعد از انتخا سارا پلين توي امريكا رفته بودند در اينترنت و دنبال عكس هاي .... ازش ميگشتند!‌ خب چنين آدمي پاش به كاخ سفيد برسه فاجعه نيست؟! icon_cheesygrin اين مك كين هم اصلا معلوم نيست تا روز رياست جمهوري زنده بمونه!! icon_cheesygrin آي اين سارا پلين 1 روز دست اين گشت ارشاد ما ميفتاد... icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من اگر مکین بشه خیلی بهتره چون ضریب هوشی اون خیلی پایین ولی اوباما مثل یه روباه می مونه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.