Renegad

عمليات مونيخ

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='nasirirani' timestamp='1374319414' post='322709']
یه روز یه مرد عرب آمد پیش پیامبر بهش گفت من زنم همش دختر می زاد و همیشه از این موضوع ناراحت بودم ومردم منو مسخره می کردن...تا اینکه یه روز صبرم لبریز شد و تصمیم گرفتم بریم دخترها رو در بیابان زنده به گور کنم همه رو بردم ولی یکی کمی بزرگ شده بود و شیرین حرف می زد و زنم مقاومت کرد و گفت نه اینو نبر....ولی طاقت نیاوردم و به زور ارزش گرفتم و بردم در بیابان بعد از زنده به گور کردن بقیه آمدم سراغ این بعد از اینکه گود کندم و اون رو انداختم داخلش و خاک می ریختم روش مدام بابا بابا می کرد.......ولی اصلا ناراحت نبودم.................فقط قبل از آخرین خاکی که روش بریزم و مدفون بشه گفت بابا......

می تونم توبه کنم!

پیامبر بهش گفت آره...توبه کرد و رفت.....................

بعد دوستان میان اینجا می گن ورزشکار رو به جرم اسراییلی بودن میشه کشت icon_eek
[/quote]

سلام
پیش از مسلمان شدن یا پس از مسلمان شدن !؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammadhossein' timestamp='1374332112' post='322770']
حیف شد ای کاش تعداد بیشتری رو به درک واصل می کردند
[/quote]
اشکال نداره به جاش حزب الله تعداد بیشتری رو به درک واصل کرد ایشالا ایران هم تعداد خیلی بیشتری به درک واصل میکنه غمت نباشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1374329413' post='322763']
[quote name='nasirirani' timestamp='1374319414' post='322709']
یه روز یه مرد عرب آمد پیش پیامبر بهش گفت من زنم همش دختر می زاد و همیشه از این موضوع ناراحت بودم ومردم منو مسخره می کردن...تا اینکه یه روز صبرم لبریز شد و تصمیم گرفتم بریم دخترها رو در بیابان زنده به گور کنم همه رو بردم ولی یکی کمی بزرگ شده بود و شیرین حرف می زد و زنم مقاومت کرد و گفت نه اینو نبر....ولی طاقت نیاوردم و به زور ارزش گرفتم و بردم در بیابان بعد از زنده به گور کردن بقیه آمدم سراغ این بعد از اینکه گود کندم و اون رو انداختم داخلش و خاک می ریختم روش مدام بابا بابا می کرد.......ولی اصلا ناراحت نبودم.................فقط قبل از آخرین خاکی که روش بریزم و مدفون بشه گفت بابا......

می تونم توبه کنم!

پیامبر بهش گفت آره...توبه کرد و رفت.....................

بعد دوستان میان اینجا می گن ورزشکار رو به جرم اسراییلی بودن میشه کشت icon_eek
[/quote]

سلام
پیش از مسلمان شدن یا پس از مسلمان شدن !؟
[/quote]
قاعدتآ قبل از مسلمانی...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی از بچه ها چه نظرهای رادیکالی دارن؟

اینکاری که کردن ضررش ده برابر سودش هم نبود . اگه اون یازده نفر ادمن احتمالا اون 200 /300 نفرم ادمن دیگه . گذشته از اون تاثیر بدی روی نگاه مردم جهان درمورد مسلمونا و اسلام گذاشت صد برابر هم بدتر از این کشتنها بود میدونید چرا چون همه ی دنیا مسلمونو یهودی مسیحی نیستن تازه اونا هم که هستن از تاریخ و جنگهای اونا مطلع نیستن پس این قضاوت رو نمیکنن که مسلمونا و فلسطینیها حق دارن بلکه به کمک رسانه های یهودی این قضاوتو میکنن که مسلمونا وحشی و تروریستن که الان ما شاهدش هستیم که دیگه یه تمیز هم نمیدن میگن همه ی مسلمونا تروریستن .

این گروه ناشی فقط خودشونو بیشتر غرق کردن و باعث شدن با بهانه دادان ابروی مسلمونا بیشتر بره همین .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مستندی بی بی سی تهیه کرده بود
که در آن به داستان عملیات های سمپتامبر سیاه می پرداخت
آخرش یه چیز جالب گفت اسرائیل این گروه را نابود کرد ولی بذر گروه های دیگر را کاشت که قوی تر از سپتامبر سیاه بودند
و اکنون هنوز نتوانسته امنیتی برای خود ایجاد کند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.