borna

زيبا ترين جنگنده از نظر طراحي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اقا این سعید چه قدر بگه ازز تینی پیک عکس نذارین!

اقا سامان شما شدي كاسه داغ تر از اش :cry:
حاجي خون خودتو كثيف نكن icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به زودي نظر سنجي زيباترين بمب افكن ها رو هم مي ذارم دوستان فكر كنم زيباترين جنگنده ي فلانكر ها سوخو 35 باشد منم اينو به نمايندگي از ديگر سوخو ها گذاشتم . ميراژ جنگنده ي باحالي قيافه ي خوبي نداره ولي من ازش خوشم مياد چي كار كنم سليقه ي خسته اي دارم icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کرکس جان بی شوخی من چون ایران تامکت داره بهش رای ندادم. یه نیگا بهش بنداز تا حالت ایرودینامیکی جذابش تا ته دلت بره. :| به نظر منه reptor f22 شبیه وزغه! icon_frown مخصوصا از جلو میگ 29 و سوخوها هم قشنگن. f14و BF109 از همه قشنگترن. :cry: luftwaffe :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما اومدیم گفتیم پس فردا اخراجتون نکنن.

سامان جان نظر لطفت منم مي دونم اينو ولي اخه اكانت گالري حالا نمي دونم اقا سعيد وقت نداره يا چي برام درست نكرده واسه همين از تيني پيك گذاشتم .

به هر حال ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هيچي به زيبايي سوخو 35 نميشه. ف22 هم بسيار زشته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام برنا جان خوب ایمیج کیو که هست اونجا آپ کن یه خوبی هم که داره اگه لینکی از عکس از جای دیگه داشته باشی میتونی همون لینک رو بهش بدی خودش برات میزاره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توی این نظر سنجی جای ساب گریپن خالیه. به نظر من خیلی قشنگه. راستی جای تایفون هم در نظر سنجی خالیه . به نظر من این هواپیماهای رادار گریز f-22وf-35خیلیم زشتن بخصوص وقتی چرخشون باز میشه شبیه کالسکه بچه میشن.(فقط یه نظر)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توی نظر سنجی جای زیباترین جنگنده دنیا خالیه یعنی f16 البته بعد از f14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدا از بدیها و خوبیها باید قبول کرد در دنیا جنگندههای خوب دیگیری هم هست بطور مثال از سری جنگندههای عمود پرواز هریر هواپیمای بسیار زیبای ست و از نظر زشت ترین هواپیمای عمود پرواز باید از جنگنده ی F-35 نام برد که اخیرآ معرفی شده انگار F-22 رو کوچیک کردن با تشکر تام کت :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام.نظرتمام دوستان قابل احترام :!: من خودم عاشق فانتوم هستم چون جنگنده بامعرفتيه وابهت زيادي داره.واقعاسالاره.بيادتمامي شهداي خلبان نهاجاكه عاشقانه رفتن.ياعلي.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.