Leader

ويكي ديگر از تسليحات ساخت داخل شناور تاكتيكال فوق سريع باور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحيم

... ويكي ديگر از تسليحات ساخت داخل :

شناور تاكتيكال فوق سريع

باور

مراحل طراحي، ساخت و توليد اين شناورها به دست تواناي متخصصين افتخارآفرين وزارت دفاع در صنايع دريايي وزارت دفاع صورت گرفته است.

شناور فوق سريع باور با سرعتي بالغ بر ۱۴۰ كيلومتر بر ساعت از بهترين انواع شناور هاي شناسايي به شمار مي رود . اين شناور تندرو ، مسلح به موشك هاي پيشرفته ضد اهداف سطحي و هوايي با قابليت قفل و رهگيري اهداف مي باشد . معمولا اكثر شناورهاي تند رو با افزايش سرعت و به طبع آن كم شدن اصطكاك با آب نمي توانند تعادل خود را حفظ نمايند و سرعت آنها از ۷۰ كيلومتر به بالا به منزله واژگوني و انحراف شديد خواهد شد ، اما در طراحي شناور باور طراحي بسيار مطلوب و مناسبي به عمل آمده است ، به طوري كه با افزايش سرعت جلوي شناور ديگر به اصطلاح بالا و پايين نمي پرد . ضمن اينكه اين شناور بر خلاف شناورهاي ديگر قابليت شليك موشك در حالت حركت را دارا مي باشد كه اين امر به توان رزمي آن افزوده است . اين شناور قابليت حمل ۲۸ نفر نيرو را داراست . استفاده از سيستم هاي راداري پيشرفته و سيستم هاي هشدار هواشناسي ، تجهيز به دستگاه هاي مين كار ، تجهيزات غواصي ، و شيشه هاي دو جداره ضد گلوله و جداره هاي ۳ لايه با آلياژ هاي مقاوم و سبك از ديگر ويژگي هاي اين شناور رزمي مي باشد .

تا كنون ۷۴ فروند از اين شناورها تحويل نيروهاي مسلح شده است . توليد اين شناور در دستور كار وزارت دفاع قرار دارد.

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عاليه. من ميگم با توجه به دشمنان ما و تاكتيك هاي خودمون وجود اين شناور و شناورهاي همكلاس ان و زيردريايي در تعداد بالا خيلي بهتر از وجود رزمناو و ناو هواپيمابر و... هست البته اين نظر منه.دوستان هم ميتونن نظر بدن و منو راهنمهيي كنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منبع وبلاگ موشكي نظامي هستش عكس هم دارم ولي چطوري بايد اونو اپلود كنم در كدوم سايت؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزيز لطفا منبع رو ذكر كنيد icon_cool

مدیر عزیز شما که مدیری من یه سوال از شما دارم در این سایت برای یک موضوع چند تاپیک درست میکنند .من همین موضوع باهمین عنوان وهمین مطالب بدون تغییر رو دوماه پیش پست کرده بودم .آیا مطلب ایشون تکراری نیست؟
اگه هست چرا قفل نمی شه.
آقا سعید کجایی؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مدیر عزیز شما که مدیری من یه سوال از شما دارم در این سایت برای یک موضوع چند تاپیک درست میکنند .من همین موضوع باهمین عنوان وهمین مطالب بدون تغییر رو دوماه پیش پست کرده بودم .آیا مطلب ایشون تکراری نیست؟
اگه هست چرا قفل نمی شه.
آقا سعید کجایی؟؟؟؟؟؟

متاصفانه من اين خبر رو قبلا نديدم ، بررسي مي‌شه اگه تكراري بود تاپيك قفل مي‌شه

در ضمن ، كاربران سايت دقت كنن از اين وبلاگي كه به عنوان منبع معرفي شده خبر ارسال نكنن چون 90% اخبار و اطلاعاتش دروغه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.